Strona 1408 z 1424 PierwszyPierwszy ... 4089081308135813981404140514061407140814091410141114121418 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,211 do 42,240 z 42711

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie dostane sanki drewniane z oparciem dla 1,5 rocznego dziecka? Szukam po internetach i albo nie ma na stanie albo wysyłka 14dni.
    W najnowszym katalogu bielańskiego E'Leclerca widziałem po 60 zł.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Szukam jakiejś diety pudełkowej dla sportowca. Patrzylam na ofertę https://nutridieta.pl/, ale może znacie coś w wawie, co bardziej będzie pasować?

Legionista Awatar Lynx
    Z innej beczki: skąd czerpiecie informacje nt. polityki i ogólnie wiadomości z kraju i ze świata? Szukam jakiegoś normalnego portalu, nie będącego propagandówką ani jednej, ani drugiej, ani żadnej strony barykady, najlepiej żeby regularnie aktualizowali stronę na fb. Do pewnego momentu namiastką tego typu medium było Pikio, ale już od dawna nie jest, a parę dni temu wyrzuciłem zarówno to ścierwo z ulubionych, jak i strony jemu przyległe. Ktoś coś?
    "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Legionista Awatar Ćwirek
    E: up!
    czy mamy tutaj kogoś od przedłużania umów z Play??
    jeśli tak - poproszę o kontakt na priv

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    E: up!
    czy mamy tutaj kogoś od przedłużania umów z Play??
    jeśli tak - poproszę o kontakt na priv
    Może być ciężko z tym.

Trzy lata temu udzielał się użytkownik Joker, który wówczas pracował w playu. Świta mi tez inny gosc o nicku romanov ( chyba Portowiec ) że pomagał jeśli chodzi o play.

Ps: jak masz umowe na firmę to chętnie Cię przygarne

Legionista Awatar Urban
    Poszukuję stolarza do zrobienia małej szafki na buty z przesuwnymi drzwiami.

Legionista Awatar bkt
    Jest tu jakis temat zbiorczy o różnego rodzaju promocjach w sklepach internecie itp? Nie mówię o alko a o wszystkim

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar kubrick
    1. Planuję się wybrać na Zimowy Narodowy i wypożyczyć łyżwy do jazdy. Ktoś się orientuje na jakiej zasadzie mi je wydadzą? Podejrzewam, że jakieś oświadczenie. Tylko imienne? Nie chcę im podawać ani swojego nr PESEL, ani tym bardziej serii dowodu. Zostawienie jakiegoś dokumenty na ten czas również odpada.

2. Czy w tym roku na Starówce jest/będzie lodowisko?
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar beka
    Tak, tydzien temu robili lodowisko na rynku. Do tego zapewne przy Daszynskiego oraz urzedzie Woli.

Potrzebuje program do odtwarzania(i wycięcia fragmentów) filmów z kamery sportowej co polecacie?

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    @Michu
    Zobacz wzdłuż Sokołowskiego „Grzymały” vis-a-vis Hali Kopińskiej (po drugiej stronie niż hala) albo w osiedlonych uliczkach w „kwadracie” Sokołowskiego-Bialobrzeska-Lelechowska-Szczęśliwicka (plus Kopińska)
    Dzięki, pokombinuję, choć podejrzewam że ok 9 parkować tam będzie "science-fiction"

Gintleman Awatar księciuniu
    Zwykle o tej porze daje się jakoś radę, łatwiej samochodem z nienajnowszym lakierem
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar mszk
    Poszukuję książki €€žPrzewodnik po warszawskich blokowiskach Jarosława Trybusia. Wiem tyle, że nigdzie jej nie ma. Ale być może ktoś ma i chce sprzedać?

Legionista Awatar zinger
    Cytat Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
    1. Planuję się wybrać na Zimowy Narodowy i wypożyczyć łyżwy do jazdy. Ktoś się orientuje na jakiej zasadzie mi je wydadzą? Podejrzewam, że jakieś oświadczenie. Tylko imienne? Nie chcę im podawać ani swojego nr PESEL, ani tym bardziej serii dowodu. Zostawienie jakiegoś dokumenty na ten czas również odpada.

2. Czy w tym roku na Starówce jest/będzie lodowisko?
    Można zostawić kartę kibica/kartę miejską.

Ja też pytanie lodowe - zna się ktoś na łyżwach i mógłby doradzić jakie kupić dla 6latka?
    Ora et labora

Legionista
    Jest tu może osoba która pracuje w biurze rachunkowym . Mam kilka pytań ale to na priv

aktualne to jest

Legionistka
    Program partnerski i dochód z prowizji (osoba fizyczna), ktoś miał do czynienia? Mam pytanko.

