Premiership

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Szawar
    Legionista
    • 10.2003
    • 11333

    Zamieszczone przez BlackAdder
    Przy pierwszym karnym chyba faktycznie bramkarz go lekko zaczepił, ale wcześniej Kane był na spalonym.
    Ciekawe

    Tak, zdaniem Sky Sports, brzmiała rozmowa sędziego Johna Mossa z asystentem Eddiem Smartem przed podyktowaniem karnego w 87. minucie w meczu na Anfield:
    Smart: Chcę wiedzieć czy Lovren dotknął piłkę.
    Moss: Nie wiem.
    S: Jeśli nie dotknął, to jest spalony i nie dajemy karnego. Jeśli nie tknął piłki, to spalony.
    Eriksen: Dotknął.
    Can: Nie dotknął.
    M: Mów do mnie jeszcze raz.
    S: Wiesz, o co mi chodzi. Muszę mieć pewność. Lovren dotknął piłkę? Jeśli tak, to to było celowe zagranie i jest karny. Jeśli nie, to spalony.
    M: Szczerze, nie wiem czy dotknął. Martin? Mamy coś z TV? Daję karnego.

    Nie dość, że nie powinno być karnego, bo Kane wymusił karnego, to jeszcze był na spalonym.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

    Komentarz

    • Peace
      GieKaeSiak
      • 08.2005
      • 5041

      Na szczęście strzelił gorzej niż zawodnik z okręgówki i nie wypaczyło to wyniku meczu.

      Komentarz

      • Szawar
        Legionista
        • 10.2003
        • 11333

        Zamieszczone przez Peace
        Na szczęście strzelił gorzej niż zawodnik z okręgówki i nie wypaczyło to wyniku meczu.
        Żadne to tłumaczenie, że Moss to dupa i nie był pewien swojej decyzji. Analogicznie jak przy drugim karnym, kiedy zareagował dopiero po decyzji bocznego.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

        Komentarz

        • Peace
          GieKaeSiak
          • 08.2005
          • 5041

          Nie jest mi w głowie tłumaczenie sędziego

          Komentarz

          • Brożek
            Legionista
            • 02.2018
            • 1

            Cena domeny: 1500 PLN (do negocjacji). Możliwość kupna na raty od 93.75 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.


            Świetna akcja w premier league. Delle Alli cały mecz z Liverpoolem nurkował, to mu kibice Liverpoolu odstawili numer i wrzucili do sieci jest seks taśmy

            Komentarz

            • BlackAdder
              Legionista
              • 07.2011
              • 3611

              Mourinho znów poległ na St. James's Park, mimo że przed meczem nic na to nie wskazywało - jakaś klątwa
              "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

              WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

              Komentarz

              • Szawar
                Legionista
                • 10.2003
                • 11333

                Ryan Mason w wyniku kontuzji musiał zakonczyć karierę w wieku 26 lat.
                Zawodnik w pamiętnym meczu z Chelsea zderzył się głowami z Gary Cahillem.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                Komentarz

                • Ivan Drugi
                  Legionista
                  • 02.2013
                  • 5270

                  Wigan wyrywa 1:0 w Pucharze Anglii z MC .

                  Komentarz

                  • (L)ukas
                    Legionista
                    • 08.2004
                    • 2943

                    Też macie, na C+ Sport2 na meczu ManU - Chelsea, dźwięk o 1-2s szybciej niż obraz?
                    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

                    Komentarz

                    • Mrugs
                      Legionista
                      • 06.2014
                      • 2074

                      Tak.
                      Poprzedni mecz bez takich niespodzianek był.

                      Komentarz

                      • TNTP
                        Legionista
                        • 06.2009
                        • 7085

                        Zamieszczone przez Mrugs
                        Tak.
                        Poprzedni mecz bez takich niespodzianek był.
                        już była u mnie w domu rozkminka że coś sie dekoder psuje
                        bez żalu wybrałem Piast-Wisła
                        Lieber tot als rot!!

                        Komentarz

                        • CW(L)KS
                          Legionista
                          • 02.2011
                          • 2100

                          Liverpool wyrasta na głównego rywala City. Obrony może najlepszej nie mają, ale posiadają taką siłe w ofensywie że zadtanawiam sie czy to nie jest najmocniejszy Liverpool od czasów Dudek dance. Nieźle Kloop to poukładał.
                          Bo śnieg...

                          Komentarz

                          • Benek
                            Legionista
                            • 09.2011
                            • 16123

                            No no jest nadzieja,ze co raz bliżej Wenger Out
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

                            jest tylko jeden King!!!!

                            *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                            Komentarz

                            • (L)ukas
                              Legionista
                              • 08.2004
                              • 2943

                              Taki Ujek z naszego podwórka

                              Do ciekawej i w sumie śmiesznej sytuacji doszło wczoraj w Anglii. Pan na zdjęciu to niejaki Sanchez Watt. Były gracz między innymi Leeds United czy Arsenalu grający w tym momencie w drużynie Hemel Hempstead, która błąka się gdzieś w angielskich okręgówkach. Sędzia ukarał go żółtą kartką. Spytał się go o nazwisko i usłyszał "what". Spytał jeszcze dwa razy i uznał, że piłkarz robi sobie z biego jaja. Ukarał gracza drugą żółtą i czerwoną w konsekwencji. Do akcji wkroczył wówczas kapitan drużyny i wytłumaczył wszystko arbitrowi po czym ten anulował swoją decyzję. Hempstead wygrało 2-0, a ostatnie słowo należało do niedoszłej ofiary głuchego sędziego, ktory wpisał się na listę strzelców.
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

                              Komentarz

                              • Loko
                                Legionista
                                • 11.2010
                                • 1888

                                Była jakaś drużyna w historii Premier League, która zdobyła mistrzostwo szybciej niż obecny pretendent? City brakuje chyba tylko 4 wygranych do zapewnienia sobie mistrzostwa.
                                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                                Wiedźmin

                                Komentarz

                                Pracuję...