Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 140

Wątek: Ciekawe miejsce na wakacje

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez pio90 Zobacz posta
    czy ma ktoś może doświadczenia w wyjazdach z biurem podróży TUI / ITAKA ? kierunek: Grecja i zastanawiam się czy organizować wszystko samemu czy kupić wycieczkę przez biuro podróży.
    Byłem już 3x z ITAKĄ, również w tym roku we wrześniu w Grecji i nie mam się o co do nich przyczepić zawsze trafiałem na konkretnych rezydentów i zawsze wszystko zgodnie z planem. Itakę jak najbardziej polecam.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar heretico
    Panowie i Panie - prośba o sugestię - druga połowa sierpnia, wyjazd z małą córką (4 lata).
    Tak, żeby było ciepłe morze, nie lało pół turnusu, a żaden ciapaty nie wciskał torebek mojej żonie
    Pomożecie ?
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
    Panowie i Panie - prośba o sugestię - druga połowa sierpnia, wyjazd z małą córką (4 lata).
    Tak, żeby było ciepłe morze, nie lało pół turnusu, a żaden ciapaty nie wciskał torebek mojej żonie
    Pomożecie ?
    Ktoś kiedyś polecał Sielpię

A tak na poważnie, to może Bułgaria? Nieopodal Złotych Piasków jest nadmorska miejscowość Albena. Całkiem fajne miejsce. Co prawda byłem tam na wyjeździe typowo studenckim, ale widziałem sporo rodzin z dzieciakami.

Legionista Awatar Szawar
    Albo Nessebar koło Slonecznego Brzegu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Malbork - piekna rzeka nogat ,zamczysko do zwiedzania i super okolice, zamówie tylko Fotowoltaikę w Zakopanym i wybieram się od razy potem do malborka ;]
    Ostatnio edytowane przez zwynek ; 26-04-2017 o 11:16

Legionista Awatar brunak
    Ktoś poleci jakieś fajne miejsce żeby zrobić tygodniowy wypad z 3 dzieci pod namiot w niższych górach?
    Chodzi mi o jakieś zaopatrzone w media pole namiotowe w dobrym miejscu wypadowym w górki. Jakiś wiejski sklep - nie musi być bardzo blisko.
    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
    Że nie chciał, by go więziono, bito,
    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
    Ktoś poleci jakieś fajne miejsce żeby zrobić tygodniowy wypad z 3 dzieci pod namiot w niższych górach?
    Chodzi mi o jakieś zaopatrzone w media pole namiotowe w dobrym miejscu wypadowym w górki. Jakiś wiejski sklep - nie musi być bardzo blisko.
    Pole namiotowe Cypel w Krościenku nad Dunajcem. W pobliżu dużo atrakcji. Pieniny i Beskid Sądecki. Dużo szlaków. Spływ Dunajcem. Niedaleko nad zalew czorsztyński i do zamków w Czorsztynie i Niedzicy. Mają stronę www. Spokojnie wygooglujesz Sam tam nie nocowałem, ale widziałem że sporo osób tam się lokuje. Ewentualnie pole namiotowe przy Orliku w Cisnej.

ossobiście polecam kretę, super miejscowa szczegolnie okolice miejscowosci Chania

Nad polskim morzem faktycznie Hel jest spoko. Ja natomiast teraz planuję Gruzję albo Albanię, bo są to jeszcze w miarę nieoblegane kierunki, a zawsze marzyłam, żeby pozwiedzać tamte regiony.

zdecydowanie bułgaria, tanio , tylko 2h leci się samolotem, piwo kosztuje tyle co w polsce. jak chcesz tanio coś kupić tak jak ja stary grzybiarz to polecam grzybnia mikoryzowa i grzyby leśne i zabrać się za spokojne hobby
    Ostatnio edytowane przez detka ; 06-07-2018 o 11:02

Za granicą polecam Hiszpanię. Mozna tam wypoczywać już od kwietnia. Ładna pogoda, ciepło. Nie jest tak drogo, niemniej wyjazd będzie droższy niz w Polsce.

