Strona 3 z 103 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 3062

Wątek: liga hiszpańska

Legionista Awatar MaxxxiM
    Jutro Valencia zdobywa Mistrza. Ciekawe czy wielki prezes wielkiego klubu wyciagnie jakies wnioski czy jednak nadal bedzie chcial kupic Emersona i pozbyc sie Morientesa.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Administrator Awatar mOFMC
    No i co? Valencia Campeon!!!! :dzieki:
    To jest wlasnie piekno futbolu! Kto na nich stawial przed sezonem???
    Przeciez wielki Real mial wygrac wszystko lacznie z mistrzostwami kosmosu

A teraz wszyscy mozemy zaspiewac:
    Ale Valencia, Ale Valencia la la la la la
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Kempes
    Na EurosportNews właśnie podali ,że w poniedziałek Walter Samuel zostanie przedstawiony jako nowy zawodnik Realu Madryt

Pełen szok ... wkońcu przemyślany transfer którego potrzebe wszyscy widzieli oprócz włodarzy królewskich.

ps. O ile to prawda no ,ale... eurosp. raczej jest rzetelnym źródłem.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Na EurosportNews właśnie podali ,że w poniedziałek Walter Samuel zostanie przedstawiony jako nowy zawodnik Realu Madryt

Pełen szok ... wkońcu przemyślany transfer którego potrzebe wszyscy widzieli oprócz włodarzy królewskich.

ps. O ile to prawda no ,ale... eurosp. raczej jest rzetelnym źródłem.
    Na www.pilkanozna.pl też o tym pisali.....

Podobno Real zapłacił za niego 22 mln Euro....

Może kupią jeszcze kogos na obronę bo jak na razie to w piątym ligowym meczu z rzedu obskakują....tym razem 1:3 z San Sebastian u siebie oddajesie
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomi
    Może kupią jeszcze kogos na obronę bo jak na razie to w piątym ligowym meczu z rzedu obskakują....tym razem 1:3 z San Sebastian u siebie oddajesie

A Barca do przodu jak na razie :klask:

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez robak

A Barca do przodu jak na razie :klask:
    Real juz 1:4........... :ciosy:

ale nie wiem ocb z tą Barcą.....też obskakują 1:2 z Saragossą.....
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Real bez Zidanea i Beckhama i z najgorsza obrona z mozliwych. I graja tak beznadziejnie od porazki z Monaco. Jesli naprawde kupili Samuela to znaczy ze sie prezes opamietal. Ale z drugiej strony jeden Samuel sprawy nie zalatwia, bo jeszcze ze trzech dobrych obroncow powinien kupic. I oczywiscie nie sprzedawac Morientesa.

A Barca sie widocznie rozluznila, kiedy doszly ich wiesci ile Real przegrywa u siebie.

W lidze hiszpanskiej dzieja sie ostatnio ciekawsze rzeczy niz zwykle pod koniec polskiej

Legionista

Czyżby C+ transmitował z poślizgiem? Oglądam i jest 1:0 dla Barcy narazie.

dobra strona z wynikami na zywo www.livescore.com

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM

dobra strona z wynikami na zywo www.livescore.com
    No jak mam transmisję w TV to nie będę się przecież na cyferki na stronie gapił.
    Nie wchodzę już na to forum, wszystko wypaplają :>

PS. U mnie już 1:1, nie zdradzajcie mi końcowego wyniku :w_morde:

Legionista Awatar yusta
    Sezon się zakończył. Valencia mistrzem, a wicemistrzostwo dla Barcy, co było dla mnie na początku sezonu nierealne. Dopiero czwarte miejsce boskiego Realu, co mnie akurat nie martwi
    Do drugiej ligi lecą: Valladolid, Celta i Murcia. Murcia i Valladolid zleciały już wcześniej, natomiast Celta dała dupy u siebie w ostatniej kolejce, przegrywając 1:2 z Mallorcą, grającą o pietruchę (do 89 minuty było 0:0!). Przed spadkiem natomiast w ostatniej kolejce obronił się Espanyol, ktory meczył się przez 70 minut ze zdegradowaną już Murcią.

