Strona 322 z 329 PierwszyPierwszy ... 222272312318319320321322323324325326 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,631 do 9,660 z 9862

Wątek: Filmy godne polecenia albo i nie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
    Film stracił już dawno swoja dusze którą na pewno każdy z nas pamięta oglądając pierwsze 3 części.
    Dla mnie "dwójka" tego klimatu nie miała.

Legionista Awatar brunak
    Nie wiem czy było o tym, ale poprawię, polecam "Przełęcz ocalonych". Potrafią robić filmy o swoich, a my głupi spieramy się czy był mordercą czy nie, czy warto robić film o Niezłomnych czy nie.
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista Awatar casual
    Ziarno prawdy. Moja nota 6,5/10. Spokojnie można obejrzeć i nie będzie to strata czasu, ale specjalnej rewelacji moim zdaniem nie ma, ot przyzwoity film.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista
    Bardzo lubię filmiki instruktażowe typu jak zmontować szafę, jak zrobić huśtawkę z drewna, jak wyczyścić jakieś zatwardziałe, stare plamy. Życiowa wiedza w pigułce http://utn.pl/oA76B, która każdemu się przyda.

Legionista Awatar Szawar
    Rings - gniot, szkoda czasu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar vit
    potwierdzam,dawno nie widziałem takiego gówna mimo ze nie mam dużych wymagań co do horrorów
    Moja jedyna Miłość...

Polecam drugą część obrońców galaktyki

Ja to jednak wolę ten 13 wojownik

Legionista Awatar Jaszcz
    Wyspa Skazańców - bardzo dobre mocne skandynawskie kino, muzyka dodaje klimatu. Śmiało mogę polecić 8/10
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Trailer Iron Sky 2 , ostatnie ujęcie dowodzi że scenarzysta musi zażywać coś naprawdę mocnego .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Trailer Iron Sky 2 , ostatnie ujęcie dowodzi że scenarzysta musi zażywać coś naprawdę mocnego .
    Będzie Laibach w OST?
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Bardzo fajny jest trailer Mrocznej Wieży mam nadzieje że cały film będzie taki dobry

Byłem wczoraj na Obcy: Przymierze, jak dla mnie spoko film. Trochę czułem zawód, że Scott posłuchał fanów i zamiótł pod dywan najciekawsze wątki z Prometeusza, ale już dawno podejrzewałem, że może tak zrobić, więc jakoś to przełknąłem. Najnowsza część Aliena to coś w rodzaju Superman Returns albo The Force Awakens - czyli zrobić jak najwięcej odniesień do starego, kultowego filmu z lat 70-tych i wtedy wszyscy fani powinni być szczęśliwi. Znowu będzie dużo marudzenia, że bohaterowie się głupio zachowują, ale podobnie jak w przypadku Prometeusza krytyka jest przesadzona. Na plus tego filmu mogę zaliczyć piękne zdjęcia (tak po prostu musiało być, skoro przy filmie pracował Dariusz Wolski), ciekawe projekty Xenomorphów, dobrą grę Fassbendera i Waterston, no i krwawą jatkę w wykonaniu Obcego. Na minus - dość chaotyczne sceny akcji, przez co nie widać dobrze co się dzieje, większość bohaterów drugoplanowych nie jest interesująca, kilka scen jest trochę dziwnych i budziły we mnie konsternację, no i jak na horror to jakoś szczególnie straszny nie był. Zdecydowanie bardziej przerażające były części 1 i 2, a nawet Prometeusz. Przymierze jest co prawda brutalne i krwawe, ale na pewno nie przerażające. No i tyle, film odfajkowany, może kiedyś do niego wrócę, ale teraz przypomnę sobie poprzednie części, bo nabrałem na nie smaka.

Legionista Awatar Axel
    Moim zdaniem z kolei najnowszy Obcy był mega gniotem. Oglądając ten film chciałem, żeby się już skończył. Tyle niepotrzebnych i bezsensownych wątków w nim było, że głowa mała. W dodatku był niesamowicie przewidywalny.

