Strona 70 z 104 PierwszyPierwszy ... 206066676869707172737480 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,100 z 3112

Wątek: liga hiszpańska

Legionista Awatar detoxizer
    Cytat Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
    Real miał więcej szczęścia niż Barca, która powinna wygrać, szczególnie ostatnie minuty i szanse, których szkoda. Najważniejsze że przewaga jest nadal. Sezon trwa. Messi klasa
    Bzdury gadasz, bo gdyby Benzema nie zaliczył dzisiaj paraliżu przy dwóch sytuacjach, to po pierwszej połowie byłoby już po meczu. Na moje oko można powoli mówić, że tak grająca drużyna, jak za Guardioli, nie wróci. Po prostu już jej nie ma i nie będzie.

Legionista Awatar chajtgr
    Zgadzam się Barcelona za Guardioli potrafiła zdominować Real,teraz obie drużyny są na podobnym poziomie i tylko dyspozycja dnia decyduje o wyniku.Tej drużynie bliżej chyba do tej Rijkarda chociaż ma Messiego w najwyższej formie.Tito robi tylko 2 zmiany i nie wpuszcza wogóle Villi,który w tym sezonie w roli jokera strzelił już 3 bramki co dla mnie nie jest zrozumiałe...

Legionista Awatar Loko
    Patrząc na pierwszego gola Ronaldo naszła mnie myśl ilu kopaczy z naszej ligi potrafiło by kopnąć piłkę przy słupku mierzonym strzałem i w przerwie dziennikarzowi powiedzieć z ręką na sercu, że chciał tak właśnie ją kopnąć.

Zawsze gdy oglądam naszą ligę i są bramki dość nieprzeciętnej urody zastanawiam się ile z tego to szczęście a ile faktyczne umiejętności, np bramka Papadopulosa z nami, chodzi mi głównie o strzałę techniczne a nie "na parę" jak tto u nas w lidze zwyczaj panuje
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Portowiec Awatar Dyzio
    Byyzyydury, drużyna Tito w pierwszym meczu Superpucharu pokazała, że potrafi być o klasę lepsza od Realu. Głupi błąd Valdesa, kiepska skuteczność i wówczas nikogo ten wynik na rzucił na kolana. Natomiast dziś grając bez trójki podstawowych obrońców (aczkolwiek to co wyczynia Alves od kilku spotkań, to dramat) nie mogli sobie tak śmiało i nonszalancko grać z przodu. Bo gdy masz za plecami Pique czy Puyola, ma się te przekonanie że jest ktoś kto posprząta bałagan. Największą bolączką drużyny prowadzonej przez Tito, jest to iż strasznie długo "wchodzą" w mecz. To już któryś z kolei pojedynek, gdy Barca traci bramkę, grając zupełnie bezbarwnie pierwsze 20-30 minut. Później duża dawka szczęścia, po jak ktoś pisał wcześniej mogło być po meczu gdyby żabojad uderzył jak powinien najpierw na początku spotkania, później przy prowadzeniu tej drużyny w białych koszulkach nazwa mi umknęła. A na dokładkę pepe zalicza asystę. Później obraz gry się zmienił, Barcelona zaczęła grać swoje. Aczkolwiek bez fajerwerków. Remis raczej bardziej korzystny dla gospodarzy biorąc pod uwagę całokształt, tj. osłabienie, przebieg gry z początku spotkania, w efekcie utrzymanie 8 pkt przewagi.
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Dyzio, nie zgadzam się kompletnie, bo to nie jest jedyny mecz w sezonie, po którym mam takie odczucia. Tej drużynie brakuje błysku, który był w pierwszych trzech sezonach za Guardioli.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Tej drużynie brakuje błysku, który był w pierwszych trzech sezonach za Guardioli.
    100%%% racji!!!!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Post z 30.09

A dziś był karny dla Barcy po faulu na Inieście w okolicach 50 minuty? Sędzia był bliżej, a nie gwizdnął.
    Przecież nie pisałem, że był

Manity się nie spodziewałem, przewaga utrzymana, nie jest źle
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Portowiec Awatar Dyzio
    Cytat Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Tej drużynie brakuje błysku, który był w pierwszych trzech sezonach za Guardioli.
    Zgadzam się, że w tej chwili nie jest to ten sam poziom co kilka sezonów temu, ale ocenianie na podstawie dajmy na to tych 10 spotkań pod wodzą Tito, iż ten zespół nie ma szansy dorównać temu co było, jest stwierdzeniem na wyrost moim zdaniem. Stąd taki ton mojej wcześniejszej wypowiedzi. Poprzeczkę Pep postawił niesamowicie wysoko, ale czas pokaże jak to będzie. Po prostu nie skreślałbym tak szybko obecnego trenejro.

Legionista Awatar Antares
    Styl gry Barcelony jest podobny, ale nie ten sam. Nie ma tej efektowności, jak ktoś wcześniej napisał brakuje błysku. Jest więcej długich piłek do skrzydłowych. Gdyby nie Messi to byłoby przeciętnie, ale ten zawsze zrobi różnicę. Zawsze mnie śmieszyło pisanie, że bez Xaviego czy Iniesty nie istnieje, że to im należy się Złota Piłka. Iniesta czy Xavi potrafią zrobić niemożliwą akcję, potrafią podać piłkę nieprawdopodobnie, ale zauważcie, że Messi nie tylko strzela od nich 10 x więcej, ale też takich piłek zagrywa 5 x więcej. Gdy Iniesta w sezonie strzeli z 10 bramek i zaliczy 10 asyst to jest świetny wynik dla niego, a Messi tych bramek strzela 70, a asyst 40. Nie wiem jak można nie doceniać jego osiągnięć, ale taak hormon wzrostu itd... Tak samo śmieszne było dla mnie pisanie o Guardioli, że to nie trener, że Barcelona to samograje i każdy trener by ich do takich sukcesów doprowadził nawet Michniewicz tak mówił. Właśnie za Tito to widać... Chociaż temu trzeba przyznać, że na razie jest bardzo efektywny, bo oprócz meczów z Realem wygrał wszystko. 11 meczów 9 zwycięstw, remis i porażka. W poprzednim sezonie Barca meczów z Osasuną czy Sevillą już by nie wyciągnęła.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

GieKaeSiak
    Różnica klas między 3 pierwszymi sezonami Guardioli, a tym co jest teraz jest aż nadto widoczna. Mnie ciekawi natomiast fakt, czy wynika to z tego, że Guardiola był aż takim geniuszem, czy może z tego, że ten zespół jest w pewnym sensie wypompowany...

Jak historia pokazuje dominacja takich drużyn, pewien cykl to maks 3-4 sezony. Nie wydaje mi się, żeby oni byli mniej ambitni, mniej chcieli wygrać nie wcześniej. Widząc zachowanie Messiego, Villi czy Xaviego w meczu z nic nie znaczącą Granadą widać, że im ciągle bardzo zależy. Xavi z Puyolem nie młodnieją, rywale mają ich rozpracowanych, trzeba wymyślić coś nowego. Do tego zbyt duże uzależnienie od Messiego, jego bramek i asyst. Nie może być tak, że pierwszy strzelec ma w sezonie 73 bramki, a drugi 15. Najpierw był Eto'o i Henry, potem Ibra, potem trio w formie MVP gdzie te bramki i asyst się jakoś rozkłady. Drugi sezon jest tylko Messi, brakuje kogoś kto odciąży w strzelaniu bramek. Jego słabszy mecz i nie ma komu przesądzić o losach meczu. Villa dopiero wraca po ciężkiej kontuzji, ma swoje lata, Sanchez nigdy snajperem nie był i nie będzie, Pedro drugi sezon szuka formy. Mi zabrakło transferu kogoś takiego jak Van Persie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Czerwona kartka
    Ja tam już w tamtym sezonie mówiłem, że Barca powoli się wypala i będzie musiała minąć ze 3 lata zanim znowu zbudują tak genialną drużynę. Co prawda, przez fatalny start Realu mistrzostwo krajowe raczej zdobędą (choć możliwe są wahania formy i utrata przewagi- w końcu, jak słusznie było podkreślane, to nie jest już Dream Team Guardioli), ale w Lidze Mistrzów tak kolorowo może już nie być. W poprzednich latach, z kimkolwiek z Europy Blaugrana by się nie mierzyła, dominowała rywala i, jeśli już przegrywała, jak z Interem czy Chelsea, to tylko przez perfekcyjną grę obronną i mecze życia tamtych drużyn. W tym roku, moim zdaniem, już tak nie będzie i może się zdarzyć, że Katalończycy odpadną już np. w ćwierćfinale. Stawka po prostu bardzo się wyrównała.

Portowiec Awatar Dyzio
    Na Riazor dziś pomylili dyscypliny chyba, bo wynik hokejowy. Joga bonito

Legionista Awatar Luke
    Drugi gol Alby - klasa światowa.

MuDeChe.Vn

Alpha Test 13h00, NgĂ*y 01/11/2012
    Open 13h00, NgĂ*y 03/11/2012

• Trang Ch? : http://mudeche.vn
    • Di?n ÐĂ*n : http://diendan.mudeche.vn
    • PhiĂŞn B?n : Season 6.4 New Wing 2.5 +Wing 4 + Ng?c Th?t Tinh
    • Exp : 150x
    • Drop : 30%
    • Ðu?ng truy?n : 1Gbps
    • Data Center : Vi?t Nam
    • Anti Hack : Antihack - CRB
    • NBBWeb : Develope by NBB
    • GamePlay : Design by CRB-Team
    • GameServer : Fixed and Develope by CRB-Team

R?t Mong S? ?ng h? c?a cĂĄc b?n t?i MU Online 2012 MU SEASON 6

BQT mudeche.vn KĂ*nh BĂĄo

Legionista
    warto odnotować skandaliczne sędziowanie przeciwko Barcelonie. To żadne żale, tylko informacja dla hejterów Barcy, którzy potem będą pisać jak to się Barcelonie pomaga.

To już chyba standard. Oszukują Barcelonę - cisza. Ktoś coś Barcelonie podaruje - skandal.

Legionista Awatar Luke
    Jeden z hiszpańskich klubów ma już w najbliższym czasie trafić w ręce meksykańskiego przedsiębiorcy Carlosa Slima, którego magazyn "Forbes" uważa za najbogatszego człowieka na świecie. Jego fortunę szacuje się na ok. 69 mld dolarów, a według pogłosek najbliżej mu do Atletico Madryt.
    Meksykański miliarder Carlos Slim, którego fortunę szacuje się na 69 mld dolarów ma zostać właścicielem jednego z piłkarskich klubów, grających na co dzień w Primera Division - podaje hiszpański dziennik "Marca".

- Mocno zainwestujemy w hiszpański futbol i będzie to zrobione w taki sposób, aby zdominować ligę i zdobyć mistrzostwo - zapowiada osoba z otoczenia magnata, chcąca zachować anonimowość.

Pogłoski mówią, że Slim jest najbardziej zainteresowany wykupieniem Atletico Madryt. Klub z Vicente Calderon narzeka na bardzo duże problemy finansowe, które rozwiązać ma sprzedaż Radamela Falcao, wycenianego na 60 milionów euro.