Jesli chodzi o Polskę to polecam Jastrzębią Górę a konkretnie hotel Astor. Dobry standard, na miejscu kryty basen ( w morzu ciężko będzie się kapać bo akurat w Jastrzebiej górze moze jest bardzo zimne - jest to najdalej wysunięta na pólnoc miejscowość w Polsce ) Sporo atrakcji dla dzieci : http://www.astorhotel.pl/dzieci/atrakcje-dla-dzieci/ Na miejscu sa świetne klify.
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 19-03-2018 o 13:30

Legionista
    O ile oczywiście ktoś ma pieniadze na Hiszpanie. Nawet organizując sobie wycieczkę samodzielnie cena takiego wypadu będzie o wiele większa niż jakby organizowało sobie coś w Polsce.
    Ze swojej strony polecam te dwie miejscowości nad morzem

Jastarnia - świetna infrastruktura
    Jurata- dobra baza wypadowa, świetne molo i świetne plaże

Obie wydają się nie takie tanie, ale można sobie zabukować w dobrej cenie apartamenty. https://blueapart.pl/
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 02-05-2018 o 12:44

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez lupo Zobacz posta
    O ile oczywiście ktoś ma pieniadze na Hiszpanie. Nawet organizując sobie wycieczkę samodzielnie cena takiego wypadu będzie o wiele większa niż jakby organizowało sobie coś w Polsce.
    Ze swojej strony polecam te dwie miejscowości nad morzem

Jastarnia - świetna infrastruktura
    Jurata- dobra baza wypadowa, świetne molo i świetne plaże

Obie wydają się nie takie tanie, ale można sobie zabukować w dobrej cenie apartamenty.
    To nie lepiej w Chłapowie, które jest tańsze, a do Juraty, Jastarni rzut beretem ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Ostatnio szukaliśmy jakiegoś miejsca z dziewczyna na weekend, tak aby nie było konieczności dalekiej podróży. I jednocześnie aby móc zwiedzić jakieś nowe miejsce.

Jesli szukacie miejsca na odpoczynek to polecam Dwór Kolesin ( lubuskie): http://dworkolesin.pl/
    dobry standard
    fajne spa
    zadziwiająco niskie ceny (szczególnie jeśli rezerwujecie sobie nocleg razem ze śniadaniem plus dodatkowo zabiegi spa).
    latem są tam oraganizowane ponoć jakieś zajęcia sportowe
    Ostatnio edytowane przez romz ; 06-06-2018 o 13:55

Legionista
    Ja osobiście polecam Gliczarów Górny, całe tatry pod stopami, do Zakopanego 10 minut samochodem

A ja polecam Pasym na Mazurach:
    Świeże powietrze, naprawdę można odpocząć od zgiełku dużego miasta oraz od hałasu
    Ładne otoczenie
    Niedrogie noclegi, polecam zdecydowanie wynajęcie sobie własnego domku albo mieszkania, o wiele wiekszy komfort, no i wychodzi taniej niż wynajęcie sobie pokoju w hotelu
    Na miejscu ciekawa architektura. Ogólnie miasteczko jest bardzo ładnie położone: https://www.sunandsnow.pl/apartament...ach-pasym-1278
    Ostatnio edytowane przez Adrianos ; 28-06-2018 o 11:50

Dla tych, którym nad morze nie jest po drodze polecam Sielpię Wielką niedaleko Kielc. Ogromne jezioro, mnóstwo domków i pensjonatów. A co najważniejsze, dużo atrakcji i wymarzona cisza

Kilka kierunków zagranicznych jakie mogę polecić

Toskania
    Kreta - super ceny oraz ładne krajobrazy
    Kos
    Madera
    oraz Azory ( jest to najpiekniejsze miejsce w jakim byłem)
    https://prima-med.info/
    Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med
    ul. Cieszyńska 16
    30-015 Kraków
    NIP: 945-146-13-57
    Regon: 350524730
    tel. +48 12 347 84 00
    email: rejestracja@prima-med.info

Legionista Awatar rey
    Tu jeszcze wrzucę, w sumie związane z tematem

Potrzebuje pożyczyć na weekend 20-22.07. namiot. Najlepiej 4 osobowy, ostatecznie może być 3. Ktoś coś? Dobrą butelkę stawiam.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Tu jeszcze wrzucę, w sumie związane z tematem

Potrzebuje pożyczyć na weekend 20-22.07. namiot. Najlepiej 4 osobowy, ostatecznie może być 3. Ktoś coś? Dobrą butelkę stawiam.
    Ale masz bracie pecha. Kilka lat nie używałem namiotu i pewnie kolejny rok nie użyję, a akurat w ten weekend jadę odwiedzić córkę na obozie harcerskim w jakiejś dziczy z możliwością spania w namiocie. Jak może to być inny weekend to daj znać.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Uprawnienia umieszczania postów