Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 144

Wątek: Ciekawe miejsce na wakacje

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kozer
    Cytat Zamieszczone przez Szuwar
    Mazury -> WILKASY
    Miejscowosc ze 2-3 km od Gizycka, nad jeziorem Niegocin.
    Raz bylem z ekipa melanzowa, a raz z dupeczka. Ogolnie oba wyjazdy wspominam baaaardzo milo (choc oczywiscie kazdy z innych wzgledow ).
    Sklepow i barow pod dostatkiem (znaczy sie wszystko blisko i nie trzeba dymac niewiadomo jak daleko), podobno 2 mety sa (jedna poznalem - nie polecam, rano naprawde cos z oczami nie tak mialem), jakies osrodki (a to oznacza bogactwo mlodych obozowiczek i turystek - sprawdzone), domki (polecam na melanz, zwlaszcza te z osrodka PTTK - daja rade po pijaku bo nie bardzo jest co rozpierdolic). 3 dyskoteki, osrodek sportowy AZS-u, wiec jak ktos bardzo chce to i posportowac sie moze. Do tego mozna sobie wypozyczac wszelkiego rodzaju sprzet wodny.
    Do Gizycka bliziutko (PKS, albo z buta na upartego).
    No i ogolnie - miejsce naprawde zajebiste.
    Pewnie w tym roku tez sie tam bede wybieral, jak mi sie uda zalatwic wszystko co bede chcial. Tym razem ponownie na melanz .
    :dzieki:
    Byłem tam 2 razy na obozach sportowych w ośrodku AZS.

a i ja tam byłam na obozach sportowych AZS..ale to z..8 lat temu.....było wxtra..mozliwe ze i terazx jest...polecam dla ciszy i odpoczynku Lidzbark Welski..dla zabaw Władka

[ Dodano: 28 maja 2004, 10:57 ]
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    W Polsce to ja lubie na działce spedzac czas
    Jak zaganica to Chorwacja, mogliby tylko plaze oczyscic z kamieni

a wode z jezowcow
    capo dei tutti capi
    born to fight

Legionista Awatar Mrozik
    Ale to nie byłoby fajnych pojeżowcowych muszli :P

Legionista Awatar dyha
    Jeśli chodzi o zagranmice , to Blanes , miasto ok. 50 km od Barcelony , w sezonie 40% mieskzancow to Polacy , bylem 3 razy i mi się nie znudziło . Osoby ktore wybierały się na mecz z Barcą , i pobyły kilka dni w tym miescie mogą cos o tym powiedziec . Poprotu zajebista miejscówka . a z Polski hm... zadko bywam nad Bałtykiem , wiec moze zejze do wymienionej Białogóry lub Dąbek , a moze skorzystam z Kołobrzegu ... zonaczymy.

Legionista Awatar szczepan
    Chorwacja - zdecydowanie

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Chorwacja - zdecydowanie
    I wszechobecne flagi Hajduka :P

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Chorwacja - zdecydowanie

dokladnie kiedys nawet moj kolega planowal zajebac jedna... z masztu statku w porcie... niestety kiedy juz wypil % to stwierdzil ze dno jest zaplytkie na skok na glowke z jakis 10 metorow i nie dokonal "ataku"...

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Chorwacja - zdecydowanie

dokladnie kiedys nawet moj kolega planowal zajebac jedna... z masztu statku w porcie... niestety kiedy juz wypil % to stwierdzil ze dno jest zaplytkie na skok na glowke z jakis 10 metorow i nie dokonal "ataku"...
    Właśnie do tego nawiązywała moja poprzednia wypowiedź , bo już mi to mówiłeś

