Strona 164 z 164 PierwszyPierwszy ... 64114154160161162163164
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,912 z 4912

Wątek: Premiership

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Ciekawe czy pojawią sie dylematy, czy lepiej by został mistrzem zespół z tego samego miasta, czy odwieczny rywal.
    Oczywiście by lepiej żeby został mistrzem Manchester City, ale w tym spotkaniu dylematów nie będzie. Jeśli te punkty stracone decydowałyby np. o tym, że United nie wejdzie do pierwszej czwórki to myślę, że każdy miałby wtedy w dupie kto tym mistrzem zostanie. United ma własny pościg i muszą w każdym meczu grac o 3 pkt. Szczególnie, że Arsenal i Chelsea nie odpuszczają.

W United powoli wietrzenie szatni. De Gea zdecydowany zostac w United na długie lata, trzon zespołu zostanie utrzymany. Już teraz wiadomo, że to ostatni sezon Valencii w Manchesterze. Na wylocie Darmian i Rojo. Niepewna przyszłość czeka Sancheza. Najprawdopodobniej odejdzie bowiem inkasuje ogromną pensje a gra piach. Pod obserwacją znajduje się Pepe z Lille.
    Niemal pewne wydaje się pozostanie Norwega na stanowisku menago United. Jeszcze przed końcem sezonu ma został oficjalnie ogłoszony.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Neg
    No i Manchester United po tej kolejce tylko 3 punkty straty do trzeciego w tabeli Tottenhamu! Piękna sprawa. Ole wyciąga 110% z rezerwowych. Ostatnie mecze i ten przypieczetuje odejście Alexisa. Dalot prezentował się znacznie lepiej na prawej pomocy. Piękny sezon w Anglii.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Szawar
    Wałków sędziowskich ciąg dalszy, Manchester City zdobywa bramkę ze spalonego, który ustawił mecz, a Liverpool traci bramkę po faulu na bramkarzu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Wałków sędziowskich ciąg dalszy, Manchester City zdobywa bramkę ze spalonego, który ustawił mecz, a Liverpool traci bramkę po faulu na bramkarzu.
    Serio, kibice Liverpoolu nie mogą w tym sezonie narzekać na sędziów. Żeby wspomnieć mecze takie jak domowe starcie z Napoli(brak czerwonej kartki dla Van Dijka) czy wyjazd na West Ham(uznana bramka ze spalonego, zapewniony punkt).

Klopp oczywiście podchodzi do tego inaczej. Wg. niego wszystko jest przeciwko jego zespołowi wiatr (mecz z Evertonem) śnieg(z Leicester), ponownie wiatr(domowy mecz z Southampton w 2017) kontuzje przeciwników które zdekoncentrowały jego zespół (wyjazd na Old Trafford) suche boisko (2-2 West Brom), znów wiatr (1-2 z Wolves). A zdarzało mu się też oskarżać stację TV czy sumienie sędziego(West Ham).

Nie ma co szukać winnych, Liverpool nie jest teraz liderem z własnej winy. Ostatnio na wyjazdach prezentują się dramatycznie, i co gorsza, nie można powiedzieć, że walczą do końca, że szturmują bramkę przeciwnika. Wręcz przeciwnie, wychodzą mocno defensywnie a sam Klopp również przeprowadza albo zmiany 1 do 1 albo wpuszcza zawodników defensywnych.

edit.

Wszedłem sobie na fanowską stronę Liverpoolu w Polsce (lfc.pl), żeby sprawdzić, czy inni też węszą spisek mający na celu nie dopuszczenie do wygrania Premier League przez Liverpool po raz pierwszy, ale moją uwagę przykuł inny, mistrzowski komentarz.

Zawdzięczam życie Nahornemu. Sześć miesięcy temu miałem wypadek samochodowy i byłem w śpiączce. Pewnego dnia moja pielęgniarka odpaliła PL na C+ i usłyszałem Nahornego. Wtedy się obudziłem, wstałem i wyłączyłem telewizor.
    Genialne.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 10-03-2019 o 15:18
    team LEGIA

Legionista
    https://www.youtube.com/watch?v=gCOUiycidjI

Derby Birmingham, z cyklu na zachodzie sobie poradzili

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

Ten sam zawodnik, zdobywa zwycięską bramkę w derbach

https://www.youtube.com/watch?v=ce89fdMIDmw

Legionista Awatar Benek
    Artur wrócił na ławkę... Dziwna decyzja biorąc pod uwagę, że dał kilka pkt jak grał.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    No i wpierdol.

