Strona 136 z 137 PierwszyPierwszy ... 3686126132133134135136137 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,080 z 4090

Wątek: Nowi użytkownicy, przedstawcie się...

Cześć wszystkim! Mam na imię Mariusz. Pozdrawiam.

Krzysztof Grabski
    Guest
    Cześć.
    Nie jestem anonimem.

Witam

Legionista Awatar qqlesko
    Cześć, jestem Wojtek, rodowity warszawiak i czynny kibic od 1997

Hej,

Witam wszystkich Monisia
    Lubię nowoczesny design .....

Witam,

Czytam juz od jakiegos czasu, teraz postanowilem zalozyc konto Wierny kibic Legii od dziecka

Legionista Awatar brunak
    Cytat Zamieszczone przez Garrgas(L) Zobacz posta
    Witam,

Czytam juz od jakiegos czasu, teraz postanowilem zalozyc konto Wierny kibic Legii od dziecka
    Pani Anito... to Pani ????
    Ostatnio edytowane przez brunak ; 12-07-2017 o 21:07
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Cześć

Jak mamy się nie bać to nie Michał jestem - witam wszyskich

Witam. Mam na imię Bartek, mam 17 lat na karku Legii kibicuję od 10 lat. Interesuje się piłką nożną, jak i muzyką

Cześć Wam Ko(L)eżanki i Ko(L)edzy ...... za Legią świadomie od 44 lat....

Legionista Awatar Kapen12
    A witam mam na imię Kacper Legii Kibicuje od 7 roku życia ;D

Siema wszystkim Legionistów! Jestem Hubert. Mieszkam na Bemowie. Jak mecz, to tylko Żyleta. Fanatyzm...to jest to...to jest życie...to jest pasja Pozdrowki

Sorki za analfabetyzm w pierwszym poście... słownik

Witam wszystkich zapraszam na fajnego bloga o sprzedaży http://www.xlblog.pl/
    Ostatnio edytowane przez bartpol ; 09-08-2017 o 14:17

Witamy! Oficjalne konto naszego nowego projektu Postanowiliśmy wreszcie zarejestrować nasze konto na tym zacnym forum.

Lorente (L)
    Guest
    Siemanko jestem Marcin mieszkam na Ochocie od niedawna. Wychowany na woli i tam zakodowalem w bani Legie na całe życie!
    Jak z kumplami to zyleta!
    Pozdrawiam Wszystkich LEGIA MISTRZ!

Adrian82
    Guest
    Witajcie, jestem nowy - rozglądam się dopiero po forum. Imię i wiek w Nicku, od niedawna w stolicy - wiadomo Słoik pozdrawiam!

adi114
    Guest
    No to witam wszystkich legionistów

Legionista Awatar X-Ray
    Witam, zaskoczę was - ale kibic Wisły z tej strony, aczkolwiek zakochany w mieście Warszawa. Lubie dyskutować o futbolu z różnymi ludźmi, zarówno z ludźmi którzy wspierają mój klub, ale również z tymi po drugiej stronie barykady o ile panuje wzajemny szacunek. Dlatego od czasu do czasu będę tu zerkał.

Legionista Awatar lechkus
    Siemano ludzie.

Kolejna ważna misja

Witam wszystkich Forumowiczów.
    Jestem tu nowy i mam na imię Jacek. Choć piłka nożna nie jest w gronie moich zainteresowań (wolę snooker), to zarejestrowałem się na Forum, gdyż bardzo cenię patriotyzm Kubiców Legii.

W II WŚ walczyliśmy z nazistami i komunistami. Wszędzie się słyszy, iż teraz żyjemy w wolnej Polsce, bo przecież w końcu jesteśmy niepodlegli i możemy sami decydować o sobie. Nie zwraca się jednak uwagi na to, że ciągle jesteśmy pod jarzmem systemu, który nie został stworzony, aby służyć, lecz aby rządzić - państwami i osobami - systemu, który zniewala, całe społeczeństwa i poszczególnych ludzi. Jest nim system finansowy.

Wiadomo, iż do funkcjonowania każdej współczesnej gospodarki niezbędne są pieniądze. Problem jednak w tym, że są one obecnie kontrolowane przez grupę ludzi (właścicieli wielkich banków światowych) w sposób, który służy jedynie ich własnym interesom.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę http://doscniewoli.pl/?sp=pse&id=10001

Na szczęście nie musimy dalej tkwić w tym patologicznym systemie finansowym. Ktoś już wymyślił system, który jest sprawiedliwy, zgodny z rzeczywistością, służący ludziom. Jest nim system zwany "Kredytem Społecznym", którego zasady podał szkocki inżynier (Clifford Hugh Douglas) w 1917 roku.

Po więcej szczegółów na temat Kredytu Społecznego zapraszam na podstronę http://doscniewoli.pl/?sp=pse&id=10002 oraz do artykułów http://doscniewoli.pl/?sp=arts

Wbrew możliwemu pierwszemu wrażeniu, Kredyt Społeczny nie ma nic wspólnego z socjalizmem, co sprawdziła specjalnie powołana do tego komisja kościelna i co potwierdził Wiaczesław Mołotow (1890-1986) słowami: "Wiemy wszystko o Kredycie Społecznym. To jest jedyna teoria w świecie, której się obawiamy."

Powiedziawszy już to, co wyżej, pomyślałem, iż potrzebne byłoby (podobnie, jak przypomniana została światu prawda o Powstaniu Warszawskim: https://www.youtube.com/watch?v=85wjs5i6GHg ) poinformować Polaków (np. poprzez jakiś wielki baner na stadionie) o tym, że to system finansowy jest sednem większości problemów oraz że można coś z tym zrobić. Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę z obecnej sytuacji (większość ludzi nadal myśli, iż banki udzielając kredytów, wykorzystują/pożyczają pieniądze innych klientów). Jeszcze mniej osób słyszało o Kredycie Społecznym. Jestem przekonany, że najwyższy czas, aby się to zmieniło.

Zachęcam więc gorąco do włączenia się w promowanie idei Kredytu Społecznego.

Bóg z Wami, Panowie i Panie!
    Ostatnio edytowane przez JackK2 ; 01-01-2018 o 18:41

Legionista
    Cześć.
    Mam na imię Krzysztof.
    Postanowiłem się zarejestrować po 2-3 latach czytania forum. Nie planuję tutaj dużo "spamować", nadal będę głównie obserwatorem, ale czasem się wypowiem w jakimś temacie, w którym będę mógł coś sensownego dodać od siebie.

Pozdrowienia dla wszystkich z Sosnowca.

Legionista
    Witam wszystkich. Na forum zaglądam już kilka lat ale dopiero teraz decydowałem się założyc konto

e(L)o wariaty i wariatki!!

Legionista Awatar Legijne Busko-Zdrój
    Siemano.
    Daniel, Pochodzę z Świętokrzyskiego Buska-Zdroju aktywnie wspieram zgody! W szczególności braci z Sosnowca, A zarazem serdecznie ich pozdrawiam!. Dołączyłem do forum z powodu robienia gadżetów " Legijne Busko-Zdrój " .

To i ja się witam z pozostałymi Kibicami na forum
    Legioniści poza klubem #1 - mój "artykuł" o tym co słychać u byłych i obecnych Legionistów, którzy grają poza klubem. Zapraszam! weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1

Legionistka Awatar nieznanalegionistka
    Cześć,

pozdrawiam serdecznie wszystkich Legionistów, widzimy się na Łazienkowskiej

Cześć,

po kilku latach kibicowania i ja założyłem konto

Gintleman Awatar księciuniu
    Cześć
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów