Strona 167 z 169 PierwszyPierwszy ... 67117157163164165166167168169 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,981 do 5,010 z 5049

Wątek: Premiership

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Tylko Klopp prowadził już wcześniej z powodzeniem klub z elity w przeciwieństwie do Norwega.
    Kiedyś trzeba zacząć. Klopp pierwszy sezon w Dortmundzie skończył na szóstym miejscu.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    W Anglii da się usłyszeć głosy że związek Argentyńczyka i Tottenhamu się wypalił i powinien odejść. Od końca zeszłego sezonu jego głowa tak jak Eriksena jest już w Madrycie albo Manchesterze.
    Czy się wypaliła nie wiem, ale da się zauważyć, że od jakiegoś czasu jest to szorstka przyjaźń. Może nie z samym klubem, ale prezesem Danielem Leavym. Ten ostatni znany jest z tego, ze skąpi kasy na transfery. Miał wprawdzie momenty szaleństwa gdy wydał około 100 mln euro na kilku zawodników po sprzedaniu Bale do Realu. Jednak bardziej znany jest ze swojego skąpstwa ale też zmysłu negocjacyjnego przy okazji transferów z klubu. Pochettino zaczęło to w pewnym momencie irytować, bo trudno mu się było ścigać z City, United, Liverpoolem czy Chelsea, gdy tam regularnie wydawano konkretne kwoty na transfery, a tutaj było jak było. Facet też ma ambicje, a bez pieniędzy na dłuższą metę niczego w takim wyścigu nie osiągnie. Wszyscy na około wiedzieli, że ma o to pretensje do prezesa, jednak ten nic sobie z tego nie robił. Nawet w tym okienku było nerwowo i dopiero ściągnięcie na koniec Lo Celso i Sessegnona, trochę polepszyło sytuację. Mimo tego daleko tu do pozycji jaką mają Guardiola czy Kloop, którzy wskazują sobie graczy z topu i jak klubowi naprawdę zależy, to kilku takich im ściągną. I dlatego też, co sezon spekuluje się o przejściu Pochettino do klubu, który mu taką pozycji zapewni. Klubami, które mają taka pozycje finansową jak City czy Liverpool, a mają problem z trenerami to właśnie Real i United. Stad te coroczne plotki o przejściu Argentyńczyka właśnie tam. Obecnie słaby start tylko te plotki wzmacnia. Oficjalnie trener ma pełne poparcie klubu i zapewnienie, ze przejdą razem przez ten "trudny okres przebudowy", co ma pewnie oznaczać, ze jak już przewietrzy się kadrę z niechcianego elementu i zastąpi go głodnymi sukcesów graczami, to Tottenham wróci na właściwe tory. Oby tak było, jednak nie zdziwię się jak będzie to ostatni sezon Pochettino w klubie, zwłaszcza jeśli sezon skończy się jakąś katastrofą i na przykład nie zakwalifikuje się do żadnych rozgrywek pucharowych.
    Ostatnio edytowane przez e(L)egion ; 21-10-2019 o 15:29
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    Southampton - Leicester 0-9

I "Lisy" już na drugim miejscu w tabeli

Najwyższe zwycięstwo w historii Premier League!
    https://www.meczyki.pl/newsy/najwyzs...e=notification
    Ostatnio edytowane przez L.. ; 25-10-2019 o 23:00

Motorowiec
    No to Bednarek zagrał 90' w historycznym meczu

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Tak się bronili Brytole przed tym Varem, a teraz w meczu Aston Villa - Liverpool padły dwie bramki i obie zostały "zanalizowane" przez system VAR.

Moim zdaniem powinno być 1-1.

Może to i dobrze dla kibiców. Liverpool, jeżeli chce zostać Mistrzem musi trochę się napocić.

Legionista
    Kolejna porażka MU ale co tam niech się OGS dalej uczy.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Liverpool

Przed Liverpoolem pracowity czas, 15 meczów w 58 dni.https://twitter.com/AnfieldWatch/sta...%2C983174.html

Legionista Awatar Benek
    JA wiem, że jeszcze długa droga przed nimi ale mam nadzieję, że to jednak będzie sezon The Reds !!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Jak Liverpool zdobędzie tytuł to pewnie Jurgen będzie miał tam swój pomnik. Na wiosnę to już będzie 30 lat bez mistrzostwa. W tym czasie zdobyli chyba wszystkie trofea jakie można w piłce osiągnąć. Nie ma chyba innego z wielkich klubów który by tak długo czekał na tytuł, Napoli też w przyszłym roku stuknie trzydzieści lat ale to nie ten rozmiar kapelusza.. W zeszłym roku mieli w grudniu 7 punktów i niestety nie wyszło, teraz jest 9. Teraz chyba będzie krytyczny moment, dziewięć spotkań w grudniu. Jak utrzymają przewagę do końca roku to powinno się udać.

Legionista Awatar klinton
    Pochettino zwolniony ze Spurs.

