Strona 104 z 158 PierwszyPierwszy ... 45494100101102103104105106107108114154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,091 do 3,120 z 4721

Wątek: Premiership

Legionista Awatar Domino KG(L)
    Mecz Man. City - Arsenal palce lizać! Wojtuś aż 6 razy wyciągał piłkę z siatki. Ostatnia to była jego wina po karnym. Sędzia też lekko podgwizdał wynik ,bo przy stanie 2-2 zagwizdał spalonego , którego nie było a Arsenal mógł wyjść na prowadzenie, podobnie z ręką w polu karnym City,aczkolwiek w całym meczy City było lepsze. Mecz kosmiczny jak i wynik 6 -3 !
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Portowiec Awatar kraroryfer
    Cytat Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
    Mecz Man. City - Arsenal palce lizać! Wojtuś aż 6 razy wyciągał piłkę z siatki. Ostatnia to była jego wina po karnym. Sędzia też lekko podgwizdał wynik ,bo przy stanie 2-2 zagwizdał spalonego , którego nie było a Arsenal mógł wyjść na prowadzenie, podobnie z ręką w polu karnym City,aczkolwiek w całym meczy City było lepsze. Mecz kosmiczny jak i wynik 6 -3 !
    Nie było 2:2. 2:1, później 3:1.
    "Najdroższy i cenny od lat
    To właśnie twój ojczysty kraj
    Dla niego przelewasz swą krew
    dla niego urodziłeś się
    Twój honor to bronić tych barw
    Ich mocą zyć każdego dnia
    Niezłomny wśród ruin i kłamstw
    To właśnie twój ojczysty kraj"

Legionista Awatar LOL3K
    A po takim meczu zaraz Śląsk - Piast do objerzenia

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    A po takim meczu zaraz Śląsk - Piast do objerzenia
    Dla uspokojenia pikawy i nabrania filozoficznego dystansu.

Legionista Awatar Domino KG(L)
    Cytat Zamieszczone przez kraroryfer Zobacz posta
    Nie było 2:2. 2:1, później 3:1.
    Racja lekko porypałem z wynikami
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Wyniki\statsy sobie najlepiej sprawdzać np. tu:

http://stats.betradar.com/s4/?client...e=pl&matchid=#

Przynajmniej ja korzystam.

Legionista Awatar Szawar
    Co za masakra na White Hart Lane.
    Ostatnio tak dobrze grajacy Liverpool na wyjeździe to chyba mecz na Old Trafford (1-4).
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar e(L)egion
    Noo, Liveprool zrobił z Tottenhamu miazgę. AVB czekają teraz trudne dni. Nie bez powodu jednak bo przed sezonem oczekiwania były zupełnie inne. W tej chwili ten zespół dryfuje w kierunku katastrofy...

Legionista Awatar (L)ukas

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Noo, Liveprool zrobił z Tottenhamu miazgę. AVB czekają teraz trudne dni. Nie bez powodu jednak bo przed sezonem oczekiwania były zupełnie inne. W tej chwili ten zespół dryfuje w kierunku katastrofy...
    Andre Villas-Boas nie jest już menedżerem Tottenhamu Hotspur

Legionista Awatar Benek
    Suarez podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Suarez podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem.
    Do tej pory zarabiał 110 tys funtów tygodniowo, czyli 5 mln rocznie.
    Nieoficjalnie mowi sie, ze bedzie zarabiał 10 mln funtów rocznie, czyli okolo 200 tys funtów tygodniowo.

Legionista Awatar detoxizer
    Na razie hit kolejki dupy nie urywa...

Nudy, panie, nudyyyyyy...

Legionista Awatar Loko
    Słaby mecz, chyba każdy spodziewał się znacznie więcej po derbach Londynu. W ogóle jestem trochę rozczarowany postawą Chelsea ich gra jest jakoś taka mało przekonująca. Z United remis 0;0 z Arsenalem 0;0, z Tottenhamem remis 1:1, z City szczęśliwie zwycięstwo w końcówce 2;1 no i z Evertonem porażka 1:0. Z czołówki został Liverpool ale z taką grą to może być ciężko coś ugrać, zwłaszcza, że The Reds są w gazie.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Mial byc hit kolejki a byl mecz bardzo przecietny.Mecz "bez fajerwerkow";duze rozczarowanie.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Z czołówki został Liverpool ale z taką grą to może być ciężko coś ugrać, zwłaszcza, że The Reds są w gazie.
    Letnie transfery okazały sie narazie nie wypałem. Luis Alberto, Hugo Iloris, Yago Aspas praktycznie w ogole nie graja. Gre ciągnie stara gwardia. Podobno, zespół, który był liderem do Swiąt Bożego Narodzenia, cieszył sie z mistrzostwa. Moze ta tradycja będzie kontynuowana równiez i tym razem.

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Letnie transfery okazały sie narazie nie wypałem. Luis Alberto, Hugo Iloris, Yago Aspas praktycznie w ogole nie graja. Gre ciągnie stara gwardia. Podobno, zespół, który był liderem do Swiąt Bożego Narodzenia, cieszył sie z mistrzostwa. Moze ta tradycja będzie kontynuowana równiez i tym razem.
    Wystarczy, że jest Suarez i reszta jest już mało ważna.
    Kto wie, może to właśnie w tym sezonie Liverpool sięgnie po Mistrzostwo Anglii. W tym roku myślę, że będzie ciekawie do końca. Arsenal, Chelsea, Manchester City, Liverpool i na pewno dojdzie Manchester United pomimo słabszego początku. Ewentualnie doskoczą i na pewno będą dużym zagrożeniem Everton z Tottenhamem.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Neg
    Tottenham mimo wydania 90 mln poszedł.. w ilość a nie jakość, co przekłada się na wyniki drużyny. Swoją drogą dla mnie dziwna sprawa bo w LE spisują się rewelacyjnie i akurat cieszyłem się z tego, że Boas traktuje te rozgrywki naprawdę poważnie. Dwa przecież mają zaledwie 6 pkt straty do lidera i czy naprawdę dwa blamaże w meczach na szczycie przesądziły o jego zwolnieniu czy chodziło tu o coś więcej ? Tottenham miał świetnie wzmocnić napad Soldado a ten jednak spisuję się tragicznie. To co gra Hiszpan jest po prostu śmiechem na sali i Boas wyrzucił pieniądze w błoto. Ściągnięci ofensywni "dobrze zapowiadający się" pomocnicy, tez nie oferują w ofensywie chociaż zbliżonej jakości do Bale'a. No i moim zdaniem... to co kuleje nie tylko w Tottenhamie, ale i w Arsenalu i Liverpoolu to defensywa. Mimo takiego potencjału Tottenhamu i pokaźnego budżetu ich obrona jest moim zdaniem tragiczna, podobnie jak dwóch pozostałych wymienionych przeze mnie drużyn, chociaż w Arsenalu wygląda to już ciut lepiej.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Podobno klauzula odstepnego za Suareza wynosi dla klubow z Premier League min.130mln funtow dla klubów spoza Premier League min 100mln funtow.Jesli ktos taka kwote wylozy Suarez bylby najdrozszym pilkarzem na swiecie.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Tottenham mimo wydania 90 mln poszedł.. w ilość a nie jakość, co przekłada się na wyniki drużyny.
    Niekoniecznie bo zawodnicy, których kupił nie są przypadkowymi grajkami. Soldado wiadomo, Lamela miał kapitalny sezon w Romie, to samo Eriksen w Ajaxie plus Paulinho - gwiazda reprezentacji Brazylii na Pucharze Konfederacji. Dodatkowo doszedł wszechstronny Francuz Capoue, środkowy obrońca ze Steau i skrzydłowy z Belgii. Problem w tym, że póki co te transfery nie wypaliły w takim stopniu w jakim oczekiwano. Soldado jest nieskuteczny, Lamela podobno przechodzi szok kulturowy związany z przeprowadzką na wyspy, a Eriksen dopiero odnajduje się w siłowej angielskiej piłce. Swoje dołożył też AVB, który kurczowo w każdym meczu trzymał się swojej taktyki i zapłacił wysoką cenę w meczach z ManC i szczególnie z Liverpoolem. Ja mimo wszystko wierzę, że nowe nabytki w końcu odpalą, bo nie są to jakieś "noł nejmy", a że sezon jeszcze nie jest przegrany, można by patrzeć w przyszłość ze sporymi nadziejami. Jest jednak jeszcze jedna kwestia. Nowy manager. Tom Sherwood zastosował bardzo odważną, żeby nie powiedzieć że zabójczą taktykę w Southampton. W środku pola miał tylko jednego gracza odpowiedzialnego za odbiór piłki. Jak wiadomo tym razem udało się wygrać ale jeśli taki jest właśnie jego pomysł na grę to nie wróżę mu sukcesu, bo w Premier League tak otwarcie nie da się grać w dłuższej perspektywie.

Legionista Awatar Loko
    Orientuje się ktoś kiedy Boruc wróci do bramki Świętych ? (bo chyba złapał jakąś kontuzję, ale nie widzą go już w składzie od kilku meczów)

Edit: Dziękóweczka za info.
    Ostatnio edytowane przez Loko ; 26-12-2013 o 17:50
    Wiedźmin

Legionista Awatar (L)ukas
    Na Instagramie 4 dni temu napisał, że ma nadzieję wrócić za 2 tygodnie.

