Strona 165 z 165 PierwszyPierwszy ... 65115155161162163164165
Pokaż wyniki od 4,921 do 4,942 z 4942

Wątek: Premiership

Legionista Awatar Tom Kruz
    Czekam na tego gola MC w meczu z Lisami, czekam, a tu wciąż nic.

.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Somebody
    Ale brama o.O

Gintleman Awatar księciuniu
    To był gol godzien mistrzostwa.

Niestety.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Makrel
    I to jest kapitan. Pięknie Kompany pociągnął w okienko i pokazał fanom the Reds, że ten sezon jednak znowu nie dla czerwonej części Liverpoolu.
    Dla mnie coś nieprawdopodobnego, że piłkarze z Anfield z taką ilością punktów nie wygrają Premier League, choć nie ukrywam, że nie ubolewam nad tym w ogóle.

Jeszcze nic nie jest przesądzone. MC okrutnie męczą się w ostatnich meczach. Sensacja w Brighton jest możliwa.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Dobrze rozumiem, że jeśli piąty Arsenal zdobędzie LE to 4 Tottenham wypada z LM?

Gdzieś coś czytałem, że Max 4 drużyny mogą grać w danego kraju w LM.
    Tutaj wszystko ładnie wytłumaczone https://www.bbc.co.uk/sport/football/47806720

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Sensacja w Brighton jest możliwa.
    Wątpie. Niestety.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Leicester stawiło naprawdę solidny opór. Trzeba przyznać, że rywalizacja City z Liverpoolem jest w tym sezonie genialna.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Jeszcze nic nie jest przesądzone. MC okrutnie męczą się w ostatnich meczach. Sensacja w Brighton jest możliwa.
    Wczoraj wiczorem na TT widziałem coś takiego:

Ostatnia kolejka:
    Brighton-MC 4:0
    L'pool-Wolves 4:4

i mamy w tabeli:
    1. MC 95pkt 91:26
    1. L'pool 95pkt 91:26

W takim wypadku co by się działo bo zasnąłem a teraz nie mogę tego znaleźć? Świta mi, że parę sezonów temu też "groziło" taką sytuacją przed ostatnią kolejką(nie pamiętam kto i kiedy) i chyba mówiono o dodatkowym meczu zainteresowanych.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Wczoraj wiczorem na TT widziałem coś takiego:

Ostatnia kolejka:
    Brighton-MC 4:0
    L'pool-Wolves 4:4

i mamy w tabeli:
    1. MC 95pkt 91:26
    1. L'pool 95pkt 91:26

W takim wypadku co by się działo bo zasnąłem a teraz nie mogę tego znaleźć?
    A nie bezpośrednie ?

Drugiego cudu na korzyść Liverpoolu w odstępie kilku dni nie było. Na mistrzostwo Anglii kibice The Reds muszą czekać przynajmniej jeszcze rok.
    Trzy lata temu prorokowałem wiele lat chudych przed MU i niestety sprawdza się. Dziś błyskotliwie zakończyli sezon przegrywając u siebie ze zdegradowanym Cardiff.

Legionista Awatar Puszer
    97 punktów, tylko jedna porażka w całym sezonie i brak mistrzostwa. Coś niebywałego... Życzę im zdobycia Ligi Mistrzów, a raczej Kloppowi bo należy mu się.

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista Awatar Szawar
    Celebracja sędziego po awansie druzyny, której kibicuje do finału playoff.

https://www.youtube.com/watch?v=sG6AY0snB0w

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    A nie bezpośrednie ?
    Kilka dni minęło, ale taką ciekawostkę znalazłem:
    Subject to Rule C.17, if any two or more Clubs have scored the same number of
    points, have the same goal difference and have scored the same number of goals in
    League Matches in that Season; they shall be deemed to occupy the same position
    in the table
    źródło: https://pulse-static-files.s3.amazon...19_Digital.pdf

W książce strona 101 (stopka dolna strony) , w pdf readerze 105, podpunkt C.7. Czyli co, byłoby dwóch mistrzów?

edit. Dobra, bo nie doczytałem.
    If at the end of the Season either the League Champions or the Clubs to be relegated
    or the question of qualification for other competitions cannot be determined
    because two or more Clubs are equal on points, goal difference and goals scored,
    the Clubs concerned shall play off one or more deciding League Matches on neutral
    grounds, the format, timing and venue of which shall be determined by the Board.
    Czyli dodatkowy mecz lub mecze na neutralnym boisku.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 15-05-2019 o 19:09
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista Awatar Neg
    Naprawdę niesamowity sezon w Anglii. Po raz drugi City musi czekac do ostatniej kolejki by rozstrzygnąc kwestie mistrzostwa. Walka o top4 również praktycznie do końca o które walczyły 4 ekipy. Kolejny sezon zapowiada się jeszcze lepiej. Wszyscy będą ciekaw formy Manchesteru United, który przejdzie rewolucje. Niewiadomo co z transferami Chelsea, ale już teraz transfer Pulisicia zapowiada się na najlepszy transfer w Premiership. Zobaczymy czy podoła. Tottenham w końcu pójdzie na zakupy. Liverpool i City standardowo się wzmocnią a na horyzoncie naprawdę zajebisty projekt w Wolves i ciekaw jestem ich w kolejnym sezonie.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Szawar
    Leeds straciło szansę na awans do finału playoff przegrywając u siebie z Derby 2-4. Szkoda, bo to zasłuzona ekipa, w której grało kilka fajnych nazwisk.
    W finale nastąpi rywalizacja dwóch kumpli John Terry ( Aston Villa) i Frank Lampard (Derby).

