Strona 1 z 14 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 411

Wątek: Legia - Widzew (kibicowsko)

Legionista Awatar yusta

Legia - Widzew (kibicowsko)

Do meczu jeszcze kawał czasu, ale założyłam topic, żeby Was poinformować, że bilety są już od jakiegoś czasu do nabycia w Kolporterach. Jeżeli ktoś nie ma karnetu, albo ma, a chce zabrać na mecz znajomych to niech leci i kupuje, bo schodzą już po trochu i w dniu sprzedaży na (L) może okazać się, że jest ich baaaardzo malutko.
    Only You

Legionista
    a mnie ciekawi jedna rzecz czy kibice Widzewa stawią się u nas licznie po tym jak wiedzą że spadną
    Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni.........

Legionista
    a mnie ciekawi jedna rzecz czy kibice Widzewa stawią się u nas licznie po tym jak wiedzą że spadną
    O to bym sie nie martwił, beda chcieli godnie sie pozegnać z 1 liga.

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Radzyn
    bedzie nas tyle ile dostaniemy biletów + kilku co gratisowo wejdą........ innej opcji nie przewiduje........

Legionista
    A jak jest teraz z biletami w sieci kolportera - są w każdym? Czy nadal w kilku?

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    A jak jest teraz z biletami w sieci kolportera - są w każdym? Czy nadal w kilku?
    Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce ocalujmniew:
    Do końca maja działa Kolporter pod Galerią Centrum. Trzeba zjechac na dół do takiego spożywczaka "Albert", przejść przez ten sklep i w rogu jest taki punkcik. Pracuje normalna kobieta i dzisiaj miała blankiety na wszystkie trybuny, a np. w Metrze nie mieli blankietów wcale.
    Only You

Legionista
    Dzięki Yusta.

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce ocalujmniew:
    Ciekawe co ma wspólnego z tą w Kolorterze na Górczewskiej? :w_morde:
    Znaczy się tą starszą, bo ta młodsza to, ten..., tego..., drukuje znaczy się te bilety.

Administrator Awatar mOFMC
    Widzewiacy! Przyjezdzajcie w jak najwiekszej liczbie!!!
    To moze byc nasze ostatnie "spotkanie" w ciagu nastepnych kilku sezonow!
    Czekamy! :niedobry: :herb: :klask:
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Norbas
    [Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce ocalujmniew:
    To ja z przyjemnoscia przejde sie do tej bladzi i troche jej dupe zawroce
    przyjemny chłód na łysym karku
    w świetle latarni butów blask

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Norbas
    [Na pewno są w Metrze-Centrum, ale nie polecam, bo pracuje tam wredna suka, której drukować się nie chce ocalujmniew:
    To ja z przyjemnoscia przejde sie do tej bladzi i troche jej dupe zawroce
    Bardzo miła pani. Ursyn świadkiem. Namawiamy ją, żeby wybrała się na rewanż z Lechem. :klask:
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Widzewiak
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    O to bym sie nie martwił, beda chcieli godnie sie pozegnać z 1 liga.
    Wiesz,jezeli przegramy z Płockiem w takim stylu jak z Wronkami ,to ludziom moze sie odechciec wszystkiego.

Na obecna chwile nie mam najmniejszego pojecia ilu nas bedzie,czy to 200 osób czy moze 800 :nie_wiem:
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista Awatar Kempes
    Ja raczej nie obawiam sie ,że będzie ich nikła liczba i ,że nie zaprezentują sie godnie na ostatnim i jakże prestiżowym 1 ligowym wyjeździe...

Do tej pory mogliśmy sie przekonać ,że są razem z klubem na dobre i złe.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Iras
    bilety drukują w 3kolpolterach na centralnym....tylko u jednego takiego gościa nieradziłbym kupować gdyż poprostu niechce mu się drukować i mówi poprostu że nie ma biletów :glupi:

Legionista
    mysle ze bedzie max z naszej jak i z ich strony ale skzoda ze takie mecze jak Legia-Lech czy Legia-Widzew sa we wtork :ciosy: i ....... a ciekawe czy Widzewm bedzie chcial sie pozaegnac pozasportowo?? :chuligani: ostatni mecz z Widzewem u nas wiadomo jak bylo a ostatnie 2 w Łodzi tez z emocjami

Lakers
    Guest
    Widzew w 200 oso nie wieże :dziwne:
    na bank bedze konkretna ekipa Widzew to Widzew nie nawidzimy sie izawsze bedzemy na swoje mecze stawiac sie w okraglej licznie kolo tysiaca

