Strona 334 z 341 PierwszyPierwszy ... 234284324330331332333334335336337338 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,991 do 10,020 z 10208

Wątek: Filmy godne polecenia albo i nie

Legionista Awatar Jaco
    Dziś w TVP 1 - film "Nocna zmiana" o godz 20.30.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Jaszcz
    Jako fan filmów grozy czekałem na ten piątek. Do kina wleciały dwie produkcje Prodigy. Opętany ( 2019 ) oraz Zakon Świętej Agaty ( 2018 ). Ciężki to był wybór, ale wybrałem jako pierwszy (drugi za tydzień) film z pogrubioną czcionką Powiem szczerze, że dobrze się bawiłem. Fabuła ciekawa moim zdaniem, film nie nudził ani chwili. Klasyczny straszak obecnych czasów lecz naprawdę miło się zaskoczyłem. Ma swoje niedociągnięcia i niedomówienia ale można przymknąć na to oko. Nadrabia tak jak mówiłem ciekawą fabułą. 7/10 ode mnie. Naprawdę przyjemny horrorek.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Potwierdzam, gniot. Chyba najgorszy film z serii o Predatorze.
    Zdecydowanie nie polecam. Nie wiadomo co to jest do końca. Komedia?

Legionista Awatar Tomi
    Ludziom lubiącym góry polecam dwa dokumenty:

Na Netflixie:

The Dawn Wall

Free Solo - ostatnio ze dwa razy leciał na National Geopraphic, pewnie będą powtarzać co jakiś czas.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Szokujący dokument o Jacksonie i jego "miłości" do dzieci od dziś na HBO GO .

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez świrek88 Zobacz posta
    Green Book - dramat/komedia, zdecydowanie polecam. Są pewne podobieństwa do francuskich Nietykalnych, ale inne czasy, inny klimat.
    Jakie kuurwa podobieństwa? Że biały i czarny? Chyba tylko takie jedno "podobieństwo". Wymień mi jakieś inne. Kolejny wytwór propagandy. Obejrzałem. Początek fajny włoski klimat a później to już chuuj, Murzyn pedał z klasą i italianiec prostak ale z serduchem, koniec końców wszyscy się kochają i jaki ten świat jest zayebisty. I to coś podobno Oscara dostało, jeszcze nie wiem za co, jutro się dowiem. Najlepiej zrobić jakiś film o niczym, byleby jakiś murzyn był pedałem i na dodatek Żydem, nagrody murowane.

e:
    do francuskich Nietykalnych
    . Tamten gniot ma się nijak do tego. Aż wstyd porównywać.
    fajna, niebanalna prawdziwa historia i fajnie zrobiony film(Nietykalni).
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 11-03-2019 o 00:34

No to będzie tak: Marnie, Klatka dla Ptaków, i ostatnio moja ulubiona komedia "Leaving Neverlnd" z b. dobrymi aktorami )

Legionista Awatar Bootleg
    Kurier - można było wyciągnąć więcej ale jak dla mnie film się broni. Poza tym warto wspierać tego rodzaju kino. Jakby nie patrzeć jest to kolejna lekcja historii. Lepiej żeby dzieciaki ze szkoły poszły na Kuriera niż na Kobiety Mafii
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Alek
    https://m.youtube.com/watch?v=GGrjUsxFQ7w

Annabelle powrót do domu

Już od 12 lipca, nie wiem jak Ty Jaszczu ale ja już zacieram rączki

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    https://m.youtube.com/watch?v=GGrjUsxFQ7w

Annabelle powrót do domu

Już od 12 lipca, nie wiem jak Ty Jaszczu ale ja już zacieram rączki
    O proszę bardzo No to tylko pozostaje czekać. Dobrze, bo ostatnio cienko z fajnymi produkcjami. Mam nadzieję, że nie zepsują.

