Strona 1 z 14 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 415

Wątek: Jakie macie sny?

Legionista Awatar Sergii

Jakie macie sny?

Mi zawsze gdy mam dużą gorączkę śni sie jeden sen. Dwie ogromne metalowe kule ( jedna dużo mniejsza) turlają sie po trzeciej jeszcze większej. Gdy sie spotykają i następuje zderzenie ogromny wybuch jądrowy niszczy wszystko. Okropne uczucie brrr
    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Legionista Awatar Mini
    te kule z avatara :>

Legionista Awatar Mrozik
    Ja jeszcze do niedawna miałem taką opcję że mi się 1-2 razy w miesiacu ten sam sen powtarzał, po którym zawsze się budziłem i nei mogłem spać... Wiedizałem że to był tylko sen ale po obudzeniu byłem maksymalnie wydygany... Jakaś taka schiza dziwna.
    Ostatnio na szczęście minęło...

A wczoraj mi się śniło że z dwoma szalami Polonii do domu wróciłem :P (PDK)

Legionista Awatar Cipciuś
    Ja ostatnioo mialem sen ze ho ho...
    bylem gdzies nad jeziorkiem
    nagle zobaczylem fotke na ktorej bylem jako male dziecko w szaliku....Widzewa
    nagle zdjełem z tej fotki ten szal i poszedlem do domu

PRzed wczoraj snilo mi sie ze mialem jakies wazne rzeczy w plecaku i go zostawilem w tramwaju i ganialem za nim a jak go dogonilem to sie obudzilem - powalone :co:

Kiedys jeszzce pamietam sen jak bylem na Legii i rozwieszalem flage która byla dluuuga i dluga i murawa tez tak sie ciagneła ze nie bylo widac konca - wkoncu grałem w meczu Legii

:glupi:
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista Awatar Pawe(L)Wi(L)i
    a mnie sie snia dziwne rzeczy raz snilo mi sie ze...

gram razem z Pele na Camp nou i jest remis w 90 minucie 1 : 1 i ja strzelam karnego i sie wtedy budze <lol>

inna akcja jest taka ze pojawia sie wielka fioletowa plama i nagle cos z niej wyskakuje nawert nie wiem co i sie budze (to wlasnie dzis mi sie ssnilo ) to poprostu bylo piwekne
    mowa jest srebrem, a milczenie owiec.... <lol>

Legionista
    Zboczone

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Zboczone
    K... zawsze ktoś mnie musi uprzedzić...

a z innej beczki to najfajniejsze sa te zwiazane z Legią w snach realizuje swoje chuligańskie ambicje np. sniło mi sie ze kibice Szczakowianki po meczu wychodzili... przez Zylete... 3 skroiłem Ems tylko 1 (skądś się wziął w moim snie? :P - tylko bez głupich komentarzy prosze) albo kilka dni temu mi sie snilo ze wziąłem pistolecik od paintballa i ostrzelałem stadion KSP potem, juz na jawie mam niezłą polewke z tego co mi sie snilo...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar Fizi
    kiedyś śniło mi się , że byłem owczarkiem niemieckim i ganiałem koty :dziwne:

sen był w sumie całkiem przyjemny , ale obudziłem się mocno zmęczony
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Fizi

to co robiłeś z tymi kotami?? :>
    bez nerw :P

Legionista Awatar Fizi
    Cytat Zamieszczone przez Kiub(L)
    Cytat Zamieszczone przez Fizi

to co robiłeś z tymi kotami?? :>
    to zależało od `futerka
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    z serii koszmary
    1. nagle pojawiam się na golacha w centrum Wawy i wszyscy się na mnie dziwnie patrzą a ja nie wiem co mam robić :niedobry:
    2. spadam w olbrzymią przepaść i się nagle budze
    3. dorywa mnie ten gość co był w "Z archiwum X" co żywił się wątrobami ludzkimi i zaczyna wyżerać mi wątrobe
    :ciosy:
    z serii cudowne sny

