Strona 1 z 18 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 3060

Wątek: liga hiszpańska

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista Awatar Nazgul

liga hiszpańska

Słabo że Osasuna jedzie z Realem 3:0 w Madrycie? '8

Legionista
    Miałem ten mecz zobaczyć, nie znając wyniku...

Co do pytania.

Nie kiepsko.

Legionista Awatar Nazgul
    Sorry

No i Valencia liderem

V A L E N C I A Campeon!!!

Legionista Awatar crolick
    real w 3-koronie

:buhaha: :buhaha:

i dobrze im tak, jak sie qpuje bez glowy [vide abramowicz] to tak to sie konczy. musza wzmocnic obrone, bo ianczej to sie bedzie tak konczyc...

Legionista
    "Mamy najgorszą obronę w LM i nie tylko" - Casias.

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Jak widac BARDZO nie tylko w LM

Legionista Awatar Mrozik
    Oby tylko Valencia wygrała Primiera Division. Jak ja nie lubię Realu :heee:

Legionista Awatar Huxley
    A ja byłem na meczu Barcy....fakt, że w 1991, ale byłem
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar midzi
    No to ja byłem na większej ilości meczy na Cam Nou, a mogę się nazwać hejterem Barcy

Chociaż coś czuję nosem, że w następnym sezonie będę hejtował Realowi bardziej. A tak z przekory.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    No to ja byłem na większej ilości meczy na Cam Nou, a mogę się nazwać hejterem Barcy

Chociaż coś czuję nosem, że w następnym sezonie będę hejtował Realowi bardziej. A tak z przekory.
    Czyli jesteśmy: (odnosząc się do tego obrazka) Ja: "Wielkim fanem Barcy", Ty: "Wielkim anty-fanem"

Legionista
    Żeby w internecie znalazły się sex tapes z Beckhamem w końcu skończy się te gwiazdorstwo, a zacznie granie w piłkę.

Co ten gość z siebie zrobił.

Na marginesie widział ktoś nową reklamę Nike, Brazylia - Portugalia i wślizg sędziego na końcu - padłem.

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Oby tylko Valencia wygrała Primiera Division. Jak ja nie lubię Realu :heee:
    Od czasu pewnego 6:1... Lubię Valencię.
    Zaimponowali mi wtedy

Legionista Awatar Fizi
    a tak bajdełej... czekam aż powie coś w tym guście pewien goalie, którego niebawem będziemy mieli okazję obejrzeć sobie w akcji '8
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Piwko i Derby Madrytu
    Barcelona 3-1

Zaprawdę zacnie sobie poczyna Real, ale jeszcze jakby utrzymywali takie tempo jak do 20 minuty przez cały mecz to byłoby i efektowniejsze zwycięstwo i w ogóle przyjemniej by się to ogladało

Legionista Awatar Huxley
    Coś czuję, że o mistrzostwie zadecydują dwa mecze Real vs Barca, które mam nadzieję wygra Blaugrana

Legionista
    A ja bym chcial, żeby z tej dwójki wygral Real Choć optymalnie by bylo jakby tytul powędrowal na Mestalla.

Czerwona kartka
    No dobra, humor na dziś trochę poprawiony
    Świetny mecz generalnie mieliśmy. Szybkie tempo, w końcu nie totalna dominacja Barcy, zaangażowanie i brak chamstwa- jestem pozytywnie zaskoczony.
    Spodziewałem się, że zespół Guardioli jednak wygra dzisiaj, ale Królewscy zagrali naprawdę znakomity mecz. Odłączenie poszczególnych formacji Barcy od siebie dało dobre efekty, bo środkowa linia nie miała już tak łatwego dostępu do piłki. Messi przez to musiał brać się za rozgrywanie, a że był dobrze pokryty, to i nic nie mógł dziś wskórać. W Realu natomiast CR udowadnia, że jest w wielkiej formie. Słabiutko natomiast Di Maria, który widać nie może powrócić do formy z przed kontuzji.
    Barcelona chyba, przynajmniej obecna, powoli zmierza ku kresowi swej dominacji. Zespół jest już maksymalnie wyeksploatowany i teraz pewnie przyjdzie parę lat posuchy.
    Zobaczymy jak będzie w LM. Real na optymizmie pewnie pojedzie Bayern, natomiast Barca też większych problemów z The Blues mieć nie powinna, bo to i nie zespół klasy Los Blancos.
    PS. Super relacja C+, naprawdę fajnie zrobiona. A nota Urbana dla Tello to lekkie przegięcie chyba.

