Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 144

Wątek: Ciekawe miejsce na wakacje

Administrator Awatar mOFMC

Ciekawe miejsce na wakacje

Plaza, sloneczko, moze gory... cokolwiek
    Jakie macie dobre (sprawdzone) pomysly (miejsca) na spedzanie wakacji...
    Moze byc w Polsce, za granica albo jeszcze gdzie indziej
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    wg. mnie rewelacyjnym miejscem jest Hvar- wyspa Chorwacka,..byłam tam a dokładnie w Starim Gradzie..bomba winko..owocki..morze..
    ale na ten rok wybieram Włochy
    a w Polsce...najlepszy wyjazd to z grupa znajomych pod namioty nad jakas rzeke..rewelacyjna zabawa i picie od rana do rana..
    capo dei tutti capi
    born to fight

Administrator Awatar CywiL
    Cytat Zamieszczone przez fanka83
    a w Polsce...najlepszy wyjazd to z grupa znajomych pod namioty nad jakas rzeke..rewelacyjna zabawa i picie od rana do rana..

Boshe więcej kobiet z takim podejściem a świat będzie piekny... :bauns2: :bauns2: :bauns2:
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez CywiL
    Cytat Zamieszczone przez fanka83

Boshe więcej kobiet z takim podejściem a świat będzie piekny... :bauns2: :bauns2: :bauns2:

serio..byłam ze znajomymi 2 tygodnie pod namiotami i powiem szczerze ze nigdy tak sie zajebiscie nie bawiłam...ale spłukalismy sie koncertowo i pod koniec zawitała Pokuska(kumaci wiedza)
    capo dei tutti capi
    born to fight

Administrator Awatar legart
    Stare Juchy koło Ełku, nie za dużo turystów (raz tylko Craxę widziałem), sympatyczni tubylcy, jeziorko, fajny ośrodek wczasowy, lasy. Tylko ja tam spalony jestem, bo pewnie jakbym tam pojechał to mojej byłej bracia by mi kuku zrobili.

Legionista Awatar Jaco
    Karwia k. Jastrzębiej Góry:

[glow=green:37ec5122aa]KARWIA[/glow:37ec5122aa]
    Bardzo nietypowa dla tamtych okolic ogromna, piaszczysta plaża
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco
    kawałek dalej są dębki a za dębkami jescze kawałeczek jest Białogóra, to jest dopiero miejsce na wypoczynek, prawie wogóle turystyów nie ma. nie wiem dokonca jak jest teraz ale jak mieszkałem w gdyni to zawsze tam jeździłem, duże szerokie plaże nie to co w jastrzeębiej, i wogóle fajny wiejski klimat,
    można naprawdę dobrze wypocząć

gorąco polecam

ems
    Guest
    Hel: Jastarnia, Jurata, Hel

knajpy, piwo, morza szum, ptakow spiew, Arka Gdynia posrod drzew

Za granicą zajebiście jest w Złotych Piaskach w Bułgarii, w Polsce proponuje pojechać gdzieś nad morze, plaża piwko fajne dupcie.

LEGIO KOCHAMY CIĘ-Na Zawsze Wierni Tobie Kibice

Lechitka Awatar Viola
    Darłówko, Darłowo,Dziwnów, Dziwnówek, Dźwirzyno, Międzywodzie, Łazy, Przewłoka,

małe miejscowosci koło tych bardziej obleganych nad morzem plus taki że mało ludzi bo wiekszosć wybiera te bardziej znane w okolicy a i plaze mniej zatłoczone a do bardziej znanych miejscowosci w sąsiedztwie rzut kamieniem
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Legionista Awatar c_zary
    Wladyslawowo i Łeba - troche sie dzieje, przynajmniej bylo fajnie 2 i 3 lata temu. Miejsc z zeszlego roku nie bede polecal, zeby nie wyjsc na zarozumialca
    ...

