Strona 325 z 331 PierwszyPierwszy ... 225275315321322323324325326327328329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,721 do 9,750 z 9918

Wątek: Filmy godne polecenia albo i nie

Co do bodyguarda to przez te wszystkie lata nie było lepszego motherfucker niż te od SLJ

@midzi film ten był rozpatrywany przez PISF
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar midzi
    Blade Runner 2049 boski. Zdziwię się jak nie powalczy o Oscara, bo to będzie film kultowy za 20 lat jak poprzedni BR.

Legionista Awatar Raffels
    To, że film będzie dobry można było przewidzieć po obsadzie reżyserskiej. Natomiast czy będzie wystarczająco dobry dla kogoś, kto oryginalnego BR ubóstwia - to już trudniejsze zadanie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar midzi
    I jak? U mnie drugi seans, tym razem w Polsce w Imaxie. Łeb urywa wizualnie, muzyka może nie poziom Vangelisa, ale kilka motywów zapada w pamięć, a filmowo i aktorsko też bardzo dobrze. Villenueve podołał zadaniu.

Najlepszy sci-fi po 2000 roku? Chyba tak.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 06-10-2017 o 16:49

Legionista Awatar Chmielo
    Świetny film. Mój numer jeden tego roku. Godna kontynuacja, a z plusów to w sumie można przepisać to, co wymienił wyżej midzi.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar 19Christoph16
    Właśnie jestem po seansie Blade Runnera 2049 i naprawdę jak już co niektórzy pisali bardzo udana kontynuacja. Czuć ta atmosferę z pierwszej części i tej otoczki Cyberpunku. Trochę tylko smutne zakończenie.

Film Polecam w 100%

btw.
    Az strach dożyc takiej przyszłości.
    Ostatnio edytowane przez 19Christoph16 ; 12-10-2017 o 01:26

Legionista Awatar Szawar

Uciekaj! -
    Historia młodego czarnoskórego chłopaka, który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białej dziewczyny. Szybko orientuje się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna.
    Dobry, trzymający w napięciu thriller do samego końca. Jedna z lepszych tegorocznych pozycji. Polecam.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Zapowiada się mega film na podstawie świetnej książki "Słyszałem, że malujesz domy"

http://www.filmweb.pl/film/The+Irishman-2018-513794
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar je_martin
    Cytat Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
    Właśnie jestem po seansie Blade Runnera 2049 i naprawdę jak już co niektórzy pisali bardzo udana kontynuacja. Czuć ta atmosferę z pierwszej części i tej otoczki Cyberpunku. Trochę tylko smutne zakończenie.

Film Polecam w 100%

btw.
    Az strach dożyc takiej przyszłości.
    czyli dla kogoś kto młody szczyl i gówniarz, jutro musi kupić DVD a w środę do kina na kontynuacje?

Legionista Awatar casual
    Jeśli ktoś widział ten film, to prośba o ocenę i dwa zdania:

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Jaszcz
    Krucyfiks - przyjemny horrorek o egzorcyzmach, ciekawa fabuła rozgrywająca się w Rumunii, przewidywalny ale nie nudny. Warto sprawdzić, ode mnie 6/10. Pannie bardziej się podobał
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Szawar

1922 - film na podstawie opowiadania Stephena Kinga.
    Rolnik przyznaje się do zabójstwa żony w celu przejęcia całego majątku, jednak ta śmierć stanowi raptem początek makabrycznej historii.
    Solidna ekranizacja, choć jak to często bywa książka lepsza od filmu, który nie jest typowym horrorem. Przez pierwszą połowę filmu można poznać motywy i okoliczności, które pchnęły głównego bohatera do zabójstwa swojej żony, a w drugiej połowie przyglądamy się temu, jaki wpływ na jego psychikę miało to wydarzenie. Polecam, jak by ktoś szukał na zimne jesienne wieczory.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jeżeli ktoś lubi obrazy Van Gogha to koniecznie trzeba obejrzeć . To film jedyny w swoim rodzaju , sceny nagrane z aktorami zostawały przeniesione na płótno przez około 100 artystów . Obrazów w ciągu dwóch lat powstało 65000 i każda sekunda filmu składa się z 12 obrazów .Ponadto w film wmontowano 120 obrazów Van Gogha . Fabuła która ociera się o kryminał osnuta na ostatnich dniach życia malarza widzianych oczami bohaterów jego obrazów .

Legionista Awatar Alek
    Mother! - niby mial być to horror ale w rzeczywistości to jakiś dramat psychologiczny, albo dreszczowiec. Dla mnie popier,dolony. Film momentami przypominal " Wizytę" ( tez pojebany film ). Jak dla mnie film trochę bez ładu i składu, gdzie na siłę trzeba szukać ukrytego sensu.
    4/10, a 7/10 na filmwebie to jakieś nieporozumienie.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jeżeli ktoś ma Netflixa to polecam . Film o historii i kulisach MMA , o swoich karierach opowiada kilku zawodników i zawodniczek , między innymi Jon Jones i napompowana jeszcze swą wielkością Ronda Rousey . Film z 2016 .

