Strona 151 z 156 PierwszyPierwszy ... 51101141147148149150151152153154155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,530 z 4662

Wątek: Premiership

Legionista Awatar LOL3K
    City może otwierać szampany.
    Wątpię, żeby roztrwonili taką przewagę.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Naguto
    City wyraźnie lepsi i zasłużenie wygrali ten mecz, chociaż jako wielki fan United liczyłem na urwanie choćby punktu.
    Sprawa mistrzostwa wydaje się być rozstrzygnięta.
    Legia Legia Warszawa

Legionista Awatar Bary89
    Ech jak mnie może boleć ten sezon EPL to szok, mam nadzieję że w końcu się zatną bo mistrzostwa Guardioli i to w takim stylu nie zdzierżę.
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    Ech jak mnie może boleć ten sezon EPL to szok, mam nadzieję że w końcu się zatną bo mistrzostwa Guardioli i to w takim stylu nie zdzierżę.
    Dlaczego? Nienawiść do Pepa?

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    Już teraz losy mistrzostwa wydają się być rozstrzygnięte, ale jeżeli dodatkowo City nie potknie się w święta (boxing day) oraz w styczniu to pozamiatane. Przyznam się, że nie wierzyłem w Guardiolę w PL. Cóż, widać jednak ,że sporo potrafi.

Mimo wszystko poczekajmy do stycznia, wszak wszystko zdarzyć się może. Na pewno w końcu zadyszkę złapią.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Już teraz losy mistrzostwa wydają się być rozstrzygnięte, ale jeżeli dodatkowo City nie potknie się w święta (boxing day) oraz w styczniu to pozamiatane. Przyznam się, że nie wierzyłem w Guardiolę w PL. Cóż, widać jednak ,że sporo potrafi.

Mimo wszystko poczekajmy do stycznia, wszak wszystko zdarzyć się może. Na pewno w końcu zadyszkę złapią.
    Dobry mają terminarz w tym okresie, będąc w obecnej formie, nie powinni się potknąć.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Ljubo-jad
    A cóż się stalo z naszym największym fanem MU- looking1916??
    zero odzewu, żaloba po porażce w derbach??

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dziś MC pokonuje 4:1 Tottenham nie wykorzystując jeszcze karnego . Szesnasta wygrana z kolei , walec jedzie dalej .

Legionista Awatar Benek
    Kiedyś już widziałem takiego walca co jechał równo że wszystkimi i wygrywal wszystko co się dało
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Strzelanina w Londynie ,a to jeszcze nie koniec !
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    No to się w akcji na 3-3 popisali, najpierw obrońcy zostawiając Firmino kilometry kwadratowe miejsca w okolicach własnej 16ki, a potem Cech broni w nie tak, jak Cech powinien.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    No to się w akcji na 3-3 popisali, najpierw obrońcy zostawiając Firmino kilometry kwadratowe miejsca w okolicach własnej 16ki, a potem Cech broni w nie tak, jak Cech powinien.
    A co zrobił Gomez albo Minolet ?
    Meczycho jednak pierwszorzędne.

Gintleman Awatar księciuniu
    I czy ci Angole nie mogą zawsze grać o takiej porze...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Antares
    Ahh ten Liverpool gdyby oni do tego ataku dokupili ze trzech porządnych obrońców i bramkarza to by mogła być naprawdę bardzo mocna drużyna. A tak znowu cisną, cisną, w pierwszej połowie mogli zamknąć mecz, strzelają na 2-0 i po chwili na 5 minut się wyłączają i się robi 2-3.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Nie wiem co zrobili, bo mecz włączyłem jak piłka była ustawiana na środku boiska po golu na 3:2.

Wielce się nie zdziwię, jeśli na koniec sezonu Liverpool będzie poza Top4. Są tak chimeryczni, zarówno w przebiegu sezonu jak i jednego meczu, że blokuje im to możliwość osiągnięcia czegokolwiek. Liverpool odkąd przyszedł Klopp może i gra nieco ładniej, ale można było oczekiwać, że w końcu ich gra będzie równa. W Lidze Mistrzów fajerwerków też nie ma, wcale bym Porto w 1/8 nie skreślał. Liverpool to taki zespół, że może z każdym odpaść(jak i z każdym wygrać, albo wygrać chociażby jedną połowę).

Legionista Awatar BlackAdder
    Znów wieczorem i znów świetny do oglądania mecz. United-Leicester 2:2 po bramce Lisów w ostatniej minucie. Manchester nie wygrał na własne życzenie, mieli multum sytuacji, żeby zabić mecz.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ahh ten Liverpool gdyby oni do tego ataku dokupili ze trzech porządnych obrońców i bramkarza to by mogła być naprawdę bardzo mocna drużyna. A tak znowu cisną, cisną, w pierwszej połowie mogli zamknąć mecz, strzelają na 2-0 i po chwili na 5 minut się wyłączają i się robi 2-3.
    Noi wzmocnienia w obronie zaczęli, bo z Southampton przechodzi van Dijk za 70 mln funtów :szok:

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Noi wzmocnienia w obronie zaczęli, bo z Southampton przechodzi van Dijk za 70 mln funtów :szok:
    Liverpool nie zapłaci 70 mln funtów za van Dijka.
    https://twitter.com/sundayworld/stat...741056/photo/1

Legionista
    Na Old Trafford póki co mamy niespodziankę. Po porażce z Tottenhamem u siebie aż 0-3, podrażnione Burnley czekało na wyjazd do Manchesteru, nabuzowani sportową złością prowadzą 2-0 Zobaczymy jak to będzie po przerwie. Taki wynik chyba zniszczy ostatnie nadzieje, na dogonienie City w tym sezonie.

To nie tak miało wyglądać, niech walka o Mistrzostwo jeszcze potrwa.... Jeżeli teraz nagle City nie dozna 2 porażek, to raczej pozamiatane.

Legionista
    Oficjalnie: Liverpool zapłaci 75mln funtów za Van Dijka który jeszcze 3 lata temu dostał 6 bramek od takich asów jak Żyro, Kosecki czy Kucharczyk.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Oficjalnie: Liverpool zapłaci 75mln funtów za Van Dijka który jeszcze 3 lata temu dostał 6 bramek od takich asów jak Żyro, Kosecki czy Kucharczyk.
    Czyli letnie okienko to był tylko wstęp do kolejnych absurdalnych cen za zawodników.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Portowiec Awatar Bugi B.
    Gruba przesada ta kwota
    Ale szacun dla działaczy Soton, że wycisneli tyle za obrońcę.

Legionista Awatar Szawar
    Swietny interes dla Soton sprzedać za takie pieniądze zawodnika, grajacego na pozycji obrońcy. Mam tylko nadzieje, że nie okaże się to drugi Lovren.

Legionista Awatar Benek
    Swoją drogą jaki h.ujowy musi być ten Bednarek, że nie łapie się do składy tak beznadziejnie grających świętych.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    No to chyba już wiedzieliśmy po meczach Legii z Lechem w zeszłym sezonie
    Jedynie selekcjoner nie widzi, bo załapał się (nie myle się?) na jedno powołanie....

Legionista Awatar Chmielo
    Rynek transferowy jest odrealniony i na maksa zepsuty, ale to co dzieje się w Anglii to już wyższy poziom absurdu. 85 mln za obrońcę ze średniaka ligi angielskiej? Niezły odlot.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Ale meczycho!!! A Morata to zjeb
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ja to czasami mam wrażenie, że do meczów Premiership jakiś niezły dramaturg pisze scenariusze
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Ja to czasami mam wrażenie, że do meczów Premiership jakiś niezły dramaturg pisze scenariusze
    Zwłaszcza w ostatnim czasie na Emirates
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    W końcu grał z Benzemą, czego się dziwisz?

Uprawnienia umieszczania postów