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Real na optymizmie pewnie pojedzie Bayern, natomiast Barca też większych problemów z The Blues mieć nie powinna, bo to i nie zespół klasy Los Blancos.
    No poczekajmy do wtorku, bo w środowym meczu mieli trochę problemów z Chelsea, ale tez co prawda nie sprzyjało im szczęście.
    Z tego biegania Barcelony czesto nic nie wynika biegają tak jak w piłce ręcznej, w szerz boiska i wymieniają 4 miliony podań na każde 5 minut, natomiast zabójcze są te przyśpieszenia gry w wykonaniu Messiego.

Jestem zdania, że to Chelsea awansuje ale na Nou Camp będzie na pewno bardzo ciekawie.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Luke
    Widzicie? Tak to jest, jak się nie słucha inteligentnego człowieka, czyli Guardioli. Zdobył gość mistrzostwo tyle razy, że Mourinho może tylko pomarzyć i już jakiś czas temu wolał się skupić na Lidze Mistrzów. Efekt mieliśmy dzisiaj.

Tello, Thiago... To tak, jakby Skorża w finale Pucharu Polski wystawił Żurka, Efira i Łukasika. Wyobrażacie sobie? W żadnym poprzednim klasyku nie było takiego składu. W żadnym, nie licząc dzisiejszego. Bo Guardiola wiedział, że Real i tak wygra wszystko do końca, więc nie ma co się przesadnie żyłować.

Messi drugi mecz z rzędu nie oddaje strzału na bramkę. Strzały... Ile ich w ogóle padło? Dwa! I to w jednej akcji. Tello, broni Casillas, dobija Sanchez i 1:1. Dwa celne strzały przez cały mecz. Oddane przez najlepszą drużynę na świecie.

Tak, jestem zawiedziony, nie będę tego ukrywał. Ale widocznie hasła Guardioli, że Real jest mistrzem, już dawno dotarły do zawodników. Widać było po samej jedenastce. Dlaczego Tello i Thiago nie wyszli w pierwszym składzie w Londynie? Dlaczego Messi człapał jak Ljuboja, a Xavi wyglądał jak Radović? Bo nie myśleli o lidze. Proste.

Valdes 5 – Alves 5, Mascherano 4, Puyol 3, Adriano 2 – Tello 1, Xavi 3, Busquets 6, Thiago 6, Iniesta 4 – Messi 2.

Casillas 5 – Arbeloa 7, Pepe 7, Ramos 7, Coentrao 6 – Ronaldo 8, Xabi 7, Khedira 7, Ozil 7, Di Maria 6 – Benzema 6.

Wygrał zespół zdecydowanie lepszy – bezdyskusyjnie. Ale przeciwnicy nie podjęli rękawicy, bo wszystko podporządkowali Chelsea. Najważniejszemu bojowi w karierze trenerskiej Guardioli.
    Kowal jak przeżywa.

źr. weszlo

Żeby w internecie znalazły się sex tapes z Beckhamem w końcu skończy się te gwiazdorstwo, a zacznie granie w piłkę.

