Strona 1332 z 1436 PierwszyPierwszy ... 332832123212821322132813291330133113321333133413351336134213821432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 39,931 do 39,960 z 43056

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Jest ktoś kto pracuje w Orange? - Chodzi o przeniesienie numeru. Priv.

Legionista Awatar mszk
    Czy ma ktoś na sprzedaż taki szalik albo jest on do wylicytowania w aukcji charytatywnej?

http://legionisci.com/zdjecia2/2012/1345192152.jpg

Legionista Awatar casual
    Kolega jednak nie może sam jechać na mecz i ma w związku z tym do sprzedania dwa bilety na FIVB Volleyball World League Intercontinental Round Łódź 2016sobota, 25 czerwiec 2016 godz. 17:00 - Atlas Arena ŁódźBilet jednodniowy sektor H rząd 12 miejsce 3 Bilet jednodniowy sektor H rząd 12 miejsce 2

To są eliminacje ligi światowej której finał jest w Krakowie.

Bilety kupił po 180 zł za sztukę, ale coś tam z ceny urwiemy delikatnie.

Zapraszam chętnych na priv.

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

pod obserwacją Awatar adrian199430
    http://www.gumtree.pl/a-samochody-os...10910479078309

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Gdzie w Warszawie można kupić szaliki Polski zrobiony z porządnego materiału? to co do tej pory widziałem to brak słów...

Legionista
    Orientuje się ktoś czy już są albo kiedy będą w FanStore mistrzowskie kufle Królewskiego?
    Przywiązani do tych barw, od najmłodszych lat, kibicowski szlak - taką obraliśmy drogę !

Legionista
    We wtorek jadę do Krakowa i mam pytanie: Jaką trasę polecacie? Co omijać? Przez co najlepiej jechać? Jechał ktoś ostatnio i mógłby trochę pomóc?

Legionista Awatar LOL3K
    Radom, Kielce, Jędrzejów.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar invictus
    Ja ostatnio jechałem Radom, Kielce, a wracałem Częstochowa, Piotrków Tryb. i mimo że dalej zdecydowanie dużo lepsza/szybsza droga.

Potrzebuje porady. Chce przesłać obraz i dźwięk z laptopa (wyjście Vga) na telewizor (plazma z wejściem Hdmi). Kupiłem taki konwerter
    http://allegro.pl/adapter-konwerter-...938631934.html
    Po zmianie ustawień w opcjach grafiki na dwa ekrany przesyła obraz z laptopa na telewizor, ale nie przesyła dźwięku. W laptopie dźwięk normalnie działa jak i po podłączeniu słuchawek. Wydaje mi się, że trzeba coś zmienić w właściwościach audio lecz nie mogę się doszukać i nie wiem jak. W laptopie jest wgrany system Windows XP. Ktoś coś jest wstanie pomóc? , byłbym bardzo wdzięczny.
    Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Kolega jednak nie może sam jechać na mecz i ma w związku z tym do sprzedania dwa bilety na FIVB Volleyball World League Intercontinental Round Łódź 2016sobota, 25 czerwiec 2016 godz. 17:00 - Atlas Arena ŁódźBilet jednodniowy sektor H rząd 12 miejsce 3 Bilet jednodniowy sektor H rząd 12 miejsce 2

To są eliminacje ligi światowej której finał jest w Krakowie.

Bilety kupił po 180 zł za sztukę, ale coś tam z ceny urwiemy delikatnie.

Zapraszam chętnych na priv.

Podbijam, sprawa nadal aktualna.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Cielo
    Cytat Zamieszczone przez Wirażka Zobacz posta
    Potrzebuje porady. Chce przesłać obraz i dźwięk z laptopa (wyjście Vga) na telewizor (plazma z wejściem Hdmi). Kupiłem taki konwerter
    http://allegro.pl/adapter-konwerter-...938631934.html
    Po zmianie ustawień w opcjach grafiki na dwa ekrany przesyła obraz z laptopa na telewizor, ale nie przesyła dźwięku. W laptopie dźwięk normalnie działa jak i po podłączeniu słuchawek. Wydaje mi się, że trzeba coś zmienić w właściwościach audio lecz nie mogę się doszukać i nie wiem jak. W laptopie jest wgrany system Windows XP. Ktoś coś jest wstanie pomóc? , byłbym bardzo wdzięczny.
    a to nie jest tak, że mimo wszystko VGA wysyła Ci tylko obraz?
    do dźwięku powinieneś kupić kabelek jack-jack i połączyć nim dodatkowo lapka i tv
    czyli coś w tym stylu http://allegro.pl/kabel-jack-3-5mm-a...951589231.html
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar Lynx
    Cytat Zamieszczone przez mszk Zobacz posta
    Czy ma ktoś na sprzedaż taki szalik albo jest on do wylicytowania w aukcji charytatywnej?

http://legionisci.com/zdjecia2/2012/1345192152.jpg
    Jeżeli w grę wchodzi też wymiana i masz na nią coś ciekawego, to śmiało uderzaj na priv - mam ten szal w bdb stanie, może 2-3 razy na mecz zabrałem.
    "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    a to nie jest tak, że mimo wszystko VGA wysyła Ci tylko obraz?
    do dźwięku powinieneś kupić kabelek jack-jack i połączyć nim dodatkowo lapka i tv
    czyli coś w tym stylu http://allegro.pl/kabel-jack-3-5mm-a...951589231.html
    Z laptopa do konwertera jest podłączony kabel jack-jack, a głosu nie ma. I zarazem podbijam, może ktoś podłączał coś takiego i jest wstanie doradzić?
    Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

mam 10h na lotnisku Mediolan Bergamo. Lepiej wypożyczyć samochód czy przejechać autobusem i po mieście przemieszczać się kmunikacją? (4 osoby)
    Ostatnio edytowane przez djlullegionista ; 14-06-2016 o 19:39

Legionista Awatar piotraswrc
    Oddam wejściówkę na jutrzejszy sparing w dobre ręce. Kto pierwszy ten lepszy na PW
    WJECHAŁ JAK PAZDAN W PRZECIWNIKA

Właśnie odebrałem list od komornika za mandat za parkowanie na kopercie (200 zł). Mam pytanie odnośnie tego, ze dostałem w środku dwa pisma:
    -zawiadomienie o zajęciu rachunku bankowego i zakazie wypłat i kwota Ok 500zl
    -zawiadomienie o wszczęciu postępowania egzekucyjnego oraz wezwanie dłużnika do udzielenia wyjaśnień w trybie art 801 kc. I tu wzywają mnie żebym przelał na wskazane konto albo zapłacił w kancelarii ponad 700

Oba pisma dotyczą tego samego wykroczenia. Pytanie czy oba trzeba zapłacić? Czy ja mi a sciagna z konta to drugiego nie płace? A może odwrotnie? Miał ktoś kiedyś taki przypadek?
    Warszawscy Fanatycy!

"Wiadomo, że kibic stoi w hierarchii wyżej niż piłkarz. A kibic Legii - najwyżej. Bo tu, w Warszawie jest ekipa"

Legionista Awatar symbicort
    Pomocy ! Szukam roweru górskiego do 1000-1200 zł. Poleci ktoś z was mi dobry sklep rowerowy na terenie Warszawy gdzie za taką cenę jak wyżej podałem kupię rower ?
    Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez młody-wf Zobacz posta
    Właśnie odebrałem list od komornika za mandat za parkowanie na kopercie (200 zł). Mam pytanie odnośnie tego, ze dostałem w środku dwa pisma:
    -zawiadomienie o zajęciu rachunku bankowego i zakazie wypłat i kwota Ok 500zl
    -zawiadomienie o wszczęciu postępowania egzekucyjnego oraz wezwanie dłużnika do udzielenia wyjaśnień w trybie art 801 kc. I tu wzywają mnie żebym przelał na wskazane konto albo zapłacił w kancelarii ponad 700

Oba pisma dotyczą tego samego wykroczenia. Pytanie czy oba trzeba zapłacić? Czy ja mi a sciagna z konta to drugiego nie płace? A może odwrotnie? Miał ktoś kiedyś taki przypadek?
    Naprawdę za 200 zł masz komornika??? Jesteś pewien, że ktoś Cię nie robi w konia?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Witam , mam do sprzedania koszulki Adidas/Legia w niskich cenach(nowe, z metką, oryginalne oczywiście):

https://sklep.legia.com/adidas/Koszu...ka-polo-1.html cena u mnie - 110zł

https://sklep.legia.com/adidas/Koszu...-polo-1-1.html cena u mnie 100zł

https://sklep.legia.com/adidas/Koszu...ngowa-1-3.html cena u mnie 70zł

Jak ktoś ma ochotę to kontakt na lukasz.ostoja.kasprzycki@gmail.com
    Ostatnio edytowane przez Ostoja ; 16-06-2016 o 11:41

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez symbicort Zobacz posta
    Pomocy ! Szukam roweru górskiego do 1000-1200 zł. Poleci ktoś z was mi dobry sklep rowerowy na terenie Warszawy gdzie za taką cenę jak wyżej podałem kupię rower ?
    Zobacz z kolekcji z poprzednich lat, może coś jeszcze ugrasz u nich
    http://www.wheeler.pl/rowery/gorskie...ron-701-detail

Legionista Awatar symbicort
    Cytat Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    Zobacz z kolekcji z poprzednich lat, może coś jeszcze ugrasz u nich
    http://www.wheeler.pl/rowery/gorskie...ron-701-detail
    Dzięki za pomoc, będę się do nich dobijał i próbował targować
    Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komu taka za 100zł? Mam sporo sztuk i rozmiarów, nowe, oryginalne z metkami oczywiście.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Naprawdę za 200 zł masz komornika??? Jesteś pewien, że ktoś Cię nie robi w konia?

Wykroczenie z 2014r. gdzie dostałem wezwanie żeby wskazać sprawcę a o tym zapomniałem i ten cały druk gdzieś zgubiłem. Po tym była sprawa zaoczna i od razu przekazanie do komornika.

Już dzwoniłem do tej kancelarii i sprawe wyjaśniłem. Jeżeli chce dobrowolnie zapłacić to płacę tą kwotę ok 700zł, ewentualnie moge czekać na drugie rozwiązanie czyli zabranie z konta ( mniejsza kwota), przy czym nie wiadomo kiedy to nastąpi, bo czekają na odpowiedź banku, a codziennie rosną odsetki (komornikowi by to odpowiadało żebym kwota dalej rosła).
    Warszawscy Fanatycy!

"Wiadomo, że kibic stoi w hierarchii wyżej niż piłkarz. A kibic Legii - najwyżej. Bo tu, w Warszawie jest ekipa"

Legionista
    z tego co napisałeś to otrzymałeś grzywnę a nie mandat (mandat byś dostał jakbyś wskazał sprawcę), ja kiedyś olałem wezwanie do wskazania sprawcy (parkowanie na zakazie), przyszła grzywna 100 zł , narosło do 500-600 zł, wzywali do kancelarii, nie stawiłem się i umorzyli z powodu braku możliwości egzekucji, co do zajęcia konta to nie wiem jak to wygląda ale jak jest to jedyne co posiadasz to zawsze możesz konta nie używać i tego nie płacić.

Legionista Awatar gt_man
    Czy ktoś jutro nie jedzie przypadkiem ze Szczecina do Warszawy? Albo ktoś ze znajomych? Sprawa życia i śmierci...

Legionista Awatar Marcino
    Szukam sensownego lokalu na mały sklep z gadżetami klubowymi, art. szkolnymi i upominkami. Metraż 20-25 m2. Jak ktoś coś to na pw zapraszam. Oczywiście w W-wie, najlepiej Bielany, Żoliborz, Białołęka, Targówek. Miejsca o sporym natężeniu ruchu

Legionista
    Sprzedam plakat od NS "Sorry taki mamy klimat". Cena 20 zł. Tylko odbiór osobisty w Warszawie.

Plakat drugi od dołu: http://legionisci.com/zdjecia2/2014/1398419889.jpg
    Przywiązani do tych barw, od najmłodszych lat, kibicowski szlak - taką obraliśmy drogę !

Legioniści!

Mam do wylicytowania koszulkę Legii z podpisami zawodników.

http://charytatywni.allegro.pl/koszu...nikow-i3307723

Całość środków z licytacji będzie przekazana na ratowanie życia Łukasza: www.siepomaga.pl/pomocdlalukasza

Do dzieła!

Legionista
    jest ktos czlonkiem klubu strzeleckiego Legia i moglby mnie polecic, chcialbym sie zapisac ale widze ze jest potrzebne polecenie klubowicza. probowal ktos zdobyc licencje na bron palna sportowa ?

Uprawnienia umieszczania postów