Ale tak jest chyba na całym południowym wybrzeżu :P

Legionistka Awatar lamia
    fanka83 proponowala Hvar - spoko jak ktos lubi kamieniste i nieoczyszczone plaze. w sumie jezdze tam raz-dwa do roku no i... z roku na rok jest z tym gorzej. pod tym wzgeldem lepsze sa tereny polnocno od Splitu. jest za to ten plus, ze wzgeldnie tanio. no i domowe winko jesli juz Chorwacja - to studentom polecam jeziora Plitvicke we wrzesniu - taniej i ladniej bo jesien sie zaczyna
    po Serbii i Bosni sobie mozna za to zrobic dokladniejsza wycieczke - tylko, ze to dla fanow turystyki krajoznawczej imprezowicze do Czarnej Gory
    NIEDZIELNE DZIECKO

Legionista Awatar Cipciuś
    Cytat Zamieszczone przez kozer
    Cytat Zamieszczone przez Szuwar
    Mazury -> WILKASY
    Miejscowosc ze 2-3 km od Gizycka, nad jeziorem Niegocin.
    Raz bylem z ekipa melanzowa, a raz z dupeczka. Ogolnie oba wyjazdy wspominam baaaardzo milo (choc oczywiscie kazdy z innych wzgledow ).
    Sklepow i barow pod dostatkiem (znaczy sie wszystko blisko i nie trzeba dymac niewiadomo jak daleko), podobno 2 mety sa (jedna poznalem - nie polecam, rano naprawde cos z oczami nie tak mialem), jakies osrodki (a to oznacza bogactwo mlodych obozowiczek i turystek - sprawdzone), domki (polecam na melanz, zwlaszcza te z osrodka PTTK - daja rade po pijaku bo nie bardzo jest co rozpierdolic). 3 dyskoteki, osrodek sportowy AZS-u, wiec jak ktos bardzo chce to i posportowac sie moze. Do tego mozna sobie wypozyczac wszelkiego rodzaju sprzet wodny.
    Do Gizycka bliziutko (PKS, albo z buta na upartego).
    No i ogolnie - miejsce naprawde zajebiste.
    Pewnie w tym roku tez sie tam bede wybieral, jak mi sie uda zalatwic wszystko co bede chcial. Tym razem ponownie na melanz .
    :dzieki:
    Byłem tam 2 razy na obozach sportowych w ośrodku AZS.
    Taaa ja tez tam byle 2 razy z AZS
    Faktycznie fajna miejscóweczka jeziorko tez przyjemne
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista Awatar cfc
    niepowiem ze mam zaproszneia na mazury od znajomego z Arki ktory tezs mieszka w anglii :P hehehe
    mamy jechac na mazury wynajac domek i wziasc ze soba pare kolezanek

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez lamia
    fanka83 proponowala Hvar - spoko jak ktos lubi kamieniste i nieoczyszczone plaze. w sumie jezdze tam raz-dwa do roku no i... z roku na rok jest z tym gorzej. pod tym wzgeldem lepsze sa tereny polnocno od Splitu. jest za to ten plus, ze wzgeldnie tanio. no i domowe winko jesli juz Chorwacja - to studentom polecam jeziora Plitvicke we wrzesniu - taniej i ladniej bo jesien sie zaczyna
    po Serbii i Bosni sobie mozna za to zrobic dokladniejsza wycieczke - tylko, ze to dla fanow turystyki krajoznawczej imprezowicze do Czarnej Gory

Na Hwarze..nieoczyszczone plaze..z czego?z kamieni?bo innych nieczystosci nie widziałam..a jezdze tam juz..dłuugo..w kazdym razie..jesli juz do Chorwacji..to w ciemno i szukac kwater na miejscu..nie opłaca sie jechac z biura podrozy...tna tam strwasznie..a jadac w ciemno ..mozna znalesc...naprawde tanie i kapitalne kwatery..
    capo dei tutti capi
    born to fight

Legionista
    Mars... Ale *****... Trzeba mieć fantazję, żeby nie utknąć na orbicie.

Legionistka Awatar lamia
    Cytat Zamieszczone przez fanka83
    Na Hwarze..nieoczyszczone plaze..z czego?z kamieni?bo innych nieczystosci nie widziałam..a jezdze tam juz..dłuugo....
    tak na Hvarze. moze za bardzo zajeta innymi sprawami bylas - nie napisalam, ze smar plywa po wodzie, czy ze plaza to smietnisko, ale i morze i plaze sa w co raz gorszym stanie (porownujac do wielu innych miejsc w Chorwacji).
    NIEDZIELNE DZIECKO

Legionista Awatar Nationalist
    -Sopot (idąc deptaczkiem czuć srom :niedobry: )

-Władysławowo (wesoły klimat, dużo Stolicy, fajne wesołe miasteczko )

-Darłowo (proponuję się zakręcić i popytać o chłopaków z młynu Drałovii-FC Pogoni, wesołe towarzystwo, 3/4 Skinheadów )
    Żaden komunista, żaden faszysta TYLKO POLAK NACJONALISTA

To My chłopaki z lat 90'!

Sopot
    Ta i 4 duze kluby kolo siebie. Panny w Galaxy w okresie wakacyjnym masakra

Władysławowo (wesoły klimat, dużo Stolicy, fajne wesołe miasteczko )
    Za duzo ludzi. Na plazy trzba byc o 7 zeby miejscowke znalezc jakas.

Karwia
    Ogolnie fajne male miasteczko. Dwa fajne kluby na plazy, tanie piwo, duzo panienek przyjezdnych.

Legionista Awatar Mazi
    no i domowe winko
    a rakija to winko ?

rakija rządzi ale już wódka chorwacka ze sklepu ... ohyda ! ocalujmniew:
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar Mrozik
    Rakija to nie wino

Procentowo to juz prędzej pod wódkę podchodzi

Legionistka Awatar lamia
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    rakija rządzi
    no rzadzi:P ale nei winko, procentowo i w sumie jak sie wyjasnia komus kto nie proboiwal co to rakija zawsze jest "jak wodka owocowa... tylko lepsze" Lysy ma obiecana, moze sie zalapiesz
    NIEDZIELNE DZIECKO

Legionista Awatar brevery
    No to ja moge polecić ośrodek w Jastrzębiej Górze.Naprawde tani,wspaniale usytuowany(jakieś 50 metrów od brzegu i ok. 10 m obok monopol 24 h,bardzo dobrze zaopatrzony ).Standard taki sobie,ale wlaściwie spać tam można bez problemu.Pokoje 3-osobowe,a właściwie 6-cio tylko polączone przedpokojem i Łazienką.Można zamówić wyżywienie (naprawde niezłe),3 posiłki dziennie(dwudaniowy obiad).
    Jakby ktoś już był zainteresowany to na prv zapraszam po szczególy
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

Legionista
    Na Hwarze..nieoczyszczone plaze..z czego?z kamieni?bo innych nieczystosci nie widziałam..a jezdze tam juz..dłuugo....
    tak na Hvarze. moze za bardzo zajeta innymi sprawami bylas - nie napisalam, ze smar plywa po wodzie, czy ze plaza to smietnisko, ale i morze i plaze sa w co raz gorszym stanie (porownujac do wielu innych miejsc w Chorwacji).

sobi zaoszczedz tych insynuacji wiem gdzie byłam i ze było zajebiscie czysto wiec moze Ty patrz uwaznej..w starim gradzie jest czysciutko i idealnie
    capo dei tutti capi
    born to fight

Legionista

sobi zaoszczedz tych insynuacji wiem gdzie byłam i ze było zajebiscie czysto wiec moze Ty patrz uwaznej..w starim gradzie jest czysciutko i idealnie
    fight stryk:
    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Skanda(L)

fight stryk:

nie no zaden fight tylko po prostu nie lubie tego typu gadek ...wiem co widziałam..i szczerze zycze by wszedzie była taka woda jak na Hvarze,,moze z innej strony wyspy jest inaczej..ja na poczatku zaznaczyłam tam gdzie byłam i gdzie jezdze było czysciutko i slicznie
    capo dei tutti capi
    born to fight

Legionista Awatar c_zary
    Proponuje roztrzygnac kwetie czystosci Hvarskich plaz podczas zapasow w kisielu
    ...