1. oczywiście Legia zdobywa MP i jest olbrzymia feta ( nieraz przed meczem mi się śnią sny związane z Legiunią)
    2. jade z moją klasą na wycieczke do browarów.......
    3. raz śnił mi się finał ligi mistrzów Legia grała na San Siro ze................Stomilem

Administrator Awatar mOFMC
    Fizi, rozjebales mnie tym owczarkiem

A mi sie ostatnio snila jakas babka (calkiem niezla) ktorej ni stad ni z owad odpadl biust... omylony: po prostu oderwal sie i spadl na ziemie :nie_wiem:
    czy to sie leczy? :co:
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Mini
    mi sie sniła wczoraj zajebista dupeczka poznana w Lublinie i ten teges i nie tylko a potem nie wiem skąd znalazłem sie w Markach a tam rzeka i strome brzegi a ja po jednej stronie a kolezanka mieszka po drugiej i co by tu qrwa zrobić ale sie obudzilem i problem sam sie rozwiązał. szkoda ze była 8.30 a na 8 powinienem być w szkole ale co tam takie dupcie jak ta z Lubelszczyzny to ach i och

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    mi sie sniła wczoraj zajebista dupeczka poznana w Lublinie i ten teges i nie tylko a potem nie wiem skąd znalazłem sie w Markach a tam rzeka i strome brzegi a ja po jednej stronie a kolezanka mieszka po drugiej i co by tu qrwa zrobić ale sie obudzilem i problem sam sie rozwiązał. szkoda ze była 8.30 a na 8 powinienem być w szkole ale co tam takie dupcie jak ta z Lubelszczyzny to ach i och

Legionista Awatar Mrozik
    Ja zawsze jak gdzieś muszę rano wstać w ważnej sprawie (wycieczki, wyjazdy) to w nocy mi się śni ze się spóźniam omylony:

Legionistka Awatar lamia
    3 dzien z rzedu mi sie sni, ze chodze po aptekach szukajac jakiegos leku :glupi:

ale sny fajna rzecz, zawsze mam w nich idealna figure
    NIEDZIELNE DZIECKO

Legionista Awatar Cipciuś
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Ja zawsze jak gdzieś muszę rano wstać w ważnej sprawie (wycieczki, wyjazdy) to w nocy mi się śni ze się spóźniam omylony:
    ja mialem raz podobna sytuacje tylko pamietam jak dzis ten sen :
    byla jakas zima czy cos ze dopiero sie jasno robilo - budze sie (we snie) patrze 10godzina szok! budze sie naprawde ubieram sie myje, pakuje ubieram sie wychodze i tylko trzasniecie drzwiami mnie uratowala - stara wyskakuje zza drzwi - gdzie do cholery leziesz debilu o 5.30 rano ? omylony:
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez lamia
    3 dzien z rzedu mi sie sni, ze chodze po aptekach szukajac jakiegos leku :glupi:
    Prozac?

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez Cipciuś
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    ja mialem raz podobna sytuacje tylko pamietam jak dzis ten sen :
    byla jakas zima czy cos ze dopiero sie jasno robilo - budze sie (we snie) patrze 10godzina szok! budze sie naprawde ubieram sie myje, pakuje ubieram sie wychodze i tylko trzasniecie drzwiami mnie uratowala - stara wyskakuje zza drzwi - gdzie do cholery leziesz debilu o 5.30 rano ? omylony:
    Też mi się tak zdarza :P

Albo że nie chce mi się rusyzć z łóżka , przysypiam i mam wrażenie że już jestem tam gdzie miałem iść , a tu lipa, budzę się i nadal leżę w łóżku :P

Legionista Awatar VANAHAIM72
    Mnie czasami (na szczęście nieczęsto) nachodzi taki: stoję na dworcu w Poznaniu (w barwach) i bez butów. Wszyscy się na mnie gapią, a mi jest wstyd, że gdzieś zgubiłem obuwie - myślę tylko o tym, że wszyscy się gapią na moje stopy (co ciekawe, bez skarpetek).
    Debilizm tego snu jest przerażający: dopiero po przebudzeniu zawsze myślę, że szansa na przeżycie w Legijnych barwach na dworcu w stolicy Wielkopolski to ok. 1% i że nawet bez butów miałbym większe zmartwienia (tzn jak uniknąć autochtonów).
    Cyt. "OFMC kradnie przechodniom rowery, robi burdy w sklepach , bije i zaczepia przechodniów!"

