Strona 152 z 156 PierwszyPierwszy ... 52102142148149150151152153154155156 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,531 do 4,560 z 4664

Wątek: Premiership

Olimpia Elbląg
    Ross Barkley nowym piłkarzem Chelsea.The Blues zapłacili Evertonowi około 15 milionów funtów. Anglik podpisał pięcioipółletni kontrakt z klubem.

Legionista Awatar Szawar
    Piękny debiut Van Dijka, bramka w derby, dająca zwycięstwo.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Piękny debiut Van Dijka, bramka w derby, dająca zwycięstwo.
    W ofensywie daje rade ale z tyłu strasznie dzis nerwowy.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    A mnie Liverpool wcale nie przekonuje. Ani dzisiaj z Evertonem, ani ostatnio z Burnley, oba mecze z Sevillą. Zobaczymy jak to będzie z City. Manchesterowi życzę z dwóch porażek z rzędu, żeby była chociaż namiastka emocji do końca ligi, natomiast sam Klopp raczej z Liverpoolem nic nie wygra.

Legionista Awatar Benek
    Coutinho przechodzi do Barcy za 142 mln. Ciekawe kogo Klop ma na oku wzamian.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Duma Katalonii zapłaci 106 milionów funtów + dodatkowo 36 milionów w formie różnorakich bonusów. Coutinho zgodził się podpisać 5.5 letni kontrakt, na mocy którego będzie inkasował 12.1 mln funtów rocznie.

Latem idzie do nich Naby Keita. 65-75 mln euro czy coś koło tego.

Legionista
    Szkoda. Ale należy docenić jego postawę po nieudanym transferze w lecie. To niby powinno być oczywiste, ale niestety nie jest. Wypracował 21 bramek w 20 meczach. Teraz Liverpool musi się postarać, bo zastąpić takiego zawodnika nie będzie łatwo.
    Pewnym było, że ten transfer w końcu stanie się rzeczywistością, ale byłem przekonany, że Coutinho dogra sezon do końca na Anfield.

Prawie połowa z tych 40 milionów zostanie wypłacona po rozegraniu przez Coutinho stu meczów w barwach Barcelony, pięć milionów euro za zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów w ciągu najbliższych dwóch sezonów i kolejne pięć milionów za triumf w tych rozgrywkach
    Na te 20 melonów to Lfc będzie musiało trochę poczekać. I wcale pewnym nie jest, że ich doczeka, bo różnie to się w życiu dzieje.

Keita to jest pewną opcją Lfc od tego lata. Nie pamiętam, czy za niego już coś wpłacali, czy nie, ale w lecie na pewno było informacja, że Keita będzie zawodnikiem Liverpoolu po rozegraniu sezonu w Lipsku. IMO świetny transfer, bardzo przyjemnie się ogląda Nabiego, gość ma wszystko, żeby być topowym graczem przez wiele lat.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez piterek Zobacz posta
    Latem idzie do nich Naby Keita. 65-75 mln euro czy coś koło tego.
    No tak ale to jednak nie ten typ zawodnika.

Szawar, wiesz kogo maja na oku?

Właśnie doczytałem, że Mahreza za 55 mln biorą Bardzo dobry ruch!
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 06-01-2018 o 21:33
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    No tak ale to jednak nie ten typ zawodnika.

Szawar, wiesz kogo maja na oku?

Właśnie doczytałem, że Mahreza za 55 mln biorą Bardzo dobry ruch!
    To typ zawodnika, który zastąpi Cana, który w lecie ma odejść do Juventusu.
    Tak, podobno negocjacje w sprawie Mahreza są bliskie finalizacji.

Edit: zainteresowani są jeszcze Lemarem, Goeretzką, Lucasem Mourą i Draxlerem.
    Monitorują również podobno możliwość ściągnięcia nowego bramkarza.
    Kierunek obrany na Oblaka, Alisona i Butlanda.
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 07-01-2018 o 10:00

GieKaeSiak Awatar Peace
    Szkoda Mahreza, ale może tygodniówką sobie wynagrodzi transfer do klubu bez szans na jakiekolwiek sukcesy sportowe. Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno łączono go z Realem Madryt..

