Strona 330 z 330 PierwszyPierwszy ... 230280320326327328329330
Pokaż wyniki od 9,871 do 9,897 z 9897

Wątek: Filmy godne polecenia albo i nie

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Przebudzenie dusz - 7/10.
    Na pewno trzymał w napięciu, było sporo momentów, kiedy można było się wystraszyc. Co do całości i zakończenia trzeba być skupionym cały czas, żeby zrozumieć sens tego filmu.

Dziedzictwo Hereditary to następny kąsek z gamy horrorów który z przyszła Zonka obejrzę

Jaszczu Ty nasz Krytyku teraz Twoja kolej na ocenę filmów
    Przebudzenie dusz faktycznie dobry film.
    Nie jest łatwy tak jak napisałeś, jak ktoś nie ogląda uważnie, można się pogubić zupełnie inny styl horroru.
    Ode mnie też 7/10. warto sprawdzić!

Ps. dzięki za wywołanie do tablicy według recenzji jakie oglądałem Hereditary to będzie prawdopodobnie horror roku
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
    Przebudzenie dusz faktycznie dobry film.
    Nie jest łatwy tak jak napisałeś, jak ktoś nie ogląda uważnie, można się pogubić zupełnie inny styl horroru.
    Ode mnie też 7/10. warto sprawdzić!

Ps. dzięki za wywołanie do tablicy według recenzji jakie oglądałem Hereditary to będzie prawdopodobnie horror roku
    Wczoraj odrobiłem lekcję i obejrzeliśmy Krucyfiks
    Przyjemny horror z ciekawą fabułą - 6,5/10. Ale nie było zbyt duzo momentów, kiedy się bałem.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Benek
    Widział ktoś Dziedzictwo. Hereditary?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    byłem wczoraj

Dziedzictwo. Hereditary (2018 ) - dla mnie nr. 1 tego roku. Mocny psychiczny film, gdzie trzeba dokładnie oglądać aby potem poskładać wszystko do kupy Znajdzie on swoich fanów (jak np ja) ale i osoby, które po seansie powiedzą "co ja kur*a właśnie zobaczyłem/am" (moja panna).

Mocno wchodzi na banie. Fabuła długo się rozkręca ale potem wszystko składa się w jedną całość. Krótko, jak ktoś jest fanem filmów grozy, pozycja obowiązkowa do zobaczenia na własnej skórze bo być może będzie to nr. 1 tego roku. Jeszcze będzie Zakonnica we wrześniu twórców Obecności, więc zobaczymy co wygra

ode mnie 8/10
    Ostatnio edytowane przez Jaszcz ; 23-06-2018 o 07:47

Legionista Awatar Benek
    Dzięki
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Polecam obejrzeć film Pitbull od pierwszej części

Legionista Awatar startowiec55
    @Benek, albo bardziej @Jaszcz - Panowie poważnie? Grozy? uaaaaa

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje i nigdy tego nie robię, tylko wyrażam swoje zdanie, ale... jeden z nielicznych filmów, po którym wyszedłem z kina.
    Połowa filmu to śmiech ludzi na sali, ale taki chyba z zażenowania.
    Fabuła była dość fajna, to przyznam, ale poszło to w zupełnie nie tą stronę. Uważam tak ja i trójka pozostałych znajomych, z którymi byłem przed godziną w kinie.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    @Benek, albo bardziej @Jaszcz - Panowie poważnie? Grozy? uaaaaa

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje i nigdy tego nie robię, tylko wyrażam swoje zdanie, ale... jeden z nielicznych filmów, po którym wyszedłem z kina.
    Połowa filmu to śmiech ludzi na sali, ale taki chyba z zażenowania.
    Fabuła była dość fajna, to przyznam, ale poszło to w zupełnie nie tą stronę. Uważam tak ja i trójka pozostałych znajomych, z którymi byłem przed godziną w kinie.
    Już od jakiegoś czasu "filmy grozy", które prezentowane są nam w kinach, filmami grozy są tylko z nazwy. Chodziło mi tu bardziej o nazewnictwo gatunku ale nie ważne. Co do filmu szanuje Twoją opinie, moja panna miała taką samą i tak jak napisałem, albo będzie się podobało bardzo albo totalnie nie. Dla mnie z ostatnich miesięcy chvjni jaką oglądałem w kinie, ten wypadł mocno pozytywnie stąd taka ocena.

Legionista Awatar Alek
    Dziedzictwo - 6/10.
    Na plus filmu sam pomysł, fabuła od początku fajnie się oglądało. Było kilka momentów kiedy można było się wystraszyc. Jednak spierdolone zostało okrutnie zakończenie, zamiast się bać zacząłem się śmiać, a to miał być horror nie komedia. W pewnym momencie filmu poczas jednej ze scen przypominał nam sie inny nie tuzinkowy " horror" czyli Wizyta . Na pewno podczas filmu trzeba być skupionym i zwracać uwagę na poszczególne symbole.
    Był to trochę film psychologiczny i horror inny od innych takich jak Obecność czy Naznaczony.
    Narzeczona natomiast ma podobne zdanie co Startowiec, choć nie aż tak surowe. Dla Niej fabuła czy pomysł bardzo spoko, ale film za wolno się rozkręcal i duży minus za zakończenie.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Bylem wczoraj i muszę potwierdzić to co napisal Alek.
    Ostatnie 30min to jeden wielki śmiech na sali a zakończenie filmu to jakaś bardziej komedia a nie horror.

