Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 177

Wątek: Akcja Transparentowa!!!

Legionista Awatar Mrozik

Akcja Transparentowa!!!

Wiem że ten temat pojawił się już na innym forum Legii, ale nie wszyscy stąd tam piszą, więc chciałem się dowiedzieć kto z tego forum szykuje jakiś transparent????

Legionista Awatar Tomi
    Emde i ja na pewno coś zrobimy
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Cipciuś
    Ja z Kirusem prawdopodobnie robimy transparencik
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista Awatar Łysolek
    jaki transparent ?? :shock: czemu ja o niczym nie wiem ??

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    Ładnie , widzisz musiało Cie nie być długo na starym forum zanim padło bo wszystko było opisane :wink: i teraz w NL jest. Ale spokojnie wszystko Ci wyjasnimy przy bro
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Mrozik
    To dobrze że troche osób to zrobi, bo żeby ta akcja miała sens to się musi pojawić z 200 takich transparentów. Jutro jade na Mazowiecką kupić farby, i napisze tu po ile są, chyba że ktoś wie, to niech napisze już teraz. Co po ambitniejszym polecam zrobienie więcej niż jednego transparentu to zawsze można pożyczyć komuś kto transparentu nie ma. Pamiętajcie im więcej tym lepiej ( co prawda ilość nie zawsze idzie w parze z jakością więc zadbajcie o jedno i drugie )

Legionista Awatar dyha
    no bo niektóży są 50 lat za murzynami ) co ty praasy nie czytasz ?? anie stron www nie oglądasz ?? http://www.legialive.pl u góry z lewej ;D

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez dyha
    no bo niektóży są 50 lat za murzynami ) co ty praasy nie czytasz ?? anie stron www nie oglądasz ?? http://www.legialive.pl u góry z lewej ;D
    A ty zamiat się nabijać z innych, to sam rób transparent, i jak będziesz w Warszawie to go komuś przekażesz

Legionista
    No,ja tez z chlopakami chyba cos zrobimy,tylko czy nie lepiej byloby to malowac spryami???
    Ps.Jak macie juz jakies pomysly,to wklejajcie tutaj,najlepiej po kilka,to moze ktos bez projektu sobie pozyczy

Lakers
    Guest
    y0 my mamy plany i projekt na 10 prostych podobnych w tej chwili jednak zbieramy $ na nie ale mysle ze na lech sie wyrobymy.

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez Lakers
    y0 my mamy plany i projekt na 10 prostych podobnych w tej chwili jednak zbieramy $ na nie ale mysle ze na lech sie wyrobymy.
    To wklej tu te projekty bo jak ktoś ma $ to może je zrealizować

Lakers
    Guest
    dobra dobra nie mam pojąecia jak je wklejić ale wieczorem zeskanuje
    i podam komuś na @

Legionista Awatar Mrozik
    Byłem dzisiaj na Mazowieckiej. Farba 200 ml kosztuje 6 zł. Niestety w tej cenie są tylko czarne. Czerwona i zielona są po 7 zł w opakowaniu 15 ml :/. Ale jak tak spojrzałem to 200 ml czarnej bez problemu starczy na
    5-10 transparentów.

Legionista Awatar dyha
    ja bym coś skrobnoł z miłą chęcią , ale na moim zadupiu nie dostane ani farb , nie mowiąc o kijkach :/

Legionista
    farba na mazowieckiej - jest w sklepie od storny metra. 6zl 200ml i wszystkie kolory potrzebne (mozliwy chwilowy brak, lecz 2-3 dni i sa nowe - wiem bo juz sam kupowalem tam okolo 12 kubelkow, wiec odwiedzalem ten sklep z 4 razy)
    ja zrobilem juz 9 transparentow, nie wysylam ich nigdzie bo nie ma gdzie... jeden mogliscie ogladac w artykule z NL o transparentach.
    malowanie sprayem to dobry pomysl pod warunkiem jak ktos ma sprawna reke. potzreba do tego umiejetnosci, farbami mozna latwiej zrobic, bo tylko popprawia sie kontur ktory moglismy przeciez malowac olowkiem 100 razy.. sprayem nie tak latwo, grube linie itp.
    pozdrawiam i jakbyscie mieli jakies pytanie to pytajcie, bo my jako CF przed akcja transparentowa w NL juz wykonalismy czesc transow.
    foks
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Ja oczywiscie robie transparent a moze uda mi sie zrobic wiecej? Juz mam chyba projekt ktory zrealizuje.
    P.S. To forum baaardzo wolno chodzi :/

Legionista
    Ja mam wielką ochotę na zrobienie transparentu Niestety nie mogę wciąż wymyślić jakiegoś naprawdę fajnego projektu :/ Poza tym ten transparent będę musiał zaprezentować na krytej.Ale tam też musi być kolorowo i ciekawie.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    [img]www.peyek1.republika.pl/polegia.gif[/img]

Jesli kogos interesuje to moze zrobic cos w tym stylu. Projekt eLadamo.