PS. W środę wybieram się na Irlandzką produkcję : https://www.youtube.com/watch?v=7rvc-0XMoDA

Legionista Awatar Jaco
    Dla osób zainteresowanych tematem zbrodni katyńskiej:
    https://ipn.gov.pl/pl/edukacja-1/ech...a-Katynia.html
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionistka Awatar amanda
    Topielisko. Klątwa La Llorony
    Coś dobrego Się chyba szykuje. Premiera już w piątek.

https://m.filmweb.pl/film/Topielisko...ny-2019-813811

Obecność, a zwłaszcza druga część tego horroru, przywróciła modę na tzw. horror sakralny, który obecnie coraz częściej trafia na ekrany kin. James Wan, reżyser, który stoi za sukcesem Obecności, powraca z nową produkcją utrzymaną w bardzo podobnym klimacie. Topielisko. Klątwa La Llorony wszedł już do kin w Stanach Zjednoczonych i wspiął się na sam szczyt box office.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar Moniks88
    A ja polecam najnowszy Avengers
    https://www.filmweb.pl/film/Avengers...ry-2019-790542

Jak dla mnie super film! :P

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Topielisko. Klątwa La Llorony
    Coś dobrego Się chyba szykuje. Premiera już w piątek.

https://m.filmweb.pl/film/Topielisko...ny-2019-813811
    Dobry horrorek w końcu coś ciekawego z niezłą fabułą. Dość mroczny klimat z klasycznymi jump scarami i nawet odrobiną humoru. Nie jest to horror wybitny ale z ostatnich produkcji jeden z lepszych zdecydowanie w mojej opinii. 7/10.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
    Dobry horrorek w końcu coś ciekawego z niezłą fabułą. Dość mroczny klimat z klasycznymi jump scarami i nawet odrobiną humoru. Nie jest to horror wybitny ale z ostatnich produkcji jeden z lepszych zdecydowanie w mojej opinii. 7/10.

Podpisuję rękami i nogami bardzo dobry horror. Teraz pozostaje czas na Herezje i Annabelle wraca do domu
    Będzie się działo

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Szykuje się coś grubszego od " Skrzydlatych Świń " .
    "Furioza to zaplanowany na ten rok polski film, który przedstawi widzom świat rodzimych chuliganów i kiboli. Dystrybutor obrazu udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji.
    Jak dowiadujemy się w informacji prasowej, Furioza to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach.
    Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy iagentów Centralnego Biura Śledczego Policji."
    https://moviesroom.pl/z-ostatniej-ch...kich-kibolach/

Motorowiec
    Słabo, nie ma Szyca, Adamczyka i reszty... za to jest Damięcki(to może być czarny koń jak Frodo w GSH )

Legionista Awatar Foxx
    Mi to raczej wygląda na polską odpowiedź na "Okołofutbola". Na podobnej zasadzie, jak - z dedykacją dla zgredów - Krzysztof Krawczyk był polską odpowiedzią na Elvisa, Perfect na Rolling Stones, a Kombi na Ultravox
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    Byłem z moją na "Niedobranych" i polecam mocno, śmiało mogę dać 9/10. Najlepsza komedia jaka wyszła w tym roku i w sumie top ostatnich 5 lat.

PS. Z typową komedią "romantyczną" nie ma nic wspólnego.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Byłem z moją na "Niedobranych" i polecam mocno, śmiało mogę dać 9/10. Najlepsza komedia jaka wyszła w tym roku i w sumie top ostatnich 5 lat.

PS. Z typową komedią "romantyczną" nie ma nic wspólnego.
    Podpisuje się pod tym. Świetna komedia

Legionista Awatar Alek
    Przemytnik ( 2018 ) - jak dla mnie 9/10.

Odegrana rola potwierdza, że Clint Eastwood to ikona kina.
    Film bardzo przyjemnie się oglądało. Napięcie delikatnie wzrasta, mimo że nie ma ciągłych strzelanek, pościgów, a większość czasu to przejazdy autem z punktu A do punktu B.
    Na duży plus humor w tym filmie.

Jaszczu zobacz co niebawem się pojawi:

Na zwiastunie wygląda to bardzo ciekawie, najlepsza muzyka która nastraja do grozy. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie, bo reżyserem jest gość od Hereditary, a do tego filmu miałem mieszane uczucia.