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Niekoniecznie bo zawodnicy, których kupił nie są przypadkowymi grajkami. Soldado wiadomo, Lamela miał kapitalny sezon w Romie, to samo Eriksen w Ajaxie plus Paulinho - gwiazda reprezentacji Brazylii na Pucharze Konfederacji. Dodatkowo doszedł wszechstronny Francuz Capoue, środkowy obrońca ze Steau i skrzydłowy z Belgii. Problem w tym, że póki co te transfery nie wypaliły w takim stopniu w jakim oczekiwano. Soldado jest nieskuteczny, Lamela podobno przechodzi szok kulturowy związany z przeprowadzką na wyspy, a Eriksen dopiero odnajduje się w siłowej angielskiej piłce. Swoje dołożył też AVB, który kurczowo w każdym meczu trzymał się swojej taktyki i zapłacił wysoką cenę w meczach z ManC i szczególnie z Liverpoolem. Ja mimo wszystko wierzę, że nowe nabytki w końcu odpalą, bo nie są to jakieś "noł nejmy", a że sezon jeszcze nie jest przegrany, można by patrzeć w przyszłość ze sporymi nadziejami. Jest jednak jeszcze jedna kwestia. Nowy manager. Tom Sherwood zastosował bardzo odważną, żeby nie powiedzieć że zabójczą taktykę w Southampton. W środku pola miał tylko jednego gracza odpowiedzialnego za odbiór piłki. Jak wiadomo tym razem udało się wygrać ale jeśli taki jest właśnie jego pomysł na grę to nie wróżę mu sukcesu, bo w Premier League tak otwarcie nie da się grać w dłuższej perspektywie.
    Jasne, ja też po tych transferach uważałem, że to są świetnie zapowiadające się, albo sprawdzone już nazwiska jednak czy mentalnie to byli piłkarze gotowi na Premiership ? To o czym sam napisałeś, Eriksen na dzień dzisiejszy nie jest gotowy do gry tak jak i kilka pozostałych transferów. Lamela przeżywa szok kulturowy a Soldado rozgrywa chyba najgorszy sezon w karierze. Chadli świetnie spisywał się w Holandii jednak, kto tak naprawdę z tej Holandii w ostatnich latach na najwyższym poziomie się sprawdził ? Ostatnie wielkie nazwisko jakie mi przychodzi do głowy to chyba Suarez ? Holtby też nie daję na dzień dzisiejszy takiego poziomu jak Modrić, ale nie przeczę, jest to ciekawa drużyna, bardzo perspektywiczna, która w każdym meczu gra świetną ofensywną piłkę. Co mecz chyba oddają ok 20 strzałów na bramkę, jednak ich gra w defensywie jest tragiczna a i w tym roku zawodzi skuteczność pod bramką. Adeba, Defoe i teraz Soldado to piłkarze nadający się do odstrzału. I mimo wszystko nie rozumiem zwolnienia Boasa. Tottenham nie może obecnie liczyć na nic więcej jak walka o 4-6 miejsce w lidze a Boas tego przecież nie zaprzepaścił.
    Fanatyczny Tarchomin

Portowiec Awatar kraroryfer
    Napastnik West Bromwich Albion, Nicolas Anelka ma spore kłopoty. Piłkarz w spotkaniu z West Hamem United (3:3) po strzeleniu pierwszego gola pokazał antysemicki gest znany jako "quenelle".

Quenelle to gest wymyślony przez francuskiego komika Dieudonne M'bala M'bala, który porównywany jest do nazistowskiego pozdrowienia Hitlera. Sam komik oczywiście odciął się od takiego rozumienia "quenelle", i przyznał, że owszem, jest nacjonalistą, ale nie nazistą, jednak opinia publiczna nie uwierzyła w te tłumaczenia.

- To jakieś bzdury, media już nie mają co wymyślać, więc teraz oskarżą Anelkę o antysemityzm? - pieklił się szkoleniowiec WBA, Keith Downing.

Organizacje żydowskie zażądały ukarania snajpera, a sam zainteresowany przyznał, że był całkowicie zaskoczony burzą, jaką wywołało jego zachowanie.

Anelka nie jest pierwszym piłkarzem, który wykonał quenelle. Zawodnik Monpellier Mathieu Deplagne w styczniu tego roku podczas meczu w Pucharze Ligi Francuskiej w taki sposób właśnie uczcił strzelenie przez siebie bramki.

"Najdroższy i cenny od lat
    To właśnie twój ojczysty kraj
    Dla niego przelewasz swą krew
    dla niego urodziłeś się
    Twój honor to bronić tych barw
    Ich mocą zyć każdego dnia
    Niezłomny wśród ruin i kłamstw
    To właśnie twój ojczysty kraj"

I kupą kasy pójdzie w śledztwo, które merytorycznie nie jest w stanie niczego udowodnić, a jedynie doprowadzi do ewentualnej kary. Zgodnie z intencjami tego, kto będzie oceniał...

Nicholas A. miał szczęście, że nie zrobił tego w meczu z Tottenhamem.

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Sk...wiadomosc.html
    Potencjalne wypożyczenie i dopływ świeżej krwi dla Reds. Ciekawie by się zrobiło

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez malkav77 Zobacz posta
    http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Sk...wiadomosc.html
    Potencjalne wypożyczenie i dopływ świeżej krwi dla Reds. Ciekawie by się zrobiło
    Na pewno, ale szybko zdementowano te rewelacje.

Legionista Awatar heretico
    Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Nicholas A. miał szczęście, że nie zrobił tego w meczu z Tottenhamem.
    ci to akurat mają dystans do tej kwestii.
    swego czasu fani Spurs słysząc jak bardzo żydowscy są, gromadnie zdjęli spodnie i chóralnie kazali przyjezdnym zweryfikować swój sąd.
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Uprawnienia umieszczania postów