2. Czy ktoś widział może, w którymś sklepie stacjonarnym filtry Dafi classic zielone (PH+) ?
    Ostatnio edytowane przez brawurka ; 07-12-2017 o 16:10
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Siema! Mam na sprzedaż bluzę z najnowszej kolekcji Legii nówka nieodpakowana po taniości w stosunku do ceny w sklepie. Rozmiar XL. Reszta w ogłoszeniu, zapraszam.
    https://www.olx.pl/i2/oferta/okazja-...ml#:e03fdc571a

Legionista
    Sprzedam grę Monopoly wersję Legijną (grałem w nią max 5 razy);
    kolekcję vlepek około 1000 sztuk, dużo FC i dzielnic;
    kilka szali Legii. priv

Legionista Awatar Alek
    Mam do sprzedania dwa bilety na Zabicie świętego jelenia, seans odbywa się w Promenadzie w sobotę o 19:20, bilety oddam za 20 zł:

http://www.filmweb.pl/film/Zabicie+%...ia-2017-776169

priw

Siemano.
    Sytuacja jest taka. Na wiosnę mam zamiar kupić sobie psa. Pitbull red nose. Ktoś może polecić jakąś hodowlę na mazowszu bądź ma znajomych u których mógłbym się "zaopatrzyć" w takowego?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    Jakby ktoś mający firmę/działalność był niezadowolony ze swojego operatora albo zamierzał przedłużyć umowę w Play to zapraszam na priv
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Siema,
    Potrzebuję, poszukuje wypożyczyć na parę dni kulę dyskotekową najlepiej kolorową.
    Szukam też piosenek do karaoke.
    Ktoś coś?
    Odwdzięczę się!

Legionista Awatar Balon1990
    Korzystał ktoś z programu ochrony kupujących na allegro? Rzeczywiście zwracają kasę za trefny towar (w moim przypadku kwota 89 złotych, towar częściowo uszkodzony i brak kontaktu ze sprzedającym).

Legionista Awatar Lynx
    Ma ktoś na sprzedaż program meczowy, numer 4?
    "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Legionista Awatar Benek
    Czy będąc na wypowiedzeniu (na własne życzenie) i idąc na L4 umowa obowiązuje tylko zgodnie z wypowiedzeniem czy jest automatycznie przedłużana do czasu powrotu z L4 ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Czaruś
    Cytat Zamieszczone przez Lynx Zobacz posta
    Z innej beczki: skąd czerpiecie informacje nt. polityki i ogólnie wiadomości z kraju i ze świata? Szukam jakiegoś normalnego portalu, nie będącego propagandówką ani jednej, ani drugiej, ani żadnej strony barykady, najlepiej żeby regularnie aktualizowali stronę na fb. Do pewnego momentu namiastką tego typu medium było Pikio, ale już od dawna nie jest, a parę dni temu wyrzuciłem zarówno to ścierwo z ulubionych, jak i strony jemu przyległe. Ktoś coś?
    infopiguła na fejsiku

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jakby ktoś mający firmę/działalność był niezadowolony ze swojego operatora albo zamierzał przedłużyć umowę w Play to zapraszam na priv
    a dla klientów indywidualnych coś byś miał ?

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Czy będąc na wypowiedzeniu (na własne życzenie) i idąc na L4 umowa obowiązuje tylko zgodnie z wypowiedzeniem czy jest automatycznie przedłużana do czasu powrotu z L4 ?
    to czy na własne życzenie czy nie nie ma znaczenia. Zatrudnienie kończy się tak jak zostało to zapisane w wypowiedzeniu. Po ustaniu zatrudnienia zasiłek wypłaci ZUS a nie pracodawca i tyle
    Ostatnio edytowane przez Czaruś ; 11-12-2017 o 17:22

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta

a dla klientów indywidualnych coś byś miał ?
    Osobiście nie, tylko biznes. Ale popytam

Cytat Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
    to czy na własne życzenie czy nie nie ma znaczenia. Zatrudnienie kończy się tak jak zostało to zapisane w wypowiedzeniu. Po ustaniu zatrudnienia zasiłek wypłaci ZUS a nie pracodawca i tyle
    Ok, dzieki
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar kowallu
    Pracuje ktoś tutaj w drukarni ???

Jak coś to priv.

Pozdrawiam
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Legionista Awatar deszcz
    Na początku przyszłego roku będę przekraczał granicę Schengen. Dziś się dowiedziałem o zmianie przepisów od 7 kwietnia br w sprawie wyjazdu i mogę być np. zatrzymany za nieopłacony mandat(linki poniżej). Czy jest opcja zweryfikowania czy mam jakikolwiek niezapłacony mandat? Ze względu na życie kibola jest to bardzo prawdopodobne i mandat mogę mieć z większości państw Europy. Da się jakoś zweryfikować, czy mam coś niezapłacone?

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informa...ch,248607.html

https://www.airport-poznan.com.pl/pl...nicy-schengen-
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Uprawnienia umieszczania postów