Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 253132333435
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,049 z 1049

Wątek: Atmosfera na Legii w przeszłości

Takie pytanko z mnie nurtuje, jaki jest nasz najdalszy wyjazd w historii? dokąd i w jakiej liczbie? ktoś coś
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Takie pytanko z mnie nurtuje, jaki jest nasz najdalszy wyjazd w historii? dokąd i w jakiej liczbie? ktoś coś
    Pytanie jak liczymy odległość od Warszawy, czy kilometry w linii prostej czy drogami. Jak drogowo, to zdaje mi się że Gaziantep (200 os., większość czarterem) około 3300 km, no i obie Lizbony.

Legionista Awatar STP
    Chyba jednak Hafnarfjordur

Legionista Awatar TNTP
    w oficjalnych rozgrywkach, ze zorganizowanym wyjazdem to będzie Astana - 3412 km
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar świrek88
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    w oficjalnych rozgrywkach, ze zorganizowanym wyjazdem to będzie Astana - 3412 km
    A my graliśmy kiedykolwiek z Astaną? Chyba, że chodziło Ci o Aktobe, ale tam według google jest poniżej 3000 km.

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez STP Zobacz posta
    Chyba jednak Hafnarfjordur
    Faktycznie

Często czytając różne kibicowskie notki dana ekipa opisuje się, że ich najlepsza liczba wyjazdowa w historii to ... (ileś tam), a najdalszy wyjazd w historii na którym się pokazali to ... Skąd moje pytanko, czy ktoś w Legii też takie coś prowadzi. Również myślałem, że Kazachstan to będzie "w czubie".
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez świrek88 Zobacz posta
    A my graliśmy kiedykolwiek z Astaną? Chyba, że chodziło Ci o Aktobe, ale tam według google jest poniżej 3000 km.
    Pewnie zagramy

TNTP, podrzuć numery totka na sobotę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Samochodowo to nawet, wg google maps, lekko ponad 4000 km

Legionista Awatar świrek88
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pewnie zagramy

TNTP, podrzuć numery totka na sobotę
    zwracam honor

Lorente (L)
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Cinuś Zobacz posta
    Na "Baśkę" jeszcze:
    Wyrósł chwast w Warszawie,
    który w czarny barwach gra.
    Każdy kibic wie że przecież to ta ***** Polonia.
    Hej Polonio stara kurwo postąpiłaś bardzo źle,
    że do Legii przyszurałaś, za to zajebiemy Cię.
    Cytat Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
    na jaką to melodię idzie?
    Cytat Zamieszczone przez Olszi Zobacz posta
    Legia to My, Legia to My, a nie Walter i jego psy - to też fajne
    Cytat Zamieszczone przez Misiek74 Zobacz posta
    Szczes(L)iwego...
    Cytat Zamieszczone przez Jarson23 Zobacz posta
    najlepsza atmosfera na Legii to moim skromnym zdaniem lata 1996-2004 potem wszystko się zjebało, zwłaszcza to z czego słynęliśmy najbardziej ZAJEBISTY DOPING, kiedyś jak się śpiewało to aż ciarki przechodziły po całym ciele, śpiewała cała odkryta bez momentu wytchnienia, a teraz co ?? gówno a nie doping, ludzie przychodzą nie wiadomo po co.....
    Cytat Zamieszczone przez aaadamm Zobacz posta
    ja zdobylem liczby wyjazdowe Legii z nastepujacych sezonów:

Sezon 94/95

1200-Widzew, 700 LKS, 700 Petrochemia, 500 Ruch Chorzow (P), 400 Gornik Zabrze, 360 Hutnik Krakow, 300 GKS Katowice, 300 Ruch Chorzow, 250 Pogoń Sz., 250 Stomil,