1. Valencia 38 77 71-27
    2. Barcelona 38 72 63-39
    3. Deportivo 38 71 60-34
    4. Real Madryt 38 70 72-54
    5. Athletic 38 56 53-49
    6. Sevilla 38 55 56-45
    7. Atletico 38 55 51-53
    8. Villarreal 38 54 47-49
    9. Betis 38 52 46-43
    10. Malaga 38 51 50-55
    11. Mallorca 38 51 54-66
    12. Saragossa 38 48 46-55
    13. Osasuna 38 48 38-37
    14. Albacete 38 47 40-48
    15. Sociedad 38 46 49-53
    16. Espanyol 38 43 48-64
    17. Santander 38 42 48-63
    18. Valladolid 38 41 46-56
    19. Celta 38 39 48-68
    20. Murcia 38 26 29-57

Legionista
    jeden maly blad!
    Valladolid nie spadl juz wczesniej!
    wygrali w ostatniej kolejce i gdyby nie wygrana Espanyolu to by sie utrzymali
    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Skanda(L)
    jeden maly blad!
    Valladolid nie spadl juz wczesniej!
    wygrali w ostatniej kolejce i gdyby nie wygrana Espanyolu to by sie utrzymali
    Masz rację.. zapomniałam o tym, że Espanyol miał 40 pkt przed ostatnią kolejką.

Legionista Awatar Kempes
    Celta dla mnie pełen szok - pogodzenie ligi z pucharami jest trudne to fakt ,ale spadek zespołu z takim składem ( conajmniej solidny wg mnie ) to niewątpliwie klęska.
    Szkoda wg. mnie.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Pawe(L)Wi(L)i
    BARCA druga kto by o tym pomyślał w styczniu ??? chyba tylko JA

no a real to sie naprawde popisał w ostatniej kolejce szkoda ze nie mogli jeszcze do pucharu uefa spaść :P :P :P :P :P :P
    mowa jest srebrem, a milczenie owiec.... <lol>

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Pawe(L)Wi(L)i
    BARCA druga kto by o tym pomyślał w styczniu ??? chyba tylko JA

no a real to sie naprawde popisał w ostatniej kolejce szkoda ze nie mogli jeszcze do pucharu uefa spaść :P :P :P :P :P :P
    Taka mała prośba na przyszłość. Postaraj się ikonek używać pojedyńczo, bo w poście powyżej użyłeś ich chyba więcej niż słów :dziwne:

ok spełnie te prosbe .... moze .....

no a tak apropos to R. Carlos podobno nie chce odejść z Realu choc chca go z tamtad sprzedac

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Pawe(L)Wi(L)i
    ok spełnie te prosbe .... moze .....

no a tak apropos to R. Carlos podobno nie chce odejść z Realu choc chca go z tamtad sprzedac
    Że prośba, to napisłam przez grzeczność :>
    Poza tym zdaje się, że jest w regulaminie punkt odnośnie nadużywania ikonek, a za nagminne łamanie regulaminu jest ban :niedobry:

Yusta czepiasz sie :P

:czytaj:
    - Sekretarz techniczny F.C.Barcelony, Txiki Begiristain oficjalnie potwierdził transfer Bellettiego do zespołu. Taka wiadomość pojawiła się na oficjalnej stronie Barcelony, także nie są to spekulacje, a ostateczna wiadomość.

- Tak dla Ballacka, Fabiano i Trezegueta
    Odejście z klubu Cocu, Reizigera i Luisa Enrique jest już pewne. Trudno na razie powiedzieć kto jeszcze dołączy do tego grona, ale jak zapewnia Txiki Begiristain w klubie pewne miejsce mają Saviola i Márquez. Interesujący nas jednak temat to transfery i tu sekretarz techniczny Barçy powiedział, że klub mocno zainteresowany jest pozyskaniem takich zawodników jak: Luis Fabiano, David Trezeguet i Michael Ballack. Txiki mimo wszystko nie chciał powiedzieć ile dokładnie zarząd planuje dokonać wzmocnień. "Nie mogę powiedzieć ilu zawodników przyjdzie. Jeśli będzie sześciu, to nie pięciu, jeśli będzie pięciu, to nie czterech. Postaramy się wzmocnić według naszych priorytetów."

Jak zapewniał Txiki Ballack jest jednym z piłkarzy, którymi Barça jest dość mocno zainteresowana. "Istnieje prawdziwe zainteresowanie Ballackiem. To silny i inteligentny zawodnik. Jesteśmy pewni, że chce odejść z Bayernu. Jeśli ten transfer nam podpasuje, to go dokonamy." Rozmowy w tej sprawie prowadzi także Sandro Rosell, jak zresztą zawsze, ale sam Txiki zapewniał, że wszystko konsultowane jest z Rijkaardem.