Legionista Awatar VANAHAIM72
    Może dziwnie to zabrzmi, ale moje najlepsze wakacje spędzałem zawsze w okolicach... Poznania (troszkę dalszych okolicach) w towarzystwie fanów Kolejorza. Zawsze była świetna zabawa, alkohol lał się hektolitrami, całe noce imprez, skoki przez elektryczne pastuchy itp. Miejscem tym jest Przybrodzin nad Jeziorem Powidzkim. Genialne klimaty - pole namiotowa, na którym najczęściej się zatrzymywałem było na starym, poniemieckim cmentarzu; wąskotorówka i jej tory potrafiłące zaprowadzić tych, którzy stracili orientację w terenie Jezioro czyste, trochę lasu, a jak ktoś lubił samotność, to też mógł się "zagubić' w mniej oblęganym miejscu.

Inne miejsce: Klasztorek - wioska nad super jeziorem niedaleko Kwidzyna. Super jezioro, spokojnie, w pobliżu stadnina koni... Cóż chcieć więcej?

Wakacji za granicą osobiście nie polecam - mi się nigdy nie podobało... Cóż słowiańska dusza, upodobania, smak i wątroba
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Legionista Awatar Mrozik
    W Polsce zdecydowanie Dębki, co prawda ludzi pełno ale fajne miasteczko, a jak ktoś nie lubi tłumów to moze pojechać trochę dalej do wymienionej już Białogóry

A zagranicą na wakacje to zdecydowanie Chorwacja,w tym roku po raz piąty w to samo miejsce jadę i do tej pory mi się nie nudziło

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Lechitka1985
    (...)Dziwnów (...)
    Byłem tam dwa razy na koloniach... wieki temu.

Ciekawe, jak tam jest teraz?

Ja osobiście polecam Gdańsk... Niby mnóstwo turystów, ale dobrze się tam czuję w letniej kanikule.

A ponadto Hajnówkę i Białowieżę - cisza, spokój, Puszcza Białowieska...

Cytat Zamieszczone przez Lechitka1985
    Darłówko, Darłowo,Dziwnów, Dziwnówek, Dźwirzyno, Międzywodzie, Łazy, Przewłoka,
    oprocz Przewłoki i Miedzywodzi bylem w kazdej z tych miejscowosci na koloniach i wczasach w ciagu ostatnich 3 lat i szczerze polecam, bo naprawde fajnie mozna sie tam pobawic

Legionista
    Mazury -> WILKASY
    Miejscowosc ze 2-3 km od Gizycka, nad jeziorem Niegocin.
    Raz bylem z ekipa melanzowa, a raz z dupeczka. Ogolnie oba wyjazdy wspominam baaaardzo milo (choc oczywiscie kazdy z innych wzgledow ).
    Sklepow i barow pod dostatkiem (znaczy sie wszystko blisko i nie trzeba dymac niewiadomo jak daleko), podobno 2 mety sa (jedna poznalem - nie polecam, rano naprawde cos z oczami nie tak mialem), jakies osrodki (a to oznacza bogactwo mlodych obozowiczek i turystek - sprawdzone), domki (polecam na melanz, zwlaszcza te z osrodka PTTK - daja rade po pijaku bo nie bardzo jest co rozpierdolic). 3 dyskoteki, osrodek sportowy AZS-u, wiec jak ktos bardzo chce to i posportowac sie moze. Do tego mozna sobie wypozyczac wszelkiego rodzaju sprzet wodny.
    Do Gizycka bliziutko (PKS, albo z buta na upartego).
    No i ogolnie - miejsce naprawde zajebiste.
    Pewnie w tym roku tez sie tam bede wybieral, jak mi sie uda zalatwic wszystko co bede chcial. Tym razem ponownie na melanz .