Legionista Awatar Szawar
    Ale sędziowie przekrecili Cardiff.

Legionista Awatar (L)ukas
    Ale sędziowie przekrecili Cardiff.
    Za akcję z transferem Sali niech gniją.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Neg
    W Anglii kolejna ciekawa kolejka. Poza Liverpoolem i City cała czołówka potraciła punkty. Manchester United w kryzysie, Chelsea w dalszym ciągu szuka formy a Arsenal i Tottenham nie wykorzystują okazji by umocnic się w top4. Sytuacja arcyciekawa bo do ostatniej kolejki będzie walka o top4.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Szawar
    Sprawa mistrzostwa rozstrzygnęła się raczej podczas wczorajszych derbów. Tylko MU w moim przekonaniu mogł jeszcze urwać punkty rozpędzonej druzynie Guardioli. Patrząć na ich kalendarz, gdzie konczą rozgrywki z druzynami Burnley, Leicester City i Brighton, ciężko wnioskować, żeby potracili punkty.
    Liverpool może zdobyć 97 punktów nie być mistrzem Anglii, kuriozum.

Legionista Awatar (L)ukas
    Już? Przecież to miał być TEN rok?
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar Tomereek
    Sprawa mistrzostwa rozstrzygnęła się raczej podczas wczorajszych derbów. Tylko MU w moim przekonaniu mogł jeszcze urwać punkty rozpędzonej druzynie Guardioli. Patrząć na ich kalendarz, gdzie konczą rozgrywki z druzynami Burnley, Leicester City i Brighton, ciężko wnioskować, żeby potracili punkty.
    Przecież w poprzednim sezonie City zdobyło 100 punktów, więc nie nazwałbym tego - kuriozum
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar Benek
    Trzeba liczyć, że Cardif będzie walczyć do końca o utrzymanie z Brighton wtedy ta ostatnia kolejka może być niezwykle ciekawa
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Szawar, serio liczyłeś, że najsłabsze za mojego życia MU odbierze punkty City? Moim zdaniem najłatwiejszy mecz. Zgadzam się natomiast, że wygląda na to, że pozamiatane. Wygrana nad Totkami była kluczowa.

Legionista Awatar Makrel
    City może stracić punkty z Leicester i Burnley, tak jak i Liverpool z Newcastle i Wolves. Nie takie rzeczy piłka widziała.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Szawar, serio liczyłeś, że najsłabsze za mojego życia MU odbierze punkty City? Moim zdaniem najłatwiejszy mecz. Zgadzam się natomiast, że wygląda na to, że pozamiatane. Wygrana nad Totkami była kluczowa.
    Liczyłem, że zmobilizują się bardziej na derby.

GieKaeSiak
    Zmobilizowali się, szczególnie w pierwszej połowie. Po prostu z tym składem niewiele da się zrobić.

https://bigdaddybet.blogspot.com/ - Kupon na dziś już dostępny! kurs 30-70! polecam bo na 9 kuponów trafili aż 7 i zdjęcia ich są na blogu! sam gram z nimi od 10 dni i są uczciwi ! Wszystko rzetelne i można zarobić. mają info.

Legionista Awatar e(L)egion
    Ja na Twoim miejscu to jeszcze po cichutku liczyłbym na Burnley. To jest strasznie niewdzięczny rywal. Ostatnio się postawili Chelsea na Stamford Bridge. Jednak teraz to Liverpool ma gorszy kalendarz. Nie dość, że takie Wolverhampton czy Newcastle wyglądają o wiele gorzej niż Burnley, Leicester czy Brighton, to jeszcze trzeba rozegrać dwa mecze w Lidze Mistrzów. No nie wygląda to dla kibiców The Reds optymistycznie.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Uprawnienia umieszczania postów