Strona 1339 z 1439 PierwszyPierwszy ... 33983912391289132913351336133713381339134013411342134313491389 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 40,141 do 40,170 z 43155

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

2. W zeszłym roku jak pytałem o wakacyjny, łikendowy dojazd w okolice Trójmiasta, to forumka podzieliła się na trzy obozy (A1 od Strykowa, A1 spod Torunia, S7). Czy może obecnie coś się w tej kwestii zmieniło?
    19 111- dzwonisz przed wyjazdem i pytasz o drogę. Zawsze zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie. POLECAM
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    2. W zeszłym roku jak pytałem o wakacyjny, łikendowy dojazd w okolice Trójmiasta, to forumka podzieliła się na trzy obozy (A1 od Strykowa, A1 spod Torunia, S7). Czy może obecnie coś się w tej kwestii zmieniło?
    Zdecydowanie polecam gogle maps, bardzo dobrze, opierając sie na bieżących danych o ruchu, szacują czas dojazdu.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Warszafiak
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Zdecydowanie polecam gogle maps, bardzo dobrze, opierając sie na bieżących danych o ruchu, szacują czas dojazdu.
    chyba http://www.targeo.pl/ dokładniejsze
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar rey
    Ja jechałem niedawno opcją A2 Stryków A1 do Władysławowa - wyjazd o 6.00, na miejscu o 11.30 z ponad godzinną przerwą po drodze. Z tym, że wyjeżdżałem w środku tygodnia, nie w weekend. Na bramkach kasowali.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Traper
    Mógłby ktoś rozwinąć temat antyplagiatu? Wymagania jakie są na UW, te progi procentowe, ile słów po kolei może być bez zmiany i czy np. jak mam zdanie z 10 wyrazów i wyrzucę jeden to jak będzie to traktowało? Może być na priv żeby nie zawalać tematu.

Legionista Awatar Urban
    1. Czy z faktu, że nie mogę znaleźć takiej informacji, należy wnioskować, że w tym roku A1 w wakacje nie jest darmowa?

1. Płatna A1, w przypadku dużego korka otwierają bramki - tak było chyba nawet w ostatni weekend.

2. Znajoma jechała od Strykowa do Łeby w sobotę - 5,5 h z przerwami - zjechała z A1 na wysokości Grudziądza.

Czerwona kartka
    Na sprzedaż jest Huwawei P8, od nowości ze szkłem i obudową. Z grudnia 2015 roku, T-mobile, wszystko w komplecie.

E; Nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez MałaMi ; 21-07-2016 o 21:13

1. Czy z faktu, że nie mogę znaleźć takiej informacji, należy wnioskować, że w tym roku A1 w wakacje nie jest darmowa?

Wyjeżdżając z Gdańska w piątek na bramkach kończących A1 w Gdańsku korek ponad 4 km. Gdzieś wyczytałem, że mieli otwierać bramki, gdy czas oczekiwania będzie wynosił ponad 30 minut. W wyżej podanym przypadku na pewno stało się dłużej.
    Poza tym bramki wjazdowe na A1 od strony Gdańska w kierunku Łodzi awaryjne. Dwie z czterech dostępnych po prostu padły, a w tym czasie obsługa rozdawała kupony na dolewkę do KFC.
    Ogólnie jeżeli masz możliwość wjazdu do Gdańska z innej strony niż A1 to chyba to sensowne rozwiązanie. Szczególnie w piątek/sobotę/niedzielę. Nawet warto zjechać w okolicach Tczewa bo pewnie tam kolejki na bramkach mniejsze i jechać trochę dookoła. No ale S7 z Warszawy też dobrą opcją chociaż w weekendy też się korkuje na wjeździe do Trójmiasta.

Gintleman Awatar księciuniu
    Dziękuję wszystkim za cenne rady, chyba wybiore S7 (chyba że w dniu wyjazdu telefon albo internet to odradzą). Docelowo muszę wjechać do Sopotu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Michu
    Sprawdź tylko jak sytuacja z remontami dróg. Ja jechałem "siódemką" około marca to z kilkanaście ładnych km jechało się 30-40km/h.

