Strona 169 z 170 PierwszyPierwszy ... 69119159165166167168169170 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,070 z 5092

Wątek: Premiership

Legionista Awatar Tommy Johnson
    W Anglii prawdopodobnie obowiązuje hasło: VARa od Naszej ligi.

Ciekaw jestem powtórek przy drugim golu, jak dla Mnie kilometrowy spalony. Nie zmienia to faktu że Liverpool wyprzedza resztę o klasę. Mistrz zasłużony.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    16 punktów przewagi + zaległy mecz z WHU. Jeżeli nic się nie zmieni to LFC powinien świętować tytuł na początku kwietnia a to jeszcze przed ćwierćfinałami LM i decydującymi meczami Pucharu Anglii. Patrząc na ich dyspozycję to gablota przy Anfield może się znacząco wzbogacić w tym roku.

Wiślak Awatar leh71
    Spalony byłby gdyby nie to że Salah był na własnej połowie. Nie ma mowy o spalonym.

Cytat Zamieszczone przez leh71 Zobacz posta
    Spalony byłby gdyby nie to że Salah był na własnej połowie. Nie ma mowy o spalonym.

Legionista Awatar Budyń_70
    I o to ta wspaniała akcja...oczywiście o żadnym spalonym nie może być mowy.

https://twitter.com/LFC/status/1219016684792664066?s=20

Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 20-01-2020 o 15:41

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    W obecnej kolejce cała czołówka potraciła punkty, dosłownie wszyscy niczym w Ekstraklasie, zagrali poniżej oczekiwań. Teraz trwa Liverpool - Manchester United i jeżeli United nie wywiozą choćby punktu potwierdzą tylko że są obecnie bardzo przeciętną drużyną. Na razie 0-1. Możliwe ze Liverpool obecnie przerasta o klasę resztę ekip w Premier League.
    Nie wiem czy wiesz, ale Manchester United jako jedyna drużyna w tym sezonie w lidze urwała punkty The Reds. Jako jedyni chyba okazali się jednak ponadprzeciętni skoro reszta zbierała łomot..
    United jest nie dość, że w przebudowie to w dodatku zmagają się z licznymi kontuzjami. Rashford, Pogba, McTominay wcześniej z gry wypadał Martial, leczył się Shaw a kadra wąska i w dodatku najmłodsza w lidze. Na pewno drużyna prowadzona przez Norwega ma potencjał bo grają bardzo dobrą piłkę z topowymi drużynami w Anglii. Brakuje w tej drużynie jakości. Nie zadbano o następców Fellainiego i Herrery a w dodatku jak wspomniałem grają praktycznie cały sezon bez Pogby a teraz na 2-3 miesiace bez Rashforda i McTominaya. Jak skończą sezon na 5 miejscu to będzie cud z taką kadrą.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Urwala, bo sędzia im podarował bramkę. Ten remis to żadna ich zasługa.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Nie wiem czy wiesz, ale Manchester United jako jedyna drużyna w tym sezonie w lidze urwała punkty The Reds. Jako jedyni chyba okazali się jednak ponadprzeciętni skoro reszta zbierała łomot..
    Eee, jak zremisowali jako jedyni, chyba z urzędu powinni dostać drugie miejsce.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Motorowiec

Uwielbiam ligę angielską, nie to co polska kopanina (oczywiścieoprócz Legii :P)

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Eee, jak zremisowali jako jedyni, chyba z urzędu powinni dostać drugie miejsce.
    Zwłaszcza po dzisiejszym blamażu.
    Co ten Man Utd. wyprawia to głowa mała.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Zwłaszcza po dzisiejszym blamażu.
    Co ten Man Utd. wyprawia to głowa mała.
    Co wyprawia w obronie Maguire to głowa mała. Nie żeby mnie to jakoś martwiło.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Co wyprawia w obronie Maguire to głowa mała. Nie żeby mnie to jakoś martwiło.
    Skoro dali za niego prawie 100 baniek, to może Wieteske by też przygarnęli, chociaż za dyszke
    Bardzo podobni gracze.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Skoro dali za niego prawie 100 baniek, to może Wieteske by też przygarnęli, chociaż za dyszke
    Bardzo podobni gracze.
    Z racji tego ile Manchester zapłacił za niego, był porównywany do Van Dijka. Przecież to jakaś farsa.

Znamienny był obrazek wychodzących kibiców ze stadionu. I nie byli to tylko pikniki, ale czemu się dziwić skoro na Old Trafford przyjechała drużyna drwali i kontroluje sytuacje przez pełne 90 minut. W Burnley nawet napastnik ma na nazwisko Wood(drewno). Swoją drogą Burnley to najbardziej Brytyjska drużyna z całej Premier League. Może właśnie taką drogą powinni pójść w United w przyszłości.

Jeżeli Liverpool nie przegra dziś z Wolves wyrówna rekord wielkiej Chelsea Mourinho. 40 spotkań bez porażki, przed nimi będą tylko wielcy kanonierzy Wengera, 49 meczów bez porażki.

Pytanie, czy Liverpool się przełamanie i zagra jak na faworyta przystało, bo ostatnie wyniki drużyn aspirujących do miana klasowych pokazują, że różnie z tym bywało i Wilki mogą podtrzymać tą tendencję

Gintleman Awatar księciuniu
    Ja w forumowym typerku postawiłem na remis, ale gdyby kurs był przyzwoity, to skusiłbym się postawić na Wilki.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ja w forumowym typerku postawiłem na remis, ale gdyby kurs był przyzwoity, to skusiłbym się postawić na Wilki.
    W Fortunie 5,50 - nie tak najgorzej chyba?
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Gintleman Awatar księciuniu
    Ok, tylko, że ja nie gram

Tzn. bardzo sporadycznie; nie mam konta u internetowych; jak czasem gdzieś po drodze mi sie jakiś napatoczy. A dziś się pewnie nie napatoczy i fortuna mi przejdzie koło nosa.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar rey
    Biorąc pod uwagę formę Liverpool'u osatnimi czasy, to może niekoniecznie Ci przejdzie z tego powodu akurat
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Kiedyś się musi zaciąć...ja postawiłem na Wilki, a niech tam, fortuna kołem się toczy, może tym razem zawita do mnie

Tam na ławce jakiś Portugalczyk chyba siedzi, a na skrzydle biega bambo który wpadł do kociołka Panoramixa.

Liverpoolowi się należy, jak psu kość.

Pełna zgoda, ale ja szukam niespodzianek, których ostatnio było dosyć sporo w PL.

Za 1-4 płacą 33PLN

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Nosił Klopp razy kilka, poniósł i Wilka.

Legionista Awatar (L)ookasch
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Swoją drogą Burnley to najbardziej Brytyjska drużyna z całej Premier League.
    Chyba jednak nie,Sheffield United jest jeszcze bardziej brytyjska.

Legionista Awatar Szawar
    Kiedyś się musi zaciąć...ja postawiłem na Wilki, a niech tam, fortuna kołem się toczy, może tym razem zawita do mnie
    Próbuj dalej, najbliższa ligowa szansa juz nie długo, Liverpool jedzie do Londynu, gdzie zagra z West Hamem.
    Co do meczu z Wilkami. Bardzo niewygodny przeciwnik, z taka gra Wilki zasługują na pierwszą czwórkę, mam nadzieje kosztem Manchesteru United.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Próbuj dalej, najbliższa ligowa szansa juz nie długo, Liverpool jedzie do Londynu, gdzie zagra z West Hamem.
    Co do meczu z Wilkami. Bardzo niewygodny przeciwnik, z taka gra Wilki zasługują na pierwszą czwórkę, mam nadzieje kosztem Manchesteru United.
    Masz z tym problem, bo ja zupełnie nie

Co do meczu, to nie mieli łatwo, twarde warunki postawiło Wolves i o piczy włos, a by był choć remis......zmarnowana akcja w doliczonym.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 24-01-2020 o 08:26

Legionista Awatar Szawar
    Masz z tym problem, bo ja zupełnie nie
    Zupełnie nie...szukaj niespodzianek dalej. Powodzenia.

Legionista Awatar (L)ukas
    Na dzień dzisiejszy grają piłkę poza zasięgiem reszty, ale jarają się tym mistrzostwem jakby mieli je zdobyć 30. raz z rzędu, a nie pierwszy raz od 30 lat.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Uprawnienia umieszczania postów