Legionista Awatar bkt
    El chapo ktos ogladal? Tylko Netflix wchodzi w gre?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Dolu
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    El chapo ktos ogladal? Tylko Netflix wchodzi w gre?
    Do Narcos mu bardzo daleko, wymiękłem w połowie drugiego sezonu, do dostania na darkwarezach itp

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Do Narcos mu bardzo daleko, wymiękłem w połowie drugiego sezonu, do dostania na darkwarezach itp
    Zupełnie inne odczucia, bo mi El Chapo bardzo przypadł do gustu, i co do bardzo daleko bym polemizował, bo fakt 1 sezon był słaby w El Chapo, ale drugi już był bardzo dobry.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Dziwne, bo drugi kryje czapką pierwszy.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Mi też się El Chapo podobał.

Legionista Awatar Dolu
    El Chapo nadal na dysku, więc podejdę sobie drugi raz, bo zniechęcony pierwszą serią drugą w sumie oglądałem jednym okiem...

"Cocaine Godmother" - tu by się przydał serial, bo 100 min filmu, to stanowczo za mało przy tak barwnej postaci 5/10

"Kokainowi kowboje" - dokument, który w większości opowiada o wyżej wymienionej G. Blanco 10/10

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Zupełnie inne odczucia, bo mi El Chapo bardzo przypadł do gustu, i co do bardzo daleko bym polemizował, bo fakt 1 sezon był słaby w El Chapo, ale drugi już był bardzo dobry.
    Jak na razie obejrzałem dwa odcinki i powiem szczerze ze sama gra aktorska wydaje sie lepsza w El chapo - dobranie twarzy tez nie kiepskie no i jest maly dreszczyk emocji - po 2 odcinkach wydaje sie ze to bedzie ciekawy serial, o dziwo, tak pozytywnych odczuc nie mialem po 12 odcinkach Narcosa. Zobaczymy co dalej.

A teraz z innej beczki, pytanie o apki typu Netflix, hbo go, Showmax, cos innego? Czy ktos z Was subskybuje tego typu rzeczy i czy w ogole warto sie zainteresowac. Do netflixa mam dostep od kolegi obecnie, apka wydaje sie bardzo fajnie zrobiona. Pobralem 9 odcinkow El chapo i dzis po podlaczeniu do wifi patrze, a tam inteligentne pobieranie ciagnie mi drugi sezon. Fajnie, tylko jakby sezon 1 pozostal od odcinka 8, reszte musialem pobrac na nowo. To normalne w tej apce?

I jeszcze - czy moze macie jakies serwisy premium typi cda? Zona moja twierdzi ze sporo tam znalazla swego czasu filmow ktorych nie mogla znalesc na innych tego typu serwisach (warezow torentow nie ogarnie) - moze warto cos takiego maja netfilxa za free i tak? Dzieki za opinie.

A ogolnie jakie jeszcze filmy seriale w klimacie El chapo, Narcos, Soprano, Zakazane imperium (generalnie narkobiznes, mafia, al capone, cosa nostra). Moze cos z tego linka polecicie? https://archiwum.stopklatka.pl/news/...e-gangsterskie
    Ostatnio edytowane przez bkt ; 14-07-2018 o 12:28

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Inteligentne pobieranie to wszystko kwestia ustawień aplikacji. Usuwa to co oglądnąłeś i ciągnie do przodu na zapas. Możesz wyłączyć i sam decydować co ściągać i co usuwać.

Obejrzałem dwa odcinki "Good doctor" i mogę śmiało polecić. Leci w niedziele o 22:05 na TVP 2.
    Ciekaw jestem jakie będą następne odcinki, ale pierwsze dwa rozwaliły mi system. Kapitalny!!
    Nie spodziewałem się, że kiedyś zainteresuje mnie jakiś film o lekarzach. A na pewno nie aż tak
    Polecam!
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Legionista Awatar Peer
    Wiadomo, kiedy na netflixa wjedzie 3 sezon El Chapo?

Legionista Awatar invictus
    Netflix - seriale, obejrzałem poniższe, co warto teraz odpalić? Przymierzam się teraz do El Chapo, Black Mirror

- Narcos
    - Breaking Bad
    - Dark
    - The Rain
    - Manhunt: Unabomber
    - Ozark
    - La casa de papel
    - Stranger Things
    - Suburra
    - Mindhunter

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Wiadomo, kiedy na netflixa wjedzie 3 sezon El Chapo?
    Premiera 27.07
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Premiera 27.07
    Dzięki.

Legionista Awatar Peter
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Netflix - seriale, obejrzałem poniższe, co warto teraz odpalić? Przymierzam się teraz do El Chapo, Black Mirror

- Narcos
    - Breaking Bad
    - Dark
    - The Rain
    - Manhunt: Unabomber
    - Ozark
    - La casa de papel
    - Stranger Things
    - Suburra
    - Mindhunter
    Most nad Sundem.
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez Peter Zobacz posta
    Most nad Sundem.
    Nie odpalaj tego gniota. Fatalny zlewaczały pseudokryminał. Wyłączyłem chyba po 4 odcinku.
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Taak, też oglądałem, bardzo dobry

Uprawnienia umieszczania postów