Legia-Radomiak

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Grochów
    Legionista
    • 05.2003
    • 589

    Legia-Radomiak

    Dzisiaj na bocznym boisku Legia podejmowac bedzie Radmiaka.Wie ktos moze o której godzinie jest ten mecz??Acha,i czy ktos sie na niego wybiera???
    WarsaW FanS On TouR

    http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg
  • Raffi
    *****istrator
    • 05.2003
    • 13553

    #2
    O 16.00 na bocznym, prawie na pewno będę, ale tylko przejazdem i na pewno nie na całym meczu.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz

    • Grochów
      Legionista
      • 05.2003
      • 589

      #3
      Mecz jest o 17:00 na bocznym,przed chwila wyczytalem na legia.net i na stronie Radomiaka.
      Ps.Myslalem,ze nastawienie do nich jest bardziej pokojowe....Ciekawe,czy sie zjawia...Wiekszosc wyjazdów(jak nie wszystkie)zaliczyli...
      WarsaW FanS On TouR

      http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

      Komentarz

      • yakuza
        Legionista
        • 05.2003
        • 136

        #4
        Być może przedstawiciele M(L)F również się pojawią
        Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

        Komentarz

        • Raffi
          *****istrator
          • 05.2003
          • 13553

          #5
          Tak, Nasza Legia też pisze, że o 17.00.
          Radomiak boi się przyjeżdżać do Warszawy po zeszłorocznej akcji w Ząbkach. Może gdyby to nie był środek tygodnia, to zebraliby więcej ludzi i przyjechali, ale tak to wątpię.
          A co do nastawienia, to oni mają nieco na pieńku z niektórymi warszawskimi drużynami z 3/4 ligi. Tak naprawdę to dla drużyn od nas Radomiak to jedyne wyzwanie w tej lidze, więc i nastawienie nie jest najlepsze. W tym momencie trochę żałuję, że Bron gra w 5. lidze, bo więcej osób by sobie przypomniało, kto tam w Radomiu Legii nie lubi.
          Sam sporo bywałem w Radomiu (rodzina itp.), a i czasem teraz (nie dalej jak parę dni temu np.) bywam i generalnie ich nastawienie do Legii jest dobre.
          Inna sprawa, że chłopaki z Radomia zawsze lubili się ponapinać, jacy to silni nie są, a nie zawsze coś konkretnego z ich strony wynikało. Teraz zobaczą dopiero w 3. lidze, jak to jest fajnie. Chociaż przynajmniej mniej wyjazdów do Warszawy i na jej przedmieścia '8
          Oni często cenią Legię, ale się jej jakby boją '8
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz

          • yakuza
            Legionista
            • 05.2003
            • 136

            #6
            Dupa blada. Mecz był o 16 :P Ja przyszedlem z Cipciusiem akurat jak piłkarze Legii do szatni schodzili BTW dlaczego Radomiacy siedzieli pod krzakami w przerwie? Czy był ktoś w końcu z forum na tym meczyku? a i dodam że chyba było 2:2 chociaż conajmniej ze dwa razy piłka trafiła w poprzeczke bramki Radomiaka
            Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

            Komentarz

            • Grochów
              Legionista
              • 05.2003
              • 589

              #7
              Mi sie wydaje,ze przy starzale Sokola pilka przekroczyla linie bramkowa!!!
              Ja bylem i Was nawet chyba widzialem(stalem kolo Was i mialem szalik Grochowa przewiazany w pasie)....
              WarsaW FanS On TouR

              http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

              Komentarz

              • yakuza
                Legionista
                • 05.2003
                • 136

                #8
                Być może, ja w mialem krótkie spodenki zielone i zieloną koszulke a Cipciuś miał czapke z daszkiem, staliśmy koło barierki po lewej stronie niedaleko narożnika
                Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

                Komentarz

                • luckyb
                  Legionista
                  • 05.2010
                  • 121

                  #9
                  No i historia zatoczyła koło Teraz my jedziemy do Radomia na sparing. I trochę się pozmieniało w relacjach między nami

                  Komentarz

                  • jkp
                    Legionista
                    • 03.2015
                    • 413

                    #10
                    Czy tak bardzo pozmieniało to nie wiem. W Radomiu od zawsze dużo ludzi mniej albo bardziej sympatyzowalo z Legią. W czasach mojego małolactwa połowa Radomia była za Legią, połowa za Widzewem. Niezależnie od tego czy z dzielnicy gdzie była Broń czy Radomiak. Z drugiej strony w Radomiu od zawsze był pewien kompleks Warszawy (tam jest kasa, u nas bida). Relacje skomplikowane, ciekawy jestem tego meczu

                    Komentarz

                    Pracuję...