Legionista Awatar Mazi
    Mi się ostatnio śniła ... zadyma na meczu z Wisłą :P . Pamiętam ,że wislacy siedzieli na NASZYM łuku i ze nagle wparowali na Żyletę :P . Ostatni moment jaki pamiętam , to mój bieg w kierunku ich sektora .
    Cholerka , zauwazyłem ,ze nie tylko ja mam jakieś kibicowskie sny. Za duzo filmików hool's ;-) .

Z koszmarów to pamietam ( teraz już mi się prawie wogole nie śni ) taki sen ,ze leżąc na szosie , nie mogąc wstać musiałem się sturlać na pobocze ... oczywiscie w miedzy czasie jedzie samochód ... :/ ... zawsze się budziłem , jak juz byłem przy poboczu ( zawsze również jakaś dziwna siła nie pozwalała mi sie sturlać z normalną predkością ) i jak samochód był na wysokości mojej głowy.
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar Kempes
    Z piłkarskich - pamiętam doskonale ,że sniło mi sie iż zdobywamy puchar Polski w Krakowie a potem ... wszyscy kibice Legii takim wielkim podstawionym .... tramwajem :P jadą na rynek i bawią sie przy takiej wielkie podświetlanej fontannie. Świadomość miałem ,że to w Krakowie zdobywalismy aczkolwiek sam stadion jak i miasto wyglądalo zupełnie inaczej :dziwne:

ps. graliśmy z Wisłą i siedzielismy na ..krytej
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    ja zrywalem flagi Widzewowi, bylem na meczu z Ruchem gdzie na zylecie bylo 30 osób, bylem w Hadze na Ajaxie...

PS ale i tak nic nie przebije finalu ligi mistrzow na san siro ze Stomilem

Legionista Awatar Fizi
    Parę ładnych lat temu, zamiast na wykłady poszliśmy z kumplami na wódeczkę. Poszło tego bardzo duzo... pilismy od 10 rano do ... sam nie wiem kiedy... Wszystko działo się w okolicach Uniwerka... :alkoholik:
    Gdy się obudziłem następnego dnia w domu, nie pamiętałem właściwie nic co się wydarzyło poprzedniego dnia od około 13-ej, a juz wogóle nie byłem w stanie dociec jak to się stało , że jestem w domu.

Tak więc nie byłem sobie w stanie przypomnieć właściwie niczego poza jedną straszną rzeczą : w trakcie pijaństwa założyłem się z kumplami, że pójdę na wydział i dam po ryju pierwszej napotkanej na korytarzu osobie.
    Pech chciał , że pierwszą napotkaną osobą był... dziekan. :bejsboll:
    Zakład wygrałem.
    Szybko jednak zostałem zawinięty przez ochronę i natychmiast wydano mi do łapki moje papiery.
    Nie kryjąc oburzenia takim potraktowaniem mnie - porwałem te papiery jeszcze w sekretariacie na oczach miłych pracujących tam pań i powiedziałęm , że ... lepiej nie cytować co powiedziałem. omylony:

Swiadomość okropnośći moich czynów z dnia poprzedniego spowodowała , że miałem pewne obawy przed wejściem na teren Uniwerka dnia następnego.
    Spotkani kompani z pamiętnej libacji nie pamiętali kompletnie niczego...

Poprosiłem kogoś aby spróbował się dowiedziec w dyplomatyczny sposób , jak wyglada moja sytuacja na wydziale po moich wyczynach, czy mam jakiekolwiek szanse na powrót na studia, i czy przypadkiem sprawa pobicia dziekana nie jest już w prokuraturze...

