Strona 1329 z 1429 PierwszyPierwszy ... 32982912291279131913251326132713281329133013311332133313391379 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 39,841 do 39,870 z 42847

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar Domcia96
    FCB, dzięki, ale koniecznie potrzebuję czarne a tam od jakiegoś czasu są tylko te białe. W moich starych niestety pękła jedna część.
    Ostatnio edytowane przez Domcia96 ; 13-05-2016 o 10:44
    "Jesteśmy z Grochowa, ta dzielnica dobrze chowa - tu na Legię Warszawa nie usłyszysz złego słowa!"

Legionista Awatar Traper
    Potrzebuje wymienic wyswietlacz w samsungu S6. Gdzie to zrobię w miarę tanio ale zeby hulalo dobrze? Zbita jest tez szybka z tylu, trzeba to naprawic? Ile to w ogóle kosztuje? Najlepiej Wola, Bemowo, Centrum

Gintleman Awatar księciuniu
    Czy przed wsypaniem piachu do stawianej na trawniku ogrodowej piaskownicy (sama rama, bez dna) lepiej podłożyć pod spód jakąś folię (żeby do piachu nie wchodziło robactwo z gleby) czy nie podkładać (żeby piach „oddychał”) ?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Chmielo
    28.04 wysłałem buty do reklamacji, a adresat otrzymał paczkę na drugi dzień, tj. 29.04. Przed chwilą otrzymałem smsa, że dzisiaj została nadana do mnie przesyłka kurierska (pewnie mi te buty odsyłają).

W związku z powyższym, czy został zachowany termin 14 dni, w których sprzedawca ma obowiązek odpowiedzieć na reklamację? Jak to się liczy? Bo jeśli nie ustosunkował się w terminie, to w świetle ustawy uznał ją za zasadną.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    28.04 wysłałem buty do reklamacji, a adresat otrzymał paczkę na drugi dzień, tj. 29.04. Przed chwilą otrzymałem smsa, że dzisiaj została nadana do mnie przesyłka kurierska (pewnie mi te buty odsyłają).

W związku z powyższym, czy został zachowany termin 14 dni, w których sprzedawca ma obowiązek odpowiedzieć na reklamację? Jak to się liczy? Bo jeśli nie ustosunkował się w terminie, to w świetle ustawy uznał ją za zasadną.
    A ten okres o którym mowa to nie jest czasem 30 dni ?

Przynajmniej tak jest w telecomach , chyba że w takich tematach działa to inaczej.

ed: a 14 dni to bardziej na odstąpienie od zakupu na odległość
    Ostatnio edytowane przez Alek ; 13-05-2016 o 14:50
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    A ten okres o którym mowa to nie jest czasem 30 dni ?

Przynajmniej tak jest w telecomach , chyba że w takich tematach działa to inaczej.

ed: a 14 dni to bardziej na odstąpienie od zakupu na odległość
    Sprzedawca ma obowiązek ustosunkować się do reklamacji w ciągu 14 dni. Jeśli wysłałem mu te buty 28.04, to ten termin liczony jest od następnego dnia, czyli de facto minął wczoraj - 12.05. Tak ja to liczę i pytanie, czy słusznie.

30 dni to chyba ma na zamianę/naprawę/zwrot pieniędzy, ale nie jestem pewien.

E: Przed chwilą otrzymałem informację, iż paczka (decyzja pewnie będzie w środku) zostanie mi doręczona w poniedziałek, co dodatkowo opóźnia czas, w którym zostanę powiadomiony o uznaniu, bądź nieuznaniu reklamacji.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 13-05-2016 o 15:07
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Czy przed wsypaniem piachu do stawianej na trawniku ogrodowej piaskownicy (sama rama, bez dna) lepiej podłożyć pod spód jakąś folię (żeby do piachu nie wchodziło robactwo z gleby) czy nie podkładać (żeby piach „oddychał”) ?
    Ja to się nie znam ale na moim osiedlu pod piaskiem jest beton więc raczej nie oddycha i chyba mu dobrze Dzieciaki się bawią
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar beka
    http://www.infor.pl/prawo/reklamacje...lamacyjna.html tutaj masz to trochę opisane

generalnie z tego co opisujesz to zrobili błąd, że w ciągu 14 dni nie powiedzieli Ci czy uznają czy masz się bujać

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    http://www.infor.pl/prawo/reklamacje...lamacyjna.html tutaj masz to trochę opisane

generalnie z tego co opisujesz to zrobili błąd, że w ciągu 14 dni nie powiedzieli Ci czy uznają czy masz się bujać
    No właśnie jestem po lekturze tego materiału i to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że się spóźnili. Teraz pytanie, czy mi te buty wymienili, bo zaznaczyłem, że akceptuję zwrot sosu lub wymianę na nowe. Pieniędzy mi raczej nie ślą w tej paczce, więc idzie nowa para albo odsyłają starą i jednocześnie pisemko o nieuznaniu.
    A Melanż Trwa...

Legionistka
    Z tego co wiem na buty jakoś ustawowo jest chyba 2 lata gwarancji, a typowo zakupy na odległość 14 dni bez podania przyczyny zwrot i reklamacja. Też tu masz m.in.: http://e-prawnik.pl/artykuly/prawo-c...ac-obuwie.html
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Cytat Zamieszczone przez brawurka Zobacz posta
    Z tego co wiem na buty jakoś ustawowo jest chyba 2 lata gwarancji, a typowo zakupy na odległość 14 dni bez podania przyczyny zwrot i reklamacja. Też tu masz m.in.: http://e-prawnik.pl/artykuly/prawo-c...ac-obuwie.html
    Tak, tak... to już sobie obadałem przed wysłanie butów. Teraz bardziej się zastanawiam jak mogę rozwiązać sprawę, kiedy nie uznają mi tej reklamacji (tak pewnie będzie) w perspektywie faktu, iż spóźnili się z terminem odpowiedzi. Trzeba do Rzecznika Praw Konsumenta z tym iść, do Sądu, czy bawić się w pisma?

Buty mają rok czasu, reklamowałem ze względu na pękanie w środkowej podeszwie, towar kupowałem przez internet.
    A Melanż Trwa...

Legionistka
    Jako, że jestem wredna to zrobiłabym tak - jeśli powiedzą by się bujać opisałabym sytuację co, jak, itd wysłała do UOKIKa z zapytaniem grzecznym - powiedzmy co zrobić. Jeśli nie będzie jasnej instrukcji co zrobić i gdzie się zgłosić to z kopią / screenem odpowiedzi z UOKIKiu ponownie z jakimś dowodem zakupu załączyć jeszcze raz reklamację ;>
    E: A jak pęka podeszwa to chociażby zwrot jako defekt z odebraniem kasy powinien też przejść.

Coś takiego jeszcze znalazłam: http://prawob2c.pl/2013/02/10/bezsku...h-razy-sztuka/
    Ostatnio edytowane przez brawurka ; 13-05-2016 o 15:56
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

No gdyby dotrzymali tego terminu, to już by mi się nie chciało z nimi kopać. Szkoda byłoby mi czasu i pieniędzy na bawienie się w płacenie rzeczoznawcy i tę całą korespondencję. Jednak wygląda na to, że sprawę mam w zasadzie wygraną i grzechem byłoby nie wykorzystać sytuacji.

No chyba, że mi wysłali nówki sztuki... choć wątpię, gdyż właśnie ja wykupiłem ostatnią sztukę na stanie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Czy przed wsypaniem piachu do stawianej na trawniku ogrodowej piaskownicy (sama rama, bez dna) lepiej podłożyć pod spód jakąś folię (żeby do piachu nie wchodziło robactwo z gleby) czy nie podkładać (żeby piach „oddychałâ€) ?
    Piach nie musi oddychać Nie sądzę też, że jakaś dżdżownica będzie chciała z fajnej, wilgotnej gleby przenosić się na saharę księciuniowej piaskownicy... Ale jak juz bardzo byś chciał, to połóż sobie jakąś geowłókninę - wodę i powietrze przepuści, a przed robalami ochroni
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Ursus 100% Legia
    Zamienię się biletem z sektora 210 na Żyletę.Ktoś chętny?

Gdzie można zakupić pirotechnikę w najbliższą niedzielę?

@ Dzięki Qu3ntin
    Ostatnio edytowane przez EviLmonkey ; 14-05-2016 o 13:17

Kupię dwa bilety na Żyletę na Pogoń!!!

Cytat Zamieszczone przez EviLmonkey Zobacz posta
    Gdzie można zakupić pirotechnikę w najbliższą niedzielę?
    Patoriots na facebook'u:
    MISTRZOWSKA NIEDZIELA GODZ. 11:00 - 17:00

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Ktoś się orientuje czy galerie jutro otwarte?? Dokładnie chodzi mi o Mokotów.

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez Ljubo-jad Zobacz posta
    Ktoś się orientuje czy galerie jutro otwarte?? Dokładnie chodzi mi o Mokotów.
    Cięzko sprawdzić samemu?

http://www.galeriamokotow.pl/W/do/centre/accueil
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Może i nie ciężko ale ni jak nie mogła mi się strona załadować drogi kolego ORMO...

Legionistka Awatar amanda
    Poproszę namiary na jakiegoś uczciwego mechanika. Tylko takiego, który nie wykorzysta faktu, że ma do czynienia z kobietą i będzie udawał, że pół samochodu nadaje się do wymiany. Gdyby ktoś, kogoś miał proszę o priv.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar berserk
    Poleciał priv...
    #MuremZaBonusem

Legionistka Awatar MałaMi
    Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Poproszę namiary na jakiegoś uczciwego mechanika. Tylko takiego, który nie wykorzysta faktu, że ma do czynienia z kobietą i będzie udawał, że pół samochodu nadaje się do wymiany. Gdyby ktoś, kogoś miał proszę o priv.
    Jakie auto, dawaj na priv
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

odkupię jeden bilet na jutro na Żyletę, szanse małe ale dalej próbuję

Legionista Awatar modzi
    Ktoś się orientuje ile przed końcem meczu otwierają te bramy wyjściowe? 10 -15 minut przed końcem meczu czy jak?

Droga Legionisty nr 20 + Magna Polonia nr 2

http://allegro.pl/droga-legionisty-n...197496033.html

Pakiet gazet PSX Extreme + duży plakat GTA V

http://allegro.pl/pakiet-gazet-psx-e...197475955.html

Legionista
    Podbije - jesli ma ktos kogos kto ogarnia ksiazeczki sanepidowskie prosilbym o kontakt.

Nowa koszulka "Żyleta jest zawsze z Wami", rozmiar M , 60 zł

Czapka zimowa, nowa, 25 zł
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    PamiętaMY !

Legionista Awatar Siwex
    Peaceful Hooligan / Lockdown Jeans / Grey / Jeansy Bawełniane

http://ultrastreet.pl/572,pl_peacefu...eans-grey.html

Uprawnienia umieszczania postów