Jakie macie sny?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Sergii
    Legionista
    • 05.2003
    • 210

    Jakie macie sny?

    Mi zawsze gdy mam dużą gorączkę śni sie jeden sen. Dwie ogromne metalowe kule ( jedna dużo mniejsza) turlają sie po trzeciej jeszcze większej. Gdy sie spotykają i następuje zderzenie ogromny wybuch jądrowy niszczy wszystko. Okropne uczucie brrr
    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława
  • Mini
    Legionista
    • 05.2003
    • 7773

    #2
    te kule z avatara :>

    Komentarz

    • Mrozik
      Legionista
      • 05.2003
      • 3222

      #3
      Ja jeszcze do niedawna miałem taką opcję że mi się 1-2 razy w miesiacu ten sam sen powtarzał, po którym zawsze się budziłem i nei mogłem spać... Wiedizałem że to był tylko sen ale po obudzeniu byłem maksymalnie wydygany... Jakaś taka schiza dziwna.
      Ostatnio na szczęście minęło...

      A wczoraj mi się śniło że z dwoma szalami Polonii do domu wróciłem :P (PDK)

      Komentarz

      • Cipciuś
        Legionista
        • 05.2003
        • 2501

        #4
        Ja ostatnioo mialem sen ze ho ho...
        bylem gdzies nad jeziorkiem
        nagle zobaczylem fotke na ktorej bylem jako male dziecko w szaliku....Widzewa
        nagle zdjełem z tej fotki ten szal i poszedlem do domu

        PRzed wczoraj snilo mi sie ze mialem jakies wazne rzeczy w plecaku i go zostawilem w tramwaju i ganialem za nim a jak go dogonilem to sie obudzilem - powalone :co:

        Kiedys jeszzce pamietam sen jak bylem na Legii i rozwieszalem flage która byla dluuuga i dluga i murawa tez tak sie ciagneła ze nie bylo widac konca - wkoncu grałem w meczu Legii


        :glupi:
        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

        Komentarz

        • Pawe(L)Wi(L)i
          Legionista
          • 04.2004
          • 59

          #5
          a mnie sie snia dziwne rzeczy raz snilo mi sie ze...

          gram razem z Pele na Camp nou i jest remis w 90 minucie 1 : 1 i ja strzelam karnego i sie wtedy budze <lol>

          inna akcja jest taka ze pojawia sie wielka fioletowa plama i nagle cos z niej wyskakuje nawert nie wiem co i sie budze (to wlasnie dzis mi sie ssnilo ) to poprostu bylo piwekne
          mowa jest srebrem, a milczenie owiec.... <lol>

          Komentarz

          • MaxyM_
            Legionista
            • 11.2003
            • 3068

            #6
            Zboczone
            Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

            Komentarz

            • Zajacc

              #7
              Zamieszczone przez MaxyM
              Zboczone
              K... zawsze ktoś mnie musi uprzedzić...

              a z innej beczki to najfajniejsze sa te zwiazane z Legią w snach realizuje swoje chuligańskie ambicje np. sniło mi sie ze kibice Szczakowianki po meczu wychodzili... przez Zylete... 3 skroiłem Ems tylko 1 (skądś się wziął w moim snie? :P - tylko bez głupich komentarzy prosze) albo kilka dni temu mi sie snilo ze wziąłem pistolecik od paintballa i ostrzelałem stadion KSP potem, juz na jawie mam niezłą polewke z tego co mi sie snilo...

              Komentarz

              • Fizi
                Legionista
                • 03.2004
                • 8061

                #8
                kiedyś śniło mi się , że byłem owczarkiem niemieckim i ganiałem koty :dziwne:

                sen był w sumie całkiem przyjemny , ale obudziłem się mocno zmęczony
                "No pasaran!" ???

                HEMOS PASADO !!!

                Komentarz

                • Kiub
                  Legionista
                  • 11.2003
                  • 701

                  #9
                  Zamieszczone przez Fizi
                  kiedyś śniło mi się , że byłem owczarkiem niemieckim i ganiałem koty :dziwne:

                  sen był w sumie całkiem przyjemny , ale obudziłem się mocno zmęczony
                  to co robiłeś z tymi kotami?? :>
                  bez nerw :P

                  Komentarz

                  • Fizi
                    Legionista
                    • 03.2004
                    • 8061

                    #10
                    Zamieszczone przez Kiub(L)
                    Zamieszczone przez Fizi
                    kiedyś śniło mi się , że byłem owczarkiem niemieckim i ganiałem koty :dziwne:

                    sen był w sumie całkiem przyjemny , ale obudziłem się mocno zmęczony
                    to co robiłeś z tymi kotami?? :>
                    to zależało od `futerka
                    "No pasaran!" ???

                    HEMOS PASADO !!!

                    Komentarz

                    • Kiub
                      Legionista
                      • 11.2003
                      • 701

                      #11
                      z serii koszmary
                      1. nagle pojawiam się na golacha w centrum Wawy i wszyscy się na mnie dziwnie patrzą a ja nie wiem co mam robić :niedobry:
                      2. spadam w olbrzymią przepaść i się nagle budze
                      3. dorywa mnie ten gość co był w "Z archiwum X" co żywił się wątrobami ludzkimi i zaczyna wyżerać mi wątrobe
                      :ciosy:
                      z serii cudowne sny

                      1. oczywiście Legia zdobywa MP i jest olbrzymia feta ( nieraz przed meczem mi się śnią sny związane z Legiunią)
                      2. jade z moją klasą na wycieczke do browarów.......
                      3. raz śnił mi się finał ligi mistrzów Legia grała na San Siro ze................Stomilem
                      bez nerw :P

                      Komentarz

                      • mOFMC
                        Administrator
                        • 05.2004
                        • 2457

                        #12
                        Fizi, rozjebales mnie tym owczarkiem

                        A mi sie ostatnio snila jakas babka (calkiem niezla) ktorej ni stad ni z owad odpadl biust... omylony: po prostu oderwal sie i spadl na ziemie :nie_wiem:
                        czy to sie leczy? :co:
                        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

                        Komentarz

                        • Mini
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 7773

                          #13
                          mi sie sniła wczoraj zajebista dupeczka poznana w Lublinie i ten teges i nie tylko a potem nie wiem skąd znalazłem sie w Markach a tam rzeka i strome brzegi a ja po jednej stronie a kolezanka mieszka po drugiej i co by tu qrwa zrobić ale sie obudzilem i problem sam sie rozwiązał. szkoda ze była 8.30 a na 8 powinienem być w szkole ale co tam takie dupcie jak ta z Lubelszczyzny to ach i och

                          Komentarz

                          • Kiub
                            Legionista
                            • 11.2003
                            • 701

                            #14
                            Zamieszczone przez Mini
                            mi sie sniła wczoraj zajebista dupeczka poznana w Lublinie i ten teges i nie tylko a potem nie wiem skąd znalazłem sie w Markach a tam rzeka i strome brzegi a ja po jednej stronie a kolezanka mieszka po drugiej i co by tu qrwa zrobić ale sie obudzilem i problem sam sie rozwiązał. szkoda ze była 8.30 a na 8 powinienem być w szkole ale co tam takie dupcie jak ta z Lubelszczyzny to ach i och
                            bez nerw :P

                            Komentarz

                            • Mrozik
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 3222

                              #15
                              Ja zawsze jak gdzieś muszę rano wstać w ważnej sprawie (wycieczki, wyjazdy) to w nocy mi się śni ze się spóźniam omylony:

                              Komentarz

                              Pracuję...