Sezon 95/96

1200 Widzew, 1000 IFK Goeteborg, 750 GKS Katowice, 500 Spartak Moskwa, 500 Panathinainaikos, 350 GKS Tychy, 350 Rakow, 300 Blackburn, 300 Pogoń 300 GKS Bełchatow,

wieczorem dopisze 96-01
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek Zobacz posta
    kiedys pamiętam ( tzn. połowa lat 90 ) to mieliśmy łuk pod zegarem , a trybuna przyjezdnych była od strony Łazienkowskiej , fajnie wtedy sie działo , na tamtejszym zakolu siadali sami skini ( w tym ja ) , a żyleta była wypełniona po brzegi i ten.... niski zielony płot :P
    Atmosfera była superowa , bo był cały czas doping !!!
    Cytat Zamieszczone przez ange(L) Zobacz posta
    Temat adresowany glownie do starszej czesci uzytkownikow tego forum.Mecze Legii z lat 70/80-tych,poczatku 90-tych, ktore utkwily Wam w pamieci,atmosfera jaka panowala w tym czasie na trybunach,jakies ciekawe historie,ta cala otoczka....Na forum w ogromnej przewadze sa mlodzi kibice ktorzy nie pamietaja tych czasow(ja rowniez sie do nich zaliczam) i chetnie poczytliby pewnie jak to dawniej bywalo. Mam nadzieje,ze sa wsrod nas tacy,ktorzy pamietaja tamte czasy i zechca chociaz w kilku zdaniach podzilic sie z nami tym co pamietaja z tego okresu....
    Siema czy ktoś pamięta może wyjazd do Łodzi na widzew kiedy jechaliśmy z
    Wawy wspierać mecz Pogoni Szczecin?!
    Wiem że ten mecz był przekładany i w siłę 80-90 kiboli podjechaliśmy pod kasy Widzewa tramwajem narobić szumu. Byłem wtedy ale nie mogę skojarzyć daty dzięki za info. Z tego co pamiętam jeszcze to pogoń wygrała ten mecz.... może ktoś ma foty z tego wyjazdu?!

Lorente (L)
    Guest
    Potwierdzam Twoje zdanie Byłem do 1998 aktywny wyjazdowo a później prison i koniec wyjazdów. Najpiękniejsze moje wspomnienia to lata 1993-1998.
    Sosnowiec balety. Szczecin- dni morza! Częstochowa poznań łódź i wsparcie dla Pogoni i zagłębia. Awantura w Katowicach i nie miła przygoda kiedy będąc w szczecinie na zgodzie z knajpy wyleciał gość i kufel piwa rozbił (kafarowi) na głowie ale starzy załatwili sprawe pozytywnie. Niesmak został.
    Chciało by się powiedzieć niech te czasy wrócą.... pozdro

Lorente (L)
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Cinuś Zobacz posta
    Na "Baśkę" jeszcze:
    Wyrósł chwast w Warszawie,
    który w czarny barwach gra.
    Każdy kibic wie że przecież to ta ***** Polonia.
    Hej Polonio stara kurwo postąpiłaś bardzo źle,
    że do Legii przyszurałaś, za to zajebiemy Cię.
    Cytat Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
    na jaką to melodię idzie?
    Cytat Zamieszczone przez Olszi Zobacz posta
    Legia to My, Legia to My, a nie Walter i jego psy - to też fajne
    Cytat Zamieszczone przez Misiek74 Zobacz posta
    Szczes(L)iwego...
    Cytat Zamieszczone przez Jarson23 Zobacz posta
    najlepsza atmosfera na Legii to moim skromnym zdaniem lata 1996-2004 potem wszystko się zjebało, zwłaszcza to z czego słynęliśmy najbardziej ZAJEBISTY DOPING, kiedyś jak się śpiewało to aż ciarki przechodziły po całym ciele, śpiewała cała odkryta bez momentu wytchnienia, a teraz co ?? gówno a nie doping, ludzie przychodzą nie wiadomo po co.....
    Cytat Zamieszczone przez aaadamm Zobacz posta
    ja zdobylem liczby wyjazdowe Legii z nastepujacych sezonów:

Sezon 94/95

1200-Widzew, 700 LKS, 700 Petrochemia, 500 Ruch Chorzow (P), 400 Gornik Zabrze, 360 Hutnik Krakow, 300 GKS Katowice, 300 Ruch Chorzow, 250 Pogoń Sz., 250 Stomil,