Wczoraj Sandro Rosell poleciał do Brazylii w celu spotkania się w z szefostwem Sao Paulo i omówienia spraw transferu Luisa Fabiano. "Poleciał on do Brazylii z profesjonalnych powodów, ale n pewno nie po to, że oglądać zawodnika." Klub chce sprowadzić Fabiano, który zajmował by miejsce piłkarza spoza Unii Europejskiej, jakie teraz okupuje Saviola. "Mam nadzieję, że Javier szybko otrzyma drugie obywatelstwo i ktoś będzie mógł przyjść spoza UE."

Na koniec Txiki powiedział, że klub wciąż negocjuje z Juventusem w sprawie ściągnięcia na Camp Nou Davida Trezegueta. "Musimy być cierpliwi. Kroczymy do przodu, ale jeszcze nie skończyliśmy. Kiedy to się stanie poinformujemy wszystkich o tym."
    Źródło : http://www.fcbarca.com/

No jeśli dojdzie to tych wszystkich transferów to Blaugrana powróci na europejski salony :tak:

GieKaeSiak
    Zwycięzca tegorocznej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów, zespół FC Barcelona, udostępni na koszulkach swoich piłkarzy miejsce reklamowe dla UNICEF.
    Będzie to wydarzenie bez precedensu, bowiem do tej pory gracze Barcelony nigdy nie zakładali koszulek z napisami reklamowymi na piersiach.

Czerwono-niebieskie trykoty drużyny z Katalonii do tej pory były wolne od napisów bądź znaków towarowych sponsorów. Jedynym wyjątkiem była niewielka reklama stacji telewizyjnej, umieszczona w ubiegłym roku na rękawach oficjalnych koszulek zawodników.

Hiszpański klub był jednym z niewielu znanych w Europie, który trzymał się tej tradycji. Zmieni się to począwszy od 12 września, gdy kataloński klub zainauguruje rozgrywki LM z Lewskim Sofia.

Władze Barcelony podpiszą w czwartek w Nowym Jorku pięcioletnią umowę z UNICEF, funduszem działającym przy ONZ na rzecz dzieci. Poinformowano o tym w sobotę na stronie internetowej klubu.

W myśl umowy hiszpański klub będzie pomagał w finansowaniu projektów UNICEF na rzecz dzieci pokrzywdzonych w wyniku wojen i chorób. Mottem tego kontraktu jest hasło: "Barcelona to więcej niż klub, to nowa globalna nadzieja dla dzieci".

W przeszłości władze Barcelony prowadziły negocjacje w sprawie sprzedaży miejsca reklamowego na koszulkach. Jednym z potencjalnych partnerów był komitet organizacyjny igrzysk olimpijskich w Pekinie. Hiszpanie mieli także propozycję od austriackiej firmy bukmacherskiej BetandWin. Żadna z umów nie doszła jednak do skutku.

Wówczas też prezes Barcelony Joan Laporta zapowiedział, że nie odda miejsca na klubowych koszulkach na żadne przedsięwzięcie o charakterze komercyjnym. Rozpoczęto jednocześnie poszukiwania organizacji humanitarnej, która zechciałaby wejść w porozumienie z "Barcą" w celach promocji jej zadań.

źródło: onet

Legionista Awatar Kapon
    odkopuje temat, bo okazja ku temu znakomita.
    W niedzielę w Madrycie El Classico po raz 232

Cytat Zamieszczone przez primeradivision.pl
    W najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 rozpoczną się na Santiago Bernabeu Gran Derby, czyli pojedynek Realu Madryt z Barceloną.
    El Clasico rozegrany zostanie już po raz 232., z czego 153. w lidze i podobnie jak wcześniej ogromne emocje są zagwarantowane.

Bilans dotychczasowych spotkań jest wyrównany. Barca wygrywała 94-krotnie, Real 86 razy, a remis zanotowano w 51 spotkaniach. W ostatnich trzech pojedynkach w Madrycie Blaugrana tryumfowała dwukrotnie, a w poprzednim sezonie wręcz upokorzyła Królewskich wygrywając 3:0.

