Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 421

Wątek: Jakie macie sny?

Legionista Awatar Łysolek
    mi sie niestety ostatnio śnią wszystkie prywatne problemy i ich negatywne zakończenie ogólnie to przejebane ostatnio mam sny , a taki doby sen to miałem z 2 tygodnie temu , sniło mi się że w lotka wygrałem , kupiłem sobie dom samochód i o nic totalnie nie musiałem się martwić
    ostatnio taki dziwny sen miałem związany z tą tragedią w Łodzi , bo po meczu wychodząc zostałem postrzelony przez psa i nie przezyłem i już martwy widziałem jak tłum kibiców leje sie z policją , a pogrzeb był taki , ze pół Polski na nim było ( tj. kibiców ) a trumna moja była owinięta flaga Legii , po pogrzebie spalili kibice komende główną i ogólnie wielkie zamieszki były po mojej śmierci
    ***** takie dziwne rzeczy sie człowiekowi śnią
    echh

Legionista Awatar Mrozik
    Ale właśnie najbardziej mnie ciakwi jak to jest z tym spadaniem z czegoś...
    Widze że nie tylko ja budzę się jakiś metr nad ziemią :P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    to okazuje się że każdy ma (też kiedyś myślałem że ze mną coś nie tak omylony: ), to wrażenie spadania w czasie snu to jest brrrrrrrr.... aż ciarki przechodzą
    bez nerw :P

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez Jaco
    Czarek! Dawaj koniecznie te nie- lightowe !!! :niedobry:
    Wole nie ryzykowac, nie chce zeby jakis psychiatra z tego forum wyslal mnie na urlop do domu bez klamek. oddajesie

Kiedys za to mialem takie jazdy, ze jak snilo mi sie jakies przyszle wydarzenie z zycia albo jakis mecz to zawsze potem w rzeczywistosci na odwrot bylo. Oprocz jednego przypadku (pewien mecz w pucharze UEFA :/ ), zawsze sie na bank sprawdzalo ale wyjatek tylko potwierdzil regole W zeszlym roku mialem 3 miesieczna jazde notorycznego niedosypiania i od tego czasu juz mi te wizje przeszly.
    ...

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    sniło mi się że w lotka wygrałem , kupiłem sobie dom samochód i o nic totalnie nie musiałem się martwić
    Takie są najgorsze... śni Ci się, że jesteś bogaty masz wszystko co chcesz, aż w końcu się budzisz i taki ch..! Po takich snach zawsze mam zje...y dzien...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar kozer
    Często śni mi się to co ma być następnego dnia, np jak zapomne czegoś do szkoły przygotować i mam zamiar to zrobić rano przed zajęciami to śni mi się, że już jestem na zajęciach i nic mi nie wychodzi, bo **** strzelił to co zaplanowałem. Zazwyczaj w tym momencie się budze.
    Co do głupich odruchów (kiedyś chyba był o tym oddzielny temat) to czasami śni mi się, że jade na rowerze i nagle bez powodu przechylam się w bok (zawsze w prawo), ręce trzymam na kierownicy i za cholerę nie mogę ich oderwać. Wszystko trwa strasznie długo jak na upadek. W momencie, w którym uderzam w ziemię budzę się i coś mną trzęsie.

Sny, w których wszystko zajebiście mi się układa trafiają się rzadko i dobrze bo kiedyś się cały dzień wnerwiony chodziłem, jak się okazało, że to tylko sen.

Jak byłem mały to raz śniło mi się jak wilk z bajki "Wilk i zając" gonił mnie wokół bloku, obudziłem się spocony i zacząłem ryczeć.

Legionista Awatar dyha
    lub potykanie częściej od spadania potykam się o coś na równej drodze i przed uderzeniem twarzą o ziemię budzę sie wymachujac nogami

A pamiętam kiedyś mialem taki sen , ze byl jakis pochód chyba , wiec stoje w oknie i patrze , nagle cała ta procesja przeszła podjeżdża CZARNA WOŁGA otwiera się okno i dosteję serią z jakiegos karabinu Wtedy ojciec podbiega bierze ...... plasteline , zalepia dziury i wstaje .

Ogólnie często mam jakies schizowe sny , budze się i zaczynam się śmiać z nich , ale szybko zapominam , jak dzis cos bede mial to napisze rano .

Legionista
    poczywajcie sobie co sądził Freud o snach i ich tematyce, tłumaczeniu - polecam
    Warszawa

Legionista
    Z tym spadaniem, to podobno jest taka akcja, ze czlowiek jako, ze ponoc pochodzi od malpy, ma instynkt spadania z drzew. Ta akcja sie nazywa syndromem spadajacej malpy, kolezanka mi o tym opowiadala i jest to naturalne u wszystkich ludzi, mi sie nieraz sni ze jakas stara baba biersze mnie jako malego dzieciaka i wyrzuca do zsypu i jak mam zajebac o kontener to sie otrzasam :/ Lubie ten sen bo wiem jak sie skonczy
    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez dyha
    lub potykanie częściej od spadania potykam się o coś na równej drodze i przed uderzeniem twarzą o ziemię budzę sie wymachujac nogami

A pamiętam kiedyś mialem taki sen , ze byl jakis pochód chyba , wiec stoje w oknie i patrze , nagle cała ta procesja przeszła podjeżdża CZARNA WOŁGA otwiera się okno i dosteję serią z jakiegos karabinu Wtedy ojciec podbiega bieże ...... plasteline , zalepia dziury i wstaje .

Ogólnie często mam jakies schizowe sny , budze się i zaczynam się śmiać z nich , ale szybko zapominam , jak dzis cos bede mial to napisze rano .
    Jesteśmy wszędzie :niedobry:

Legionista Awatar Kosiasz
    Jak miałem kilka lat to miałem straszny sen.
    Wychodziłem z bloku i szedłem do klatki obok. Wchodziłem do pierwszego lepszego mieszkania, a tam była Baba Jaga , która po chwili zamykała mnie w szufladzie i nie mogłem się z niej wydostać.
    Później przez kilka nocy bałem się usnąć.

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Kosiasz
    Wychodziłem z bloku i szedłem do klatki obok. Wchodziłem do pierwszego lepszego mieszkania, a tam była Baba Jaga
    Tak to jest jak się ogląda Polonie 1 po godzinie 0:00 ...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar Kosiasz
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Kosiasz
    Wychodziłem z bloku i szedłem do klatki obok. Wchodziłem do pierwszego lepszego mieszkania, a tam była Baba Jaga
    Tak to jest jak się ogląda Polonie 1 po godzinie 0:00 ...
    Wtedy jeszcze nie było Polonii 1

Legionista Awatar c_zary
    W takim razie, tak to jest jak sie Jaruzela na dobranocke ogladalo.
    ...

Lechitka
    Cytat Zamieszczone przez eLadamo
    poczywajcie sobie co sądził Freud o snach i ich tematyce, tłumaczeniu - polecam
    Ta Freudowi i tak wychodzilo ze wszystko sie jednoznacznie z seksem kojarzy

Legionista
    też mam nieraz takie akcje przy zasypianiu że lece sobie w dół i jak już prawie spadam na ziemie to mną tak coś dziwnie trzepnie jakbym rzeczywiście spadł no i sie budze omylony:

Legionistka Awatar lamia
    Cytat Zamieszczone przez Nova
    nie kojarzy tylko wszystko tym tlumaczyl kiedys mi wyszlo, ze mam kompleks za malego penisa np nie dopracowal wielu rzeczy, mial pare blednych zalozen... ale juz Junga czy Fromma warto poczytac. ogolem neofreudysci bardzo mnie do siebie przekonuja
    NIEDZIELNE DZIECKO

Legionista
    Mi tam sie snilo ostatnio ze lecialam balonem nagle balon pekl i zaczynalam spadac. Zatrzymalam sie 1 metr na ziemia i wisialam tak do konca.. Chory sen :glupi:
    Nasza LEGIA najlepsza w POLSCE jest,
    najlepsza w POLSCE jest,
    najlepsza w POLSCE jest!!!

JA kocham moje miasto i moją dzielnicę!!
    eLka zawsze w moim sercu!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    Ja moge opowiedziec tylko jakis lightowy, bo jeszcze pomyslicie, ze jakis pojebany jestem

Ostatnio mi sie snilo, ze czekalem na jakas dziewczyne w damskiej szatni i musialem sie schowac bo ktos nadchodzil i okazuje sie ze ludzie tam sie schodza sie do tej szatni na jakies zgromadzenie ONZ Udalo mi sie uciec przez okno do jakiegos lasu ale prosto w centrum jakies zadymy. Spotkalem wtedy Czterech Pancernych i psa i razem na na kobylach przed Ruskimi zesmy spierdalali. W koncu dogalopowalismy do jakiejs chatki w lesie, a tam Miller z Lepperem jakies tanie wina kosztowali. Brali lyka winiacza za 5 zeta, smakowali i jak na tych filmach do wiaderka potem wypluwali A dookola okien zbierali sie ludzie i wytykali ich palcami. Dalej nie pamietam

Mistrz!

Mi to sie jakies pierdoly snia. Czesto mam motyw z jezdzeniem autobusem i wysiadaniem w nieznanych rejonach. Raz sie obudzilem w jakis "Elektroforach". Pol godziny plan Wawy przegladalem potem, ale nic takiego nie znalazlem hehe. A dzielnia wygladala cos jak widok z przystanku "Zeran FSO" na wiadukcie na Grota .

Z ostatnich snow jakie pamietam to taki: Ide do domu, pomylilem klatki schodowe, kapnalem sie ze to nie moja i ide do swojej. Pzed nia stoi cieciowa i ma takiego wielkiego zajebistego psa, czauczaua na smyczy. I mowi "Ae zajebisty pies!". Ja mowie "No, zajebisty". A ona "Ale nie, nie. Ten twoj!". Ja patrze a na rekach niose kota. I widze ze to kot i mysle ze cieciowa cos niekmini, ale zeby nie robic z niej idiotki odpowiadam cos w stylu "Aaa... no fajny, nie?" no i poszedlem do domu. A w domu ten kot mi podloge w kuchni froterowal takimi serwetkami... W ogole z dupy sen.
    Pozniej mi kolezanka wyczytala ze jak sie sni kot to jest falszywy przyjaciel, a jak sie sni pies to jest prawdziwy przyjaciel. No i zaczalem strasznie rozkminiac ten sen, ze ja mam kota, ale inni mysla ze to pies, i mimo ze wiem ze to kot to innym mowie ze to pies i takie tam... Pojebane .
    Ale nie ma to jak jakis dobry fifraczek z piekna nieznajoma . Rano zawsze kurwica i niedosyt, ale pozniej laze po ulicy i sie rozgladam - moze spotkam panne z moich snow hehehe.
    Pozdro!

Legionista Awatar Mrozik
    Wczoraj miałem chory sen :P

Śniło mi się że w dniu meczu z Widzewem miały być przygotowanie oprawy ale przyszedłem tylko ja i Arczi omylony:
    Dalej nie pamiętam, bo jak się w nocy obudziłem to miałem sobie zapisać ale mi się nie chciało, i rano pamiętałem tylko początek :P

Lechitka
    Lepiej sie przyznaj ze nie chcesz powiedziec co dalej z Arczim robileś :P

Legionista
    Wczoraj miałem chory sen :P

Śniło mi się że w dniu meczu z Widzewem miały być przygotowanie oprawy ale przyszedłem tylko ja i Arczi omylony:
    Dalej nie pamiętam, bo jak się w nocy obudziłem to miałem sobie zapisać ale mi się nie chciało, i rano pamiętałem tylko początek :P

Przeultrasował chłopak... :transparent:
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IGOR
    też mam nieraz takie akcje przy zasypianiu że lece sobie w dół i jak już prawie spadam na ziemie to mną tak coś dziwnie trzepnie jakbym rzeczywiście spadł no i sie budze omylony:
    Ja tez, podobno to sni sie wtedy kiedy lapie Cie bezdech w czasie snu, taka reakcja obronna organizmu zeby sie nie udusic. Podobno to jest naukowo udowodnione.

Oststnio czesto mi sie sni ze wchodze na Estadio, a on jakis dziwny, trybuny po 4 lawki w rzedzie, u gory jakies wejscie, wchodze a tam Krolewskie sprzedaja, zaraz kawal;ek dalej moj blok :glupi: . Macie siakies podobne akcje? Sny ze jestem w szkole luba na ulicy nago naleza do standardow, a najgorsze ze tez coraz czesciej sni mi sie byla szkola, i byla kobita, deja vu? A najlepszy moj sen, byl taki ze komus nakopalem, a zebu uniknac kary wlazlem do szafy, zrobilem LOAD i cofnalem sie o pare godzin

Legionista
    a mi sie dzis snilo ze znalazlem w Polsce na jakims zadupiu rope naftowa i juz nawet dzialke wykupilem... niestety okazolo sie pozniej ze to byl jakis rurociag

Legionista Awatar Kempes
    Ja miałem przedwczoraj strasznie pogięty sen

Śniło mi sie jak na Grochowie , dokładnie w pobliżu ulicy Łukowskiej zauwarzyłem jakąś podejżaną transakcje pomiędzy ludźmi w czarnych płaszczach. Jeden mnie przyuwarzył i przez bardzo długi okres czasu...uciekałem i chowałem sie po całym osiedlu przed snajperami którzy wszędzie na mnie czekali :dziwne: ... Wreszcie spotkałem kumpla z którym szybko wsiedlismy do autobusu i po przejechaniu paru przystanków oświadczył ,że pomoże mi uciec statkiem do ....Berlina - ja sie cholernie ucieszyłem zaczołem mu dziękować......

:tanczy: Sen pokręcony ,ale jeden z bardziej nerwowych jakie miałem
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar szczepan
    a ja dizisiaj rano slyszalem glosy :P okazalo sie ze jakas godzine wczesniej wstalem wlaczylem tv i znow poszedlem kimac i tak budzac sie co moment wydawalo mi sie ze ktos do mnie mowi ale stwierdzilem ze jeszcze spie i ze to sen :P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez lamia
    Cytat Zamieszczone przez Nova
    nie kojarzy tylko wszystko tym tlumaczyl kiedys mi wyszlo, ze mam kompleks za malego penisa np nie dopracowal wielu rzeczy, mial pare blednych zalozen... ale juz Junga czy Fromma warto poczytac. ogolem neofreudysci bardzo mnie do siebie przekonuja
    nie znam cie ale cie nie lubie :w_morde:

a co do snow: w cholere razy sie mi snilo ze jakis pojebany snajper ostrzeliwuje moje mieszkanie z bloku naprzeciwko i musze chodzic pod oknami, skoki za wersalke i te sprawy no ogolnie bez sensu
    seksualne sny to sprawa oczywista ale wiecej nie pisze bo ta obrzydliwa filozofowymadrzalka znowu dorzuci swoje 3 grosze
    co do 4 pancernych to dobra akcja byla jak z nimi pojechalem na wojne i zaczelem zdobyac berlin a wyjechalismy na manhatanie, no i ta marusia z nami, miodzio
    ile razy usilowalem sie schowac przed policja w pewnym czeskim miescie to glowa boli, usilowalem 5 nierzucajacych sie w oczy chlopakow wkrecic do domu kultury jako wycieczke na koncert muzyki klasycznej omylony: udawalismy ze pielimy grzadki itp. najlepsze ze zawsze dzialalo
    najlepsze sny to jednak te pomylone co sie zaczynaly na jakiejs plazy, przechodzily w wojne o mandzurie a konczyly na pracy w cyrku - oby wiecej takich

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRECZ Z PRZEMĄDRZAŁYMI BABAMI !! !! !! TO PIČE !! !! !!
    MACIEK - lepszego batona nie trafisz...

Legionistka Awatar lamia
    Cytat Zamieszczone przez malinowynos komsbak
    Cytat Zamieszczone przez lamia
    (...)
    nie znam cie ale cie nie lubie :w_morde:
    (...) PRECZ Z PRZEMĄDRZAŁYMI BABAMI !! !! !! TO PIČE !! !! !!
    to tez sie przysnilo??

ide spac (z rana wstaje :/ ) co sie snilo opowiem jutro
    NIEDZIELNE DZIECKO

Legionista Awatar yusta
    Długo by pisać... Ciagle przymierzam się do tego, żeby koło łóżka kłaść sobie zeszycik i notować rano swoje sny. To byłaby ciekawa lektura

Jakiś czas temu non stop śniło mi sie, że ktoś chce mnie zabić. Często też śni mi się wojna... biegam po lesie, wszędzie strzelają... masakra.
    Kilka razy też śniło mi się, że ktoś z rodziny umiera. Ale to podobno oznacza dla tego kogoś długi żywot.

Z ostatnich snów, najbardziej w pamięć zapadł mi sen o wypadku mojego kolegi. Przez dwa tygodnie nie śniło mi się nic w tym temacie, aż przyszedł dzień pogrzebu i przyśniło mi się.... Sen toczył się jakoś dwutorowo. W jednym momencie jechałam sobie skuterkiem, i widziałam wyprzedzającą mnie furę Kamila, a w nastepnym siedziałam w radiowozie obok gliniarza i widziałam jak ten zatrzymuje samochód do kontroli... Najbardziej przerażające było to, że wiedziałam jak to się skończy i nie mogłam nic zrobić

A z takich bardziej hardcorowych, to śniło mi się kiedyś, że moja mama ma owłosioną klatę

PS. Wierzy ktos z Was w sny? Ja wierzę w to, że jak śnią się zęby to stanie się coś złego. Ostatnio sprawdziło mi się to dwukrotnie. Za pierwszym razem śniło mi się, że sobie wyciągam zęby po kolei i dowiedziałam się o śmierci kolegi. Za drugim śniło mi się, że jedynka pękła mi na pół i umarł wujek mojej mamy, której nomen omen też coś z zębami się śniło.....
    Only You

Legionista Awatar szczepan
    jak dla mnie ze snami to jest tak jak z przesadami:

Boi sie ten kto w nie wierzy...

Uprawnienia umieszczania postów