Strona 11 z 1439 PierwszyPierwszy ... 78910111213141521611115111011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 330 z 43155

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar kozer
    Cytat Zamieszczone przez Sharn
    Pomocy! Nie chcę iść do wojska!

10.12 po bilet :swieca:

Zaraz się pożygam... :fu:
    Jest coś takiego jak bonus znaczy się odroczka na rok bez powodu. Trzeba tylko napisać podanie.

Legionista Awatar yusta

Idź do szkoły

Btw, mój kolega poszedł po bilet. Wchodzi i od razu gadka: Jeżeli mam już iść do wojska, to chciałbym być spadochroniarzem, płetwonurkiem, komandosem, popłynąć sobie łódką podwodną choć raz itd..... Gośc sie popatrzył, coś tam nabazgrał w książeczce i mu ją oddał. Koleś wyszedł, otwiera książeczkę a tam wbite OC '8
    To było dosyc dawno i nie mam pojęcia czy coś takiego jak OC jeszcze funkcjonuje, ale zawsze możesz spróbować
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kozer

Jest coś takiego jak bonus znaczy się odroczka na rok bez powodu. Trzeba tylko napisać podanie.
    Napisz mi coś więcej jak wiesz, bo ja mam k urwa 365 pieprzonyc h powodów =====>>>>

Sharn1916@legia.warszawa.pl

Yusta - szkoła ogłupia. :/
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Legionista
    8-

Sharn przecież twój rocznik wzieli do rezerwy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    8-

Ja młoda dupa - 78. 77 wzięli... 8o

Legionista
    Idź się gdzieś zapisz do szkoły i tylko papier weź...

Przeczekaj, zaraz będzie 79,80 i będą mogli nas w dupe pocałować.

Legionista Awatar kozer
    Może być już trochę za późno na wykręcenie się. Zawsze można nie odbierać poleconych i w tym czasie załatwić jakieś papiery na zły stan zdrowia.

Legionista
    Idź się gdzieś zapisz do szkoły i tylko papier weź...

Przeczekaj, zaraz będzie 79,80 i będą mogli nas w dupe pocałować.
    W grudniu? W 4 dni robocze? 8o

Legionista Awatar kozer
    Cytat Zamieszczone przez Dz.U.02.21.205
    Odroczenia zasadniczej służby wojskowej można udzielić również ze względu na ważne sprawy osobiste lub rodzinne poborowego, a w szczególności związane z zaistnieniem trudnej sytuacji osobistej lub rodzinnej, które nie upoważniają do udzielenia poborowemu odroczenia z tytułu sprawowania bezpośredniej opieki nad członkiem rodziny albo z powodu konieczności załatwienia spraw związanych z prowadzeniem przez poborowego przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolnego albo innej działalności gospodarczej. Odroczenia nie udziela się, jeżeli spowodowałoby to nieodbycie zasadniczej służby wojskowej.
    Pisz podanie

Legionista
    dzisiaj czytalem w jakiejs gazecie ze sie rekrutacja na semestr zimowy zaczela wiec qp jakas gazete i podzwon nawet jakies studium wybierz hehe i mam nadzieje, ze po klopocie :/
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista Awatar Bonhart
    8-

Ja młoda dupa - 78. 77 wzięli... 8o
    Do wojska nie biora tez absolwentow wyzszych uczelni roku akademickiego 2003/2004.
    Tak sie fajnie sklada ze akurat w tym roku koncze ))

Legionista Awatar Adam-oldboy

Jak byłem w takiej podbramkowej sytuacji to w przeddzień zgłosiłem się do szpitala i na izbie przyjęć opowiedziałem dramatyczną historię. Symulowałem na wstrząs mózgu (uwaga! nie używać terminologii fachowej, raczej tlumaczyć nieporadnie) czyli : upadek ze schodów, później były silne zawroty głowy, wymioty, bóle w karku i w tyle głowy. Robi się prześwietlenie, ale tylko pod kątem urazu czaszki, wstrząsu mózgu nigdy nie widać. Wtedy rutynowo zostawiają Cię w szpitalu na obserwację minimum 7-dniową. W tym czasie mozna robić jakieś podchody do lekarza prowadzącego, żeby wydał przy wypisie mocne kwity. W moim przypadku dostałem zalecenie "prowadzenie oszczędzającego trybu życia przez 6 miesięcy" i kazali zgłaszać się do jakiejś poradni. Wszystkie kwity z "leczenia szpitalnego" wysłałem do WKU poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru i poskutkowało.