Legionista Awatar kozer
    Cytat Zamieszczone przez Szuwar
    Mazury -> WILKASY
    Raz bylem z ekipa melanzowa, a raz z dupeczka. Ogolnie oba wyjazdy wspominam baaaardzo milo (choc oczywiscie kazdy z innych wzgledow ).
    Sklepow i barow pod dostatkiem (znaczy sie wszystko blisko i nie trzeba dymac niewiadomo jak daleko), podobno 2 mety sa (jedna poznalem - nie polecam, rano naprawde cos z oczami nie tak mialem), jakies osrodki (a to oznacza bogactwo mlodych obozowiczek i turystek - sprawdzone), domki (polecam na melanz, zwlaszcza te z osrodka PTTK - daja rade po pijaku bo nie bardzo jest co rozpierdolic). 3 dyskoteki, osrodek sportowy AZS-u, wiec jak ktos bardzo chce to i posportowac sie moze. Do tego mozna sobie wypozyczac wszelkiego rodzaju sprzet wodny.
    Pewnie w tym roku tez sie tam bede wybieral, jak mi sie uda zalatwic wszystko co bede chcial. Tym razem ponownie na melanz .
    :dzieki:
    Byłem tam 2 razy na obozach sportowych w ośrodku AZS.

Legionista
    Mazury mam na codzien Polcam morze, a miejscowosc nazywa sie Sarbinowo, znajduje sie w odleglosci ok 7 km do Mielna. Zajebiste knajpy (jedna stylizowana na statek piracki, tanie piwo od 3 zl i chyba najlepsza pizza jaka jadlem w barze). Dodatkowym atutem sa niesamowite wrecz kobiety, mozna spotkac golasa . Polecam, polecam, polecam. Bylem tam chyba 4 lata temu przez dwa tygodnie i w tym roq mam zamiar powtorzyc imprezke .

Cytat Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
    Mazury mam na codzien Polcam morze, a miejscowosc nazywa sie Sarbinowo, znajduje sie w odleglosci ok 7 km do Mielna. Zajebiste knajpy (jedna stylizowana na statek piracki, tanie piwo od 3 zl i chyba najlepsza pizza jaka jadlem w barze). Dodatkowym atutem sa niesamowite wrecz kobiety, mozna spotkac golasa . Polecam, polecam, polecam. Bylem tam chyba 4 lata temu przez dwa tygodnie i w tym roq mam zamiar powtorzyc imprezke .

100% racji bylem tam takze, i najlepsze jest to ze moj namiot stal u babki ktora zostala 2 miesiace potem zamordowana przez wlasnego meza, bo mieli tam jakies kontakty z bracmi zza zachodniej granicy, a jesli chodzi o widoki i piwko, to naprawde jest to bardzo tanie zajebiste miejsce do wypoczynku nad morzem

Legionista
    Ja tam co roku od 14 lat Kolobrzeg, zajebiste miasteczko, goraco polecam, ale teraz jakby za duzo ludzi tam jest. Fajna plaza, duzo barkow, ogrodkow, trzy dyskoteki.
    Naprawde sympatyczna miejscowa!!
    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Legionista Awatar Mazi
    Szukasz ciszy , spokoju , kontaktu z przyrodą , chciał(a)byś się wyciszyć , a jak to ci się znudzi to się dobrze pobawić na wiejskiej dyskotece , albo w knajpce przy rzeczce (Bug) ? ) W takim razie polecam Brok .

Parę osób z tego forum już tu bywało i myślę ,że mniej więcej potwierdzą moje słowa ) . Ja zawsze powtarzam ,że w lato w Broku naprawdę fajnie się żyje (gorzej w zime :P ) . A nocleg np. z tego co kojarzę w domkach letniskowych kosztuje nawet 10 zł .

hehe , z zagranicy :

Cesenatico (Italia) - niedaleko Rimini , Ravenny i San Marino - bardzo fajne miasteczko , naprawdę polecam !!!

Makarska (Hrvatska) - klimatem przypomina mi w/w włoskie miasteczko .

Lloret de Mar (Catalunya) - szczerze mówiąc miasto najbardziej podobało mi się z tych wszystkich ,ale ... no własnie - nie trafiłem z pogodą - wobec tego nie mam super świetnych wspomnień z tego miejsca .

A w coś jeszcze Polsce ?

Polańczyk w Bieszczadach - fajny klimacik i w jeziorku się można pokąpać .

Imionek (nad jeziorem Roś ) na Mazurach - polecam szczególnie miłośnikom namiotów.

A tak wogóle to chciałbym w tym roku pojechać do : Grecji i ... Lwowa ( pozdro dla kumtych ) .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kozer
    Cytat Zamieszczone przez Szuwar
    Mazury -> WILKASY
    :dzieki:
    Byłem tam 2 razy na obozach sportowych w ośrodku AZS.
    zajebista miejscówka, można wynająć se żaglóweczke przepłynąć całe Wilekie Jeziora- całodobowy melanż na łódce to jest coś
    bez nerw :P

Legionista
    W Polsce to ja lubie na działce spedzac czas
    Jak zaganica to Chorwacja, mogliby tylko plaze oczyscic z kamieni
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

ems
    Guest
    Kąty Rybackie

Legionista
    Ełk i okolice. Jeżdzę tam już od '90 w każde wakacje i fajnie jest. Tak poza tym to 90% (L) :niedobry: Makarewicz pozdr :legia_zaglebie:

Legionista
    Dla mnie w Polsce najlepsze miejsce na wakcje to KARWIA nad morzem!!

A juz najlepsze wakacje nad morzem mozna spedzic w Marabelli na Costa del Sol!!! Super zabawa!! POLECAM!!

A lato w miescie wcale zle nie jest. W zeszle wakcje prawie cale lato spedzilam w Wawie i zawsze super Madrycie i to chyba byly najlepsze wakacje w moim zyciu
    Nasza LEGIA najlepsza w POLSCE jest,
    najlepsza w POLSCE jest,
    najlepsza w POLSCE jest!!!

JA kocham moje miasto i moją dzielnicę!!
    eLka zawsze w moim sercu!!

Legionista Awatar Bonhart
    Dolaczam sie do reklamy Wilkasow (Wilkas?).
    Mozna tanio rozbic namiot nad jeziorkiem na terenie osrodka sportowego.
    Kajaczki, lodeczki dla milosnikow plywactwa wszelkiego.
    Duzo mlodziezy przyjezdzajacej na obozy sportowe, choc sporo tez dresow wynajmujacych domki kempingowe (fajnie sie zrymowalo).
    Prawdopodobnie niedlugo znow tam pojade.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Czerwony
    Ełk i okolice. Jeżdzę tam już od '90 w każde wakacje i fajnie jest. Tak poza tym to 90% (L) :niedobry: Makarewicz pozdr :legia_zaglebie:
    Ełk! Yeah Niestety to 90% to juz troche zawyzone statystyki
    Mam tam familie i jezdze w miare regularnie. Zajebisty klimacik

Z zagranicy polecam South Beach(Miami), wloskie miasteczka nad Adriatykiem i Ekwador :niedobry: :joi:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Swierzy
    Ełk! Yeah Niestety to 90% to juz troche zawyzone statystyki
    Mam tam familie i jezdze w miare regularnie. Zajebisty klimacik

Z zagranicy polecam South Beach(Miami), wloskie miasteczka nad Adriatykiem i Ekwador :niedobry: :joi:
    Czyżbyś sugerował jakieś wpływy (J)agusi... :nie_wiem:

Legionista
    Czyżbyś sugerował jakieś wpływy (J)agusi... :nie_wiem:
    Po czesci tak :/ Ale troche jest tez takich co kibicuja jak wiatr zawieje. 7 lat temu byl Widzew, teraz Wisla. Ale mimo wszystko wiekszosc jest za (L)
    -----------
    Dop . Raffi:
    Sonda ze strony Mazura:
    Któremu z klubów polskiej ekstraklasy kibicujesz??

- Legia Warszawa 58% (231)
    - Wisła Kraków 28% (114)
    - Widzew Łódź 5% (20)
    - Lech Poznań 3% (11)
    - Groclin Dyskobolia 1% (5)
    - Amica Wronki 0% (1)
    - Górnik Zabrze 0% (0)
    - innemu 2% (
    - żadnemu 3% (10)

łącznie głosów: 400

Uprawnienia umieszczania postów