Strona 1379 z 1430 PierwszyPierwszy ... 37987912791329136913751376137713781379138013811382138313891429 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41,341 do 41,370 z 42890

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Czy istnieje jakąś dobra aplikacja stworzona dla takich "januszy Tatr" jak ja?taka żeby były tam szlaki, trasy, mapki, itd. itp.? To co znalazłem tak na szybko w Sklep Play jakoś mnie nie przekonuje...
    Czego dokładnie potrzebujesz?

Prosty kalkulator szlaków masz tutaj:
    https://www.szlaki.net.pl/

Opisy szlaków znajdziesz w necie bez problemów.
    Jedna ważna kwestia - w Tatrach wciąż zima, także bez odpowiednich umiejętności w górne partie bym się nie pchał. Dość regularnie wypadki śmiertelne ostatnio, a lawinowo też jest gorzej niż rok temu w połowie kwietnia. Na północnych wystawach śnieg może w żlebach zalegać lekko do połowy czerwca, miejscami dłużej.

Warto zainstalować przed wyjazdem:
    http://topr.pl/organizacja-topr/arch...ikacja-ratunek

Generalnie jak masz jakieś pytania, to wal śmiało na PW.

Gdzie można kupić czapkę "rybaczka” w barwach Legii?
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar Pietia
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Czy istnieje jakąś dobra aplikacja stworzona dla takich "januszy Tatr" jak ja?taka żeby były tam szlaki, trasy, mapki, itd. itp.? To co znalazłem tak na szybko w Sklep Play jakoś mnie nie przekonuje...
    http://malopolska.szlaki.pttk.pl/aplikacje ew .https://mapa-turystyczna.pl/tatry mapa turystyczna nie aplikacja lecz też pomocna
    Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników ,cechą ludzi małych.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez lurno Zobacz posta
    Zna ktoś jakieś miejsca gdzie wykupie coś takiego? kurs driftingu taki jak w jakimś show czy cos
    http://stwdrift.pl/live.html
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar berserk
    @MeHow dziękiwiem, że w necie jest tego od cholery, ale mi właśnie zależy na czymś podręcznym w postaci apki, bez obaw, jadę tam dopiero w środku lata

@Pietia w tym linku jest apkaściągnąłem, dzięki
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar berserk
    @MeHow dziękiwiem, że w necie jest tego od cholery, ale mi właśnie zależy na czymś podręcznym w postaci apki, bez obaw, jadę tam dopiero w środku lata

@Pietia w tym linku jest apkaściągnąłem, dzięki
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Siwex
    Marshall Artist / Atmosfera / Parka / Przecena

http://ultrastreet.eu/770,pl_marshal...era-parka.html

Legionista Awatar Mokot93
    Sprzedam obraz, przedstawiający nieistniejące już graffiti "Nienawidzimy wszystkich". Obraz kupiony 1.5 roku temu od Andda z WFS. Oferty na priv, przez priv tez podeślę zdjęcia w razie potrzeby.

poszukuje kogoś kto pracuje w UPC chcę podpisać nową umowę internet+TV może uda się skonfigurować dobrą ofertę ??

Legionista Awatar trinitron
    Cytat Zamieszczone przez komar696 Zobacz posta
    poszukuje kogoś kto pracuje w UPC chcę podpisać nową umowę internet+TV może uda się skonfigurować dobrą ofertę ??
    Też poszukuję, także prv jak coś.

Legionista Awatar Traper
    Pytanko z serii telefonów.Chciałem zakupić samsunga s6 albo a5 ale zacząłem się zastanawiać nad sensem wydania 1700 złotych. Czy jest tutaj jakiś znawca od telefonów xiaomi? Który model jest godny uwagi? Warto to w ogóle kupować? Da się kupić w naszym kraju? Najlepiej parametry zbliżone do wspomnianych wcześniej modeli

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Pytanko z serii telefonów.Chciałem zakupić samsunga s6 albo a5 ale zacząłem się zastanawiać nad sensem wydania 1700 złotych. Czy jest tutaj jakiś znawca od telefonów xiaomi? Który model jest godny uwagi? Warto to w ogóle kupować? Da się kupić w naszym kraju? Najlepiej parametry zbliżone do wspomnianych wcześniej modeli

Jak najbardziej warto zwrócić na nie uwagę. Xkom jest ich dystrybutorem w Polsce,w zależności do czego telefon można wybrać spoko modele. Jak coś to dawaj na priv.
    Moje prywatne zdanie jest takie ze niczym nie odbiegają od Samsunga i Huwawei
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista
    Czy ja wiem czy warto brac w xkomie, niby oficjalny dystrybutor, ale jak dla mnie nie ma sensu tyle przeplacac i warto po prostu sobie samemu sciagnac z Chin
    Mam w domu 3 xiaomi, jeden kupowalem sam na allegro juz dawno temu, przed calym szałem na nie, niedawno patrząc na to, że u mnie sie dobrze sprawuje ojciec i siostra postanowili kupić takie same - i tu już po prostu zamawiałem z Chin, bez żadnego problemu i wszystko do tej pory swietnie sie sprawuje

Może ktoś by chciał dla Żony/córki/matki/siostry/kochanki - damskie buty.
    Mam 5 par - cena znacznie poniżej rynkowej.

https://www.olx.pl/oferta/buty-loret...7-IDlAwpU.html

Legionista Awatar m87-500
    Kupie dwa pakiety vlepek (flag) od chłopaków z Radomiaka, pisałem na fb ale brak odzewu.
    Najlepiej z opcją wysyłki.