Lechitka
    Cytat Zamieszczone przez Adam-oldboy

Jak byłem w takiej podbramkowej sytuacji to w przeddzień zgłosiłem się do szpitala i na izbie przyjęć opowiedziałem dramatyczną historię. Symulowałem na wstrząs mózgu (uwaga! nie używać terminologii fachowej, raczej tlumaczyć nieporadnie) czyli : upadek ze schodów, później były silne zawroty głowy, wymioty, bóle w karku i w tyle głowy. Robi się prześwietlenie, ale tylko pod kątem urazu czaszki, wstrząsu mózgu nigdy nie widać. Wtedy rutynowo zostawiają Cię w szpitalu na obserwację minimum 7-dniową. W tym czasie mozna robić jakieś podchody do lekarza prowadzącego, żeby wydał przy wypisie mocne kwity. W moim przypadku dostałem zalecenie "prowadzenie oszczędzającego trybu życia przez 6 miesięcy" i kazali zgłaszać się do jakiejś poradni. Wszystkie kwity z "leczenia szpitalnego" wysłałem do WKU poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru i poskutkowało.
    Mój kuzyn w 2 tygodnie temu mial wstrząs mózgu i trzymali go 3 dni-ale to zawsze jakiś sposób jest!

Legionista Awatar Adam-oldboy
    Bo u mnie nie było żadnej poprawy hehe. Ale działałem już wtedy z personelem.
    P.S. Taki sposób to już jednak ostateczność dla desperatów.
    P.S. 2 A kiedyś na komisji jak mnie pytali o wymarzony przydział (przełom lat 80/90), to po głębokim zastanowieniu oświadczyłem, że najbardziej to chciałbym grać w Legii na prawej pomocy. Co do pozycji na boisku to byłem skłonny negocjować, ale gość stracił cierpliwość (chyba się nie nadawał do pracy z ludźmi ) i wyj... mnie na korytarz. No i nie wiem nawet co mi tam wpisali.

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Adam-oldboy
    Bo u mnie nie było żadnej poprawy hehe. Ale działałem już wtedy z personelem.
    P.S. Taki sposób to już jednak ostateczność dla desperatów.
    P.S. 2 A kiedyś na komisji jak mnie pytali o wymarzony przydział (przełom lat 80/90), to po głębokim zastanowieniu oświadczyłem, że najbardziej to chciałbym grać w Legii na prawej pomocy. Co do pozycji na boisku to byłem skłonny negocjować, ale gość stracił cierpliwość (chyba się nie nadawał do pracy z ludźmi ) i wyj... mnie na korytarz. No i nie wiem nawet co mi tam wpisali.
    8- , a mnie się nie pytali o wymarzony przydział, zresztą podobno mój rocznik z pięć lat temu do rezerwy przeniesiono (nie wiem ale od 5-6 lat ustała moja korespondencja z WKU 8- )

HELP!!!

Mam zajebisty problem z niektorymi filmami. Czasami kiedy usiluje
    je odpalic wyskakuje komunikat "Blad - Sprawdz sciezke i nazwe pliku i sprobuj jeszcze raz, AviTag Div3".
    Mam Nimo Codeck Pack, ffd show, ac3 i wszystkie te bzdety (przynajmniej tak mysle ze wszystkie). Probowalem odpalic te filmy subeditem, windows media playerem i playa. Za kazdym razem albo ten komunikat albo (w przypadku wmp) brak obrazu i dzwieku.
    A najciekawsze w tym wszystkim, ze mam taki dodatek do kaazy - avipreview. I tym dodatkiem odpalam to bez problemu.
    O co :* chodzi? Moze ktos z was mial taki problem i sobie poradzil?

Pozdrawiam

Legionista Awatar Łysolek
    Ma ktoś moze pozyczyć lub sprzedać The Settlers 2 PL i WarCraft 1 ??
    będę olbrzymie wdzięczny

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    będę olbrzymie wdzięczny
    poszukaj na stronach ze starymi grami, tam sa do sciagniecia te gry.

zapraszam na aukcje
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18730829

Legionista
    Szukam 'klucza' do nortona 2004 - te z kazzy mi nie dzialaja,a na str. nie moge znalesc.Jak ktos ma to prosil bym o info --> najlepiej prv,z gory dzieki.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    będę olbrzymie wdzięczny
    Poszukaj tu:

www.staregry.pl - jest kilka fajnych starych gierek.

