Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 222829303132
Pokaż wyniki od 931 do 945 z 945

Wątek: Temat rowerowy

Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Ja mam na sprzedaż WEERIDE delux fotelik na przód.
    Ja mogę tylko polecić takie rozwiązanie, te foteliki są rewelacyjne.

Legionista Awatar klinton
    Pytanie. Kupiłem wczoraj w Decathlonie pedały do szosówki. Po rozpakowaniu (były w zgrzewanym plastikowym opakowaniu) zorientowałem się, że kupiłem nie ten model, który chciałem. Czy jest szansa teraz dokonać zwrotu w sklepie z rozciętym opakowaniem?

Legionista Awatar bkt
    Mordeczki, czy ktoś wozil dziecko w foteliku, gdy łączna masa jest większa niż producent roweru zaleca?)

Ja mam 120, mlody ok 19. Fotelik hama kiss jest do 22.5 kg, rower to kilkuletni unibike evolution z tego co pamiętam w instrukcji jest 110kg, sam na nim jeździłem nawet z wagą 135 ale jakoś się obawiam go zabrać...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    Odpowiedź pojawi się po jeździe. Za dużo "zmiennych" by dać gwarancję że nic się nie stanie. Np. jak bardzo "zmęczone" są piasty, szprychy bo to może puścić najszybciej. Reszta to przypadek, np. najazd na jakiś uskok i przy tej wadze może stać się wszystko lub nic.
    To że wcześniej jeździłeś przy większej wadze nic nie znaczy. Dochodzi efekt zmęczenia materiału. Samemu można ryzykować , ale z dzieciakiem?

Legionista Awatar Kucharz
    Przymierzam się do zakupu bagażnika na klapę auta. Na ten moment na pewno bym woził dwa duże rowery i ewentualnie jeden mniejszy. Kiedyś docelowo byłyby to cztery duże. I tu się zaczynają pytania. Na co zwrócić uwagę kupując taki sprzęt? Czy teraz iść po kosztach i kupić tańszy na 2-3 rowery, a za jakieś 4 lata kupić większy, bo ten mniejszy tańszy i tak będzie się po tym czasie nadawał do wymiany? Generalnie nie chcę iść w koszty, ale widziałem, że rozrzut cenowy takich bagażników jest potężny. Ktoś coś może doradzić?

Legionista
    Ja mam najtańszy na 3 rowery. Do moich potrzeb wystarcza. Raczej krótkie wypady 20-30 km. Gdybym kupował jeszcze raz, pokusiłbym się raczej o coś droższego. Po zamontowaniu rowery wydają się być stabilne i ani razu nie zaważyłem aby coś się poluzowało, obiło czy uszkodziło. Tylko w wypadku tego rodzaju bagażników nie otworzysz klapy, zasłonią Ci rejestracje i tylne lampy, co przy pierwszym lepszym spotkaniu z psami pewno grozi mandatem.
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 23-04-2018 o 22:35

Ja to potrzebuję na wyjazdy wakacyjne, czyli trasa 350-500km. A co do tego zasłaniania, to czy to nie jest tak, że zależy do modelu bagażnika? Przejrzałem ze dwa pierwsze z brzegu i na grafikach wyglądało, że po montażu tablica jest odsłonięta.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Ja to potrzebuję na wyjazdy wakacyjne, czyli trasa 350-500km. A co do tego zasłaniania, to czy to nie jest tak, że zależy do modelu bagażnika? Przejrzałem ze dwa pierwsze z brzegu i na grafikach wyglądało, że po montażu tablica jest odsłonięta.
    Dobierz sobie model z Jacky/AGURI i kupisz w sklepie na Miedzianej
    https://aguri.pl/

Dzięki bardzo za namiar.

Ktoś poleci jakąś fajną trasę na jednodniowy wypad rowerem z Ursynowa lub okolic (w jedną stronę myślę, że max ~30-40 km)? Im więcej kontaktu z przyrodą i mniej z ruchliwą ulicą, tym lepiej. Dobrze by wycieczka była zakończona jakimś ciekawym punktem docelowym / przystankiem

Legionista Awatar Urban
    Cytat Zamieszczone przez pleba Zobacz posta
    Ktoś poleci jakąś fajną trasę na jednodniowy wypad rowerem z Ursynowa lub okolic (w jedną stronę myślę, że max ~30-40 km)? Im więcej kontaktu z przyrodą i mniej z ruchliwą ulicą, tym lepiej. Dobrze by wycieczka była zakończona jakimś ciekawym punktem docelowym / przystankiem
    Jedź w stronę Mostu Siekierkowskiego a następnie zjedź na Wał Zawadowski. Samym Wałem możesz dojechać aż do samej Góry Kalwarii. Spokojnie, cicho, bezpiecznie. Dobra nawierzchnia.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
    Odpowiedź pojawi się po jeździe. Za dużo "zmiennych" by dać gwarancję że nic się nie stanie. Np. jak bardzo "zmęczone" są piasty, szprychy bo to może puścić najszybciej. Reszta to przypadek, np. najazd na jakiś uskok i przy tej wadze może stać się wszystko lub nic.
    To że wcześniej jeździłeś przy większej wadze nic nie znaczy. Dochodzi efekt zmęczenia materiału. Samemu można ryzykować , ale z dzieciakiem?
    Dzięki kolego. Na razie nie zdecydowałem się to zabrać. Ale może kojarzycie rowery bardziej na trasę niż lasy, które mają większą ładowność np do 150kg?
    Bardzo spodobał mi się taki rowerek jak Ronin, może coś w tym stylu?

Druga sprawa, polecicie jakieś bagażniki na dach, ze 4 najsensowniejsze modele. Mogą być te droższe żeby tyko były porządne.

Używane będą raz na pol roku może 5 razy dlatego chyba nie ma sensu montować hak i myśleć o bagażniku na tyl.
    Dodatkowo nie mam belek na dachu, czy tu interesowac się tylko producentem auta czy niekoniecznie? Skoda octavia 2 przed FL 2008

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Pietia
    Może coś z rowerów trekingowych zobacz ew.jak ten Ronin coś ze stalową ramą.
    Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników ,cechą ludzi małych.

Legionista Awatar bkt
    Panowie, orientuje sie ktoś w temacie koszulek rowerowych? Chodzi mi o zakup takiej koszulki - ale uszytej profesjonalnie i bez wad (tzn ja w takich nie jezdzilem, ale poczytalem troche i niektorzy skarza sie na za mocne gumki w rekawach lub zle zabezpieczenie pleców - tzn koszulki się ściągają bez obciązenia). Chcialbym typowo kolarska z kieszonkami, problem polega na tym ze wiekszosc koszulek jest na szczuplych facetów a ja do takich nie naleze
    Myslalem o tym ale rozmiar XL raczej nie bedzie dobry https://sklep.legia.com/kolekcje/sek...-bialy-rozm.s/

A moze znacie ten produkt:
    https://www.rogelli.pl/koszulka-kola...-O%20produkcie ?

Generalnie chodzi o te kieszenie zeby plecaka i sakw nie zakladac.

Legionista Awatar zbinky
    Słuchajcie szybkie pytanie.
    Dobry sklep z rowerami otwarty w niedzielę

Potrzebuję na już

z góry dzięki

Uprawnienia umieszczania postów