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    Byłbym zainteresowany biletami na to widowisko :nieprzeszkadzaj:
    Ze swojej strony polecam miejscowość Vodice koło Splitu. zainteresowanym służę adresem do przemiłych gospodarzy - kibiców Hajduka. :camp:
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista

kisiel??????? kisiel?????????? a moze błotko zeby ciekawiej było?......a moze WY jakis fighcik urzadzicie a my popatrzymy....i bedziecie ubrani tylko w usmiechy(albo szczęki) tłukac sie w budyniu a my sobie wygodnie usiadziemy ,popijac bedziemy piwko :foxx: no i oczywiscie jakies zakłady i nawet podopingujemy .....uwazam..ze plan piekny
    capo dei tutti capi
    born to fight

Legionista
    a moze mi ktos cos powiedziec na temat Włodawy i okolic? bo pojawila sie opcja wypadu w tamte okolice.

Legionista Awatar Adam-oldboy
    Cytat Zamieszczone przez Luk@s
    a moze mi ktos cos powiedziec na temat Włodawy i okolic? bo pojawila sie opcja wypadu w tamte okolice.
    Chodzi Ci o Jez. Białe k/Włodawy?
    Jeziorko fajne, jak wszędzie ośrodki wokół, kempingi. W sezonie Meksyk, zjeżdża tam młodzież z całej ściany wschodniej. Jest więc hałaśliwie i rozrywkowo. Luksusów nie ma co się chyba spodziewać, chociaż nie byłem od paru lat. Na pewno w porównaniu z Wa-wą taniocha.
    Czyli tak: jeżeli jedziesz z fajnymi ludźmi i nie przeszkadza ci silna reprezentacja prowincjonalnych dresów to poszalejesz.

ems
    Guest

kisiel??????? kisiel?????????? a moze błotko zeby ciekawiej było?......a moze WY jakis fighcik urzadzicie a my popatrzymy....i bedziecie ubrani tylko w usmiechy(albo szczęki) tłukac sie w budyniu a my sobie wygodnie usiadziemy ,popijac bedziemy piwko :foxx: no i oczywiscie jakies zakłady i nawet podopingujemy .....uwazam..ze plan piekny
    i badz tu teraz madry ktora ma trudniejszy charakter ?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Adam-oldboy
    Cytat Zamieszczone przez Luk@s
    Chodzi Ci o Jez. Białe k/Włodawy?
    Jeziorko fajne, jak wszędzie ośrodki wokół, kempingi. W sezonie Meksyk, zjeżdża tam młodzież z całej ściany wschodniej. Jest więc hałaśliwie i rozrywkowo. Luksusów nie ma co się chyba spodziewać, chociaż nie byłem od paru lat. Na pewno w porównaniu z Wa-wą taniocha.
    Czyli tak: jeżeli jedziesz z fajnymi ludźmi i nie przeszkadza ci silna reprezentacja prowincjonalnych dresów to poszalejesz.
    Byłem w weekend z Maciejem w miejscowości Okuninka nad jez. Białym. Ceny za nocleg 20-25 zł. Standard bardzo przyzwoity. Łazienki w pokojach itd.. Wieczór spędziliśmy w barze
    Ceny:
    Perła -2,5 zł
    Żywiec 3,5 zł.
    po pólnocy było taniej, bo spiliśmy właściciela baru. Ok. 2 w nocy 20 miejscowych gości baru pod dyrekcją Macieja głośno śpiewało " Legia Warszawa to nasza duma i sława".
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Adam-oldboy
    W temacie "Ruciane Nida" zacząłem wspominać :czytaj: , trzeba będzie sobie coś jeszcze przypomnieć .

Uprawnienia umieszczania postów