Strona 339 z 341 PierwszyPierwszy ... 239289329335336337338339340341 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,141 do 10,170 z 10201

Wątek: Filmy godne polecenia albo i nie

Zagłębiak Awatar Brylancik
    Wie ktoś może czy włoski film L’immortale bedzie dostepny w kinach w Polsce albo w jakiejs innej formie?

Legionista Awatar Benek
    Irlandczyk jak dla mnie przegadany i do zapomnienia.

Z dużej chmury mały deszcz.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Motorowiec
    3h 30min - ciężko będzie się za to zabrać

Legionista Awatar Tomi
    Jest poradnik jak oglądać, robiąc z niego miniserial.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Motorowiec

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Polecam, dobry kryminał w starym stylu.
    Również polecam.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Cytat Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
    Wie ktoś może czy włoski film L’immortale bedzie dostepny w kinach w Polsce albo w jakiejs innej formie?

W Polsce nie ma nawet zapowiedzi tego filmu a jedyne info jakie znalazłem to, że Włochy mają 6 grudnia premierę

Legionista
    po yt jakieś kinówki latają:

https://www.youtube.com/watch?v=jBTVOgnry6Y
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar Mieczysław
    Kobiety mafii 2 - 30 min obejrzałem i większego gowna w życiu nie widziałem, dodatkowo każda z dziewcząt polskich sypia z jakimiś ***** ciapatymi księciami. Kurwosci, nie będę już więcej oglądał watahy bo moja ulubiona aktorka wyjebala się z arabusem, chwdp jej za to bo lubię ten serial.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Irlandczyk jak dla mnie przegadany i do zapomnienia.

Z dużej chmury mały deszcz.
    nic dodać nic ująć, niestety..

Koliber ze Stathamem i Agatą Buzek - polecam zoabczyć.

Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Kobiety mafii 2 - 30 min obejrzałem i większego gowna w życiu nie widziałem, dodatkowo każda z dziewcząt polskich sypia z jakimiś ***** ciapatymi księciami. Kurwosci, nie będę już więcej oglądał watahy bo moja ulubiona aktorka wyjebala się z arabusem, chwdp jej za to bo lubię ten serial.
    zrobiłeś mi dzień
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Herman
    Szukam gdzieś online do obejrzenia Gwiezdne wojny cz. 7 i 8. Podeśle ktoś na prv linka do jakiegoś serwisu?
    LEGIA&FC DEN HAAG

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Był już ktoś na "Jak zostałem gangsterem"? Zbiera bardzo dobre opinie
    (L)

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Był już ktoś na "Jak zostałem gangsterem"? Zbiera bardzo dobre opinie
    Na filmwebie? Jeśli tak, to zbiera je od fejkowych kont, które istnieją maksymalnie od kilku miesięcy. Podobnie było z Underdogiem.

Legionista Awatar Jaszcz
    Na pewno nie idźcie na Futro z Misia. Szkoda kasy, czasu i prądu żeby cokolwiek więcej pisać. Żenujący humor.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Na filmwebie? Jeśli tak, to zbiera je od fejkowych kont, które istnieją maksymalnie od kilku miesięcy. Podobnie było z Underdogiem.
    Tak. Na filmwebie. To mnie nie pocieszyłeś bo dziś właśnie się na niego wybieram.
    (L)

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Tak. Na filmwebie. To mnie nie pocieszyłeś bo dziś właśnie się na niego wybieram.
    Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Idź i napisz co i jak. Jest szansa że mimo akcji marketingowej to film nie jest najgorszy. Ma 8 i ponad 1500 głosów więc po weryfikacji może się zakręcić koło 7 a to ocena nieosiągalna dla polskich filmów sensacyjnych. Vega przez ostatnich kilka lat nie doszedł do 6, ostatni "hit" to 4,5.

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Idź i napisz co i jak. Jest szansa że mimo akcji marketingowej to film nie jest najgorszy. Ma 8 i ponad 1500 głosów więc po weryfikacji może się zakręcić koło 7 a to ocena nieosiągalna dla polskich filmów sensacyjnych. Vega przez ostatnich kilka lat nie doszedł do 6, ostatni "hit" to 4,5.

Co do filmu Jak zostałem Gangsterem to osobiście polecam. Nie jest to wielkie kino ale nie na pewno też nie gniot. Bardzo dobra gra aktorska no i motyw Legijny też się pojawia
    (L)

Legionista Awatar Dolu

Chyba najlepsza zeszłoroczna komedia jaką oglądałem, POLECAM!

Legionista Awatar Bootleg
    Też byłem wczoraj z żoną na Jak zostałem gangsterem. Film do obejrzenia. Na pewno to ze dwie półki wyżej niż kino Vegi. Dobra gra Wołoska i Kowalczyka. Na plus też starszyzna w postaci Frycza czy epizodycznego Chabiora.
    Always look on the bright side of life!

Motorowiec
    Kuurwa nie wiem co obejrzałem, skusił mnie aktor i tytuł z latarnią. Ciężko.

https://3filmy.com/film/the-lighthouse-3jw18el4.html

Legionista Awatar Szawar
    Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - profanacja klasyki, wstyd.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Alek
    Nowe porządki Vegi mają 7.2 ale później już była równia pochyła gówno za gównem.
    Byłem na jak zostałem gangsterem i takie 6.5/10 więc polecam

Legionista Awatar Dolu
    Odmieńcy / Freaks ( 2018 ) - następna perełka Sci-Fi, która niezauważona przeszła - POLECAM!

Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Odmieńcy / Freaks ( 2018 ) - następna perełka Sci-Fi, która niezauważona przeszła - POLECAM!
    Postanowiłem z kumplem po przeczytaniu Twojego posta obejrzeć ten film i nie żałujemy. Całkiem ok. Scenariusz można byłoby przekształcić w serial

Dla mnie nic specjalnego, dosyć płytki jak na sci-fi. Szybko zapomnę, że widziałem.

Z to to Good Boys bardzo wporządku. Lubię się od czasu do czasu odmóżdżyć przy takiej przejaskrawionej głupawce. Polecam.

Obejrzałem Historię Małżeńską. Lubię jak takie banalne, powszechne tematy pokazane są nienachalnie, możliwie lekko, ale przy zachowaniu niejednoznaczności i złożoności sytuacji. Reżyser nie ocenia postaci, co też lubię. Świetnie zagrane role pierwszo- jak i drugoplanowe, sporo humoru, dialogi inteligentne i soczyste.

Na pewno sprawdzę

Dla miłośników "kameralnego" sci-fi, z tajemnicą w tle i jakimś tam przesłaniem, polecam również mniej popularne "Jestem Matką" (https://www.filmweb.pl/film/Jestem+matką-2019-829669)

Popieram, trochę dickowskie - zakończenie nie jest jednoznaczne. Jak ktoś wykupił Netflix dla Wiedźmina, to ma dostęp.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Uprawnienia umieszczania postów