Strona 1401 z 1429 PierwszyPierwszy ... 4019011301135113911397139813991400140114021403140414051411 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,001 do 42,030 z 42853

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

pod obserwacją Awatar adrian199430
    https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ce...-ID6z8Ufa.html

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Ktoś z was może jest w stanie polecić sprawdzoną firmę dobrze wykonującą strony internetowe? Fajnie by było, gdyby pieniądze jakich oczekują za swoje usługi były normalne a nie z kosmosu. A może ktoś z forumowiczów chciałby się podjąć? Dzięki za pomoc.
    Priv

Potrzebne namiary na jakiś sklep internetowy, który zrobi fajne ramki na plakaty Ultrawersytet Warszawski. Ktoś robił i poleci coś fajnego?

Podziękował MałaMi
    Ostatnio edytowane przez (L)arson ; 30-09-2017 o 10:26
    (L)

Legionista Awatar casual
    Jeśli ktoś z was potrzebuje lub będzie w najbliższym czasie potrzebował materac w rozmiarze 160 cm na 200 cm, to posiadam kilka całkowicie nowych materacy w tym rozmiarze, w nieosiągalnych na rynku cenach. Są to materace z IKEA, modele już nieobecne w ofercie tej marki, które jestem w stanie oddać znacznie taniej, niż były w sprzedaży u nich (ceny tych materacy w IKEA wynosiły ponad 1000 zł). Materace zapakowane w fabryczne opakowania, nigdy nie otwierane. Zainteresowanych tematem zapraszam po więcej informacji na priv.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Witam
    Czy znalazła by się osoba jadąca w niedzielę do Poznania na mecz z Lechem i przygarnie dwie osoby? Dorzucimy się do wachy.
    Dzięki i proszę bez jakiś głupich komentarzy.

Jeśli ktoś z was potrzebuje lub będzie w najbliższym czasie potrzebował materac w rozmiarze 160 cm na 200 cm, to posiadam kilka całkowicie nowych materacy w tym rozmiarze, w nieosiągalnych na rynku cenach. Są to materace z IKEA, modele już nieobecne w ofercie tej marki, które jestem w stanie oddać znacznie taniej, niż były w sprzedaży u nich (ceny tych materacy w IKEA wynosiły ponad 1000 zł). Materace zapakowane w fabryczne opakowania, nigdy nie otwierane. Zainteresowanych tematem zapraszam po więcej informacji na priv.
    daj cenę na priw, i jakiś opis.

Legionista Awatar Runi
    Do Krakowa mamy zakaz? Muszę zgłosić dziś ewentualny urlop w pracy na październik i nie wiem czy poniedziałek brać , bo gdzieś mi się obiło o uszy, że coś na nas wisi.

Legionista
    Zakaz.

Dostaliśmy za mecz u siebie i odpalenie rac (opóźnienie rozpoczęcia meczu) karę finansową i zakaz na najbliższy mecz wyjazdowy z Wisłą Kraków.

Legionista Awatar 1916Kostek
    Sprzedam:
    -Pakę męskich, markowych ubrań oraz buty Nike Roshe Run: http://allegro.pl/listing/user/listi...910386&order=m
    -szalik Legii z finału PP w Bydgoszczy. Chętnych zapraszam z propozycją cenową na prv

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez (L)arson Zobacz posta
    Potrzebne namiary na jakiś sklep internetowy, który zrobi fajne ramki na plakaty Ultrawersytet Warszawski. Ktoś robił i poleci coś fajnego?
    Galeria Ram polecam
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Siwex
    Marshall Artist / Liquid Nylon Half Zip Jacket 117 / Navy / Przecena

http://ultrastreet.com.pl/produkt/ma...cket-117-navy/

Poszukuje 2-3 plakaty Ultrawersytetu. Ktoś? Coś?

Żle dobrane szkła w okularach,(bóle głowy,zawroty,łzawienie) Co robic??? Jesze raz okulista czy optometrysta ???

Proszę o odpowiedz

Legionista Awatar Michu
    Kupował ktoś z Was ostatnio sprzęt na raty online w sklepach typu RTV Euro AGD, Saturn itd.? Jak wygląda procedura, co trzeba przygotować, ile się czeka na odpowiedź? Jakieś uwagi, gdzie taniej, lepiej itd?

Legionista Awatar deszcz
    Potrzebuje dla mojej firmy zrobić naklejki na samochód. Wzór mało skomplikowany. Ktoś coś poleci, albo może ktoś się tym zajmuje? Priv
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar radziu_mmz
    Siema. Mam do sprzedania bluzę Pit Bull West Coast Small Logo SZARA rozmiar L.
    Bluza nowa kupiona w Warszawie w sklepie stacjonarnym. Raz uprana. Niestety za duża dla mnie.
    Cena to 130zł.

Więcej info priv

Radomski Legionista Awatar patryk1916
    http://allegro.pl/koszulka-polo-ralp...978737355.html

Sprzedam taką polówkę jak w linku. Stan idealny, kolor w rzeczywistości dużo dużo lepszy niż na zdjęciach. Cena jeszcze do dogadania. ;-)

Legionista Awatar casual
    Podbijam.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Podbijam.
    Ja bym potrzebował taki do 300zł max. Masz może taki?

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez MorsBie(L)any Zobacz posta
    Ja bym potrzebował taki do 300zł max. Masz może taki?
    Nie, takiego niestety nie mam.

Zresztą za tyle w rozmiarze 160 na 200 cm to chyba tylko używany kupisz.
    Zapamiętał.

Nie, takiego niestety nie mam.

Zresztą za tyle w rozmiarze 160 na 200 cm to chyba tylko używany kupisz.
    Damian ja Ci mój 160x200 za 200 sprzedam Wtedy kupię od Casual-a

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Koszulki (L) Zobacz posta
    Damian ja Ci mój 160x200 za 200 sprzedam Wtedy kupię od Casual-a
    Wilk syty i owca cała
    Zapamiętał.

Wilk syty i owca cała
    Aż taki duży to mi nie potrzebny.

Legionistka Awatar MałaMi
    Kogoś od przedłużenia umowy w Play potrzebuje pilnie,na cito PRIV
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista
    Witam, szukam kogoś kto mógłby mi odpowiedzieć na pytanie, czy białe koszulki z celtem i napisem Legia Warszawa White Power były robione na zamówienie dla określonej liczby osób? Bardzo chętnie bym odkupił, jeśli oczywiście znajdzie się chętny na pozbycie się.

Legionista Awatar Luke
    Czy jutro znajdę serwis telefonów, gdzie od ręki wymienią mi gniazdo USB? Najlepiej w centralnych dzielnicach po obu stronach Wisły.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Wymianie na szaliki Bielan lub Hutnika(Ewentualnie sprzedam)

Legionista Awatar czembro1916
    https://www.olx.pl/oferta/samsung-ga...9-IDpbBoZ.html

Dla forumowiczów zniżka jak coś dzwonić pod telefon 785 217 565

Uprawnienia umieszczania postów