Legionista Awatar Alek
    Pocchetino został wyrzucony z Tottenhamu. Dla mnie to koniec pięcioletniej epoki wysokiej renomy Totkow.
    Chyba osiągnął co było możliwe na ten temat.
    Z obecną formą Liverpool i City poza zasięgiem.
    W lidze mistrzów też ciężko o podobny sukces co w ubiegłym sezonie.
    Cześć graczy widać, że chciałaby spróbować czegoś nowego jak np. Eriksen i stąd taki zjazd formy.
    Dzieki Mauro

Legionista Awatar Benek
    A może jednak impuls będzie pozytywny. Oczywiście to pewnie też zależy od tego kogo zatrudnią.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar e(L)egion
    Jestem w szoku. Pochettino jest dla mnie wyjątkową osobą. Mimo że jestem po paru drinkach to chce mi się wyć. Myślałem, że przetrzyma tę nawałnicę. Klub mu ostatnio nie pomagał, a teraz wywala, czyniąc głównym odpowiedzialnym za ligową degrengoladę. Nie znam kulisów, ale ciężko się z tym w tej chwili pogodzić. Boję się, że teraz będzie to tak wyglądało jak w Man. Utd po zwolnieniu Fergusona. Czyli będziemy tęsknili do czasów gdy trenerem był ten, którego dwie godziny temu zwolniono. Dzięki za to

https://twitter.com/AlasdairGold/sta...92794038444032

i za ostatnie lata. Klub, który go zatrudni zyska sobie jednego kibica więcej.
    Ostatnio edytowane przez e(L)egion ; 19-11-2019 o 23:06
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Benek
    No i wraca Jose
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Motorowiec
    A już słyszałem, że się niemieckiego uczy

Legionista
    @e(L)egion,

Przynajmniej nie zdążył się rozmienić na drobne (a nie wiadomo jakby sobie poradził z obecnym kryzysem, imho na dwoje babka wróżyła). A tak odchodzi zdecydowanie w chwale, zrobił coś absolutnie wielkiego z tą drużyną.

Motorowiec
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Boję się, że teraz będzie to tak wyglądało jak w Man. Utd po zwolnieniu Fergusona. Czyli będziemy tęsknili do czasów gdy trenerem był ten, którego dwie godziny temu zwolniono. Dzięki za to
    Sytuacja sporo inna, sir Alexa Fergusona nikt nie zwolnił(on chyba nawet pełni jakąś funkcję w klubie) ale rozumiem o co Ci chodzi z tą tęsknotą.

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    No i wraca Jose
    Zaj.ebiście
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Zaj.ebiście
    TO się okaże dla kogo Na pewno będzie ciekawie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Taka ciekawostka, wszyscy trenerzy którzy grali przeciwko Ajaxowi w zeszłej edycji LM( faza grupowa, 1/8, ćwierćfinał, półfinał ) zostali zwolnieni lub sami zrezygnowali. Klątwa.

Emery zwolniony z Arsenalu. Ljungberg tymczasowym trenerem.

Legionista
    Liverpool już 14 pkt. przed City, The Citizens tym razem przerżnęli u siebie z MU 1:2. Wiem, że w przypadku LFC "nigdy nie mów nigdy", ale to już chyba na pewno będzie ich sezon. Guardiola za to jeszcze po raz kolejny w ryj w LM i może spokojnie pakować się do Paryża, czy tam Turynu. Może dadzą mu 2 mld. na transfery, bo najwyraźniej jeden to za mało, by chociażby zagrać w finale LM.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Motorowiec
    United!

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Liverpool już 14 pkt. przed City, The Citizens tym razem przerżnęli u siebie z MU 1:2. Wiem, że w przypadku LFC "nigdy nie mów nigdy", ale to już chyba na pewno będzie ich sezon. Guardiola za to jeszcze po raz kolejny w ryj w LM i może spokojnie pakować się do Paryża, czy tam Turynu. Może dadzą mu 2 mld. na transfery, bo najwyraźniej jeden to za mało, by chociażby zagrać w finale LM.
    Teraz to chyba LFC musi bardziej uważać na Lisy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Teraz to chyba LFC musi bardziej uważać na Lisy.
    Wiem, że niby parę lat temu prawie nikt nie wierzył w Leicester, ale po prostu uważam LFC Kloppa za zbyt dobrą drużynę, by to przerzneli. Powiem nawet więcej: gdyby do końca sezonu stracili mniej niż 8pkt, to nie byłbym specjalnie zszokowany. Choć to zawsze tylko piłka
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Gdyby Rodgers odebrał tytuł Liverpoolowi to była by straszna ironia losu. Mam nadzieję że to bielutkie zęby Jurgena rozbłysną w uśmiechu na koniec sezonu.

Oglądam Arsenal - City i jestem w szoku jaki zjazd jakościowy zaliczył Arsenal na przestrzeni kilku lat. Można zrozumieć że w większości w Arsenalu grają młokosy ale taki De Bruyne wygląda dziś przy Nich jak profesor nadzwyczajny. Jeszcze kilka lat temu potrafili nawiązywać równorzędną walkę z topem, dziś Arsenal to zlepek przeciętnych, nieopierzonych malolatów. Nawet doświadczeni jak Sokratis w starym Arsenalu nie mieli by racji bytu.

Klasyczni Kanonierzy to już historia.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 15-12-2019 o 18:53

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Oglądam Arsenal - City i jestem w szoku jaki zjazd jakościowy zaliczył Arsenal na przestrzeni kilku lat.
    Głównym problemem Arsenalu jest gra defensywna, to co oni tam wyprawiają jest nieprawdopodobne. Maja tam doświadczonych zawodników, którzy robią takie błędy, że na tym etapie nie powinny sie zdarzać. Tutaj zaliczyli największy zjazd jakościowy.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Nie obserwuję Arsenalu na co dzień, możliwe że problemem jest gra w defensywie. Natomiast obejrzałem wczorajszy mecz który doskonale weryfikował jakość i w tej drużynie nic nie funkcjonowało.

Moim zdaniem po odejściu Wengera skończyła się pewna era tego klubu i w tej chwili Arsenal to klub jak każdy inny w dzisiejszych czasach. Nie ma już tego charakteru i ducha drużyny. Takie zwykłe przedsiębiorstwo, jak wiele klubów w Europie.

A przecież Arsenal wyznaczał trendy w Europejskiej piłce, regularnie grał w Lidze Mistrzów. Modern Football Ich zayebau.

https://twitter.com/Sadioo10/status/1206271414229176321
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 16-12-2019 o 11:57

Uprawnienia umieszczania postów