Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 947

Wątek: Temat rowerowy

Legionista Awatar Rohrau
    Dyha, ramka jest oki(kiedys ta firma dawala dozywocie na nia ), ale osprzęt nie za dobry.
    Wszystko zalezy od tego co chcesz robic, jezeli zaczynasz i na razie bedziesz bardziej lekko jezdzil to tak choc cena troche wysoka, ale bedziesz mogl na bazie tej ramy pozniej cos lepszego skompletowac. Jezeli jednak jezdzisz ostrzej (skoki, dirt itp.) to raczej nie.
    "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Legionista Awatar dyha
    Cytat Zamieszczone przez Rohrau
    Dyha, ramka jest oki(kiedys ta firma dawala dozywocie na nia ), ale osprzęt nie za dobry.
    Wszystko zalezy od tego co chcesz robic, jezeli zaczynasz i na razie bedziesz bardziej lekko jezdzil to tak choc cena troche wysoka, ale bedziesz mogl na bazie tej ramy pozniej cos lepszego skompletowac. Jezeli jednak jezdzisz ostrzej (skoki, dirt itp.) to raczej nie.
    Raczej koncentruje sie na street'cie z elementami trialu. A jak mowilem zawodowcem nie jestem .

Legionista Awatar Rohrau
    To powinno wytrzymać i raczej powinno być dobre. Ale uważaj, podobno ta firma produkuje tylko jeden rozmiar ramy (nie wiem na ile jest to prawda, ale tak mi jeden z kumpli powiedzial), wiec musisz rower na żywo zobaczyć, przejechać się i sprawdzić wszystko, bo szkoda by było żebyś później tatusiem nie mógł zostać
    "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Legionista Awatar dyha
    Cytat Zamieszczone przez Rohrau
    To powinno wytrzymać i raczej powinno być dobre. Ale uważaj, podobno ta firma produkuje tylko jeden rozmiar ramy (nie wiem na ile jest to prawda, ale tak mi jeden z kumpli powiedzial), wiec musisz rower na żywo zobaczyć, przejechać się i sprawdzić wszystko, bo szkoda by było żebyś później tatusiem nie mógł zostać

no spzretu za taką kwote czym by nie był , bez zobaczenia na żywo nie kupię.

Legionista Awatar Rohrau
    Wiesz ja znam czleka co Meride za 3 tys w necie kupil bez ogladania jej w realu .

Jak juz sie zdecydujesz na tego Chucker'a to napisz AAR'a

Legionista Awatar Markotny
    Temat musi iśc do góry :P

Wczoraj zrobiłem małą rundke po Warszawie (40km) i musze powiedzieć, że nie ma lepszej rzeczy niz rowerek nareszcie powoli coraz więcej ścieżek rowerowych sie pojawia, chociaz i tak obecna ich długość jest kropla w morzu potrzeb

ps. Niedlugo kolejna masa
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Administrator Awatar arczi
    Hehe.. Pewnie z pol dnia szukales tego tematu.

Zacny temacik.

To i ja sie pochwale.
    Na dlugi weekend jade zwiedzac na dwoch kolkach Spisz i Pieniny... a moze i o Podhale sie zachaczy.
    Mniam.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Właśnie wróciłem z malusiej wycieczki. Dzisiaj postanowilem pozwiedzac jak najwiecej stadionow warszawskich, oczywiście na dwóch kółkach. I tak zaliczyłem po kolei: Olimpie, Sarmate, Skre, Gwardię, Warszawianke, Agrykole, Legię, Stadion X lecia ( ), Konwiktorska, Marymont, Hutniczek oraz oczywiście obiekty CWKSu na Powązkowskiej...

Bardzo zacna wycieczka

Legionista Awatar Żuku
    Warszawianka -> Hutnik ... ile czasu poświęciłeś na taki odcinek ?
    Wojtek Łokietek Szala

Ju(L)ek... Szacuken.

Tak moglaby przebiegac ktoras z tras masy krytycznej. Nie pogniewalbym sie.

Cytat Zamieszczone przez Żuku
    Warszawianka -> Hutnik ... ile czasu poświęciłeś na taki odcinek ?
    Nie odpowiem Ci dokładnie ile dokladnie pomiędzy Warszawianką, a Hutnikiem, ponieważ jeszcze troszke było przystanków w miedzyczasie, a tym samym czas leciał. Fajnie, że nareszcie Wisła nie śmierdzi, tak wiec przejażdżka wzdłuż jej biegu jest przezajebista

Co ciekawe na wiekszej częsci trasy były ścieżki rowerowe :O

Legionista Awatar Maniek

wczoraj poskładałem swojego rumaka do kupy po zimie...
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Na kij ci nozka?

Legionista Awatar Maniek
    moje wypady rowerowe ograniczają sie do przejazdu do delikatesów i dalej strone ławki... więc nóżka się przydaje...

Ja w swoim Giancie też mam nóżke

Ps. Nie zapomnij o hamulcu z tyłu, bo sie zabijesz

Legionista Awatar Maniek

pochwale się jeszcze moimi nowywi, metroseksualnymi oponami...

Legionista Awatar Tur
    Żadne z nich metroseksualne . Po prostu semi-slick na szosę bardziej niż w teren.
    "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Środa - Warszawa
    (2006.04.26)

temp. max: 18 °C
    temp. min: 9 °C

Częściowe zachmurzenie i bez opadów..

