Strona 158 z 158 PierwszyPierwszy ... 58108148154155156157158
Pokaż wyniki od 4,711 do 4,726 z 4726

Wątek: Premiership

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    A tak z "kibicowskiego punktu widzenia", to jak on był postrzegany wśród fanów Lester?
    Akceptowali go, bo dał kasę i osiągnęli sukces, czy raczej nie był lubiany, jako "obcy kapitał", miliarder z zachcianką na własny klub?

Legionista Awatar trzeci
    Wyciągnął klub z długów, dwa lata po awansie do Premier League zdobyli mistrzostwo Anglii. Ciężko żeby go tam nie lubili.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Wyciągnął klub z długów, dwa lata po awansie do Premier League zdobyli mistrzostwo Anglii. Ciężko żeby go tam nie lubili.
    Dodatkowo w dzień swoich urodzin rozdawał kibicom karnety za darmo, przekazał 2 mln funtów miejskiemu szpitalowi.

Właściciel Lisów był nie tylko człowiekiem rozsądnym, ale i bardzo poważanym przez fanów swojego klubu. Z pewnością pamiętacie innego biznesmena z południowo-wschodniej Azji. Vincenta Tan, który kupił Cardiff City i skłócił się z kibicami przez swoje impulsywne i niezgodne z nimi decyzje.

W Leicester jednak kochano człowieka, który sprawił, że drużyna w końcu wróciła na najwyższy poziom rozgrywkowy. Pamiętał o kibicach i udowadniał to poprzez małe, przyjazne gesty. Z okazji jego urodzin na stadionie można było odebrać darmowe hot dogi i napoje. Na swoją „sześćdziesiątkę” rozdał sześćdziesięciu fanom sezonowe karnety. Był uśmiechnięty i angażował się w życie klubu, chętnie pozował do zdjęć. No i miał niesamowitego nosa.

Życie w Premier League było bardzo trudne. Długo wydawało się, że Lisy nie mogą uniknąć relegacji, ale jednak „wielka ucieczka” spod topora pozwoliła na utrzymanie. Nigel Pearson nie utrzymał jednak posady, a władze klubu zadecydowały o zatrudnieniu Claudio Ranieriego, który został zwolniony po fatalnych wynikach z kadrą Grecji.

Wszyscy pamiętamy, jak to się skończyło. Leicester City napisało jedną z najcudowniejszych opowieści w historii Premier League, zaprzeczając wszelkim przedsezonowym przewidywaniom i zdobywając tytuł mistrzowski. Słynny kurs 5000-1 mówi wszystko.

Vardy’ego, Kante, Mahreza, Wasyla i spółkę czekała w nagrodę bardzo miła niespodzianka. Każdy dostał od szefa nowiutkie BMW i8, warte 105 tysięcy funtów za sztukę. Właśnie takie rzeczy sprawiały, że wszyscy fani Lisów pałali ogromną sympatią do pana Srivaddhanaprabha.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    A tak z "kibicowskiego punktu widzenia", to jak on był postrzegany wśród fanów Lester?
    Akceptowali go, bo dał kasę i osiągnęli sukces, czy raczej nie był lubiany, jako "obcy kapitał", miliarder z zachcianką na własny klub?
    Był bardzo szanowany nie tylko za to co zrobił z klubem ale też za działalność dobroczynną. Leicester jest jednym z najbardziej multikulturowych miast w Anglii więc raczej nie słyszało się tam tekstów o "obcym kapitale".
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Dzięki Panowie. Z tego co piszecie, to nie kolejny miliarder z walizką kasiory i z myślą "co by tu kupić, aaa klub se kupię", ale człowiek który faktycznie żył tym klubem. Szkoda

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Dzięki Panowie. Z tego co piszecie, to nie kolejny miliarder z walizką kasiory i z myślą "co by tu kupić, aaa klub se kupię", ale człowiek który faktycznie żył tym klubem. Szkoda
    Też wydaje mi się, że czym innym jest miliarder, który dorobił się majątku ciężka praca i inteligencja a czym innym jakiś pajac co się urodził na ropie i wydaje kasę na prawo i lewo nie patrząc na nic.

Wielka szkoda człowieka i osób z nim lecących.

Legionista Awatar Szawar
    Tej tragedii można bylo uniknąć, czemu wystartowali jak widać dym z silników. Przykre.

https://streamable.com/sovg0?fbclid=...Og4ZdYeZtYf4hk

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Tej tragedii można bylo uniknąć, czemu wystartowali jak widać dym z silników. Przykre.

Poszperałem trochę w internecie i okazuje się, że takie "puszczenie dymka" na rozruchu nie jest niczym nadzwyczajnym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Jprdl, a ja do tej pory myślałem, że on leciał i rozbił się tym samolotem pasażerskim w Indonezji Musiało się to jakoś w czasie pokryć, przynajmniej informacje o obu przypadkach. Wszędzie słyszałem, że prezes Leicester zginął w wypadku lotniczym(nie słyszałem o żadnym śmigłowcu) i równolegle gadano katastrofie Boeinga.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Jprdl, a ja do tej pory myślałem, że on leciał i rozbił się tym samolotem pasażerskim w Indonezji Musiało się to jakoś w czasie pokryć, przynajmniej informacje o obu przypadkach. Wszędzie słyszałem, że prezes Leicester zginął w wypadku lotniczym(nie słyszałem o żadnym śmigłowcu) i równolegle gadano katastrofie Boeinga.
    Z tego co wiem to po meczu leciał na lotnisko i w nocy miał lecieć do Azji . Na stadionie jeszcze trwało pomeczowe studio i mikrofony zarejestrowały eksplozję .

Legionista Awatar Szawar
    Premier League do końca sezonu 2021/2022 wyłącznie w Canal+
    Stacja pokaże co najmniej 32 mecze w sezonie więcej, niż przy obecnych prawach.

Legionista Awatar Benek
    Pickford
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Ja coś czuję, że mogą spróbować Kloppa wyciągnąć. I to mógłby być dobry ruch, na lata.

Gclub มือถือ ทางเข้า Gclub

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Pickford
    https://streamable.com/ahhxo?fbclid=...xIWTeiJejRd-hs

Każdy ma swojego Kariusa.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Pickford
    W końcu i na pyskatego cwaniaczka przyszła tzw. "kryska". Dawno mnie tak nie ucieszył gol dla Liverpoolu, choć ten klub nie należy do moich ulubionych.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Arsenal na gazie tuż przed rozpoczęciem sezonu . https://www.thesun.co.uk/sport/footb...k-club-bosses/

Uprawnienia umieszczania postów