Strona 1355 z 1428 PierwszyPierwszy ... 35585512551305134513511352135313541355135613571358135913651405 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,621 do 40,650 z 42821

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Witam
    Aukcja na Allegro Koszulka Ryzyko Zabawa może ktoś potrzebuje rozmiar M ale bardziej L. Założona raz okazała się za duża i leżała w szafie.
    http://allegro.pl/koszulka-ryzyko-za...540329768.html
    Pozdrawiam (L)

Legionista Awatar Bootleg
    Panowie potrzebuję pomocy w zakresie ogarnięcia jakiegoś w miarę taniego, schludnego noclegu na dwa tygodnie w okolicy Lotniska. Najlepiej lokalizacja Okęcie/Włochy bądź też gdzieś, gdzie jest dobre połączenie dojazdowe do lotniska. Wypad pewien wyjazd służbowo-pracowniczy i muszę przenocować dwa tygodnie w Warszawie właśnie w miarę blisko lotniska. Z góry dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 10-10-2016 o 15:40
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar LOL3K
    Gromada na 17 stycznia?

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Witam Was. Powielam temat - ostatni dzień aukcji na allegro prawdziwego unikatu
    Zapraszam --->http://allegro.pl/szalik-legia-warsz...542415734.html

Radomski Legionista Awatar patryk1916
    Ma ktoś kod rabatowy do fanstore? ;-) Pw

Głupie pytanie z branży IT:
    Czy w wynajmowanym mieszkaniu / hotelu/ gdziekolwiek, w czasie korzystania z ogólnodostępnej sieci WiFi (chronionej niby hasłem) może się zdarzyć tak, że gospodarz będzie miał dostęp do zawartości twojego komputera? A jeśli tak to jak się przed tym zabezpieczyć?
    Bo to, że mógłby sprawdzić historię przeglądanych stron wiem. Ale nie chodzi tu o ściąganie scen z nieletnimi, azjatyckimi nimfomankami a rożnego rodzaju umowy i oferty które lepiej by było zachować dla siebie.

Legionista Awatar Michu
    bydlak - zapytałem znajomego, speca, który rzekł: "Tak naprawdę można przechwycic witryny które przeglądasz Ale....wszystko na czyn jest logowanie pocztą, bank, uczelnia nawet heban fb jest szyfrowany https. Więc owszem można zobaczyć jakie witryny przeglądasz, nie pliki ect. Ale nie wykradniesz danych ani nie zobaczysz dokładnie tego samego co dany użytkownik bo nie masz klucza do sesji tzw. Więc nic Tobie nie da że wyciągniesz IP strony i zobaczysz że gość siedzi na Gmailu bo nie zalogujesz się na jego dane. Chyba że masz na koncie który szpiegujesz zainstalowany jakiś malware lub keylogger który przechwyci Twoje dane do logowania"

Dzięki za odp. Wszędzie te kamery, satelity, monitoringi człowiek po weekendzie paranoi dostaje.
    Ogólnie, korzystam prywatnie z lapa wykupionego z fabryki i był tu jakiś eAgent, TeamViewer i jeszcze coś innego co z miejsca usunąłem, tak mi się przynajmniej wydaje. I brnąc dalej, w toku rozumowana szpiega z krainy deszczowców, skoro już firmowy wychudzony informatyk do "moich dokumentów" na relaksie nie zajrzy to dobrze byłoby żeby administrator WiFi tez nie dał rady.

Sorry. Wysłało się x2

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Gromada na 17 stycznia?
    Dzięki. A coś tańszego? Będę tam tylko na noc w zasadzie...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar beka
    pytanie jak blisko tego lotniska potrzebujesz być. Trochę dalej jest https://www.hotelbb.pl/en/warszawa-okecie

A z tego co wrzucił mrquad to chociazby Bed4city na Grójecka 22/24 lokalizacyjnie by odpowiadało. 5 min spacerem i bezpośredni autobus 175 na lotnisko, a juz cywilizowana okolica.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 11-10-2016 o 08:30

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
    Sorry. Wysłało się x2
    Ściągnij sobie ten program - http://www.dobreprogramy.pl/Malwareb...ows,13117.html

Niepełna wersja jest za friko, ale ogólnie program wart polecenia, można nawet zainwestować w full.

Legionista Awatar Naguto
    Kto gra w halówkę bo mam pytanko?
    Organizuje turniej w piłkę halową i już na samym początku stoję przed dylematem
    Będziemy grali na hali która ma wymiary boiska do piłki ręcznej. Ilu zawodników na boisku ?
    4 + bramkarz czy 5 + bramkarz ?
    Legia Legia Warszawa

Legionista Awatar b.
    Zdecydowanie 5+1

40x20 to duża hala.

