Strona 102 z 102 PierwszyPierwszy ... 252929899100101102
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,060 z 3060

Wątek: liga hiszpańska

Dzieje się w Katalonii. Włodarze Barcelony chcieli odwołania meczu, piłkarze (nie wszyscy) chcą grać, władze ligi grożą karami jeśli do meczu nie dojdzie
    Na ten moment najbardziej prawdopodobna jest opcja rozegrania meczu bez udziału publiczności.
    Ostatnio edytowane przez paether ; 01-10-2017 o 15:01

Legionista Awatar looking1916
    Girona - Real Madryt 2:1

I typerek La Liga poszedł się je....

Gintleman Awatar księciuniu
    Typerek to poszedł się wraz z meczem Barcy, która zamiast dowieźć do końca ekskluzywne 0:1, to głupio wcisnęła w ostatniej minucie drugą bramkę i pół typerka trafiło wynik
    Podobnie "załatwiła" mnie Legia, ale do niej oczywiście nie mam pretensji
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Fajnie, że Valencia wrocila na właściwe tory a w dodatku oglądanie jej spotkań to przyjemność. Mam do nich jakis dziwny sentyment
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Fajnie, że Valencia wrocila na właściwe tory a w dodatku oglądanie jej spotkań to przyjemność. Mam do nich jakis dziwny sentyment
    Oj racja

Może wrócą ich złote czasy z przed 15 lat, kiedy dwukrotnie doszli do finału LM czy też wygrali ligę. Canizares, Mendieta, Baraja czy Albelda to była paka.

Legionista Awatar Huxley
    Nieźle pilnują, żeby Barca za bardzo nie odjechała reszcie na początku sezonu. Drugi mecz z rzędu i mega druk wypaczający wynik i zabierający Katalończykom 4 pkt...
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista
    Teorii spiskowych ciąg dalszy. Ci sędziowie są po prostu beznadziejni na tyle, że do końca sezonu spokojnie suma błędów na korzyść jak i przeciwko Barcelonie się wyrówna.

edit. Nawet jeżeli Suarez ma rację, i sędziowie są za Realem, to i tak nic z ich pomocy, bo Real po prostu nie chce skorzystać.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 02-12-2017 o 21:38

Legionista
    Jak ktoś nie wie co oglądać, to polecam wrzucić na mecz Sevilla-Betis. W świetnym tempie. Betis dwukrotnie wychodził na prowadzenie, Sevilla dwukrotnie odrabiała. W drugiej połowie szykuje się niezłe granie.

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Oficjalnie:
    Philippe Coutinho piłkarzem Barcelony!

Legionista
    Real 2:2 z Celtą Vigo ,strata do Barcy wynosi już 16 punktów.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Real 2:2 z Celtą Vigo ,strata do Barcy wynosi już 16 punktów.
    Mają jeszcze jeden mecz zaległy.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Mają jeszcze jeden mecz zaległy.
    Ja bym na miejscu kibiców Realu raczej zerkał w stronę Atletico i Valencii, a nie Barcelony. Katalończycy przez całą rundę stracili łącznie 6 punktów z czego z Valencią sędzia im nie uznał gola gdzie piłka linię przekroczyła, a z Celtą to był strasznie pechowy remis ze słupkami, dużą ilością okazji i po stracie bramki na 2-2 przez kontuzję Umtitiego. Biorąc pod uwagę, że to jeszcze była runda gdzie Barca grała z największymi rywalami na wyjazdach i że wrócił Dembele po kontuzji i doszedł Coutinho nierealne wydaje się, żeby Real mógł taką stratę odrobić.

Chociaż jeszcze na koniec sierpnia wszyscy rozpływami się nad Realem, że to drużyna nie do pokonania. Piłka bywa przewrotna.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Miałem na myśli tutaj walkę o ewentualnie vice mistrzostwo, lub 3 miejsce. Nie ma co się oszukiwać, ale Barcelona jest nie do złapania w tym sezonie. Jak już Antares wspomniał te straty punktów z Valencią i Celtą to albo gruby wałek sędziowski (co jest coraz częstszym zjawiskiem w La Liga)lub po prostu pech. To co też trzeba sobie powiedzieć, to Real jest sam sobie winien takiej sytuacji w lidze, na jakiej obecnie się znajduje. Nie dość że Cristiano się zablokował, to jeszcze kuriozalny błąd Zidana, która stawia non stop na drewnianego Benzemę od pierwszych minut. O wiele lepiej wyglądają od niego Bale, czy Asensio.

Gdyby nie rozkojarzenie piłkarzy Sevilli w dwóch ostatnich meczach to Real byłby teraz na miejscu 5. Mam nadzieję, że rozpędzone Eibar, które w 5 ostatnich meczach ma 4 zwycięstwa i jeden remis, postraszy trochę królewskich w tym sezonie.

Jeżeli Real odpadnie teraz z PSG to jedyne co mogą wygrać to Copa Del Rey, ale każdy wie, że nawet wygranie tego trofeum będzie po prostu porażką Zidana.

Legionista Awatar Antares
    Real na krajowym podwórku wygląda jakby byli przesyceni trofeami, a przecież tych pucharów z ostatnich lat wcale dużo nie mają. 2 mistrzostwa Hiszpanii w ciągu ostatnich 10 lat i dwa Puchary Króla w ciągu ostatnich 24 lat.

Ronaldo też w LM zupełnie inny zawodnik, a przez te 9 lat w Madrycie jak pisałem wyżej ma 2 x wygraną ligę i 2 x Puchar Króla. A więc czym się przesycił? Messi w tym samym czasie ciągnie Barcelonę do 7 mistrzostwa (a ogólnie swojego 9) i dorzucił do tego 5 pucharów króla.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Myślę, że dla Ronaldo bardziej interesującymi trofeami od mistrzostwa Hiszpani oraz Pucharu Króla są złote piłki. Gość wygrał już teoretycznie wszystko indywidualnie, jak i klubowo. Do pełni szczęścia brakuje mu mistrzostwa świata z Portugalią, ale to chyba za jego kadencji jest nie do zrobienia. Facet ma już swoje lata (32), sam zresztą w wywiadzei bodajże dla Marci mówił, że już kondycja nie ta i jego ruchy nie są tak skoordynowane jak kiedyś.

Legionista
    Real wczoraj na własnym boisku przegrywa w Pucharze Króla 1-2 z Leganes i odpada z tych rozgrywek.

Jeżeli odpadną z paryżanami w Lidze Mistrzów, wydaje się, że Zidane już poleci ze stołka.

Olimpia Elbląg
    Clarence Seedorf został nowym szkoleniowcem piłkarzy Deportivo La Coruna. Ma za zadanie uratować drużynę przed spadkiem z ligi. Obecnie jego zespół zajmuje 18 miejsce w lidze i traci 3 punkty do bezpiecznej pozycji w tabeli.

I am a writer and I write essays using info about writing persuasive essay, but sport is still a huge part of my life.

no jednak udało mi się nie wypaść z trenerskiego stołka może wcale nie jest taki słaby ?

Gintleman Awatar księciuniu
    Wrzucę informacyjnie i tutaj:
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    O proszę, coś czuję, że i z naszą Ekstraklasą się tak podzielą.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar je_martin
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    O proszę, coś czuję, że i z naszą Ekstraklasą się tak podzielą.
    O ile Polsat nie jej nie łyknie od sezonu 19/20

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
    O ile Polsat nie jej nie łyknie od sezonu 19/20
    NO właśnie, myślę, że po to się połączą, żeby Polsat ich nie przebił z ofertą,
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Właśnie skończył się świetny mecz pomiędzy D. La Coruna a Sevillą. Wysokie tempo, od jednej bramki do drugiej, nieco szwankowało wykończenie, ale niech wynik nikogo nie zmyli. To 0-0 jest jednym z tych 0-0 które świetnie się oglądało. Porównując do Eklapy, zupełnie inna dyscyplina sportu.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Porównując do Eklapy, zupełnie inna dyscyplina sportu.
    Jaki jest sens przywoływać w ogóle takie porównanie ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Aureliusz
    Kto poratuje linkiem do Gran Derbi?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    O kurde, ale drukarz w Barca-Real.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    O kurde, ale drukarz w Barca-Real.
    To nie drukarz , to idiota .

Legionista Awatar Luke
    Mnie już te błędy nawet nie grzeją. W hiszpańskim sędziowaniu ciągle to samo, bez promyka nadziei. Przynajmniej mylił się w obydwie strony.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Uprawnienia umieszczania postów