Z innej beczki - jak jest na forumce ktoś kto działa w deweloperce/wyszukiwaniem mieszkań, to poproszę o priv

Legionista Awatar kubrick
    Są tu jacyś fani Yanosika?

Orientujecie się może dlaczego na odcinku 15 km (Wesoła/Wawer) zjadło mi aż 7 mb transferu? Według tego co czytam na odcinkach o wiele, wiele dłuższych "zjada" mniej. Fakt faktem mapa w dość dużym przybliżeniu.

Jakieś pomysły?

I drugie pytanko. Będę się na dniach (najbliższa sobota rano) wybierał z familią do Lichenia. Czy A2 jest bezpłatna do okolic Konina? Jakieś bramki, czy coś? Przyznam, że w temacie jestem trochę zielony.

Dzięki!
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar LOL3K
    A2 jest za friko do Strykowa. Reszta opłat tu: http://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-oso...i/stawki-oplat
    7 mb to chyba nie dużo?

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    A2 jest za friko do Strykowa. Reszta opłat tu: http://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-oso...i/stawki-oplat
    7 mb to chyba nie dużo?
    Dzięki za linka

Właśnie moim zdaniem 7 mb na odcinku 15 km, to sporo. Poszukałem trochę na różnych stronach i generalnie transfer jest o wiele, wiele mniejszy. Jednak może coś się zmieniło. Może ktoś korzysta i ogarnia co i jak

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
    Dzięki za linka

Właśnie moim zdaniem 7 mb na odcinku 15 km, to sporo. Poszukałem trochę na różnych stronach i generalnie transfer jest o wiele, wiele mniejszy. Jednak może coś się zmieniło. Może ktoś korzysta i ogarnia co i jak
    Mi przez kilka dni korzystania po Warszawie i okolicach (łącznie pewnie ze 40-50 km) zeżarło 19 mb.
    Także nie wiem czy zużycie u Ciebie jest ponadstandardowe.
    Niestety jeszcze nie "robiłem" trasy z Yanosikiem, więc jak tam idzie z transferem to się nie wypowiem.

Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Mi przez kilka dni korzystania po Warszawie i okolicach (łącznie pewnie ze 40-50 km) zeżarło 19 mb.
    Także nie wiem czy zużycie u Ciebie jest ponadstandardowe.
    Niestety jeszcze nie "robiłem" trasy z Yanosikiem, więc jak tam idzie z transferem to się nie wypowiem.
    Serdeczne dzięki za wypowiedź Gdyby jeszcze ktoś, coś, to będę zobowiązany

Legionista Awatar norullez
    Za pare dni lece na pare dni do Karwii, nie byłem autem nad naszym morzem już pare lat. Kto podpowie jaką trasą najlepiej teraz lecieć? A może jechał ktoś niedawno i się wypowie?

@Edit: Widze że pod spodem jest juz niezła dyskusja na temat owej trasy. Dopiero spojrzałem
    Ostatnio edytowane przez norullez ; 22-07-2016 o 15:00

Legionista Awatar bkt
    Mordeczki,
    jakies fajne miejsce na "gotowy" weekend dla dwojga ale zeby bylo tam cos innego niz tylko SPA
    ktos gdzies byl w jakims fajnym hotelu nad jeziorem/morzem?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar krzysiek1916
    W jakiej cenie za dobę?

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Mordeczki,
    jakies fajne miejsce na "gotowy" weekend dla dwojga ale zeby bylo tam cos innego niz tylko SPA
    ktos gdzies byl w jakims fajnym hotelu nad jeziorem/morzem?
    Również podłączam się do pytania. Oferty z booking do mnie nie trafiają a tydzień temu wynudziłem się w Olecku. Smutnym jak p..a mieście