Legionista Awatar modzi
    Który portal z tymi szybkimi pożyczkami polecacie? Potrzebuje dobrać z 500-700 zł. Oddać chce całość za 3 tygodnie, zależy mi na tych promocjach, że 1 pożyczka jak się odda w miesiąc czy dwa jest za friko.

Legionista Awatar Sosen
    Czy są tu jacyś NIEZALEŻNI pośrednicy/doradcy finansowi ?

Priv.

Legionistka
    Orientuje się ktoś czy funkcjonuje jakiś transport publiczny na linii Tomaszów Maz. - Spała ? Spr. tomaszowskie MZK, ale nie ma tam chyba nic takiego, albo zwyczajnie przeoczyłam, bo nie znam rejonów. / Aktualny PKS w TM? E: Nie jeżdżące 1x dziennie.
    Ostatnio edytowane przez brawurka ; 11-10-2016 o 17:21
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar (L)uzik
    Sprawdz moze na e-podroznik

''Nigdzie na świecie nie ma jak na Żylecie
    Tu mnie znajdziecie zawsze kiedy Legia gra''

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez modzi Zobacz posta
    Który portal z tymi szybkimi pożyczkami polecacie? Potrzebuje dobrać z 500-700 zł. Oddać chce całość za 3 tygodnie, zależy mi na tych promocjach, że 1 pożyczka jak się odda w miesiąc czy dwa jest za friko.
    Nie lepiej znajomych popytać ?
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Panowie potrzebuję pomocy w zakresie ogarnięcia jakiegoś w miarę taniego, schludnego noclegu na dwa tygodnie w okolicy Lotniska. Najlepiej lokalizacja Okęcie/Włochy bądź też gdzieś, gdzie jest dobre połączenie dojazdowe do lotniska. Wypad pewien wyjazd służbowo-pracowniczy i muszę przenocować dwa tygodnie w Warszawie właśnie w miarę blisko lotniska. Z góry dzięki za pomoc
    W Lordzie na Al. Krakowskiej mają przyzwoite ceny
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar Ciechu
    Dzisiejsze derby Rzeszowa to da radę gdzieś zobaczyć?

edyta: jak ktoś zainteresowany to tutaj https://www.youtube.com/watch?v=BBDA4waDcsY
    Ostatnio edytowane przez Ciechu ; 12-10-2016 o 14:20

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar Rawo
    może ktoś chce się wymienić na koszulki ?bo mam koszulkę z finału pucharu Polski z 2015 ( http://legia.com/uploads/articles/80...1430290337.jpg ) w rozm. XXXL na jakąś mniejszą np XL, L? nie musi być z finału ..
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Cytat Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
    Czy są tu jacyś NIEZALEŻNI pośrednicy/doradcy finansowi ?

Priv.
    A co potrzeba? priv

Legionista Awatar norullez
    Czy jest tu ktoś kto pracuje w Play? Kończy mi sie umowa i może ktoś z Braci pomógłby korzystnie ją przedłużyć

Legionista Awatar ormo
    Z racji, że zima się zbliża to podbijam

Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Mam do sprzedania komplet zimówek z felgami FIRESTONE WINTERHAWK 2 EVO, w rozmiarze 215/55R16. Używane tylko przez jeden sezon. Tej zimy przeleżały w garażu, nie zakładałem ich Stan świetny
    Mogę i sprzedać bez felg, felgi w rozmiarze ET37. 7JX16H2, 5x110.

Jak ktoś zainteresowany to wyślę potem zdjęcia na priv.
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista

:)

Siemka Kolezanka sprzedaje szisze w kawałkach. Rurka jest rozklejona a reszta "stan idealny" Gdyby ktoś chciał zapraszam na priv, 25zł do nego.

Cytat Zamieszczone przez norullez Zobacz posta
    Czy jest tu ktoś kto pracuje w Play? Kończy mi sie umowa i może ktoś z Braci pomógłby korzystnie ją przedłużyć
    Podbijam, tez by sie przydalo

Legionista Awatar Yanks
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Mam do sprzedania komplet zimówek z felgami FIRESTONE WINTERHAWK 2 EVO, w rozmiarze 215/55R16. Używane tylko przez jeden sezon. Tej zimy przeleżały w garażu, nie zakładałem ich Stan świetny
    Mogę i sprzedać bez felg, felgi w rozmiarze ET37. 7JX16H2, 5x110.

Jak ktoś zainteresowany to wyślę potem zdjęcia na priv.
    Laczki idealne dla mojej Saabiny, ale pewnie drogo (skoro stan świetny)
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Laczki idealne dla mojej Saabiny, ale pewnie drogo (skoro stan świetny)

Kupowałem je pod Saaba właśnie Jak jesteś zainteresowany to wal na priv, drogo (chyba) nie będzie
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Uprawnienia umieszczania postów