Pojawienie się Carlosa Slima w Primera Division mogłoby zmienić układ sił w hiszpańskiej lidze, zdominowanej przez Barcelonę i Real Madryt.
    http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Na...f712&_ticrsn=3

Taka tam ploteczka. Niby fajnie, że znów ktoś chce naruszyć ligową hierarchię, ale obawiam się, że skończyłoby się tak samo jak z Malagą, z której szejkowie teraz uciekają.
    Edit: mała korekta tego newsa: http://www.insidespanishfootball.com...real-sociedad/

I jeszcze coś dla forumowych biznesmenów:
    http://www.insidespanishfootball.com/sos-real-oviedo/
    Ostatnio edytowane przez Luke ; 02-11-2012 o 11:50

Legionista Awatar (L)ookasch

Czerwona kartka
    Nawet, jak ich kupił, to jaką wartość marketingową prezentuje Real Oviedo? Hierarchii w hiszpańskim futbolu to na pewno nie naruszy.

Legionista Awatar Z.
    Eurogoals i Viktor Onopko
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar midzi
    Onopko na 3-1 z Barceloną
    http://www.youtube.com/watch?v=lmmR9RqVgS0

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Barcelona z lat 2000-2003...nic nie wygrali ale jarałem się nimi jak cholera(Rivaldo + holenderska kolonia ehh)
    podpis under construction

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    O. Jeszcze mi przypomniałeś, że byłem w szoku jak widziałem ich stadion. Spodziewałem się jakiegoś "olimpijskiego", a konstrukcja tego powoduje, że na pierwszy rzut oka wydawał się ogromny, nowoczesny i w ogóle gigant.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Luke
    Real właśnie poległ w Sewilli z Betisem i jeżeli jutro w Walencji nie wydarzy się cud, to na jakieś 90% poznamy mistrza Hiszpanii 2013. Pozostałe 10% daję Atletico.

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez (L)ookasch Zobacz posta
    Generalnie może to być bardzo fajna opcja na przyszłość. Utworzenie szkółek piłkarskich to nie będzie dla niego problem w krajach latynoskich i może nie sprawdzi do 3 ligi nie wiadomo jakich graczy, ale może to być naprawdę mądrze wprowadzony klub do pierwszej ligi a potem już kto wie.
    Fanatyczny Tarchomin

Kolejny raz po dwóch sezonach drużyna prowadzona przez Mourinho w trzecim jest cieniem samego siebie. No, ale jeśli tyle meczów gra się 13 zawodnikami i wgl nie rotuje składem to nie powinno być dziwne. Oczywiście po kolejnej porażce znowu błysnął na konferencji zwalając winę na na sędziego i terminarz. Szkoda, że taki wylewny nie był w tamtym sezonie jak Betis zostało orżnięty z bramki i ewidentnego karnego w doliczonym czasie gry (skończyło się 3-2). Wtedy sędzia też był człowiekiem, mógł się pomylić, teraz sędzia nie nadaje się do La Ligi. Hipokryzja tego człowieka i klubu przekracza wszelkie granice.

Oby Atletico jak najdłużej trzymało się Barcelony. Może będzie coś nowego w La Lidze, a nie tylko Barca, Real, Barca, Real.

Liczę po cichu na Atletico, bo niby dopiero 13 kolejka, ale przewaga punktowa Barcelony nad trzecim Realem jest już naprawdę spora.

Legionista Awatar Domino KG(L)
    Atletico gra na prawdę pikę nie tylko efektywną ale i poukładaną. Na dzień dzisiejszy są o wiele lepsi niż sąsiedzi z Santiago Bernabeu. Oby utrzymali ta formę do końca tak jak i Barca
    Ostatnio edytowane przez Domino KG(L) ; 26-11-2012 o 15:27
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Atletico od 2000 roku daje gładko dupy Realowi w Derbach Madrytu i myślę, że z racji tego iż mecz będzie na Santiago to tym razem nie będzie inaczej. Może gdyby mecz był na Vincente Calderon to Atletico mogłoby się pokusić o kolejną niespodziankę.

Uprawnienia umieszczania postów