Strona 144 z 155 PierwszyPierwszy ... 4494134140141142143144145146147148154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,291 do 4,320 z 4650

Wątek: Premiership

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Szkoda, że Tottenham tradycyjnie bez mistrzostwa. Najwięcej goli zdobytych, najmniej straconych i tylko 2 miejsce.
    Często słyszy się, że trudno być kibicem Arsenalu. Trudno to być kibicem Spurs - od 1961 bez mistrzostwa (nie jestem fanem ani jednych, ani drugich).
    Co do MU potwierdziła się moja teoria z końcówki poprzedniego sezonu, że teraz mają i jeszcze czas jakiś pewnie mieć będą okres lat chudych. W tym sezonie to totalnie bezpłciowa drużyna wygrywająca jedną lub dwiema bramkami albo remisująca. Oby wpadł chociaż ten puchar UEFA.
    Co do Tottenhamu i tak systematycznie pną się w górę , bo zawsze były śmiechy że mają problem by się załapać do TOP 4. Także systematycznie robią progres. W tym było ciężko zdobywać mistrza z uwagi na Chelsea która swobodnie mogła się skupić jedynie na lidze.

Jestem ciekaw czy uda im się zatrzymać zatrzymać najlepszych grajków jak Ali , Kane czy Eriksen.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Jestem ciekaw czy uda im się zatrzymać zatrzymać najlepszych grajków jak Ali , Kane czy Eriksen.
    I to jest właśnie kluczowa kwestia.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    Spursi często grają widowiskowo,kupują publikę,ale kluczowe są trofea, a tutaj Tottenham posiadł chyba tylko drugorzędny Puchar Ligi(W Europie także bez sukcesów).Takim odpowiednikiem z ambicjami można chyba określić Chelsea sprzed ery Abramowicza(druga połowa lat 90) ,która wygrywała Puchary Anglii,Puchar Zdobywców Pucharów(wspaniałe czasy, bo jak dla mnie ten puchar był równie zacny co Puchar Europy/LM)+SPE.Poza tym ciekawe co z Wengerem,czy pomimo braku 4 miejsca i LM(czyli poznańskiego zarobku) znowu urobi władze klubowe i dalej będzie frustrował kibiców
    Ostatnio edytowane przez Berni ; 21-05-2017 o 20:10

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Porażka z Ajaxem i puchar pocieszenia razem z Arsenalem.
    MUsi ci być smutno A drugi sezon MoUrinho dopiero nadchodzi
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Dyer
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Trudno to być kibicem Spurs - od 1961 bez mistrzostwa
    Fani Newcastle czekają od 1927, choć to za dużo powiedziane, ci co pamiętają mają 100 lat, reszta to albo starcy albo ci, co zupełnie nic nie wiedzą o tamtych czasach ;-)

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    MUsi ci być smutno A drugi sezon MoUrinho dopiero nadchodzi
    Po 2-0 poszedłem spać, jednostronny mecz.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Po 2-0 poszedłem spać, jednostronny mecz.
    Sęk w tym, że (oglądałem drugą połowę tylko) Ajax był lepszy tylko nic z jego gry nie wychodziło Ale fajnie, że MU wraca do LM
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Sęk w tym, że (oglądałem drugą połowę tylko) Ajax był lepszy tylko nic z jego gry nie wychodziło Ale fajnie, że MU wraca do LM
    Chodziło mi o to, że co z tego, że dłużej się utrzymywali przy piłce skoro nic z tego nie wynikało.

Portowiec Awatar Bugi B.

Najsłabsza drużyna dostanie prawie 100 milionów funtów...
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

No tak, ale tam swego czasu na treningi Newcastle chodziło po kilkanaście tysięcy ludzi (nie wiem, jak jest teraz). Inny futbolowy świat.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Legionista Awatar Benek
    No tak, ale tam swego czasu na treningi Newcastle chodziło po kilkanaście tysięcy ludzi (nie wiem, jak jest teraz). Inny futbolowy świat.
    NO właśnie. Jak ktoś ma takie dane z innych lig bardziej przyziemnych (holenderska, czeska, belgijska) to niech wrzuci .
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Co to jest facility fee?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Co to jest facility fee?
    Opłata związana z ilością meczów, które są pokazywane na żywo w brytyjskiej TV. Tzw opłata za korzystanie z infrastruktury.

Portowiec Awatar Bugi B.
    Opłata za pokazanie meczu w UK w TV. Każdy klub ma zagwarantowane min. 10 razy. Wychodzi 1 mln za mecz w TV.

Wiadomo, że to inny świat, jednak warto takie rzeczy pokazywać.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista
    Dzięki za wyjaśnienie

GieKaeSiak Awatar Peace
    Najbardziej godne podziwu, w tym zestawieniu, nie są gigantyczne pieniądze tylko to, że nie ma przepaści między pierwszą, a ostatnią drużyną, co zapewnia w miarę równomierny rozwój całej ligi (w Polsce też jest to całkiem nieźle rozwiązane, nie licząc tego, że nie ma redystrybucji środków na niższe poziomy rozgrywkowe).

Podsumowanie sezonu przez Portugalczyka
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Olimpia Elbląg
    Z Manchesteru City odchodzą: Bacary Sagna, Gael Clichy, Jesus Navas i Willy Caballero City poinformowała oficjalna strona internetowa klubu. Zawodnicy opuszczą klub wraz z końcem czerwca.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Z Manchesteru City odchodzą: Bacary Sagna, Gael Clichy, Jesus Navas i Willy Caballero City poinformowała oficjalna strona internetowa klubu. Zawodnicy opuszczą klub wraz z końcem czerwca.
    Grube okienko transferowe zaczyna się na Wyspach.
    Bernardo Silva został nowym zawodnikiem Manchesteru City. Kosztował 43 mln funtów. Z Monaco ma jeszcze przyjść Benjamin Mendy. Tu z kolei mówi się o kwocie 40mln funtów. Kyle Walker również jest już jedną nogą w City.

Legionista Awatar looking1916
    Chodziło mi o to, że co z tego, że dłużej się utrzymywali przy piłce skoro nic z tego nie wynikało.
    No tak do 16 m. to fajnie piłkę rozgrywali, gorzej było jak mieli wejść w pole karne. Oni oddali jakiś groźny strzał? Bo ja w sumie nie pamiętam Niby 3 celne strzały, ale takie, że Romero jedną ręką poprawiał fryzurę, a drugą łapał "strzał"

Legionista Awatar Benek
    Huddersfield Town awansuje do PL. Chyba największa sensacja tego roku w Anglii.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Olimpia Elbląg
    Oficjalnie Arsene Wenger pozostanie menedżerem Arsenalu. Francuz zawarł z klubem umowę obowiązującą przez dwa lata.

Olimpia Elbląg
    Southampton FC planuje zatrudnić Thomasa Tuchela - spekuluje brytyjski dziennik "The Sun".
    Niemiecki szkoleniowiec, który został w poniedziałek zwolniony z Borussii Dortmund, zastąpiłby na stanowisku trenera Claude'a Puela. 55-letni francuski menedżer w minionym sezonie doprowadził zespół z St Mary's Stadium do ósmego miejsca w tabeli Premier League oraz finału Pucharu Ligi Angielskiej.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Southampton FC planuje zatrudnić Thomasa Tuchela - spekuluje brytyjski dziennik "The Sun".
    Niemiecki szkoleniowiec, który został w poniedziałek zwolniony z Borussii Dortmund, zastąpiłby na stanowisku trenera Claude'a Puela. 55-letni francuski menedżer w minionym sezonie doprowadził zespół z St Mary's Stadium do ósmego miejsca w tabeli Premier League oraz finału Pucharu Ligi Angielskiej.

Gościu, czy ty sobie za cel wziąłeś wrzucanie tu każdej informacji z onetu? Normalny ty jesteś?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Alek
    Dla mnie normalny , wrzuca informacje które dotycza wątku , a że ciągle to może mu się nudzi.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Dokładnie, niech wrzuca wszystko, co dotyczy Premiership, jeśli ma czas i ochotę. Ja tam oprócz tego forum sporadycznie siedzę w necie, więc z chęcią poczytam

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Gościu, czy ty sobie za cel wziąłeś wrzucanie tu każdej informacji z onetu? Normalny ty jesteś?
    Gościu, czy ty sobie za cel wziąłeś czepianie się każdego? Normalny ty jesteś?

Typ wiadomo, że robi ctrl+c i ctrl+v ale czasem informacje są przydatne i ciekawe. Nie każdy ma tyle czasu co ty, żeby przeglądać całe "internety".

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Gościu, czy ty sobie za cel wziąłeś czepianie się każdego? Normalny ty jesteś?

Typ wiadomo, że robi ctrl+c i ctrl+v ale czasem informacje są przydatne i ciekawe. Nie każdy ma tyle czasu co ty, żeby przeglądać całe "internety".
    Jak widać, nie mam też tyle czasu, by dziennie walić postami w kilku tematach na raz. Z mojej strony koniec.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Tomereek
    Dokładnie, niech wrzuca wszystko, co dotyczy Premiership, jeśli ma czas i ochotę. Ja tam oprócz tego forum sporadycznie siedzę w necie, więc z chęcią poczytam
    Mam dokładnie tak samo

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jak widać, nie mam też tyle czasu, by dziennie walić postami w kilku tematach na raz. Z mojej strony koniec.
    Widocznie typ ma i jak wrzuca ciekawe info, to niech dalej to robi.

Na marginesie, już pierwsze transfery w City:
    Pep Guardiola nie próżnuje, mimo że okienko transferowe jeszcze nie jest otwarte. Manchester City ogłosił bowiem transfer Bernardo Silvy z AS Monaco.

Olimpia Elbląg
    Manchesteru City pozyskał bramkarza Edersona z Benfiki Lizbona. 23-latek kosztował 40 milionów euro i jest już drugim wzmocnieniem zespołu w ostatnim czasie.

Uprawnienia umieszczania postów