Widzewiak
    Cytat Zamieszczone przez Lakers
    Widzew w 200 oso nie wieże :dziwne:
    na bank bedze konkretna ekipa Widzew to Widzew nie nawidzimy sie izawsze bedzemy na swoje mecze stawiac sie w okraglej licznie kolo tysiaca
    Wez pod uwage,ze mozemy byc juz pewni spadku i ze jest to wtorek(dopiero teraz zauwazylem ze mecz jest we wtorek :/ )
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IRAS_L
    bilety drukują w 3kolpolterach na centralnym....tylko u jednego takiego gościa nieradziłbym kupować gdyż poprostu niechce mu się drukować i mówi poprostu że nie ma biletów :glupi:
    Moze polonista? :bejsboll:

Legionista Awatar Herman
    koniec i bomba...
    ...kogo nie będzie...
    ...ten trąba !
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Jaco
    Bardzo miła pani. Ursyn świadkiem. Namawiamy ją, żeby wybrała się na rewanż z Lechem. :klask:
    Tia... wkopaliscie mnie z premedytacją

Potem znajomi mieli niezły ubaw jak im opowiadałam co tam się działo...
    A zresztą, przybliżę i Wam sytuację:
    Wchodzę i pytam o bilety na Widzew.. Ale ja mam tylko blankiety na krytą - słyszę. No i bardzo dobrze, bo tam własnie chcę kupić - odpowiadam. Na pytanie ile? Mówię, że siedem... Miła pani odpowiada mi że muszę wziąść osiem bo ona ma blankiety w pakietach po cztery sztuki :dziwne:
    Myslę sobie.. dobra, biorę osiem. Nie będzie przecież problemu z odsprzedaniem komuś sztuki.
    Wyświetla się plan sektora i widzę wolne miejsca zaznaczona na żółto. Więc gadam: Poproszę te dwa z drugiego rzędu i sześć z pierwszego. No i co? Okazało się, że za wiele wymagam, bo mogę wziąść tylko osiem obok siebie, albo cztery w jednym miejscu i cztery w innym. Ta pani była tak miła, że nawet znalazła mi te cztery miejscówki obok siebie... nieważne że dziesięć rzędów wyżej i po drugiej stronie sektora...
    Heh.. zrobiłam oczy i walczę dalej... Co mi pani wciska, jak ja widzę, że te miejsca są wolne i na te własnie chcę kupic bilety!
    Nie rozumie pani, że ja nie będę tyle drukować? Bierze pani czy pani rezygnuje? słyszę :co2:
    No to ja gadam, że nie rezygnuję i chcę kupic na miejsca które ja chcę, a nie te które ona mi wciska i jak nie chce mi sprzedać, to niech pisze mi kartkę, że odmawia sprzedaży biletów na wolne miejsca.
    Pani się zdenerwowała i wyłączyła komputer. Miałam co prawda przeprowadzić blokadę lady, ale nie miałam zbyt wiele czasu więc tylko trzasnęłam starej rurze drzwiami, a co!

Generalnie akcja, jak z "Misia".... czyli " Nie ma takiego miasta Londyn..."
    Nie wiem kto odpowiada za dystrybucję biletów w Kolporterach, ale ludzie tam pracujący traktują tę sprzedaż jako zło konieczne. Nie mam pojecia, czy ktoś to kontroluje, ale się dowiem na bank

Tak czy siak, próbujcie bo to jedyna szansa na nabycie bileciku bez stania od 6 rano w kolejce
    Only You

Legionista Awatar Sosen
    Widzew napewno się stawi w konkretna ekipa no bo wiadomo to raczej ich ostatni ciekawy wyjazd...taki wyjazd się może jush niepowtórzyć...

p.s. A kiedyś na forum była mowa o zebraniu przed meczem z Widzewem wszystkich fc Legii czy nadal to jest aktualne czy pomysł padł wie ktos może cos ?? :co:

Legionista
    W sumie to Widzewa nienawidze wyjątkowo ale szkoda klasyku w lidze... musicie ich godnie ale gooodnie przegnać... chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...."
    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez NiLMaKeR
    W sumie to Widzewa nienawidze wyjątkowo ale szkoda klasyku w lidze... musicie ich godnie ale gooodnie przegnać... chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...."
    A masz jakiekolwiek wątpliwości?
    To, że będzie komplet to jest pewne. Dlatego zaczęłam ten temat i wrzuciłam info o biletach, żeby jakieś pikniki wszystkiego nie wykupiły :>
    Only You