Legionista Awatar vit
    Valerian i Miasto Tysiąca Planet- film w reżyserii Luca Besson.
    opis z filmwebu :Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina zostają wysłani z misją przeprowadzenia śledztwa w międzygalaktycznym Mieście Tysiąca Planet.
    Mi sie podobał,fanie zrobiony graficznie,dużo kolorów,fajna muzyka.
    Swoje zrobiło też to że filmy oglądam na ekranie 3x2m +dobry dźwięk.
    Dla mnie takie połączenie 5 Elementu z Avatarem
    + krótki pokaz Rihanny

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Mother! - niby mial być to horror ale w rzeczywistości to jakiś dramat psychologiczny, albo dreszczowiec. Dla mnie popier,dolony. Film momentami przypominal " Wizytę" ( tez pojebany film ). Jak dla mnie film trochę bez ładu i składu, gdzie na siłę trzeba szukać ukrytego sensu.
    4/10, a 7/10 na filmwebie to jakieś nieporozumienie.
    Po przeczytaniu Twojej opinii zastanawiałem się czy iść, zdecydowałem że pójdę. Czy dobrze zrobiłem? Na pewno potwierdziłem Twoją tezę, że film jest popierdol.ony. Zrył mi banie niesamowicie. Porównanie do Wizyty z Twojej strony jest dobre, lecz Wizyta była po.pierdolona ale dla mnie niezła bo były elementy horroru, a ten film jest potężnie zryty bez większej styczności z horrorem.
    Ciężkie kino, dla mnie 3/10 dla tego, że nie zrozumiałem sensu tego dzieła.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
    Po przeczytaniu Twojej opinii zastanawiałem się czy iść, zdecydowałem że pójdę. Czy dobrze zrobiłem? Na pewno potwierdziłem Twoją tezę, że film jest popierdol.ony. Zrył mi banie niesamowicie. Porównanie do Wizyty z Twojej strony jest dobre, lecz Wizyta była po.pierdolona ale dla mnie niezła bo były elementy horroru, a ten film jest potężnie zryty bez większej styczności z horrorem.
    Ciężkie kino, dla mnie 3/10 dla tego, że nie zrozumiałem sensu tego dzieła.
    https://moviesroom.pl/recenzje/recen...walu-w-wenecji

dopiero wyjściu z kina ogarnęliśmy, że film ma odwołanie do postaci biblijnych

dziecko - Jezus
    zabity brat - Abel
    brat który zabił - Kain itp

Legionista Awatar Jaszcz
    Doczytałem dopiero po wyjściu z kina tak czy inaczej bardzo ciężki film. Na pewno nie horror, a raczej dramat psychologiczny.

Panowie taka sprawa, żona odebrała dziś pismo z kancelarii prawnej i wzywają mnie w nim przed procesowo aby w drodze ugody zapłacić 2,5 tyś za niby udostępnianie w 2015 roku filmu Wkręceni 2. Nic sobie takiego nie przypominam, ale myślę że może ja lub żona ściągnęła z torrentow film i pewnie program z automatu to udostępniał. Co myślicie o tej sytuacji, walą w uja czy może coś z tego być?

Legionista Awatar sergie
    Z filmów NIE godnych polecenia - A cure for Wellness i Split. Nie wiem czemu ostatnio moje wybory filmowe są takie słabe. Dwa ostatnie filmy które widziałam i które totalnie nie mają sensu. Split ratuje się tylko dobrą grą aktorską McAvoya, cała reszta to lipa

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez PogonFF Zobacz posta
    Panowie taka sprawa, żona odebrała dziś pismo z kancelarii prawnej i wzywają mnie w nim przed procesowo aby w drodze ugody zapłacić 2,5 tyś za niby udostępnianie w 2015 roku filmu Wkręceni 2. Nic sobie takiego nie przypominam, ale myślę że może ja lub żona ściągnęła z torrentow film i pewnie program z automatu to udostępniał. Co myślicie o tej sytuacji, walą w uja czy może coś z tego być?
    W zeszłym roku było głośno bo Policja nachodziła ludzi w domach i rekwirowała kompy. Natomiast co do samego pisma to ja bym to jakoś zweryfikował bo mogą to być naciągacze.

http://www.dziennikzachodni.pl/opini...film,10767584/
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar looking1916
    Uśpieni (1996) - ostatnimi czasy nadrabiam klasyki z dawnych lat. Jak ktoś nie oglądał to z czystym sumieniem mogę polecić, ciężka fabula, świetna obsada. Mega film!
    Opis -> http://www.filmweb.pl/film/U%C5%9Bpieni-1996-616#

Legionista Awatar vit
    http://www.filmweb.pl/film/Kingsman%...5g-2017-743496
    Kingsman Złoty Krąg.
    Jeśli podobała sie pierwsza część to według mnie dwójka na pewno nie jest gorsza.
    Od początku do końca ciągle coś sie dzieje,muzyka+aktorzy.
    polecam
    Moja jedyna Miłość...

Legionista Awatar Jaszcz
    Najlepszy - świetny Polski film, pokazujący że warto w życiu walczyć mimo przeciwności. Jeden z lepszych w tym roku mocne 8/10.

Legionista Awatar Alek
    Mam do sprzedania dwa bilety na Zabicie świętego jelenia, seans odbywa się w Promenadzie w sobotę o 19:20, bilety oddam za 20 zł:

http://www.filmweb.pl/film/Zabicie+%...ia-2017-776169

priw

Legionista Awatar Net
    Najnowsze dzieło Stevena Spielberga

18.04.2018

Legionista Awatar Luke
    "Ostatni Jedi"

Momenty były, zarówno dobre i słabe, choć nie dziwię się chłodnym opiniom krytyków. Jest to na pewno inny film niż wszystkie poprzednie.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Legionista Awatar Benek
    VEga znowu robi rozpierduchę

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-44859
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    U Vegi robią szybciej te filmy, niż disco polo w Białymstoku..

Uprawnienia umieszczania postów