Strona 327 z 333 PierwszyPierwszy ... 227277317323324325326327328329330331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,781 do 9,810 z 9990

Wątek: Filmy godne polecenia albo i nie

Legionista Awatar Net
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Wreszcie udało się TO obejrzeć. I jak dla mnie bardzo przeciętne kino. Ani śmieszne ani straszne, fabuła też mało porywająca.
    4/10
    I tak dajesz wysoką notę. Spodziewałem się horroru, który wyrwie z butów a ja będę się bał iść spać, ale jak pisze Jaszcz gusta i guściki.

Wczoraj natomiast byłem na Gwiezdnych Wojnach jak dla mnie petarda, 140 minut zleciało nawet nie wiem kiedy. Takie same odczucia co do filmu miałem jak poszedłem do kina na Powrót Jedi.

Jeśli ktoś lubi horrory to polecam irański "Under the Shadow". Niby początkowo wydaje się nudny i mało przypomina horror, ale tło wojenne podtrzymuje klimat.
    Natomiast jeśli nie horror to może gruziński film "Mandarynki".

Legionista Awatar Benek
    Mam nadzieję że Doda tego nie zjebala

http://m.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-45135
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez vit Zobacz posta
    http://www.filmweb.pl/film/Kingsman%...5g-2017-743496
    Kingsman Złoty Krąg.
    Jeśli podobała sie pierwsza część to według mnie dwójka na pewno nie jest gorsza.
    Od początku do końca ciągle coś sie dzieje,muzyka+aktorzy.
    polecam
    Zachęcony Twoim wpisem zerknąłem i stwierdzam, że dwójka gorsza, a postać grana przez Firth'a bardzo irytująca. Psy cyborgi, mielenie gościa i robienie z tego hamburgerów litości.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Dolu
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Zachęcony Twoim wpisem zerknąłem i stwierdzam, że dwójka gorsza, a postać grana przez .....
    Za dużo spoilerów
    a co do dwójki Kingsman, jedyny dobry motyw to "Take Me Home"

Thor: Ragnarok - Jedna z lepszych, albo i najlepsza Marvel-ówka, jakie oglądałem, nawet jak nigdy dubbing mi nie przeszkadzał

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    Za dużo spoilerów
    a co do dwójki Kingsman, jedyny dobry motyw to "Take Me Home"
    Za bardzo kojarzy mi się z Manchesterem United.
    Ale wykonanie wokalne faktycznie niezłe.

Dla osób, które lubią oglądać horrory polecam "Under the Shadow". Nietypowy, na początku w ogóle nie przypomina filmu z tego gatunku, ale wojenne tło fajnie podtrzymuje atmosferę. Natomiast film offowy bardzo dobry to gruzińskie "Mandarynki". Dla poprawy humoru natomiast bardzo pozytywny "Anioł" tylko produkcji bodajże irańskiej.

Legionista Awatar Dolu

Legionista Awatar Szawar
    Moze ktoś polecić jakiś dobry horror z 2016 i 2017 roku, bo na nic dobrego nie mogę trafić.

Annabelle czy Obecność drugie części dobre to będzie ?

Ostatnio zobaczyłem Śmierć nadejdzie dziś i Piłę Dziedzictwo. Pierwszy okazał się komedią, a drugi gniotem.

Legionista Awatar Alek
    Moze ktoś polecić jakiś dobry horror z 2016 i 2017 roku, bo na nic dobrego nie mogę trafić.

Ostatnio zobaczyłem Śmierć nadejdzie dziś i Piłę Dziedzictwo. Pierwszy okazał się komedią, a drugi gniotem.
    Obie części serdecznie polecam, bo naprawdę trzymają w napięciu.
    Do koszyczka warto dorzucić także Autopsje Jane Doe oraz wszystkie części Naznaczonych. 4-ta część będzie tuż tuż zaś ostatnia wyszła ok. 2,5r temu i każda z nich naprawdę dobra.

Legionista Awatar Jaszcz
    Naznaczony Ostatni Klucz schodzi już pomału z kin ;p to jest właśnie 4 część swoją drogą niezła

Edit:

Szawar ode mnie moge polecić z tych świeżych lat : Las Samobójców, Oculus, Kiedy gasną światła i Uciekaj! to tak na szybko co było dość dobre dla mnie
    Ostatnio edytowane przez Jaszcz ; 23-01-2018 o 08:29
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar zbigniewnosek12
    Łzy Słońca z 5 razy oglądałem, wg mnie najlepszy film Willisa. Kto nie oglądał, temu polecam.
    Kłamstwa i złamane przysięgi to broń w rękach twoich wrogów.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta

Szawar ode mnie moge polecić z tych świeżych lat : Las Samobójców, Oculus, Kiedy gasną światła i Uciekaj! to tak na szybko co było dość dobre dla mnie
    Dzięki za propozycje. Uciekaj ! juz wcześniej widziałem i naprawdę godna pozycja.
    Kiedy gasną światła chyba za stary jestem, ale wszelkie straszydła i efekty jump scare chyba na mnie nie działają w horrorach.

Z innego gatunku polecam

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri - 9 nominacji do Oskara, zwycięzca Złotego Globu. Świetnie spędzone 2 godziny. Zachęcam.