Sezon 95/96

1200 Widzew, 1000 IFK Goeteborg, 750 GKS Katowice, 500 Spartak Moskwa, 500 Panathinainaikos, 350 GKS Tychy, 350 Rakow, 300 Blackburn, 300 Pogoń 300 GKS Bełchatow,

wieczorem dopisze 96-01
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek Zobacz posta
    kiedys pamiętam ( tzn. połowa lat 90 ) to mieliśmy łuk pod zegarem , a trybuna przyjezdnych była od strony Łazienkowskiej , fajnie wtedy sie działo , na tamtejszym zakolu siadali sami skini ( w tym ja ) , a żyleta była wypełniona po brzegi i ten.... niski zielony płot :P
    Atmosfera była superowa , bo był cały czas doping !!!
    Cytat Zamieszczone przez ange(L) Zobacz posta
    Temat adresowany glownie do starszej czesci uzytkownikow tego forum.Mecze Legii z lat 70/80-tych,poczatku 90-tych, ktore utkwily Wam w pamieci,atmosfera jaka panowala w tym czasie na trybunach,jakies ciekawe historie,ta cala otoczka....Na forum w ogromnej przewadze sa mlodzi kibice ktorzy nie pamietaja tych czasow(ja rowniez sie do nich zaliczam) i chetnie poczytliby pewnie jak to dawniej bywalo. Mam nadzieje,ze sa wsrod nas tacy,ktorzy pamietaja tamte czasy i zechca chociaz w kilku zdaniach podzilic sie z nami tym co pamietaja z tego okresu....
    Cytat Zamieszczone przez Lorente (L) Zobacz posta
    Siema czy ktoś pamięta może wyjazd do Łodzi na widzew kiedy jechaliśmy z
    Wawy wspierać mecz Pogoni Szczecin?!
    Wiem że ten mecz był przekładany i w siłę 80-90 kiboli podjechaliśmy pod kasy Widzewa tramwajem narobić szumu. Byłem wtedy ale nie mogę skojarzyć daty dzięki za info. Z tego co pamiętam jeszcze to pogoń wygrała ten mecz.... może ktoś ma foty z tego wyjazdu?!
    Pozdrowienia od chłopaka z woli byłem na tych wyjazdach przypominasz mi wspaniałe lata...

Legionista Awatar arni87
    Ostatnio edytowane przez arni87 ; 23-11-2017 o 21:42
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Benek
    Uwielbiałem ten program!! I te melodyjke
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Michu
    Który sezon pod kątem frekwencji - jak i ogólnej atmosfery - był najlepszy a który najgorszy przy Ł3 w latach 90'?

Słabo z frekwencją na lidze było napewno w sezonach 90/91, 91/92

Legionista Awatar BlackAdder
    Najgorzej chyba było w sezonie 91/92 - potrafiło przyjść na mecz kilkaset osób.

Najlepiej było chyba w sezonie 93/94.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

A jak ze średnią frekwencją za czasów konfilktu z ITI? Jest gdzieś opublikowane bo nie mogłem znaleźć.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    A jak ze średnią frekwencją za czasów konfilktu z ITI? Jest gdzieś opublikowane bo nie mogłem znaleźć.
    http://legionisci.com/relacje

Dla statystyków w sezonie 95/96 w Mielcu na Stal-Legia (0-5) legionistów 33 osoby

Legionista Awatar Corkowiec
    Nie wiem czy to odpowiedni temacik szukam fotek z 11.09.2002 - 1/16 Pucharu Polski - Legia 3-0 Okęcie Warszawa niestety na fotce wygasły juz jesli ktos ma poprosze priv
    Pozdr Corkowiec
    By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Legionista
    Tu masz jakieś zdjęcia z tego spotkania.

http://legionisci.com/galeria/f03pp_okecie1.php

jeszcze szukam meczu przy Radarowej dzieki
    By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Cytat Zamieszczone przez Corkowiec Zobacz posta
    jeszcze szukam meczu przy Radarowej dzieki
    Ale wtedy odbyło się tylko jedno spotkanie. Mecz zagrali na Łazienkowskiej, ale to Okęcie było nominalnie gospodarzem.
    Ostatnio edytowane przez Zig-Zig ; 23-01-2018 o 02:45

Legionista Awatar BladaTwarz
    Pewnie chodzi Ci o mecz Okęcia, ale z CWKSem kilka lat później 2008 rok? za czasów konfliktu

A możliwe sorki za pomyłkę Bladatwarz masz moze jakieś foty z tego spotkania ?

Legionista
    Prośba do kogoś z legionisci.com, można jakoś wejść na Waszą stronę na której były archiwalne filmiki? Dział video się widze zmienił i trochę szkoda, że tamto zniknęło...
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Uprawnienia umieszczania postów