Strona 1386 z 1439 PierwszyPierwszy ... 38688612861336137613821383138413851386138713881389139013961436 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41,551 do 41,580 z 43155

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar berserk
    Czy wśród szanownych forumowiczów jest ktoś kto będzie w najbliższych dniach oddawał krew i mógłby oddać ją dla konkretnej osoby?Proszę o priv, podam dane...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Joot_F
    Potrzebny pracownik Orange, wielka prośba o kontakt => nowy tel + przedłużenie umowy
    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
    Potrzebny pracownik Orange, wielka prośba o kontakt => nowy tel + przedłużenie umowy
    Zastukaj do Portowca, Bugi B... i prześlij foty, czas najwyższy.
    Ostatnio edytowane przez Yanks ; 12-06-2017 o 11:20
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar mafioso
    Potrzebuję jakiś namiar na osobę lub firmę, która wykona rysunek projektowy ogródka piwnego celem przedłożenia go w Urzędzie miasta.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Sprzedam:

- Samsung Galaxy A3 2017, czarny, nowy, nie wyjmowany z pudełka, bez simlocka, cena: 999 zł,
    - Samsung Galaxy A5 2017, czarny, nowy, nie wyjmowany z pudełka, bez simlocka, cena: 1379 zł.

Chętnych zapraszam na priv.
    Podbijam, ceny do negocjacji.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionistka
    Gdyby ktoś się natknął na preparaty tupu suplementy zawierające jakimś cudem kolagen typu I (+V / VI), III, IV, VII, XII lub peptydy - stymularory tych typów kolagenu to wielka prośba o informację.

Będę wdzięczna również za info dot. preparatu Cingon [pw].
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Jeśli ktoś jest przewodnikiem/pilotem wycieczek turystycznych, proszę o priv, mam kilka pytań.
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista
    Sprzedam nowe buty adidas hamburg granatowe rozmiar 42 2/3, cena 180 zł. Więcej informacji priv

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez gora010 Zobacz posta
    szukam tanio wódki na wesele
    ktoś coś?
    Bagpol (Okęcie) ma niezłą ofertę weselną na wódkę, przedzwoń lub podjedz, ceny pewnie też do jakiejś negocjacji jeszcze, w zależności od tego ile butelek potrzebujesz. W ofercie weselnej mają z najniższej półki cenowej Żubrówkę Białą, ze średniej Białego Bociana i Ogińskiego a z wyższej Baczewskiego.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Pomoże ktoś w sprawie kupna zegarka?? Chodzi mi przede wszystkim o sprawdzone miejsca, (sklep stacjonarny czy internet bo ceny się różnią i to sporo)

Legionista Awatar startowiec55
    Ale jaki zegarek, dla kogo i na jaką okazję. Ja ostatnio na 60tkę ojczulka kupiłem w Time Trend w M1 w Markach. Z tego co kojarzę to mają zarówno stronę internetową, jak i kilka punktów stacjonarnych w Warszawie. Ceny przystępne, szeroki wachlarz modeli.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista
    BĘDZIN URSUS

Wyciągnięta ze strychu trochę styrana z historią może komuś się przyda

http://allegro.pl/koszulka-kolekcjon...853522617.html

Legionista Awatar Siwex
    Marshall Artist / Compacta Bomber Jacket 117 / Przecena

http://ultrastreet.pl/produkt/marsha...ket-117-khaki/

Legionista Awatar gt_man
    Znajomy, który nie posiada konta na forum ma trochę szali do sprzedania i czapkę. Oferty proszę kierować na priv i będę dalej przesyłał do niego
    http://oi68.tinypic.com/2uo6lj6.jpg
    http://oi66.tinypic.com/20701te.jpg

Gintleman Awatar księciuniu
    Po jakim czasie od pstryknięcia fotki przez fotoradar (Grójecka/Dickensa) przychodzi mandat albo nie daj Boże zawieszenie prawa jazdy (gdy pędkość przekroczona ponad 50 km/h)?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Po jakim czasie od pstryknięcia fotki przez fotoradar (Grójecka/Dickensa) przychodzi mandat albo nie daj Boże zawieszenie prawa jazdy (gdy pędkość przekroczona ponad 50 km/h)?
    Mi ostatnio przyszedl szybko, jakos po ~2 tygodniach, cos takiego

Legionista
    http://allegro.pl/show_item.php?item=6841325776 posiada ktos taki komin?? Odkupie priv

Legionistka
    Czy jest tu ktoś zajmujący się sprzedażą akcesoriów medycznych albo pracuje w aptece, rehabilitacyjnym itp. gdzie są takie przedmioty? Prośba o priv.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista
    Sprzedam spodenki Umbro:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=6858979949

Kontakt:PW

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
    Przypominam , że jestem jubilerem i robię obrączki ślubne, kilku osobą z trybun już robiłem i byli zadowoleni, jak coś to PW.
    Zachęcam, około 500~700 pln taniej niż w sklepie, a może nawet i więcej.

Legionista Awatar Kaczor14
    Czy ktoś orientuje się jak najszybciej dostać się z PKP Gdańsk Główny na stadion Lechii? Ewentualnie gdzie wcześniej lub później wysiąść, żeby było bliżej?

E: mafioso dziękuję!
    Ostatnio edytowane przez Kaczor14 ; 19-06-2017 o 14:04

Legionista Awatar mafioso
    SKM jeździ z Gdańska Głównego pod sam stadion. Najczęściej w dniach jakichś wydarzeń (tak jak jutrzejszy koncert) przejazd z biletem na wydarzenie jest za darmo. Kolejka jedzie jakieś 10 minut.

Legionista Awatar Czaruś
    Nie jestem specjalista ale wydaje mi się że z fotoradaru nie zawieszą Ci prawka, bo przecież nie musiałeś Ty prowadzić, możesz nie pamiętać komu pożyczyłeś samochód tego dnia itd...

Gintleman Awatar księciuniu
    Czytalem artykul wlasnie o tym konkretnym radarze (najwięcej zarabiający w Warszawie ) i z niego wynikało ze iluś tam osobom zabrali /zawiesili. Pewnie jak wystarczająco wyraźnie widać na fotce.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
    Nie jestem specjalista ale wydaje mi się że z fotoradaru nie zawieszą Ci prawka, bo przecież nie musiałeś Ty prowadzić, możesz nie pamiętać komu pożyczyłeś samochód tego dnia itd...
    Czy zawieszą czy nie, to tego nie wiem, wiem jedno, jak nie poodpierdolisz typa któremu pożyczyłeś samochód to idzie na Twoje konto.

Legionista
    Czytalem artykul wlasnie o tym konkretnym radarze (najwięcej zarabiający w Warszawie ) i z niego wynikało ze iluś tam osobom zabrali /zawiesili. Pewnie jak wystarczająco wyraźnie widać na fotce.
    Przede wszystkim na każdym mandacie masz pkt 3, gdzie za 500 zł " nie jesteś w stanie rozpoznać kierującego". Druga opcja, ostatnio mocno popularna - na każdej dzielnicy dziś jest Oleg, Sasza czy inny Vitalij, który za parę $ jest w stanie przysiądz, że to on jechał.

Legionista Awatar Yanks
    Możesz nie podawać kto kierował i z automatu płacisz 500.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Możesz nie podawać kto kierował i z automatu płacisz 500.
    https://anuluj-mandat.pl/post/obecni...e-z-fotoradaru
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Yanks
    Widzę Szawar, że na bieżąco jesteś . Kiedy dostałeś, ostatni raz, fotę z fotoradaru?

Uprawnienia umieszczania postów