Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 421

Wątek: Jakie macie sny?

Legionista Awatar c_zary
    Najpierw sprobuj tak lawirowac szkapa wsrod swiszczacych kolo oszu kul, zeby Ci sie paletajacy pod nogami Szarik pod kopyta nie wkrecil
    ...

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    Ja moge opowiedziec tylko jakis lightowy, bo jeszcze pomyslicie, ze jakis pojebany jestem

Ostatnio mi sie snilo, ze czekalem na jakas dziewczyne w damskiej szatni i musialem sie schowac bo ktos nadchodzil i okazuje sie ze ludzie tam sie schodza sie do tej szatni na jakies zgromadzenie ONZ Udalo mi sie uciec przez okno do jakiegos lasu ale prosto w centrum jakies zadymy. Spotkalem wtedy Czterech Pancernych i psa i razem na na kobylach przed Ruskimi zesmy spierdalali. W koncu dogalopowalismy do jakiejs chatki w lesie, a tam Miller z Lepperem jakies tanie wina kosztowali. Brali lyka winiacza za 5 zeta, smakowali i jak na tych filmach do wiaderka potem wypluwali A dookola okien zbierali sie ludzie i wytykali ich palcami. Dalej nie pamietam

Czarek! Dawaj koniecznie te nie- lightowe !!! :niedobry:
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Administrator Awatar legart
    Nie dawno mi sie śniło że wygraliśmy z kimś 6:0 i Jóźwiak hatrika strzelił omylony:

Legionista
    Mi się śniło, że byłem w barze i dostałem czerwoną kartkę, bo byłem z ekipą barową promować hipermarket i zamiast promować produkty, wyłamałem się i okradłem sklep z grami do PS2.
    Ale publiczność miała głosować... Nie wiem jaki wynik, bo się obudziłem.

Legionista
    A mi się śni ostatnio taka fajna blondynka, która zapowiada oferty w programie Podróże TV (są dwie blondyny, mówię o tej ładniejszej ). To jest jedyna kobieta na tą chwilę z którą chciałbym mieć dzieci Może ktoś ją zna osobiście?

Lechitka
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    Ja moge opowiedziec tylko jakis lightowy, bo jeszcze pomyslicie, ze jakis pojebany jestem
    Kurde tez mam czasem takie sny ze sama mysle ze z deklem mam omylony:

Dzis mi sie sniło ze byłam w kinie ktore bylo na schodach...Obsługa kina latala w czerwonych uniformach...Otworzyli jakies drzwi i wylala sie woda a w tej wodzie plywał aligator...Wiara zaczeła uciekac do drzwi...Jak z tamtad wybieglam to sie znalazłam w jakims pomieszczeniu gdzie rzucilam sie kumplowi na szyje i zaczełam go całować( )pozniej dostałam smsa ktory okazał sie jakims krotkim filmem ktory zaczął mi sie na telewizorze wyswietlac... :glupi:
    Generalnie czesto mam pokrecone sny ale szczęsliwie szybko je zapominam. :P (<-ten emot wyglada jakby spal )

Legionista Awatar Pawe(L)Wi(L)i
    kurcze a ja tam najfajniejsze sny to za[pominam po jakis 15 minutach nawet jak cały czas o nich mysle to coraz mniej pamietam

dzis nie pamietam co mi sie snilo :co:
    mowa jest srebrem, a milczenie owiec.... <lol>

Legionista
    człowiek ma na ogół setki snów podczas jednej nocy tylko że prawie nic z tego nie pamięta :co:

Legionista Awatar Herman
    mi się śniło niedawno , że chodze sobie po lasku Bielańskim i z krzków wyskakuje wielki pingwin i zaczyna mnie gonić
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Herman
    mi się śniło niedawno , że chodze sobie po lasku Bielańskim i z krzków wyskakuje wielki pingwin i zaczyna mnie gonić
    Z maczugą był??? A Ty byłeś yeti???
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Mazi
    Mi się przypomniał jeszcze jeden sen , z kategorii tych po... kręconych omylony:

Jak byłem u babci w Wołominie to śnił mi się nosorożec ,który ganiał mnie po osiedlu w Wołominie . Z rogu strzelał zielonym laserem . Bezsens ,ale pamiętam ,że się strasznie bałem jak się obudziłem i cały spocony byłem :/ .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Gutek
    Guest
    Pamiętam sen z przed około 5 lat kiedy byłem w piekle (lawa na dole a ja chodzę po odłamkach skalnych.I latali moi rodzice znajomi naokoło mnie i sie ze mnie smiali omylony: Kiedys to bylo straszne bo wygladali jak diably :P Pamietam jeszcze 2 swny : w jednym ogladalem TV i Carina Gubin (V liga) grała z jakąś włoską drużyną na wyjezdzie chyba z Serie A lub B.Przegralismy 2:0 :ciosy: A następny to w moim domu byli kosmito-potwory.I mieli taki respawn.Ja wbieglem do kuchni wzielem noz i oni na mnie sie rzucili.Ja zaczelem ich rozwalac i przyszedl jakis koles i mi zaczal pomagac i on cos chyba upadl a ja zaczelem biec do niego zeby mu pomoc,ale okazalo sie ze sciemnial i zdradzil mnie - rzucił się na mnie :nie_wiem: Ogolnie zajebista sieczka byla innych nie pamietam

Legionista
    erotyczne

GieKSiarz Awatar Sezar
    Jednego do konca zycia nie zapomne....zwienczenie tego snu nie bylo sympatyczne, zwazywszy ze mialem wowczas cos kolo 14-15 lat
    ...do rzeczy...snilo mi sie, ze gralem w jakims waznym meczu. NA stadionie tlumy ludzi. Ja oczywiscie bramkarz. Stoje w tunelu, stres jak cholera...gwar, podekscytowanie, nerwy, sekundy sie ciagna w strasznie wolnym tempie...wiec stwierdzam, ze jest jeszcze czas by przed meczem poleciec do kibla i zrobic siusiu....tak tez zrobilem....jednak budzac sie nie mialem zbyt wesolej miny

Czeste sny chuliganskie, niestety przewaznie jestem w nich goniony przez tlenione grzywki z Cichej a najgorsze jest to, ze jak uciekam to robie strasznie duze i powolne kroki, nawet sie rekami ziemi probuje chwytac i sie odpychac zeby przyspieszyc, ale to nic nei daje...budzilem sie wielokrotnie jak oklep dostalem.

Czasem sni mi sie, ze mi auto ukradli...To juz co najmniej 10 razy mialem taki sen.

Do konca zycia nie zapomne snow z dziecinstwa. Jak mialem goraczke i bylem chory to co noc snil mi sie jeden i ten sam koszmar. Byla łąka, taka rowna, mala taka bajkowa,, na lace bajkowy domek i na srodku ogrodka ogromny kwiat slonecznika...za tym kwiatem byl ogromny wodospad z ktorego ja spadalem i probowalem sie utrzymac chwytajac za kwiat...zawsze sie urywal

Sny erotyczne czasem rowniez sie zdarzaja Nie cierpie ich...gdy sie budze, bo jestem wtedy strasznie zdolowany ze to tylko sen :chuligani:
    "Lepiej mieć Parkinsona i troche wylać, niż Altzheimera i zapomnieć wypić"

Legionista
    mi to sie potrafi przysnic doslownie wszystko...tylko ze moje sny sa poprostu pojebane...
    tam nic sie kupy nie trzyma...akcja potrafi sie zmieniac tysiac razy i w koncu nie wiadomo o co biega...raz w zyciu mialem sen ktory faktycznie mial sens :>
    A tematyka rozna...od wlasnej gry , przez Legie , szkole, kobitki do rodzinki i takich tam
    Snow opowiadac nie bede bo wyjde na jeszcze bardziej jebnietego
    ...

Legionista
    Ja miałem gibnięty sen ... :glupi:

Więc miałem sen że gra Legia. Niby nic dziwnego tylko ze to był mecz .. A klasy oddajesie . I to z .. Wisłą Kraków. No ale nic. Graja sobie. Była tam jedna trybunka i to malutka. Mniej więcej taka jak jest na Naprzodzie Zielonki. I było tam ze 20 osób. I nagle podszedł do mnie jakis menel, wyciagnal nóż i chciał kasy :co: . I wtedy jakos wybiegłem z tego stadionu a tamten zaczał mnie gonic. Wtedy sie obudziłem
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Legionista Awatar Mini
    Herman może to nie był sen tylko sie zjarałes :>

a ja mam jeszcze taki który sie powtarza że jedzie pociąg a ja przechodze przez tory.oczywiscie się wywalam i mimo że tory mają z metr szerokosci to nie mam siły się z nich sturlać bo jest za daleko...

...na szczęście pociąg jeszcze nigdy nie dojechał

Legionista
    dokładnie! Mini ten sam sen nas męczy! :niedobry: ja mam nieraz taki że leże na ulicy i nie moge zejść... omylony:

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez IGOR
    dokładnie! Mini ten sam sen nas męczy! :niedobry: ja mam nieraz taki że leże na ulicy i nie moge zejść... omylony:
    zostaw mój sen w spokoju :> wicej już spac nie pójde skoro ktos mnie inwigiluje :dziwne:

Legionista
    Mnie jak byłem mały szczególnie jeden męczył...jedziemy z rodzicami w nocy samochodzem nagle coś sracho na wróble podobnego na rowerze nas zaczyna doganiac... to było naprawde przerażające... omylony:

Macie też czasem taki schiz że lekko spicie cos tam wam łązi po głowie... ja np ostanio stalem nad przepasicia i sie potknąłem i jak podskoczylem w wyrku!!! nie podniosłem sie tylko mną tak trzepło :taz:

Albo czasem mam jakiś motyw (nie spie) ide np ulicą i (daje przykład) kopulują pieski... a ja mam wrażenie że mi sie to sniło... omylony:
    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Legionista Awatar Mrozik
    Ja, jak lekko śpie, to mam schizę że spadam ze schodów :P I takie lekkie wdrygnięcie po którym na chwilę się przebudzam

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Ja, jak lekko śpie, to mam schizę że spadam ze schodów :P I takie lekkie wdrygnięcie po którym na chwilę się przebudzam
    Mam to samo, tylko ze spadam z deskorolki... też przy lekkim śnie i budze sie w chwili w ktorej normalnie dotknąłbym ziemii... zdarza mi sie nawet po kilka razy dziennie, jak zasypiam lekko podczas dnia...
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar szczepan
    a ja mam taka opcje jak czasem zasypiam to wydaje mi sie ze lozko zaczyna sie obracac o 90 stopni i czuje ze zaraz spadne... zreszta odkrylem taka jedna prawidlowosc... dzieje sie tak zawsze jak ide spac pijany

Legionista Awatar Mini
    NilMakeR to sie dejavu nazywa :>
    Szczepan miałem podobne kiedys ale chyba organizm przyzwyczaił się do nadmiernej w jego rozumieniu ilości bro i teraz jak sie najebie to zasypiam i nie pamiętam co mi sie śnilo

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    a ja mam taka opcje jak czasem zasypiam to wydaje mi sie ze lozko zaczyna sie obracac o 90 stopni i czuje ze zaraz spadne... zreszta odkrylem taka jedna prawidlowosc... dzieje sie tak zawsze jak ide spac pijany
    Całkiem dziwne uczucie ,ale o ile się na glebie nie skończy to jest spoko

Ja mam w miare normalne sny ,chociaż czytając o waszych ,nie wiem co mieści sie w tych granicach. Kiedyś miałem sen ,który mnie prześladował. Najpierw wchodziłem na góre jakimiś schodami ,a potem skakałem z platformy tam będącej, Zanim walnąłem w ziemie sie.......budziłem omylony:

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    Szczepan miałem podobne kiedys ale chyba organizm przyzwyczaił się do nadmiernej w jego rozumieniu ilości bro i teraz jak sie najebie to zasypiam i nie pamiętam co mi sie śnilo

Mini eee tam :P mi to sie nie sni :P to blednik

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Cytat Zamieszczone przez Mini

Mini eee tam :P mi to sie nie sni :P to blednik

jeszcze mam dobra opcje jak cos się dzieje z moim ciałem gdzies ide i sie potykam albo gdzies spadam lub ktos mnie zaczepia to się odpycham rekę/nogą nie ma znaczenia tyle żetaki gwałtowny ruch jest real i sie budze wtedy bo akurat łóżko się skonczyło i bęc :w_morde:

Legionista
    jeszcze mam dobra opcje jak cos się dzieje z moim ciałem gdzies ide i sie potykam albo gdzies spadam lub ktos mnie zaczepia to się odpycham rekę/nogą nie ma znaczenia tyle żetaki gwałtowny ruch jest real i sie budze wtedy bo akurat łóżko się skonczyło i bęc
    Macie też czasem taki schiz że lekko spicie cos tam wam łązi po głowie... ja np ostanio stalem nad przepasicia i sie potknąłem i jak podskoczylem w wyrku!!! nie podniosłem sie tylko mną tak trzepło
    o tym mówiłem :niedobry:
    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Legionista Awatar Mini
    dzielą nas kilometry łączy........ :glupi:

ps. wiecej nie

Legionista
    nie no dla mnie to Cezary wygrywa zycie tym snem i nikt go nie przebije... a jak pomysle jakie sa "nielajtowe" to ciarki przechodza...

ja mam podobne opcje jak mrozik i mini, stluczki samochodowe ktore budza, bronienie sie noga w trakcie snu itp...

raz mi sie snilo ze pojechalem na wyjazd do wronek i dzwonie juz ze stadionu do taty i pytam sie czy moge pojechac na wyjazd do wronek. a on na to; nie. wracaj natychmiast do domu, badz za 15 minut. no to ja wszystkim na sektorze podalem grabe i na piechte do domu, takimi wielkimi krokami. ciezko sie je robilo ale zaraz bylem na bemowie przy macdonaldsie, i zaraz bylem w domu udajac ze mnie na zadnym wyjezdzie nie bylo....

a taki ostatni to imprezka w moim domu... na 7 pietrze. patrze a jeden ziomek stawia deske oparta o balustrade balkonu, robi z niej taki podjazd, rozbiega sie i wyskakuje przez balkon a za nim 3 innych.. ja biegne zobaczec ze sie zabili a oni normalnie laduja na nogi jakby skakali z 2m.. no to ja hops za nimi z siodmego pietro no i sie wlasnie obudzilem chwile przed uderzeniem klasyka HC. ale ogolnie to kocham sny.

pozdro
    foks
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Uprawnienia umieszczania postów