Strona 2 z 103 PierwszyPierwszy 1234561252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 3061

Wątek: liga hiszpańska

Legionista Awatar master of dragons
    Real to nic wiecej jak zbiorowisko pajacow a nie pilakrzy!! Tam to tylko o kasie mysla a nie o pilce!! Mistrzem bedzie Valencia choc chcilabym by Barcelona ostro zamieszala!!
    "Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce" - Urodzeni Wislacy 03'

Administrator Awatar arczi
    Ehh.. Ewcia.
    Duży minus. Jak stąd do Poznania :P
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Lechitka
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Ehh.. Ewcia.
    Duży minus. Jak stąd do Poznania :P
    I co ja teraz zrobie?

:>

Administrator Awatar Q_(L)
    Jakoś nie przepadam za Realem, ale jak czasem jebną akcję albo dwie, to... "kopara opada"

p.s. Nie rozmywać! :>
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar crolick
    valenvia w 93 min uratowala remis 8-
    bedzie jeszzce ciekawie...

jarcyś
    Guest
    Beckham chce opuścić Hiszpanię!

Jak poinformował jeden z brytyjskich dzienników, David Beckham, pomocnik Realu Madryt, chce opuścić Hiszpanię i od przyszłego sezonu znowu występować w angielskiej Premiership.

Decyzja Beckhama jest podobno następstwem obietnicy złożonej żonie Victorii. Kapitan reprezentacji Anglii miał powiedzieć do przyjaciół: "Wracam do domu - dla mojej rodziny".
    wyjazd, tranwestyto

Legionista Awatar Kempes
    Jakoś wątpie ,że go puszczą ... choćby i na trybunach siedział to kase Real trzepie ,a pozatym cena pewnie będzie taka iż nikogo oprócz ... Manchesteru U nie bedzię stać.
    Jesteś panem własnego losu.

Wiślak Awatar Kocur
    ciekawe czy nadejdą czasy kiedy Realu w ogóle zabraknie w LM....
    ech marzenie - jak ja ich nie cierpie :/
    a Beck-cham niech jedzie Go East - w Japonii mu pomnik postawią jak zacznie grać w FC-Tokio '8
    MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Legionista Awatar MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Oby tylko Valencia wygrała Primiera Division. Jak ja nie lubię Realu :heee:
    Od czasu pewnego 6:1... Lubię Valencię.
    Zaimponowali mi wtedy
    A ja kiedy sobie przypominam ten wynik to jakos tak nieswojo.
    I tylko ten moment kiedy Stanko wszedl i strzelil.

Mecze Realu lubie ogladac, ale tylko wtedy kiedy Zidane ma swoj dzien. Kiedy nie ma, to Real nie gra. Ale najbardziej w tym zespole nie lubie ich gry nie fair. Kolo lezy na murawie, a oni graja jakby nic sie nie stalo. I to kilka razy juz tak bylo (np. z Bayernem).
    Od pewnego czasu wole jednak ogladac Porto niz Real. Pomijajac ostatni mecz z Depo, to Porto gra pieknie.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    1:2 z Barceloną I jak szybciutko

http://pilka.interia.pl/news?inf=495497

Valencia Campeon!
    Oglądałam

Druga bramka dla Barcy.... asysta Ronaldinho :+: :+: :+: ten gośc to jakiś magik nie z tej planety.... a bramke władował Xavi ciosem karate

Btw, nie wiem ile tam jeszcze kolejek do końca zostało, ale Barca ma chyba już tylko 4 pkt straty do lidera 8-
    Kto by pomyslał, po tak fatalnym początku sezonu......
    Only You

Legionista
    Do konca 4 kolejki, mam nadzieje ze Barca wyprzedzi Valencie, a tak na marginesie ze PSG jeszcze dogoni Lyon. '8

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez yasioch
    Do konca 4 kolejki, mam nadzieje ze Barca wyprzedzi Valencie, a tak na marginesie ze PSG jeszcze dogoni Lyon. '8
    Widzę, że w temacie zagranicznych sympatii klubowych, mamy bardzo podobny gust
    Only You

Legionista Awatar crolick
    psg rulez :+:
    barca sux :P

ps. juve miszcze

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    Cytat Zamieszczone przez yasioch
    Widzę, że w temacie zagranicznych sympatii klubowych, mamy bardzo podobny gust
    bo sie nie do końca znacie na piłce !

przede wszystkim Milan i Haga
    potem Celtic
    a dopiero dalej ww 2 drużyny :>

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Mini

bo sie nie do końca znacie na piłce !