Legionistka Awatar amanda
    Poszukuję kogoś kto orientuje się w temacie odprowadzania składek do ZUSu. Głównie chodzi mi o sprawy związane z umową zlecenie i planowaniem potomstwa. Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez amanda ; 22-07-2016 o 21:49
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar Space Jam
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Ja jechałem niedawno opcją A2 Stryków A1 do Władysławowa - wyjazd o 6.00, na miejscu o 11.30 z ponad godzinną przerwą po drodze. Z tym, że wyjeżdżałem w środku tygodnia, nie w weekend. Na bramkach kasowali.
    To aktualnie najlepsza trasa na Półwysep Helski. 30 zł za autostradę (osobówka) to żadna opłata, a komfort jazdy optymalny. 5 godzin do Władka jest jak najbardziej do zrobienia pod warunkiem, że nie planuje się trasy w okolicach weekendu. Odradzam "siódemkę", bo prędzej awansujemy do Ligi Mistrzów niż skończą kopać... Droga przez mękę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Space Jam Zobacz posta
    To aktualnie najlepsza trasa na Półwysep Helski. 30 zł za autostradę (osobówka) to żadna opłata, a komfort jazdy optymalny. 5 godzin do Władka jest jak najbardziej do zrobienia pod warunkiem, że nie planuje się trasy w okolicach weekendu. Odradzam "siódemkę", bo prędzej awansujemy do Ligi Mistrzów niż skończą kopać... Droga przez mękę.
    Faktycznie DK7 jest rozkopana za Ostródą i Mławą, ale już spory kawałek się jedzie dwupasmowo. W zeszłym tygodniu dwa razy wykonałem trasę Warszawa-Stegna i zmieściłem się w 3,5h, bez szaleństw. Oczywiście przy weekendzie to może być większa męka.
    Co nie zmienia, że nad morze na zachód od Gdańska - A1 wydaje się najlepszym wyborem.
    Ostatnio edytowane przez mkr ; 23-07-2016 o 10:54

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
    Chcialbym wynajac domek dla 2 osob w okolicy Stegny na poczatek sierpnia (3-4 dni), w przystępnej cenie. Ma ktos cos sprawdzonego, jakies namiary ?
    Wsiadaj w samochód i jedź.
    Na miejscu bez problemu ogarniesz kwaterę.
    Cały ubiegły tydzień tam siedziałem i co kawałek ogłoszenia o wolnych pokojach/domkach.

Od razu rada.Jak będziesz się chciał pchać w Stegnie od razu nad same morze,to na rondzie na wjeździe do miasta zjedź drugim zjazdem i po 150-200 metrach na kolejnym mini rondzie pierwszy zjazd ,prosto do końca i w lewo.Oszczędzisz dobre 15-20 minut w korku.
    Ostatnio edytowane przez Stout ; 23-07-2016 o 16:27
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    zna ktoś może jakiś dobry kurs angielskiego on-line niekoniecznie darmowy, szukam roboty i strasznie spalam się na rozmowach kwalifikacyjnych, niby jakoś wiedzę mam ale mówię cholernie niegramatycznie i zacinam się, chciałbym podszkolić "skila" ale niestety budżet mnie przerasta i nie mogę sobie pozwolić na żaden drogi kurs ani indywidualne lekcje
    Cała Polska widziała Warszawa nie zapomniała!

Legionista Awatar bilbon
    Posiada ktoś jakieś namiary na sprawdzoną kwaterę w Zakopanem/Kościelisku?

W internecie za dużo tego i wszystkie podobne, więc jak ktoś był gdzieś co warto polecić na studencką kieszeń to byłbym wdzięczny.

Łazienka, wi-fi, tv w pokoju mile widziane.
    ZL'11

Legionistka
    Byłam jakiś czas temu tu: http://zakopanechatka.pl/ - lokalizacja Krupówki. Bez problemu właściciele. Można się dogadać co do przyjazdu / wyjazdu jak nawet nie sięga doby / poza nią. Byłam 1os. Nie robili problemów. Dostajesz klucze do wejścia i pokoju, więc łazisz jak Ci się podoba..
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Poszukuję kogoś kto orientuje się w temacie odprowadzania składek do ZUSu. Głównie chodzi mi o sprawy związane z umową zlecenie i planowaniem potomstwa. Dzięki!
    Skarpeta zawsze najlepszym rozwiązaniem

Legionistka Awatar amanda
    Chyba jakaś dziurawa jest.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionistka
    : To planuje być dziurawe czy jest? Jak to w końcu...?
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Hej mogę polecić Duolingo. jest opcja na komórkę rowniez!

Uprawnienia umieszczania postów