Cytat Zamieszczone przez Miko(L)Rypin Zobacz posta
    Kupie dwa pakiety vlepek (flag) od chłopaków z Radomiaka, pisałem na fb ale brak odzewu.
    Najlepiej z opcją wysyłki.
    ja również jestem zainteresowany

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
    Czy ja wiem czy warto brac w xkomie, niby oficjalny dystrybutor, ale jak dla mnie nie ma sensu tyle przeplacac i warto po prostu sobie samemu sciagnac z Chin
    Mam w domu 3 xiaomi, jeden kupowalem sam na allegro juz dawno temu, przed calym szałem na nie, niedawno patrząc na to, że u mnie sie dobrze sprawuje ojciec i siostra postanowili kupić takie same - i tu już po prostu zamawiałem z Chin, bez żadnego problemu i wszystko do tej pory swietnie sie sprawuje
    Czy miałeś może jakieś problemy z VATem? Zamawiałeś na Ali czy może sklep typu Gearbest?

Z tego co się orientuje to niedługo (2 tygodnie?) będzie premiera nowego modelu Xiaomi więc pewnie aktualne modele potanieją (z tego co ostatnio wyczytałem to teraz lekko cena podskoczyła).

ostatnio kupiłem na DD4 sofę i nie pobrali z mojego konta kasy. czy ktoś miał coś podobnego?

Legionista Awatar aDHd
    50 PLN rabatu na dowolną rezerwację na booking.com. Link polecający za darmoszkę i bez ściemy. Kontakt na priv.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez prs Zobacz posta
    Czy miałeś może jakieś problemy z VATem? Zamawiałeś na Ali czy może sklep typu Gearbest?

Z tego co się orientuje to niedługo (2 tygodnie?) będzie premiera nowego modelu Xiaomi więc pewnie aktualne modele potanieją (z tego co ostatnio wyczytałem to teraz lekko cena podskoczyła).
    nie miałem żadnych problemów, zamawiałem na aliexpress, wysyłka DHLem, dlatego jedynie odezwał się do mnie ktoś z agencji celnej(tak to sie chyba nazywalo) DHLu i poprosil o podeslanie potwierdzenia zakupu czy cos takiego, zeby potwierdzic co jest w paczce, czy to co napisal chinczyk i tyle.

Legionista Awatar Ścibek
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    polecam Xiaomi mi5s rewelacja. wszytsko co trzeba i moze i wiecej. parametry lepsze niz flagowce z samsunga Huawei sony. aktualizacje systemu praktycznie co tydzien na miuipolska.pl wiadomo ze musisz sie pobawic z wgraniem polskiego systemu ale warto. jezeli chcesz kozaka to polecam Mi mix. najlpeszy sadze telefon na rynku. parametry kozak wyglad sam sprawdz. pierwszy tel bez krawędzi.
    pzdr.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar invictus
    A jak jest z LTE w telefonach xiaomi? Bo coś słyszałem że w Polsce nie działa.

Legionista Awatar Ścibek
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    A jak jest z LTE w telefonach xiaomi? Bo coś słyszałem że w Polsce nie działa.
    u mnie działa. ja teraz czekam na mi mix jak zejdzie cena. ogolnie czy mi band czy sluchawki. zeataw glosnomowiacy. wszystkk rewelacyjne ceny i jakosc przednia.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar invictus
    No ogólnie produkty Xiaomi są git, sam posiadam powerbank, lampkę yeelight, jakieś słuchawki douszne - wszystko z aliexpress, ale telefonu jeszcze nie testowałem.

Legionista
    Też nie mam żadnych problemów z lte,
    a no i powerbanki od nich tez polecam

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta
    Hej. Żona robiła dwa lata temu w Laser na Grzybowskiej. Tanio nie było ale na pewno profesjonalnie i mają różne metody korekcji. Polecam. Po zabiegu trochę cierpiała - nadwrażliwość na światło przez dwa dni. Później ok. Zwolnienie dwa tygodnie. Wada nie wraca więc jest dobrze jak coś więcej potrzebujesz - pisz
    To z zestawem pytań odezwę się w weekend na priv, jeśli to nie problem dzięki za odzew!

nie ma sprawy zapraszam

Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    To z zestawem pytań odezwę się w weekend na priv, jeśli to nie problem dzięki za odzew!

Legionista Awatar gt_man
    Sprzedam taką oto koszuleczkę, nietrafiony rozmiar - za duża dla mnie, raz założona. Cena - 50 pln, rozmiar XL.
    Możliwość ustawienia się np.przed Koroną.
    http://zyleta1973.pl/index.php?id_pr...duct&id_lang=1

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
    Sprzedam taką oto koszuleczkę, nietrafiony rozmiar - za duża dla mnie, raz założona. Cena - 50 pln, rozmiar XL.
    Możliwość ustawienia się np.przed Koroną.
    http://zyleta1973.pl/index.php?id_pr...duct&id_lang=1
    Tak informacyjnie - można wymienić rozmiar, dwa pamiętaj ze ona się troszkę zbiegnie po pierwszym praniu.
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionistka
    Mógłby ktoś polecić jakiś SZCZELNY shaker z dodatkowym miejscem na suple (proszek), zakręcany? Mam SmartShake i szczerze dziada nienawidzę (zwyczajnie jest do ....) .
    Myślę ewentualnie też nad czymś takim: http://allegro.pl/core-150-shaker-10...351736810.html Używa(ł) ktoś?
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Uprawnienia umieszczania postów