przede wszystkim Milan i Haga
    potem Celtic
    a dopiero dalej ww 2 drużyny :>
    Taaa... wielki znawco, pewnie Milan, ADO i Celtic grają w lidze hiszpańskiej, albo francuskiej
    Only You

Administrator Awatar Q_(L)
    Proponuję rozważania przenieść tu
    http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=4940
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    ja jestem tez Kibicem Barcelony!!) wiec jestem zadowolony ze wczoraj Barca po 7 latach wygrala w Madrycie!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    Proponuję rozważania przenieść tu
    http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=4940
    Nie :P

My tu rozmawiamy o wczorajszej wtopie Realu
    Only You

Widzewiak
    A jakie znaczenie miał mecz jakiegoś realu czy barcelony wobec przegranej Atletico?

Juz w przyszłym sezonie to Atletico porządzi ligą. :+:
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Według hiszpańskiego pisma sportowego "Marca" po niedzielnej porażce 1:2 z Barceloną, kierownictwo piłkarskiej drużyny Realu Madryt rozpoczęło poszukiwania nowego trenera, gdyż jest niemal pewne, że po zakończeniu sezonu zwolniony zostanie Carlos Queiroz.
    Zdaniem dziennikarzy, numerem pierwszym na liście potencjalnych następców Portugalczyka jest pracujący obecnie w Lazio Rzym Roberto Mancini. Z informacji opublikowanych we wtorkowym wydaniu pisma "Marca" wynika, że już wkrótce szefowie Realu rozpoczną rozmowy z Mancinim. Przeszkodą w zatrudnieniu Włocha mogą być jego żądania finansowe. W Lazio prawdopodobnie zarabia on około czterech milionów euro rocznie, a władze "Królewskich" chciałyby wydawać na pensję trenera połowę tej kwoty.

Jeśli Real nie dojdzie do porozumienia z Mancinim, to następca Queiroza będzie się wywodzić z grupy kandydatów, w której znaleźli się: odnoszący sukcesy z Boca Juniors Buenos Aires Argentyńczyk Carlos Bianchi, były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, a obecnie pracujący w Benfice Lizbona Jose Antonio Camacho oraz szkoleniowiec robiącego furorę w Lidze Mistrzów FC Porto Jose Mourinho.

"Królewscy" przed obecnym sezonem planowali sięgnięcie po potrójną koronę, czyli zakładali zdobycie mistrzostwa kraju, Pucharu Hiszpanii i triumf w Lidze Mistrzów. Real przegrał w finale krajowego pucharu z Realem Saragossa, został także wyeliminowany już w ćwierćfinale Champions League (przez AS Monaco), a w Primera Division stracili dużą przewagę i obecnie zajmują drugą pozycję. Liderem jest Valencia, która ma punkt więcej niż ekipa ze stolicy. W niedzielę piłkarze z Madrytu, mimo prowadzenia 1:0, przegrali na własnym stadionie prestiżowy mecz z Barceloną 1:2. Było to pierwsze zwycięstwo Katalończyków na Santiago Bernabeu od siedmiu lat.
    (PAP)
    Do dzis nie rozumiem dlaczego zwolnili Del Bosque?
    I nadal nie rozumiem, dlaczego prezes uparcie powtarza, ze nie bedzie kupowal obroncow?

Legionista Awatar Kempes
    Pan Perez '' Woli wygrać 4-3 niż 1-0 '' ,tylko nie przewidzieli ,że czasami ciężko strzelić 4 bramki ... Portugalczyk nie ma obrońców więc jak miał zdobyć potrójną korone ? został kozłem ofiarnym wg.mnie kaprysów panów na ''wysokich stołkach'' w klubie z Madrytu.
    Jesteś panem własnego losu.

Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Pan Perez '' Woli wygrać 4-3 niż 1-0 '' ,tylko nie przewidzieli ,że czasami ciężko strzelić 4 bramki ... Portugalczyk nie ma obrońców więc jak miał zdobyć potrójną korone ? został kozłem ofiarnym wg.mnie kaprysów panów na ''wysokich stołkach'' w klubie z Madrytu.
    Juz przed meczem z Monaco powinni przewidziec, ze Morientes doskonale zna z treningow slabe strony obrony Realu (jesli cos takiego oczywiscie mozna nazwac obrona). Ale jak sie okazuje, nie trzeba miec ex pilkarza Realu (choc ten to tylko wypozyczony) zeby rozmontowac Real. Oto przyklad jak nie buduje sie druzyny.

Legionista
    Real to wielkie dno ho:
    Mistrzem Polski jest LEGIA!!!!!!!!!

Legionista Awatar Pawe(L)Wi(L)i
    hahahaha real znowu przegrał i BARCA ich minie i jeszcze valencia tylko i MISTRZOSTWO w zasiegu wzroku
    mowa jest srebrem, a milczenie owiec.... <lol>

Legionista
    Niech Wisła poratuje Real i im swojego super snajpera odsprzeda
    (de fakto reprezentanta ) bo ponoć tylko wykończenia
    dobrych sytacji im brakuje :buhaha: :P

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez Pawe(L)Wi(L)i
    .... a w nowym sezonie po Puchar Ligi mistrzów

Po dzisiejszym zwycięstwie w derbach na Camp nou z espnyolem 4 : 1 po bramkach 2 Savioli oraz po 1 Ronaldinho i Van bronckhorsta BArca zbliżyła sie do Realu jedynie na 1 punkt
    nie fotunnie Valencia wygrała gładko swój mecz i jest to wg mnie jedyna druzyna mogaca przzeszkodzic Barcie w dotarciu na szczyt gdyż real nie dosc ze ma kłopoty kadrowe to jeszcze piłkarze grający nie są w formie zbyt wysoikiej

proszę o opinie na ten temat a także ciekawostki co do drugiego z moich ulubionych (tuż po LEGII) klubie............. sam również bedę sie starał zamieszczac różne ciekawe niusy
    Cytat Zamieszczone przez Kiub(L)
    Barca zdobędzie mistrza :+: , i tak pomyśleć że na początku sezonu obawiałem się że mogą spaść z primira division 8-
    Cytat Zamieszczone przez michal_sc
    Mistrza zdobyc bedzie ciezko, bo do Valencii az 6 punktow. Ale wazne zeby wyprzedzic Real! To bedzie sukces
    ...

Legionista Awatar Nazgul
    Czy jest coś, co mogłoby ich czegokolwiek nauczyć? Jednak Perez to baran...

Cytat Zamieszczone przez Gazet Wyborczy
    Real Madryt złożył propozycję Romie, oferując 10 mln euro i napastnika Fernando Morientesa za defensywnego pomocnika Emersona - donosi "La Gazzetta dello Sport"

W środę Monaco awansowało do finału Champions League dzięki bramce i asyście wypożyczonego z Realu Morientesa. Jeszcze tego samego dnia klub z księstwa obiegła druga radosna wieść o tym, że znalazły się pieniądze na zatrzymanie Hiszpana na kolejny sezon. W czwartek jednak prezes Realu Florentino Perez stwierdził, że Morientes wróci do Madrytu, bo "zachwycił nas swoją grą". Tymczasem wczoraj prasa włoska, a za nią hiszpańska doniosły, że najskuteczniejszy piłkarz tej edycji Ligi Mistrzów zostanie oddany do Romy za Brazylijczyka Emersona. Ponoć Real jest też gotów dopłacić 10 mln euro. Emerson to trzeci gracz klubu z Rzymu, którym interesuje się Real - obok pomocnika Francesco Tottiego i obrońcy Waltera Samuela.

Czy Real nie potrzebuje napastnika? Potrzebuje. Wczoraj na pierwszej stronie hiszpańska "Marca" doniosła, że Real jest już blisko kupna Ruuda van Nistelrooya z Manchesteru United. Co do Samuela to według Hiszpanów trafi on raczej do Chelsea. Wiadomo, że londyński klub chce kupić także Emersona, ale Roma odrzuciła ofertę 30 mln euro. Obu piłkarzom kończy się kontrakt z rzymskim klubem. 17 maja Roma ma im dać odpowiedź, czy chce przedłużyć z nimi umowy, czy ich sprzedać.

Wczorajsza "Marca", cytując dyrektora klubu Emilio Butragueno, informuje też, że zdecydowanym faworytem do posady trenera Realu jest Jose Camacho, który po zakończeniu sezonu zastąpi Portugalczyka Carlosa Quiroza. - Jest najlepszy, bo to nasz człowiek - stwierdził Butragueno.

Real Madry - Mallorca 2-3

11' Eto (Mallorca)
    17' Pavon (Real)
    37' Eto
    43' Alejandro Campano (Mallorca)
    51' Luis Figo (pen.)

brawo brawo.
    Fiorentino Perez powinien chyba przemyslec

Adis
    Guest
    Qrnaa... Przegrana Barcy z Celtą 1-0 gol w 43 min. Dobrze, że w 69 Luccin nie wykorzystał karnego bo skończyło by się 2-0.

Uprawnienia umieszczania postów