Wiatr północno-zachodni o prędkości 3 m/s
    Czynnik chłodzący wiatru: 16.16 °C

Wsch. słońca: 05:16
    Zach. słońca: 19:52
    Jutro chyba bedzie najlepsza pogoda na rowerek. Bez upalów, bez deszczu, wiatr także nie za duży. Miodzio.

Legionista Awatar Żuku
    ja to zawsze robie sobie trase taką: z Sadyby jade na Powiśle, wybrzeżem Kościuszkowskim dojeżdżam do Mostu Gdańskiego, następnie do jakiegoś parku na Żoliborzu, potem pod górke obok Parku Bielańskiego, następnie w strone Placu Wilsona / Placu Inwalidów i ... obok Polonii. Następnie przez Starówkę na dół po "kocich łbach" i w strone Mostu Świętokrzyskiego, którym przejeżdżam na strone "praską". Prawo-brzeżną stroną W-wa mijając stadion X-lecia oraz trase Łazienkowską ... i baseny na Gocławiu ... do mostu Siekierkowskiego i już do domku. Wychodzi średnio 35km. Bierze się jakiegoś discmana i śruuu

do Powsina już nie jeżdże od dawna. Połowa Warszawy tam jeździ, większy tłok na trasie niż przyjemność z jazdy
    Wojtek Łokietek Szala

Dzisiaj lajtowo - 50km.

Wola - Kampinos - Wola

Legionista Awatar Żuku
    a ja ta trasa co wyżej opisana. Kur** ... ci niedzielni rowerzysci;/ Wyjdą raz do roku na rower i przejechać się nie da Droga rowerowa to droga rowerowa a nie miejsca na pogaduchy czy postoje.
    Wojtek Łokietek Szala

Legionista Awatar żyła
    sezon otwarty.....
    moja dzisiejsza trasa to ok. 10 km z siatką browarów w ręku, postój 2h na stacji kolejowej i konsumpcja, nastepnie zakup kabaniny, kilometr dalej ognisko i powrót 7km do Nowiaka. szczerze mówiać to mam wrażenie, że umieram.... :/
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Żuku w Warszawie nie ma co jeździć. Kampinos jest naprawde bardzo klimatyczny, tylko szkoda, że dojazd jest troszke uciążliwy, jednak frajda jazdy na granicy ryzyka pośród konarów drzew, po wąskiej ścieżce jest nie do opisania. To trzeba przeżyć

Jutro w Warszawie w większości bezchmurnie.

Temp. max:
    20°C
    Temp. min:
    10°C
    Wiatr:
    płd-wsch
    7 m/s
    Mam ambitny plan na jutro. Wyprawa nad Zegrze, dokładnie Rynia.

Legionista Awatar Żuku
    weź mnie na rame
    Wojtek Łokietek Szala

Legionista Awatar baranek
    Julian jak coś to dawaj znać o tych wojażach, bo też bym sobie pośmigał, gdyby mi się przypadkowo udało uruchomić to "coś" co sprzedawca w sklepie raczył nazwać rowerem sprzedając mi go.
    Wiercę w brzozach z azbestu.

Nie ma to jak wschód słonca na Starówce

Ogolnie pojebało mnie troszke dzis jeżdząc rowerem od 2 do 4.30 po Warszawie :O

ps. Na starówce złapałem kapcia i musiałem jak makgajwer wykombinować sposób na usczelnienie koła. Niezawodna guma do żucia uratowała mnie przed godzinnym spacerkiem

Legionista Awatar Żuku
    macie może jakąś małą mape Warszawy aby pokazywać szlaki rowerowe lub którą droge warto obrać?

Ju(L)ek, co Cie podkusiło na wyjazd o 2 ?

Przedwczoraj zrobiłem 50km, tak się zjarałem, że wczoraj zostałem w domu. Dzisiaj może kolejna eskapada...tylko gdzie KOCHAM LATO I TE KUKURYNKI NA ROWERACH
    Wojtek Łokietek Szala

Nowe doświadczenia

Świetnie sie pedzi po warszawskich arteriach, nie mając do czynienia z burakami w samochodach, którzy zrobia wszystko żeby nie mozna było normalnie jeździć po drogach...

ps. Kukuryny powiadasz

Legionista
    Musze keidyś spróbować, bo w dzień bywa neiciekawie, sczególnie jeśli chce się skręcić w lewo z kikupasmowej jezdni.

Kukuryny? A gdzie to występuje? Ostatnio widziałem tylko jedna w sensownym wieku, ale wyglądało że na rowerze się odchudza. Po za tym wiejskie babiny które omijam szerokim łukie bo jeżdzą zygzakiem a nie chce testować wytrzymałości kasku.
    brzydki, zły i szczery

Legionista
    Nocny rower to chyba jedna z najwiekszych przyjemnosc... szkoda, ze przez inny pojazd coraz bardziej zaniedbuje rower....

Zyla: uwazaj jak jezdzisz po piwach. Ostatnio straz miejsca lubi ustawiac sie gdzies i sprawdzac rowerzystow alkomatem (nie wiem jak u Was, ale w Wawie to nagminne). Kolege zatrzymali i ma sprawe w sadzie grodzkim, mial szczescie, ze nie ma prawa jazdy... ale jak masz prawko to baardzo uwazaj. Jakby ja mial stracic 2 kategorie prawa jazdy, za smiganie rowerem po piwku to bym sie niezle zalamal
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Uprawnienia umieszczania postów