SHIT! Czemu nie widac obrazka? Mam dola po matmie jeszcze mnie ten komputer wkurwia :fu: . Zaraz wyladuje za oknem :*

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez peyek
    [img]www.peyek1.republika.pl/polegia.gif[/img]

Jesli kogos interesuje to moze zrobic cos w tym stylu. Projekt eLadamo.

SHIT! Czemu nie widac obrazka? Mam dola po matmie jeszcze mnie ten komputer wkurwia :fu: . Zaraz wyladuje za oknem :*
    Nie łam sie chłopaku, zobaczysz - każdemu się wydaje że mature spierdolił, a potem miłe rozczarowanie bo dobre stopnie - u mnie tak wszyscy mieli.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez "MaxyM
    Nie łam sie chłopaku, zobaczysz - każdemu się wydaje że mature spierdolił, a potem miłe rozczarowanie bo dobre stopnie - u mnie tak wszyscy mieli.
    Dzieki :+:
    Mam nadzieje ze i tu bedzie podobnie

PS. Tylko nadal nie wiem co mam wylaczone ze mi nic nie dziala

Legionista Awatar Skywalker
    A jakie te płótna mają mieć wymiary??

Legionista
    Słuchajcie, a jest wogóle wyznaczony jakis komnkretny termin tej calej akcji? zeby nie bylo kichy jak na jednym meczu bedzie 5 tarnsparentow, na drugim 7... moze warto by ustalic jakis termin? co wy na to?
    Cum Debita Reverentia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jawor_CDR
    Słuchajcie, a jest wogóle wyznaczony jakis komnkretny termin tej calej akcji? zeby nie bylo kichy jak na jednym meczu bedzie 5 tarnsparentow, na drugim 7... moze warto by ustalic jakis termin? co wy na to?
    jest z tego co wiem ustalony termin,ale nie wiem czy mozna o tym pisac(na jaki to mecz jest szykowane) bo pozniej nie bedzie kompletnie zadnego zaskoczenia

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez foks_CF
    farba na mazowieckiej - jest w sklepie od storny metra. 6zl 200ml i wszystkie kolory potrzebne (mozliwy chwilowy brak, lecz 2-3 dni i sa nowe - wiem bo juz sam kupowalem tam okolo 12 kubelkow, wiec odwiedzalem ten sklep z 4 razy)
    ja zrobilem juz 9 transparentow, nie wysylam ich nigdzie bo nie ma gdzie... jeden mogliscie ogladac w artykule z NL o transparentach.
    malowanie sprayem to dobry pomysl pod warunkiem jak ktos ma sprawna reke. potzreba do tego umiejetnosci, farbami mozna latwiej zrobic, bo tylko popprawia sie kontur ktory moglismy przeciez malowac olowkiem 100 razy.. sprayem nie tak latwo, grube linie itp.
    pozdrawiam i jakbyscie mieli jakies pytanie to pytajcie, bo my jako CF przed akcja transparentowa w NL juz wykonalismy czesc transow.
    foks
    Część to znaczy ile?? JA dzisiaj kupiłem zielony i czerwony w tym małych opakowaniach po 7 zł :/ . Najwyżej będe musiał jeszcze raz pojechać. Ale za to mam 200 ml czarnego, wiec może na 2 transparenty mi starczy

Legionista
    Proponuje zrobic tyle transparentow zeby cała Polska znowu była w szoku!Dlatego pełna mobilizacja na mecz z pyrusami. Poraz kolejny pokażemy kto jest the best w Polsce!!!! :cf1:
    Lewix

Najprawdopodobniej na 21 maja, na mecz Legia - Lech.
    pzdr

Adis
    Guest
    No właśnie... na jaki mecz to ma być zrobione?? Bo jak na mecz z Lechem to zrobię cos bo będe...

Pozdrawiam Legijną brać!! :cf0:

Legionista Awatar Sergii

taaaaa

Według mnie to musi byćwszystko lepiej zorganizowane w sklepiku Bosmana powinny być kijki i płótna do kupienia . A tak jak każdy będzie sam robił to dużo tych transparentów nie powstanie ( co to by było gdyby każdy na Żylecie miał swój transparent- marzenie ) aha jestem nowy na tym forum więc WITAM . Sergii
    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Legionista

transparenty

http://www.ultraszaglebie.boo.pl/gal...ansparenty.htm

Kilka naszych transparentow !! Mielismy ok 50 ale troche bylo malo widocznych a czesc sie zniszczyla :/
    ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Legionista Awatar emde
    Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    jest z tego co wiem ustalony termin,ale nie wiem czy mozna o tym pisac(na jaki to mecz jest szykowane) bo pozniej nie bedzie kompletnie zadnego zaskoczenia

Spox ange(L) juz CF pisal na roznych forach ze transparenty maja byc gotowe NA MECZ Z LECHEM
    Legia To MY

Uprawnienia umieszczania postów