Settlers - http://www.staregry.pl/index.php?con...rs&akcja=tytul

Warcraft - http://www.staregry.pl/index.php?con...ft&akcja=tytul
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart
    HELP!!!

Mam zajebisty problem z niektorymi filmami. Czasami kiedy usiluje
    je odpalic wyskakuje komunikat "Blad - Sprawdz sciezke i nazwe pliku i sprobuj jeszcze raz, AviTag Div3".
    Mam Nimo Codeck Pack, ffd show, ac3 i wszystkie te bzdety (przynajmniej tak mysle ze wszystkie). Probowalem odpalic te filmy subeditem, windows media playerem i playa. Za kazdym razem albo ten komunikat albo (w przypadku wmp) brak obrazu i dzwieku.
    A najciekawsze w tym wszystkim, ze mam taki dodatek do kaazy - avipreview. I tym dodatkiem odpalam to bez problemu.
    O co :* chodzi? Moze ktos z was mial taki problem i sobie poradzil?

Pozdrawiam
    Odinstaluj wszystkie kodeki bo system moze wariowac.I zainstaluj od poczatku jakis 'codecpack'.[tu mozesz sciagnac -> http://republika.pl/futrzakk/down.html]
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez rkwa
    Szukam 'klucza' do nortona 2004 - te z kazzy mi nie dzialaja,a na str. nie moge znalesc.Jak ktos ma to prosil bym o info --> najlepiej prv,z gory dzieki.
    Miałam ten sam problem. Ściągnij polską wersję, ona klucza nie wymaga.
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    Cytat Zamieszczone przez rkwa
    Miałam ten sam problem. Ściągnij polską wersję, ona klucza nie wymaga.
    Moglabys jeszcze napisac skad ja mozna sciagnac?Z gory dziekowka.
    Ja znalazlem tylko angielskojezyczna wersje.Tak wogole to szukalem Norton system works [ma dodatkowo kilka przydatnych narzedzi] tylko tego to chyba nie ma jeszcze w necie.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Mam male pytanko, troche glupie.

W jakim utworze hip hopowym wystepuje tekst "tylko prawdziwa przyjazn to potega"? Mialem to na kasecie, ale zgubilem i chce sobie sciagnac z kazzy. Troche stare ale moze ktos pamieta.
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    3h - konexie

"Łańcuch pęka jak przerwana wstęga.. Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga"

Legionista
    3h - konexie

"Łańcuch pęka jak przerwana wstęga.. Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga"
    Wielkie dzieki :+:
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    ja mam problem z Internet explolerem. mam windowsa 98 i od jakiegos czasu jak wlaczam explorera po raz pierwszy i wybieram jakis adres storny to strasznie dlugo nic sie nie dzieje, jest bialp i pisze na dole na pasku: trwa wykrywanie ustawien proxy. potem strona wskakuje, i nastepne wlaczane po niej w tym samym oknie smigaja. lecz ten problem za pierwszym razem cos sie powtarza. wie ktos o co chodzi? moze mi ktos pomoc?
    pozdro
    foks
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Legionista Awatar Cipciuś
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=18931926

Nowa, Nie urzywana Uniwersalna Szlifierka Wielofukcyjna Toya z cala walizką a w niej gwarancja, instrukcja komplet koncówek roznego rodzaju. Numer Produktu to 79315.
    Spsedam Tanio
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Cytat Zamieszczone przez foks_CF
    ja mam problem z Internet explolerem. mam windowsa 98 i od jakiegos czasu jak wlaczam explorera po raz pierwszy i wybieram jakis adres storny to strasznie dlugo nic sie nie dzieje, jest bialp i pisze na dole na pasku: trwa wykrywanie ustawien proxy. potem strona wskakuje, i nastepne wlaczane po niej w tym samym oknie smigaja. lecz ten problem za pierwszym razem cos sie powtarza. wie ktos o co chodzi? moze mi ktos pomoc?
    pozdro
    foks
    U moich dziadkow jest zalozone Astercity-net i pojawia sie podobny komunikat. A wczesniej tak nie bylo. Moze trzeba zadzwonic do operatora?

Uprawnienia umieszczania postów