Tak czy siak pozycja obowiązkowa

Legionista Awatar Jaszcz
    Jaszczu zobacz co niebawem się pojawi:

Na zwiastunie wygląda to bardzo ciekawie, najlepsza muzyka która nastraja do grozy. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie, bo reżyserem jest gość od Hereditary, a do tego filmu miałem mieszane uczucia.

Tak czy siak pozycja obowiązkowa
    Ja również miałem mocno mieszane uczucia ale może coś z tego będzie Dziś uderzam na Polaroid

Laleczka to taki typowy slasher , więcej śmiechu niż horroru. Osobiście nie polecam chodź sam film nie był tragiczny z uwagi na czarny humor 5/10.

Motorowiec
    Przemytnik ( 2018 ) - jak dla mnie 9/10.

Odegrana rola potwierdza, że Clint Eastwood to ikona kina.
    Widzę "Clint Eastwood" to się nie zastanawiam, oglądam, strach pomyśleć gdy Go zabraknie.

Legionista Awatar Jaszcz
    Polaroid - No i byłem. Przyjemny horrorek w stylu Oszukać Przeznaczenie. Jeżeli komuś podobała się ta seria to się nie zawiedzie.

Fabuła ciekawa. Horror naładowany głównie wiadomo - jump scarami. Mogli by zrobić lepszego "stracha" no ale ogólnie jestem w stanie dać nawet 7/10. Razem z kobitą oceniamy film pozytywnie. Takie kino klasy B ale zdecydowanie z dużym plusem +++.

Legionista Awatar Alek
    Midsommar w biały dzień ( 2019 ) - 5/10.
    Wczoraj po filmie nie wiedziałem czy ocenić ten film, bo w sumie ciężko było o obiektywną notę. Musiałem dojść przez noc.
    Na pewno nakręcił mnie zwiastun, że wszystko odbędzie się w letnim klimacie. Spodziewałem się po rezyserze, który nakręcił wcześniej Hereditary, ze film nie będzie w stylu Obecności. Ale sądziłem, że będzie to coś lepszego.
    Napięcie przynajmniej z początku powoli się podkrecalo, na plus też ładne zdjęcia, krajobrazy. Pomysł sam w sobie bardzo ok. Za to pop.ierdolona druga część, im dalej w las tym gorzej. Ale nie będę Jaszczowi spojlerowal.
    Ps: dodam, że od Żony mam po tym seansie dożywotni zakaz na wybór filmu do wieczornego wyjścia

Motorowiec
    Ps: dodam, że od Żony mam po tym seansie dożywotni zakaz na wybór filmu do wieczornego wyjścia
    dzięki
    Wątpię czy coś bardziej mnie dzisiaj rozbawi Nadzieja umiera ostatnia, jak to mówią.

Legionista Awatar Stout
    "Mała Italia"

Jak ktoś szuka filmu na wieczór z kobietą ,to serdecznie polecam.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Jaszcz
    Midsommar w biały dzień ( 2019 ) - 5/10.
    Wczoraj po filmie nie wiedziałem czy ocenić ten film, bo w sumie ciężko było o obiektywną notę. Musiałem dojść przez noc.
    Na pewno nakręcił mnie zwiastun, że wszystko odbędzie się w letnim klimacie. Spodziewałem się po rezyserze, który nakręcił wcześniej Hereditary, ze film nie będzie w stylu Obecności. Ale sądziłem, że będzie to coś lepszego.
    Napięcie przynajmniej z początku powoli się podkrecalo, na plus też ładne zdjęcia, krajobrazy. Pomysł sam w sobie bardzo ok. Za to pop.ierdolona druga część, im dalej w las tym gorzej. Ale nie będę Jaszczowi spojlerowal.
    Dzięki za opinie czułem, że właśnie taka może być i dobrze, że odpuściłem sobie ten film najbardziej przekonała mnie "opinia" Twojej żony Czekam na piątek na Annabelke

Legionista Awatar Stout
    "Co ty wiesz o swoim dziadku"
    Fajna komedia.W roli dziadka Robert de Niro.
    Polecam.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów