Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 320

Wątek: Futbolowe jaja

Legionista Awatar jasin
    hehe w dobrym temeacie ten wpis ale co chcesz chłopak się przełamał, wszak drewniany jest...
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Legionista Awatar MaxyM
    Z Pinokia stał się cudownym chłopcem.

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Z Pinokia stał się cudownym chłopcem.
    To pewnie przez czerwone stringi.

Legionista Awatar Fizi
    Rasiak idzie na idola kibiców Derby :O
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Fizi
    Cytat Zamieszczone przez Skanda(L)
    i go wyrzucili za to z Besiktasu a byl on tam "bogiem"
    a ta sytuacja z zebami nie byla zbyt ciekawa. najlepsze bylo jak pokazali jego kolege z zespolu ktory podbiegl do lawki trenerskiej i przekazal im ..... zeby :O
    ale w tej samej kolejce 2. bundesligi byla jeszcze gorsza sytuacja w meczu Aue(Juskowiak,Kos) gdzie wlasnie zawdnik z Aue dostal takiego kopa w stylu kung-fu w klatke piersiowa ze ma zlamane zebra i co gorsze uszkodzone pluca i lezy na intensywnej terapii. bardzo prawdopodobne ze skonczy sie to pierwsza w historii sprawa w sadzie
    Fakt/MS/04 listopada 2004 08:38

Niemcy: Za faul do więzienia?

Chorwat Hrvoje Vukovic, piłkarz drugoligowego Wackera Burghausen może trafić do więzienia – czytamy w „Fakcie”.

Prokuratura w Zwickau rozpoczęła postępowanie przeciwko zawodnikowi, po jego brutalnym faulu na piłkarzu Erzgebirge Aue, który obecnie leży w szpitalu ze złamanymi żebrami. Krwotok w płucach udało się zatrzymać. Vukoviciowi grozi grzywna i trzy lata więzienia.

Więcej w "Fakcie"
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    no rzeczywiscie Rasiado ma sie czym chwalic Drewno County wygralo z 17 druzyna Championship... niedlugo beda pieprzyc ze Rasiado jest wielki bo gra w National Conference...
    brzydki, zły i szczery

Legionista Awatar MaxyM
    Świerczewski oskarża trenera Cracovii

Piotr Świerczewski ani razu nie zagrał w Cracovii. Wczoraj zawodnik rozwiązał kontrakt z klubem – czytamy w „Fakcie”.

- Stawowy to fałszywy trener. Kiedy mnie widział to mi cukrował, witał się serdecznie, patrzył w oczy. Wciąż opowiadał, że brakuje mi ciut, ciut…. Kłamał. Nie chciał mnie i nie dał zagrać nawet pięciu minut – wyjaśnia 70-krotny reprezentant Polski.

- W klubie jest podział. Są zawodnicy sprowadzeni przez menedżera i piłkarze trenera. Grają tylko ci drudzy. Stawowy po kilku wygranych napompował się jak balon i twierdził, że Cracovia będzie grała w pucharach. Zaczął opowiadać, że zostanie trenerem Legii, a później reprezentacji. Prędzej mi tu kaktus wyrośnie… Życzę chłopakom jak najlepiej, ale w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie – dodał Świerczewski.

Więcej w "Fakcie"
    ***** mać, jaki o jest pajac... Większego w polskiej piłce nie było i nie będzie.

Niech lepiej skupi się na organizacji przyjęć sylwestrowych dla pijaka Piekarskiego i metromacho Borka.

Bardzo się zdziwię, jeżeli jakikolwiek klub z polskiej ligi go zatrudni.

Legionista Awatar Fizi
    Wciąż opowiadał, że brakuje mi ciut, ciut…. Kłamał.

to akurat prawda jest
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar MaxyM
    Kuriozalne oświadczenie zarządu Polonii

Zarząd KSP Polonia Warszawa wydał kuriozalne oświadczenie, które sprowadza się do następującego komunikatu: jeśli przyjdziesz na nasz stadion, możesz zostać pobity. Komunikat dotyczy dziennikarza "Przeglądu Sportowego" Krzysztofa Stanowskiego.

Stanowski zajmował się sprawą postępowania działaczy Polonii Warszawa wobec Marcina Kusia.

"To jakieś kuriozum. Nie rozumiem tego" - dziwi się Michał Listkiewicz, prezes PZPN.

"W związku z tendencyjnie negatywnym, permanentnym a przede wszystkim nieprawdziwie przedstawianym wizerunku naszego klubu przez dziennikarza 'Przeglądu Sportowego', Krzysztofa Stanowskiego, zarząd klubu, dbając o to, aby nie spotkała go ze strony kibiców podobna reakcja jak na Łazienkowskiej, nie życzymy sobie, aby wyżej wymieniony dziennikarza kiedykolwiek pojawiał się na obiektach przy ulicy Konwiktorskiej. Podpisano zarząd KSP Polonia Warszawa" - czytamy w oświadczeniu.

Pojawia się zatem pytanie, czy klub, na którego stadionie jest niebezpiecznie, co podkreślają same jego władze, spełnia wymogi licencyjne na grę w ekstraklasie?

"Obowiązkiem klubu jest zapewnienie bezpieczeństwa na stadionie wszystkim - i kibicom, i dziennikarzom. To obowiązek organizatora imprezy masowej. Nie można powoływać się na to, że klub tego nie potrafi" - powiedział wyraźnie zaskoczony Listkiewicz.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

Wiślak Awatar Kocur
    Piorun zabił trenera

Trener jednego z nigeryjskiego pierwszoligowego klubu piłkarskiego FC Abuja, Lateef Jimoh, zmarł podczas treningu drużyny w wyniku porażenia piorunem - poinformowała jedna z agencji.

Informację tę potwierdził Taiwo Ogunjobi, sekretarz generalny Nigeryjskiego Związku Piłki Nożnej.

W zeszłym sezonie Jimoh wywalczył ze swoimi piłkarzami awans do ekstraklasy Nigerii.

http://sport.onet.pl/1005103,wiadomosci.html
    MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Legionista Awatar MaxyM
    Głupie murzyny :/

Legionista Awatar Fizi
    PAP/TK/07 listopada 2004 13:42

Skandal: Strzelił bramkę pękniętą piłką

Do skandalu doszło podczas meczu Anderlechtu Bruksela z La Louviere (2:1) rozgrywanego w ramach 12. kolejki ligi belgijskiej.

Zdarzenie miało miejsce podczas strzału, dającego Anderlechtowi wyrównanie. Autorem uderzenia, które z całą pewnością warte jest obejrzenia był Walter Baseggio, który przymierzył z woleja z 20 metrów.

Piłka wpadła do bramki, ale problem polegał na tym, że w locie pękła i linię bramkową przekroczyła, będąc już niezdatną do gry. Mimo protestów gości, sędzia spotkania uznał to trafienie.

Przepisy jednak wyraźnie stanowią, że jeśli piłka pęknie lub stanie się niezdatna do gry podczas trwania zawodów to: zawody należy przerwać, gra winna być wznowiona po dostarczeniu zdatnej do gry piłki, rzutem sędziowskim w miejscu, gdzie piłka pierwotnie stała się niezdatna do gry.
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    ma ktoś linka do tej bramki?

Legionista Awatar Domino23
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Legionista Awatar Gregoreous
    Widziałem tego gola na załączonym linku i co mogę powiedzieć... jaja rzadko widzi się takie akcje, warto zobaczyć
    >>>>>>>>>>...miasto moje a w nim...<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>LEGIA WARSZAWA<<<<<<<<<<<<

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Domino23
    Dziękuję

Legionista Awatar Creator
    Cytat Zamieszczone przez Domino23
    Jak sobie ściagałem te brameczki, to doszły mnie słuchy, że Włodar też je ściaga
    Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
    -----------------------------------------

To się chyba tutaj nada:
    Bitwa na stadionie: Dziekanowski w szoku

Bokserskie starcie, ciosy karate, kopniaki - to nie sceny z walk ulicznych ani z wolnej amerykanki, a obrazki z meczu III ligi Gwardia Warszawa - Unia Skierniewice - czytamy w "Życiu Warszawy".

Do bijatyki między piłkarzami doszło w 66. minucie meczu. Sędzia zawodów Iwona Małek-Wybraniec, która nie potrafiła utrzymać w ryzach zawodników podczas spotkania, ukarała czerwoną kartką Sebastiana Rymbiewskiego.

Piłkarz Gwardii, schodząc z boiska, niespodziewanie podbiegł do gracza Unii i wymierzył mu cios w twarz. Rywal upadł. Widząc ruszających w jego kierunku skierniewickich piłkarzy, 26-letni napastnik Gwardii zaczął uciekać. Na drodze stanął mu trener gości Piotr Kupka. Rymbiewski, nie zastanawiając się, zaatakował skierniewickiego szkoleniowca, wyskakując w górę i kopiąc przeciwnika w pierś. Później przez moment

- Byłem na tym meczu i przyznam, że byłem w szoku po tym, co zobaczyłem. Nie zgadzam się z opinią, że zajście sprowokowała sędzina prowadząca zawody. Inna sprawa, że bardziej doświadczony arbiter lepiej by sobie poradził w tej sytuacji - powiedział były reprezentant Polski Dariusz Dziekanowski.

- Grałem w piłkę przez ładnych parę lat i nie przypominam sobie podobnego zdarzenia. Były różne utarczki i sprzeczki między zawodnikami, ale nikt nie bił się w czasie meczu. Nie atakował trenera swoich przeciwników. Zawodnikom Gwardii towarzyszy w czasie meczu wielkie napięcie spowodowane złą sytuacją klubu, ale to ich nie tłumaczy. Piłkarz, który spowodował zajście powinien zostać ukarany. Nie wiem, czy dożywotnio, ale jedno jest pewne - powinien na jakiś czas odpocząć od futbolu – dodał.
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Legionista Awatar lomu-banita
    Baba na boisku

Bilon smierdzi kupą i ***** wie!

Administrator Awatar Raffi
    hyhy....już było i to w rozszerzonej formie Ale fakt faktem, do tematu pasuje jak ulał
    fotki z zadymy są na www.zw.com.pl -> Sport -> dodtaek sportowy w PDF, stony 1 i 12. Najlepsza fota była jednak na 1. stronie ŻW (2-ch Harpagonów kopie na raz rezerwowego Unii)
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar jasin
    jeśli już przy bijatykach między piłkarzami jesteśmy to można zerknąć na filmik z niedawnego meczu ligi rosyjskiej Saturn - CSKA:

tutaj

całość waży 13 mega

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jasin
    jeśli już przy bijatykach między piłkarzami jesteśmy to można zerknąć na filmik z niedawnego meczu ligi rosyjskiej Saturn - CSKA:

tutaj

całość waży 13 mega
    ni ma nic pod tym linkiem...

Legionista Awatar jasin
    przepraszam, zrobiłem literówkę w linku. już jest dobrze.

Cytat Zamieszczone przez jasin

tutaj

całość waży 13 mega

Niezłe :O

Jakieś kary się posypały po tym meczu?

Legionista Awatar jasin
    ta były kary, bardzo wysokie. kilku zawodników zawieszono, a kluby dostały kary mniej więcej w wysokości rocznego budżetu Wisłu każdy...

Legionista Awatar MeLa
    Fakt/MS/12 listopada 2004 08:13

Smuda przeżył chwile grozy

Franciszek Smuda chętnie pojechałby jeszcze raz na Cypr, ale na wczasy. Na pewno nie jako trener Omonii Nikozja, którą rządzą szaleni kibice – czytamy w „Fakcie”.

- Cieszyliśmy się z moim asystentem Włodkiem Małowiejskim, że wracamy cali i zdrowi – mówi Smuda.

Po drugim i ostatnim jak się okazało meczu ligowym, w którym Omonia przegrała z Anorthosis 2:3, Smuda wrócił z konferencji prasowej i zobaczył w szatni przestraszonych piłkarzy. Nie mieli zamiaru wychodzić, bo przed stadionem kłębił się dziki tłum uzbrojonych kibiców.

- Siedzieliśmy w szatni do północy. W końcu podstawiono autokar. W eskorcie policji ruszyliśmy do hotelu. Jak wyjechaliśmy za bramę zaczęło się. Walili kamieniami, momentalnie wyleciały szyby. Zbladłem, gdy zobaczyłem w przedniej szybie kilka otworów po żelaznych kulach od łożysk. Leżeliśmy z Włodkiem na podłodze – wyjaśnia polski trener.

Po tym zajściu Smuda i Małowiejski postanowili, że rozwiążą kontrakt. Klub wypłacił im odszkodowanie.

- Po porażce Omonii ktoś zawsze musi dostać po pysku. Albo działacze, albo piłkarze lub trenerzy – zakończył Franciszek Smuda.

Więcej w "Fakcie"
    Pozdrawiam MeLa
    Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Legionista Awatar Paluch
    A mówią że w Polsce są dziwni kibice... :/

Legionista
    Niecodzienny "popis" spikera Ruchu
    Fani, którzy wybrali się w sobotę na stadion chorzowskiego Ruchu, mieli powody do radości. Nie przewidzieli bowiem, że za cenę biletu dostaną dodatkowy show.

Aktor Bogdan Kalus - jeden z najlepszych spikerów na śląskich stadionach - dał niecodzienny popis. Część widzów płakała ze śmiechu, inni sugerowali, że spiker za dużo wypił. Przed meczem zapowiedział, że to ostatnie spotkanie, jakie komentuje dla chorzowskich kibiców. W trakcie gry głośno solidaryzował się z piłkarzami, ganił działaczy, z których jeden przychodzi do klubu tylko po to, żeby - jak to ujął - "stawiać innym wódkę".

Po przerwie zganił... trenera gości Dariusza Wdowczyka. - No nie! Mówiłem mu, żeby go nie wpuszczał, a on go wpuścił! I co teraz. Będę mieć problemy z wymówieniem tego nazwiska. No dobrze: Swe-to-slaw Barka, Barka-nicz-kow... No!

Kiedy wreszcie sędzia techniczny wyprosił go z wiaty przy linii bocznej, Kalus rozzłościł się nie na żarty. - To, co wyprawiają sędziowie, to skandal! Mam gdzieś obserwatora i delegata na ten mecz! Wynagrodzenie też! - krzyczał do mikrofonu. Chwilę potem zamilkł na dobre. Działacze gorączkowo szukali kogoś, kto by go zastąpił na ostatni kwadrans. Ostatecznie ulitował się dziennikarz Radia Katowice.

Po meczu wzburzony dyrektor klubu Krzysztof Hermanowicz mówił, że Kalus zapłaci za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. - Klub na pewno zostanie ukarany finansowo, ale rachunek wyrówna spiker - podkreślał. Dodał też, że klub był winny Kalusowi 300 zł za dwa ostatnie mecze.

Kim jest Bogdan Kalus

Chorzowianin. Ma 39 lat. Od 1990 r. aktor teatru Korez w Katowicach. Ostatnio często występuje w serialach telewizyjnych, m.in. w "Stacyjce" (jako inżynier Jan Okoń), "M jak miłość" (właściciel myjni samochodowej), "Święta wojna" (Gerard), "Dziupla Cezara" (górnik Ewald Kokott).

źródło: Gazeta.pl

HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Legionista Awatar korniszon
    za gazeta.pl:

Podczas pierwszoligowego meczu w Mołdawii prezes jednego z klubów w przypływie furii wjechał samochodem na boisko i próbował przejechać sędziego.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Floreni, około 10 km na południe od stolicy kraju Kiszyniowa. W 15 minucie meczu miejscowego Roso i Politehniki Kiszyniów sędzia Vitalie Onica podyktował rzut karny dla gości. Kiedy piłkarz Politehniki wykorzystał "jedenastkę" i drużyna ze stolicy objęła prowadzenie 2:1, szef klubu z Floreni Mihai Macovei dostał szału. Wjechał na boisko i kilkakrotnie próbował przejechać sędziego. Za każdym razem arbitrowi udawało się umknąć przed autem. Macovei po kilku próbach opuścił boisko. Próbował jednak na nie powrócić, ale został zatrzymany przez policję.

- To przypadek, że nikt nie został ranny - powiedział trener Politehniki Ion Caras.

Mavoei został ukarany przez mołdawską federację grzywną w wysokości 25 tys. lei (1,4 tys. euro).

"Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
    F. Sinatra

Legionista Awatar MaxyM
    Łubudubu...

Uprawnienia umieszczania postów