Prometeusz w porównaniu do tego szajsu był ucztą kinomana. Ten film nawet nie był straszny, był po prostu głupi. Najciekawszym momentem seansu był ten, gdy ludze z tylnego rzędu zaczeli się śmiać podczas sceny z fletem i ten śmiech zaczął się samoistnie rozprzestrzeniać.
    Ostatnio edytowane przez Axel ; 14-05-2017 o 09:28
    Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Cytat Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
    Najciekawszym momentem seansu był ten, gdy ludze z tylnego rzędu zaczeli się śmiać podczas sceny z fletem i ten śmiech zaczął się samoistnie rozprzestrzeniać.
    A u mnie, o dziwota, nikt się nie śmiał, widocznie byli skonsternowani tak samo jak ja i nie wiedzieli co o tym myśleć. Za to wszystkich opanowała wesołość, gdy David powiedział do postaci granej przez Billy'ego Crudupa, żeby zajrzał do jaja.

A że był przewidywalny, to się zgodzę. To był taki film klasy B, tylko że z dużym budżetem, są ludzie którzy lubią takie rzeczy i im z czystym sumieniem polecam.

Legionista
    A ja dziś byłem na obcym i...

na sali chyba z 10 osób...

początek - bizantyjska scena pod każdym względem.......... a potem już tylko gorzej..... przewidywalność, głupota, pierdoła decyduje o zmianie losu bohaterów ... nawiązania do prometeusza... nie konsekwentne. gra aktorska.... nieciekawa

na plus
    zdjęcia
    montaż
    muzyka
    i scena nawiązująca do.... łowcy androidów... który wejdzie w lecie na kino

dla fanów obcego film na tak
    osobiście jestem zawiedzony
    Zarabiam pieniądze tu - http://www.learnmoneystrategy.com/kot/ , zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle

Legionista Awatar casual
    Służąca. Kolejny bardzo udany film twórcy "Oldboya". Kawał dobrego kina, pod każdym względem. 8,5/10
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Służąca. Kolejny bardzo udany film twórcy "Oldboya". Kawał dobrego kina, pod każdym względem. 8,5/10
    W tym pod względem malowniczego ukazania uroków Azji (atek)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar brunak
    Oglądał już ktoś z Was "Konwój"?
    Warto wypożyczyć?
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista Awatar Loko
    Byłem dziś żonką na Królu Arturze: Legenda Miecza. Byłem mocno zaskoczony, jak bardzo można inaczej przedstawić legendę o mieczu i Królu Arturze.. Film świetny, widowiskowy czasami zabwany i na pewno trzymający w napięciu. Dla tych, którzy nie lubią tego typu filmów, można chociażby pójść dla samej muzyki, która jest genialna. Nominacja do oskara nieunikniona.

8/10
    Ostatnio edytowane przez Loko ; 24-06-2017 o 20:27
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
    Warto wypożyczyć?
    warto
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
    Warto wypożyczyć?
    Film nie jest zły, dobrze zagrany, chociaż fabuła nie jest wciągająca, a miejscami jest nielogiczny. 6/10.

Legionista Awatar Dolu
    CHiPs (2017) 7/10 Można się pośmiać

Legionista Awatar Alek
    Zanim zasne (2014) - thriller , wart żeby obejrzeć. 6,5/10
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Musze zobaczyć nowego króla Artura, ale pierwsze recenzje za oceanu nie były korzystne i raczej pisało się chyba o klapie finansowej. jednak tak jak twoja recenzja nie jest pierwsza, więc nie wiem o co im chodziło, ze tak pisano.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Byłem dziś żonką na Królu Arturze: Legenda Miecza. Byłem mocno zaskoczony, jak bardzo można inaczej przedstawić legendę o mieczu i Królu Arturze.. Film świetny, widowiskowy czasami zabwany i na pewno trzymający w napięciu. Dla tych, którzy nie lubią tego typu filmów, można chociażby pójść dla samej muzyki, która jest genialna. Nominacja do oskara nieunikniona.

8/10
    Tak jak nie jest fanem filmów fantasy, tak ten zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Plus genialna ścieżka dźwiękowa. Polecam. 8/10.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Pepolainen Zobacz posta
    Miłośnikom filmów sensacyjnych polecam film Braqueurs.
    Francuski odpowiednik "Gorączki", kawał mocnego kina z wartką akcją.
    Dopiero teraz zobaczyłem, również polecam. Trochę za krótki, można było rozwinąć wątek tej drugiej ekipy zlecającej napad, a tak za dużo o niej nie wiadomo.

Legionista Awatar Stout
    Szykuje się kawałek solidnego kina.

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Szykuje się kawałek solidnego kina.
    To wygląda jak ostatnie dwa filmy Vegi (specjalnie nie powiem Pitbulle, z szacunku do pierwszego filmu i serialu). Zbitek kilkunastu scen bez ładu i składu. Vega i solidne kino
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Uprawnienia umieszczania postów