Administrator Awatar Adiq
    chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...."
    To chyba raczej życzenie do komentatora C+, a nie kibiców... :co2:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adiq
    chciał bym wreszczie usłyszc zdanie "Na Łazienkowskiej Tego Dnia Zjawił Się Kompet Widzów...."
    To chyba raczej życzenie do komentatora C+, a nie kibiców... :co2:
    ale jeżeli kompetu nie bendzie to komentator tego nie powie nie? :>
    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Legionista Awatar Herman
    rzeczywiście masz problem omylony:
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Tia... wkopaliscie mnie z premedytacją

Potem znajomi mieli niezły ubaw jak im opowiadałam co tam się działo...
    A zresztą, przybliżę i Wam sytuację:
    Wchodzę i pytam o bilety na Widzew.. Ale ja mam tylko blankiety na krytą - słyszę. No i bardzo dobrze, bo tam własnie chcę kupić - odpowiadam. Na pytanie ile? Mówię, że siedem... Miła pani odpowiada mi że muszę wziąść osiem bo ona ma blankiety w pakietach po cztery sztuki :dziwne:
    Myslę sobie.. dobra, biorę osiem. Nie będzie przecież problemu z odsprzedaniem komuś sztuki.
    Wyświetla się plan sektora i widzę wolne miejsca zaznaczona na żółto. Więc gadam: Poproszę te dwa z drugiego rzędu i sześć z pierwszego. No i co? Okazało się, że za wiele wymagam, bo mogę wziąść tylko osiem obok siebie, albo cztery w jednym miejscu i cztery w innym. Ta pani była tak miła, że nawet znalazła mi te cztery miejscówki obok siebie... nieważne że dziesięć rzędów wyżej i po drugiej stronie sektora...
    Heh.. zrobiłam oczy i walczę dalej... Co mi pani wciska, jak ja widzę, że te miejsca są wolne i na te własnie chcę kupic bilety!
    Nie rozumie pani, że ja nie będę tyle drukować? Bierze pani czy pani rezygnuje? słyszę :co2:
    No to ja gadam, że nie rezygnuję i chcę kupic na miejsca które ja chcę, a nie te które ona mi wciska i jak nie chce mi sprzedać, to niech pisze mi kartkę, że odmawia sprzedaży biletów na wolne miejsca.
    Pani się zdenerwowała i wyłączyła komputer. Miałam co prawda przeprowadzić blokadę lady, ale nie miałam zbyt wiele czasu więc tylko trzasnęłam starej rurze drzwiami, a co!

Generalnie akcja, jak z "Misia".... czyli " Nie ma takiego miasta Londyn..."
    Nie wiem kto odpowiada za dystrybucję biletów w Kolporterach, ale ludzie tam pracujący traktują tę sprzedaż jako zło konieczne. Nie mam pojecia, czy ktoś to kontroluje, ale się dowiem na bank

Tak czy siak, próbujcie bo to jedyna szansa na nabycie bileciku bez stania od 6 rano w kolejce
    Mamy 15 lat kapitalizm, weszlismy do Europy - trzeba walczyc o swoje:
    http://www.kolporter.pl/rzecznik.htm
    info@legia.pl

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin.
    Mamy 15 lat kapitalizm, weszlismy do Europy - trzeba walczyc o swoje:
    http://www.kolporter.pl/rzecznik.htm
    info@legia.pl
    Już ja ją załatwię
    Dzięki.
    Only You

Legionista Awatar Kempes
    Cholera przestraszyliście mnie , chyba będe musiał pierwszy raz pofatygowac sie do kolportera oddajesie
    Jesteś panem własnego losu.

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Ja raczej nie obawiam sie ,że będzie ich nikła liczba i ,że nie zaprezentują sie godnie na ostatnim i jakże prestiżowym 1 ligowym wyjeździe...

Do tej pory mogliśmy sie przekonać ,że są razem z klubem na dobre i złe.

jakby mecz był w weekand to bym był pewny ze bedzie nas komplet, tylko szkoda ze mecz jest we wtorek, przez to moze byc nas mniej, ale mysle ze i tak bedzie dobrze

ja tam bede choc mam we wtorek trzy egzaminy :fuckyou:

ode mnie np. jedzie koles co był ostatnio na meczu.... Legia - Widzew rok temu , ale kilku mlodych z Alexa nie pojedzie bo nie powiedzą w domu ze idą na impreze, jak to zawsze bywało....

Uprawnienia umieszczania postów