Legionista

To - przy czym jest to po prostu bardzo dobry film, który nazwałbym "ambitnym horrorem", lecz jeśli oczekujesz super strasznego horroru z masą jump scare'ów to się rozczarujesz. To jest poi prostu bardzo dobry film, pierwszy od ponad 10 lat. jaki mnie skłonił do pójścia na niego do kina dwa razy.

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    To - przy czym jest to po prostu bardzo dobry film, który nazwałbym "ambitnym horrorem", lecz jeśli oczekujesz super strasznego horroru z masą jump scare'ów to się rozczarujesz. To jest poi prostu bardzo dobry film, pierwszy od ponad 10 lat. jaki mnie skłonił do pójścia na niego do kina dwa razy.
    Bo to jest właśnie film wzorowanych na starych horrorach bardzo dobra pozycja swoją drogą obecne horrory z reguły właśnie to jump scare, a szkoda.

Ciężko w obecnych czasach o dobry horror..

Legionista Awatar Szawar
    Właśnie takich "ambitnych" szukam i znaleźć nie mogę. Prawdą jest,że dobre horrory kręciło się w latach 80 i 90-tych. Obecnie rzadko można spotkać ten gatunek filmowy choćby zbliżony do tych z dawnych lat.

Legionista Awatar Paluch

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri - 9 nominacji do Oskara, zwycięzca Złotego Globu. Świetnie spędzone 2 godziny. Zachęcam.
    Potwierdzam, swietne kino

Legionista Awatar ciekawskaMarta242
    Horrorem to było wysiedzenie w kinie na tym filmie.
    Musicie ducha hartować, aby móc jak orły przelatywać w przyszłość Ojczyzny!

Legionista
    Właśnie takich "ambitnych" szukam i znaleźć nie mogę. Prawdą jest,że dobre horrory kręciło się w latach 80 i 90-tych. Obecnie rzadko można spotkać ten gatunek filmowy choćby zbliżony do tych z dawnych lat.
    Do tego dodałbym, że miały swój klimat, były gorsze technicznie od dzisiejszych i już samo to dawało większą realność, wczutę, mrok, niż te wszystkie dzisiejsze dopieszczone filmy HD, 3D i inne De

Ostatnio byłam w kinie na filmie pt: ,, Najlepszy", bardzo mi się podobał

Legionista Awatar Tomi
    Z innego gatunku polecam

Ja również. W tym przypadku liczba nagród i nominacji jak najbardziej uzasadniona.

The Snowman

Dramatycznie słaby, trailer zapowiadał sie interesująco ale sam film tragiczny.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 06-02-2018 o 18:11
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar kubrick
    It/To - Spodziewałem się czegoś więcej. Niby strasznie, ale trochę śmiesznie. 4/10

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri - Całkiem niezłe kino. 8/10

Podatek od miłości - Plus za nowe twarze. Idealne do obejrzenia z kobitką i tylko wtedy. 6/10
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta

Podatek od miłości - Plus za nowe twarze. Idealne do obejrzenia z kobitką i tylko wtedy. 6/10
    Dokładnie, podpisuje się pod opinią tylko z kobitką, ode mnie nawet 7/10.

Escape Room - jak nie widzieliście to nie macie czego żałować, Nudny niby horror, bez ładu i składu. 2/10.

Legionista Awatar Alek
    Zanim się pojawiłeś - 8/10. Film bardzo dobry do oglądania we dwoje.

http://www.filmweb.pl/film/Zanim+si%...9B-2016-723705

Legionista
    Sekretne życie Waltera Mitty.
    Polecam z czystym sumieniem.
    "Jeśli mówimy o establishmencie, który ukształtował się w pierwszej połowie lat 90., (...) część z nich to ludzie, którzy przez wiele lat podziemia zachowywali się w sposób wzorowy, walczyli, to nie jest tylko dawna nomenklatura (...). To oni stworzyli, wraz z częścią ówczesnej nomenklatury, grupę, dziś już prawie jednorodną i to ta grupa, (...) jest dla Polski nie walorem, ale obciążeniem, (...) bo zainteresowana jest życiem politycznym i społecznym wyzutym z wszelkich wartości." - L. Kaczyński

Legionista Awatar Jaszcz
    Winchester. Dom duchów - kolejny "horror" w dużym ekranie i kolejna lipa.. film rozkręca się na chwilę na sam koniec a tak to ogromna nuda.. + za niezły klimat i kostiumy (film odbywa się w 1906 roku) 4/10

Legionista Awatar sergie
    Serial "Skorpion" dobrze się ogląda. Ciekawe dla osób które mają w rodzinie "genialne dzieci", trochę pozwala zrozumieć jak funkcjonują tacy ludzie

Legionista Awatar Benek
    Mcimperium... 7/10. Naprawdę fajnie się to oglądało tym bardziej jak człowiek nie znał histori
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Lady Bird - nudy, zupełnie nie trafił w mój gust.

Legionista
    Cudowny chłopak (Wonder) to najlepszy film, jaki miałem okazję oglądać na przestrzeni ostatnich miesięcy. Mocno polecam.

Uprawnienia umieszczania postów