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Naprawdę niesamowity sezon w Anglii. Po raz drugi City musi czekac do ostatniej kolejki by rozstrzygnąc kwestie mistrzostwa. Walka o top4 również praktycznie do końca o które walczyły 4 ekipy. Kolejny sezon zapowiada się jeszcze lepiej. Wszyscy będą ciekaw formy Manchesteru United, który przejdzie rewolucje. Niewiadomo co z transferami Chelsea, ale już teraz transfer Pulisicia zapowiada się na najlepszy transfer w Premiership. Zobaczymy czy podoła. Tottenham w końcu pójdzie na zakupy. Liverpool i City standardowo się wzmocnią a na horyzoncie naprawdę zajebisty projekt w Wolves i ciekaw jestem ich w kolejnym sezonie.
    Pytanie czy zostanie Pochettino. Po ostatnim meczu sezonu wypowiadał się dosyć tajemniczo i niejednoznacznie. Wprawdzie nie wiem gdzie miałby odejść (z wakatami na jego poziomie będą chyba tylko PSG i Barcelona) ale sygnał poszedł. Wiadomo że po jego odejściu Tottenham to już nie byłby ten zespół i nawet po jakichś zakupach, walka o TOP4 mogła by wyglądać tak jak w Manchesterze Utd. po odejściu Fergusona. Także jeszcze różnie z Tottenhamem w przyszłym sezonie może być.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Pytanie czy zostanie Pochettino. Po ostatnim meczu sezonu wypowiadał się dosyć tajemniczo i niejednoznacznie. Wprawdzie nie wiem gdzie miałby odejść (z wakatami na jego poziomie będą chyba tylko PSG i Barcelona) ale sygnał poszedł. Wiadomo że po jego odejściu Tottenham to już nie byłby ten zespół i nawet po jakichś zakupach, walka o TOP4 mogła by wyglądać tak jak w Manchesterze Utd. po odejściu Fergusona. Także jeszcze różnie z Tottenhamem w przyszłym sezonie może być.
    Gdzieś tam słyszałem, że ponoć jak wygra LM to na bank odchodzi. W sumie bym się nie zdziwił.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Leeds straciło szansę na awans do finału playoff przegrywając u siebie z Derby 2-4. Szkoda, bo to zasłuzona ekipa, w której grało kilka fajnych nazwisk.
    W finale nastąpi rywalizacja dwóch kumpli John Terry ( Aston Villa) i Frank Lampard (Derby).
    Fajne meczycho. Szkoda Leeds, w sumie ładną piłkę grali, ale z drugiej strony strasznie spieprzyli końcówkę sezonu.
    Cały czas w pierwszej trójce, a później się posypało. Mimo wszystko stawiałem, że awansują przez baraże.

Legionista
    Leeds gra jak każdy zespół Bielsy, pruje na początku sezonu a im dalej tym zawodnicy wyglądają gorzej fizycznie. Dochodzi do tego specyfika Championship gdzie gra się wiele meczów a większość z nich trzeba po prostu wybiegać. Mam nadzieję, że Aston Villa zamelduje się PL.

Legionista Awatar Makrel
    Ja polecam dzisiaj mecz półfinałowy o baraż do Championship Portsmouth - Sunderland. W pierwszym meczu piłkarze gości wygrali 1-0 po naprawdę dobrym meczu. Portsmouth przez większość sezonu top 2 w League One, końcówka dramat. Z tego co dobrze kojarzę, to drużyny te będą mierzyły się w tym sezonie po raz piąty. Póki co, lepsi piłkarze Pompey.

Transmisja od 20:45 na Eleven Sports 1.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Gdzieś tam słyszałem, że ponoć jak wygra LM to na bank odchodzi. W sumie bym się nie zdziwił.
    Tak mówili w "Football blody hell" na weszlo, chociaż bardziej sugerowali, że to by było oczywiste, a nie że na bank odchodzi. No zobaczymy. Ja będe Pochettino kibicował gdziekolwiek pójdzie. Wprowadził Tottenham na salony, nie szastając kasą, a gdyby wygrali Ligę Mistrzów to pomnik miałby murowany. Świetny trener. Będę bardzo ciekawy jak sobie poradzi w nowym miejscu, ale jeśli miałby odchodzić, to nie chciałbym aby to była Anglia
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Uprawnienia umieszczania postów