Mój posłaniec odkrył rzecz zastanawiającą - na wydziale nikt nic nie wiedział na temat tego aby moje papiery kiedykolwiek były wyjmowane z odpowiedniej teczki w dziekanacie, zresztą znajdowały się tam nadal, nikt też nie wiedział nic na temat jakichś ekscesów na wydziale w moim wykonaniu.

Jak do tej pory był to chyba najbardziej realistyczny sen w moim życiu, byłem pewnien, ę to wszystko wydarzyło się naprawdę .
    Poprostu szok.
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Nazgul
    Ja już opowiadałem, ale kto nie wie to powtórzę: Generalnie nic mi się nie śni, ale czasem łapie mnie taki przejebany koszmar: Wielka góra zapałek i druga wielka góra pudełeczek do zapałek. Zadanie - popakować zapałki w pudełeczka. Brrrrr...

Legionista
    ja tam prawie nigdy nie pamietam co mi sie snilo a szkoda
    ale lubie sny horrory.podoba mi sie to jak sie budze przerazony i sie orientuje ze jestem w domu i jak to dobrze ze to tylko sen hehe. fajna taka adrenalinka.
    konkretow zadnych nie powiem bo serio nie wiem
    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Lechitka Awatar Viola
    Śniło mi sie ze gralismy z Legią na wyjeździe na stadionie Groclinu bo Legie tam przenieśli :/ a potem ze jak sie wyszło ze stadionu Groclinu to była ulica Reymonta w Krakowie :/ ni w ząb nie wiedziałam o co chodzi i jeszcze w tym samym snie Legia strzelała nam bramke ale ta bramke w waszych barwach strzelał Szymkowiak :/ obudziłam sie i nie wiedziałam skąd ten mix :/

To był yba najbardziej pokręcony ze snów jakie miałam
    a tak pozatym często przed meczami śnią mi sie jakieś akcje z danym meczem związne
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Legionista Awatar Kempes
    Chyba nigdy nie zapomne dwóch snów , miałem niecałe 10 lat

Jeden polegał na tym ,że w nocy chce sie dostać do kuchni która była zamykana na drzwi z szybą ,a za tą szybą był ogromny czarny kot ze świecącymi ślepiami ... którego sie poanicznie bałem

Drugi polegał na tym ,że na obrębie mojego przedszkola ożyły drzewa , porwały mnie i posadziły na ''koronie'' jednego z nich : karmiły mnie , rozmawiały ze mną i odpędzały ludzi którzy chcieli mnie ratować :taz:

cholera do tej pory pamietam idealnie
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar c_zary
    Ja moge opowiedziec tylko jakis lightowy, bo jeszcze pomyslicie, ze jakis pojebany jestem

Ostatnio mi sie snilo, ze czekalem na jakas dziewczyne w damskiej szatni i musialem sie schowac bo ktos nadchodzil i okazuje sie ze ludzie tam sie schodza sie do tej szatni na jakies zgromadzenie ONZ Udalo mi sie uciec przez okno do jakiegos lasu ale prosto w centrum jakies zadymy. Spotkalem wtedy Czterech Pancernych i psa i razem na na kobylach przed Ruskimi zesmy spierdalali. W koncu dogalopowalismy do jakiejs chatki w lesie, a tam Miller z Lepperem jakies tanie wina kosztowali. Brali lyka winiacza za 5 zeta, smakowali i jak na tych filmach do wiaderka potem wypluwali A dookola okien zbierali sie ludzie i wytykali ich palcami. Dalej nie pamietam
    ...

Legionista Awatar VANAHAIM72
    To zgromadzenie ONZ wytoczyło mi łzy z oczu... Stary, to jest genialne - normalnie aż Ci zazdroszczę... Jak przyjdzie na mnie czas, to moim ostatnim życzeniem będzie sen podobny do Twojego

Uprawnienia umieszczania postów