Teraz jednak niewiele wskazuje na powtórkę takiego rezultatu, bowiem najlepszy strzelec gości Samuel Eto'o, który zdobył wówczas pierwszego gola jest kontuzjowany, a Ronaldinho, zdobywca kolejnych dwóch bramek, nie znajduje się obecnie w wysokiej formie.

Ronnie zapisał się już w historii Gran Derby, bowiem strzelił na Santiago Bernabeu trzy gole, tyle co wcześniej jego rodak Rivaldo, a także Enrique Zaldua i Juan Manuel Asensi. Teraz będzie miał okazję powiększyć ten dorobek, ale nie będzie mu łatwo, bowiem defensywa Realu jest w tym sezonie najlepszą w lidze.

Co więcej to Real znacznie lepiej zaprezentował się w ostatnim meczu Ligi Mistrzów, łatwo pokonując Steauę Bukareszt (4:1), podczas gdy mistrzowie Hiszpanii musieli uznać wyższość Chelsea. Z drugiej jednak strony to Barcelona notuje lepsze wyniki w Primera Division, gdzie strzeliła już dwa razy więcej bramek niż Królewscy i ma nad nimi pięć punktów przewagi.

Szanse są więc wyrównane i o tym, kto zwycięży mogą decydować szczegóły, a w konsekwencji pojedyncze akcje. Wiadomo na pewno, że oprócz Eto'o, bramki w tym spotkaniu nie zdobędzie inny znakomity napastnik - Ronaldo, który pauzuje w związku z czerwoną kartką otrzymaną w spotkaniu z Getafe. Z kolei w zespole Barcelony oprócz Eto'o, zabraknie także obrońcy Juliano Bellettiego.

Barca nigdy w historii nie wygrała dwóch spotkań z rzędu w Madrycie, więc podopieczni Franka Rijkaarda mogą przejść do historii. Dla holenderskiego szkoleniowca spotkanie to będzie miało szczególne znaczenie, bowiem będzie rywalizował ze swoim byłym trenerem z Milanu - Fabio Capello.

Jednego możemy być pewni - emocji i bramek nie zabraknie. Ostatni raz bezbramkowy remis zanotowano w sezonie 1986/1987 i ofensywne nastawienie obydwu zespołów powinno sprawić, że mimo klasy zarówno Ikera Casillasa, jak i Victora Valdesa, piłka przynajmniej raz zatrzepocze w siatce.

21:00 Real Madryt - Barcelona

Sędzia: Alfonso Perez Burrull

Real: Casillas (B), Salgado, Ramos, Cannavaro, Carlos, Emerson, Diarra, Cassano, Guti, Raúl, Van Nistelrooy, D. López (B), Mejía, Mińambres, Pavón, Beckham, Reyes, Robinho

Barcelona: Valdés (B), Márquez, Puyol, Van Bronckhorst, Edmilson, Zambrotta, Xavi, Deco, Messi, Ronaldinho, Gudjohnsen, Jorquera (B), Thuram, Giuly, Iniesta, Motta, Saviola

Typ PrimeraDivision.pl: 1:1
    Kursy:
    bwin.com - 2.50; 3.25; 2.55
    Sportingbet - 2.50; 3.20; 2.60
    Unibet - 2.70; 3.10; 2.70
    Bet-at-home.com - 2.50; 3.10; 2.70
    ile będzie ?
    Komu kibicujecie ?

Legionista Awatar M@+
    1:0 po golu Robinho

Legionista Awatar me(L)u
    1:0 dla Realu. Obojętne kto strzeli. Zawsze za Realem
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Legionista Awatar matx
    Mam dokladnie odwrotnie.. :P
    My na monopol mamy prawdę!

Niech wygra minimalnie Barca. Realu nie trawie, a Barcelona jest dla mnie obojetna.
    A tak poza tym meczem to Amunt Valencia!!

GieKaeSiak
    Real 0-3 Barcelona

Visca el Barca

Legionista Awatar Kapon
    cos czuje, ze bedzie 2:1 dla Realu i takiego wyniku sobie zycze

Legionista
    Na stadionie juz komplet widzow . Ogladaja na telebimach Formule 1

Legionista Awatar Iras
    Hala Madrid! Oby wygrali

Legionista Awatar Domino23
    1:0 dla Realu Raul 2min
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Uprawnienia umieszczania postów