Co ten gość z siebie zrobił.
    A teraz przedluzyl sobie kontrakt z Adidasem do 2008 dzieki czemu Adidas zaproyektowal specjalnie dla NIEGO logo, na ktorym wykonuje "swoj slynny rzut wolny". To pierwszy taki przypadek 8o ten to ma leb do interesow szkoda ze nie ma juz takiej jak kiedys do pilki :>

Legionista
    Real to sa cieniaze nie samowicii!!! oglodalem wlasnie pzred chwila na eurosporcie skonczyl się skrot Monaco-Real i się nie dziwie ze takie becki dostaje Monaco mogło wygrac i 5-1 dwa slupki! ja tam się tez ciesze ze Barcelona się podniosla bo jestem jest kibicem!! i ze w Nastepnym Sezonie powalczy o Mistrzostwo! a Real nie dalej kupuje bez glowy to bedzie dostawał takie becki!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Czerwona kartka
    Ciekawe czy Ronaldo nie zostanie zdyskwalifikowany po wczorajszym geście Kozakiewicza w stronę trybun. To by już oznaczało pichichi dla Messiego. Jeśli nie, prawdopodobnie ostatnie dwa mecze zawodnicy Realu będą grać pod Portugalczyka (tak samo Barca pod Leo) i nie zdziwię się, jak pęknie 50 bramek w tym sezonie ustrzelonych przez najlepszego strzelca.

Legionista Awatar miky
    Eh. Nawet Callejón kibicował Legii z nadzieją na mistrzostwo. A tu taka lipa dzisiaj

Again$t Mod€rn Football!
    Liberta' per gli ultras!

Czerwona kartka
    Messi-50, CR-45, 1 kolejka do końca. Chyba wszystko się wyjaśniło jeśli chodzi o tytuł króla strzelców. Pół setki goli w jednym sezonie- coś niesamowitego i w tym miejscu należą się Argentyńczykowi pokłony.

Legionista Awatar Luke

Jak będą przyznawać Złotą Piłkę i dostanie Messi to się nie dziwcie za co.

Legionista
    Real jak nie kupi sobie jakis zawodników do walki, a nie do pokazywania sie przedkamerami to daleko nie zajedzie. Juz w tym sezonie stracapewnie ok 20 mln ojro przez odpadniecie z LM '8

Legionista Awatar Maku
    Niestety...marketing zwyciężą sport. Piłkarze, którzy przechodzą do Realu stają się zarozumiałymi i zbyt pewnymi siebie gwiazdami, które przestaje interesować gra w piłkę a bardziej interesują się reklamami itd.
    Kiedyś Real potrafił grać ładną piłkę a teraz?!
    Z taką paką powinni wygrywać wszystkie mecze...nawet bez dobrych obrońców. OK tracą dużo a strzelają jeszcze więcej, a nie to co dziejie się teraz czyli "jestesmy najlepszymi megagwiazdami i mamy wszystkich w d.... bo i tak wygramy wszystkie mecze"....i tak to się kończy, że dostają baty od przeciętniaków. Jak nie zaczną kupowac gracz bardziej pod kątem ich gry a nie dochodów jakie przyniesie sprzedaż koszulek itd. to z Realem będzie kiepsko, zresztą już jest.
    "A mnie jarają na meczu Legii race..."

Czerwona kartka
    Ja to Kowala w ogóle nie rozumiem. Najważniejszy w sezonie mecz dla Cules, a ten mówi, że Guardiola, całym sercem barcelonista, odpuszcza go bo wie, że nie wygra już La Ligi. Duma Katalonii po pierwsze nie jest w formie, a po drugie Real zagrał doskonały mecz. Zresztą kogo miał innego Pep wystawić: kontuzjowanego Alexisa czy tragicznego ostatnio Fabregasa?

A pierwszy akapit jest po prostu genialny, bo wychodzi, że wg. Kowala 3>7
    Ostatnio edytowane przez Fatman ; 21-04-2012 o 23:26

jarcyś
    Guest
    Real z Morientesem , Makalele , Hierro , Munitisem i Redondo był wielki.

teraz to przypadkowa zbieranina w której nie ma komu biegać i pracować na boisku.

lubię ten klub od kilkunastu lat ale mierzi mnie ta komercja

Ronaldo, Beckham, obrona - won !

Uprawnienia umieszczania postów