Legionista Awatar Benek
    To typ zawodnika, który zastąpi Cana, który w lecie ma odejść do Juventusu.
    Tak, podobno negocjacje w sprawie Mahreza są bliskie finalizacji.

Edit: zainteresowani są jeszcze Lemarem, Goeretzką, Lucasem Mourą i Draxlerem.
    Monitorują również podobno możliwość ściągnięcia nowego bramkarza.
    Kierunek obrany na Oblaka, Alisona i Butlanda.
    Lemara pewnie Wenger wyciąganie jak odjedzie Sanchez. Goretzka to chyba do Bayernu idzie. A co do bramkarza to cały czas się dziwię czemu ściągnąć Fabiana??
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Szkoda Mahreza, ale może tygodniówką sobie wynagrodzi transfer do klubu bez szans na jakiekolwiek sukcesy sportowe. Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno łączono go z Realem Madryt..
    Mają piekielnie mocny atak. Grają w LM oraz walczą o 2-4 więc tak bym ich zespołu nie nazwał.

Legionista Awatar Szawar
    Lemara pewnie Wenger wyciąganie jak odjedzie Sanchez. Goretzka to chyba do Bayernu idzie. A co do bramkarza to cały czas się dziwię czemu ściągnąć Fabiana??
    Fabian nakrywa czapką obecnych bramkarzy Liverpoolu, też się dziwie, że brakuje zainteresowania.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Mają piekielnie mocny atak. Grają w LM oraz walczą o 2-4 więc tak bym ich zespołu nie nazwał.
    A za grę w LM czy miejsca 2-4 (obstawiam, że skończą ligę na 5 miejscu) są przyznawane jakieś trofea?
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    A za grę w LM czy miejsca 2-4 (obstawiam, że skończą ligę na 5 miejscu) są przyznawane jakieś trofea?
    Zależy co nazwiemy sukcesem sportowym. Dla mnie to luźne pojęcie, którym można nazwać zajęcie dowolnej lokaty przez zespół w zależności jakim potencjałem dysponuje.
    Np. dla takiego Swansea sukcesem i to mega byłoby zajęcie miejsca w TOP10.
    Przy tak mocnej konkurencji jaka gra w Premiership drugie bądź trzecie miejsce będzie dla Liverpoolu sukcesem. Tak samo dojście np. do półfinału LM.

Legionista Awatar Benek
    Zależy co nazwiemy sukcesem sportowym. Dla mnie to luźne pojęcie, którym można nazwać zajęcie dowolnej lokaty przez zespół w zależności jakim potencjałem dysponuje.
    Przy tak mocnej konkurencji jaka gra w Premiership drugie bądź trzecie miejsce będzie dla Liverpoolu sukcesem. Tak samo dojście np. do półfinału LM.
    Oj chyba nie wydaje się najwięcej w historii na obronce aby zająć 2 albo 3 miejsce. Oczywiście w tym sezonie w lidze pozostała walka o miejsca 2-4, nie mniej jednak dla takiego klubu jakim jest Liverpool celem zawsze powinno być mistrzostwo
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Wydatki w Premiership to w ogóle inny poziom, jako przykład Bednarek na którego wydano 6mln euro.

Tam żeby być w TOP6 trzeba operować pokaźnymi kwotami.

Legionista Awatar Benek
    Wydatki w Premiership to w ogóle inny poziom, jako przykład Bednarek na którego wydano 6mln euro.

Tam żeby być w TOP6 trzeba operować pokaźnymi kwotami.
    Oczywiście, że tak. Nie mnie jednak myślę, że Klop przychodząc do Liverpoolu dostała za zadanie wygranie jakiegoś trofeum
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

GieKaeSiak Awatar Peace
    Racja, tylko pytanie co jest sukcesem dla Marheza?

