Premiership

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Szawar
    Legionista
    • 10.2003
    • 11332

    Stoke City wygrało wyścig z Sunderlandem o pozyskanie napastnika Tottenhamu, Petera Croucha. Kwota odstępnego nie została jednak ujawniona, tak samo jak nie podano danych dotyczących długości kontraktu podpisanego przez Anglika.

    Na White Hart Lane trafił pomocnik West Hamu Scott Parker.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

    Komentarz

    • Biały kruk
      Legionista
      • 07.2009
      • 570

      Zamieszczone przez Szawar

      Na White Hart Lane trafił pomocnik West Hamu Scott Parker.
      D. Bentley w drugą strone. Roczne wypożyczenie

      Komentarz

      • Neg
        Legionista
        • 11.2010
        • 2687

        Arteta w Arsenalu - 29 letni gracz jakaś nowość.
        Swoją drogą jeden z lepszych rozgrywających w Anglii i dziwne, że tak długo grzał się tam. Fabregasa i Nasriego nie zastąpi, ale transfer na plus.

        Ciekawy jest ten Park, bo chłopak również fajnie rozgrywał i dużo strzelał, jestem ciekaw czy w Anglii sobie poradzi, ale stawiam, że tak i będzie dużym zaskoczeniem.
        Fanatyczny Tarchomin

        Komentarz

        • Kamilsts
          Zagłębiak
          • 07.2003
          • 1244

          Potwierdzenia jeszcze nie widzę ...

          Liczę jeszcze na jeden transfer w razie potwierdzenia powyższego. Oby E.H !
          ! ZS & L !

          Komentarz

          • Chmielo
            Legionista
            • 08.2010
            • 10142

            Pozyskany Andre Santos ma 28 lat. Arteta w końcu miał zostać w Evertonie ,tak więc skąd ta informacja?

            Co ciekawe Park przyszedł tylko na 2,5 roku.. a dalej idzie do woja.
            A Melanż Trwa...

            Komentarz

            • Neg
              Legionista
              • 11.2010
              • 2687

              Spoko, spoko, mam info z pierwszej ręki A właśnie miałem pisać że swoje na karku ma też Andre Santos
              Fanatyczny Tarchomin

              Komentarz

              • R.
                Legionista
                • 02.2007
                • 9675

                A Raul Meireles dogadany z Chelsea. Dla mnie dziwny manewr.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                Komentarz

                • Mat
                  Legionista
                  • 03.2010
                  • 1243

                  Benayoun na rok w Arsenalu


                  E: O Portugalczyku już jest: http://www.chelseafc.com/page/Latest...438063,00.html
                  Ostatnio edytowany przez Mat; 18031.
                  podpis under construction

                  Komentarz

                  • Chmielo
                    Legionista
                    • 08.2010
                    • 10142

                    O Portugalczyku też nie ma oficjalnego komunikatu.

                    A jak już jesteśmy przy Liverpoolu to dwie bardzo dziwne roszady w formacji ataku. Sprzedali do Boltonu Ngoga, a na Anfield przyszedł już prawie emerytowany Bellamy. Dla mnie szok.

                    E: Math faktycznie.. podwójne zdziwnie! Piłkarz, którego kibica wybrali najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu odchodzi do Chelsea. Ale mają pierdolnik w tym Liverpoolu.
                    Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                    A Melanż Trwa...

                    Komentarz

                    • Biały kruk
                      Legionista
                      • 07.2009
                      • 570

                      Meireles zarządał wystawienia na liste transferową. Po co trzymać w klubie zawodnika, który nie chce tam grać?

                      Transfery Arsenalu( Benayoun na pewno im się przyda) to zwykłe zatkanie ust kibiców, że zrobili co mogli...

                      Komentarz

                      • Neg
                        Legionista
                        • 11.2010
                        • 2687

                        Oficjalna strona Arsenalu potwierdziła transfer Hiszpana, który podpisał z klubem czteroletnią umowę. się ma chody.

                        Co do Chelsea, zgarnęli Meirelesa w ostatniej chwili bo Tottenham odrzucił ofertę na Modricia.. uwaga... 40mln funtów. Nie wiem czy ktoś da więcej w przyszłych okienkach a piłkarz już chciał uciekać do Chelsea więc, może być nieciekawie z jego formą.
                        Fanatyczny Tarchomin

                        Komentarz

                        • 1916TaFu
                          Legionista
                          • 05.2011
                          • 622

                          Shaun Wright-Phillips -> QPR
                          Drenthe -> Everton
                          W. Palacios -> Stoke
                          Hargreaves -> City

                          Komentarz

                          • Neg
                            Legionista
                            • 11.2010
                            • 2687

                            Wesley Sneijder zakomunikował, że nadchodzący sezon spędzi w barwach Interu Mediolan. Holenderski pomocnik przez wiele tygodni był przymierzany do Manchesteru United w roli następcy Paula Scholesa, ale wygląda na to, że ostatecznie obie strony nie były w stanie osiągnąć porozumienia w zakresie transferu.
                            To by była przesada pozbywać się Eto'o i Sneijdera.
                            Fanatyczny Tarchomin

                            Komentarz

                            • Szawar
                              Legionista
                              • 10.2003
                              • 11332

                              Zamieszczone przez Luppolo
                              O Portugalczyku też nie ma oficjalnego komunikatu.

                              A jak już jesteśmy przy Liverpoolu to dwie bardzo dziwne roszady w formacji ataku. Sprzedali do Boltonu Ngoga, a na Anfield przyszedł już prawie emerytowany Bellamy. Dla mnie szok.

                              E: Math faktycznie.. podwójne zdziwnie! Piłkarz, którego kibica wybrali najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu odchodzi do Chelsea. Ale mają pierdolnik w tym Liverpoolu.
                              Dlaczego pierdolnik, bardzo dobre przemyslane transfery. Oczywistym jest fakt, ze szkoda Meirelesa, ale on sam chciał odejść, szkoda ze wybral akurat Chelsea, no ale co zrobić. The Blues płaca więcej, duzo zawodników z Portugalii, trener Portugalczyk, gra w LM itd. Z drugiej strony w obencym sezonie dało sie zauwazyc ze KD nie bedzie budował druzyny wokół RM, gdyz ten zaczynał mecze z ławki rezerwowych.
                              Bellamy mimo tego, ze jest dosć kontrowersyjny to zapewnia większą jakość w grze ofensywnej niż Ngog. Ja osobiscie ciesze się z takiej wymiany.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                              Komentarz

                              • dev80
                                Legionista
                                • 08.2011
                                • 104

                                Zamieszczone przez Luppolo
                                Sprzedali do Boltonu Ngoga, a na Anfield przyszedł już prawie emerytowany Bellamy.
                                Ehh, dokładnie, taki zapchajdziura to niech gra w QPR .
                                Wszystko o Legii w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...legia_warszawa

                                Komentarz

                                Pracuję...