Jak zdobywał Mistrzostwo Anglii to chciał go cały świat, został w klubie bo chciał z Lisami zagrać w LM, a teraz po 1,5 roku trafia do ekipy, której osiągnięcia w Premier League w ostatnich 10 latach wyglądają tak 4/8/6/2/7/8/6/7/2/4. Na 8 ostatnich sezonów tylko dwie kwalifikacje do LM. 1 trofeum w ostatniej dekadzie i to w dodatku Puchar Ligi.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista
    Piszesz o nim, jakby był co najmniej jakimś Neymarem

Przejście z Leicester do Liverpoolu, który jednak wyraźnie po latach posuchy się odradza, to moim zdaniem znaczący awans sportowy. To znaczy nie wiem jakie tam ma/miał alternatywy, ale wielu już przepadło po transferze do Realu, z kolei tutaj zna ligę, więc IMHO decyzja super rozsądna.

Legionista
    Panowie czas na chwilę puścić swoje maniury w miasto gdyż dziś Chesea -Arsenal o 21 na Elevenie.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Arsenal z kolejną porażką w tym sezonie. Na chwilę obecną, jedyną szansą na LM w następnym sezonie, to zwycięstwo w LE, ale to raczej im nie grozi.....

A tymczasem mecz LFV - MC. W bardzo dobrym tempie. Jakby komentatorzy nie wspominali o braku Coutinho, to nawet tego bym nie zauważył. Zobaczymy jak to pójdzie w drugiej połowie.

Chociaż, trzeba wspomnieć, że obie bramki padły po błędach bramkarzy, choć ten bardziej ewidentny błąd to błąd Kariusa.

edit:

Po golu na 4-2 zacząłem uważać, że kto jak kto, ale LFC może tego nie wygrać. Po 4-3 zacząłem uważać, że LFC tego nie wygra. A jednak.

Słaby mecz Edersona. Bramka na 4-1 nieco szokująca. Ale Klopp pod przy wolnym (stan 4-3) wyglądał jakby serce miało mu stanąć, bo przecież 3 bramkowe prowadzenia już nie raz marnowali.

Ładnie teraz wygląda tabela premier League i miejsca 2-4(chyba, że MU wygra, to zaburzy tą ładną symetrię), wszyscy po 47pktów.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 14-01-2018 o 18:02

Olimpia Elbląg
    Paul Lambert nowym szkoleniowcem Stoke City. Szkot zastąpił na stanowisku menadżera „The Potters” zwolnionego przed kilkoma dniami Marka Hughesa i podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku.

Olimpia Elbląg
    Theo Walcott zostanie nowym zawodnikiem Evertonu. Będzie kosztował 20 mln funtów.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    David Moyes oficjalnie został nowym trenerem West Ham United - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.
    Z klubem podpisał umowę obowiązującą do końca trwającego sezonu.
    Nie wróży to niczego dobrego dla Młotów.
    Spadek jak nic.
    Tak sobie sprawdziłem:
    przed Moysem w lidze bilans 2-3-6 (0,81 pkt/mecz) i 18 miejsce
    za Moysa w lidze bilans 4-4-4 (1,33 pkt/mecz) i awans na 11 miejsce; w tym zwycięstwo z Chelsea i remisy z Arsenalem i Tottenhamem
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

GieKaeSiak Awatar Peace
    Nikt tu jeszcze nie wrzucił hitu na miarę Despacito?

Salah Salah tu dudu tu du du Mane Mane
    Ostatnio edytowane przez Peace ; 19-01-2018 o 12:24

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tak sobie sprawdziłem:
    przed Moysem w lidze bilans 2-3-6 (0,81 pkt/mecz) i 18 miejsce
    za Moysa w lidze bilans 4-4-4 (1,33 pkt/mecz) i awans na 11 miejsce; w tym zwycięstwo z Chelsea i remisy z Arsenalem i Tottenhamem
    Wygląda na to, że się myliłem co mnie bardzo cieszy
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Wygląda na to, że się myliłem co mnie bardzo cieszy
    Efekt nowej miotły, również się cieszę, że się myliłem i WHU osiąga niespodziewanie dobre wyniki.

Gintleman Awatar księciuniu

Premiership

Cieszę się razem z Wami - sentyment po You just meet ICF pozostał
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 19-01-2018 o 23:18
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów