Ankieta: Na którym meczu była najlepsza oprawa i atmosfera?

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Podsumowanie sezonu pod względem ultras

Legionista Awatar Aureliusz

Podsumowanie sezonu pod względem ultras

Sezon się skończył, czas na podsumowania. Ciekawi mnie, który mecz uważacie za najlepszy pod względem ultras w przeciągu caqłego sezonu?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Mazi
    Uwazam ,ze trzy mecze były naprawde zajebiste : z Widzewem , Utrechtem i Lechem . Sposrodd tej trojki zdecydowałem się na holendrów ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar dyha
    jak dla mnie Witamy W Piekle !

Administrator Awatar arczi
    Ja osobiście najmilej wspominam mecz z Wisłą z rundy jesiennej. Nasza kartoniada pierwsza klasa no i wynik. Deyna byłby dumny...

"Witamy w piekle" było chyba jeszcze lepsze ale późniejsze zamieszki na stadionie spowodowały że atmosfera meczu wyraźnie się popsuła.

Co do Lecha to mimo iż był to nasz chyba jeden z najlepszych występów ultras jaki odbył się na Estadio WP, to mam osobiście mały niedosyt. Niby było wszystko ale jednak ta kartoniada nie wyszła tak jak powinna. Choć jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy dwustronną prezentację z kartonów.

Ogólnie sezon in plus w naszym wykonaniu. Ale w następnym musimy postarać się o nowe atrakcje. I na pewno tak będzie. :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    moim zdaniem z lechem byla spoko atmosfera i ta kartoniada:)))
    Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Legionista
    Ciężko jest mi wybrać ten jeden najlepszy mecz.
    Hitem był na pewno mecz z Widzewem."Witamy w piekle" wyszło nam znakomicie.Doping tego dnia też stał na wysokim poziomie.Niestety,tak jak napisał wcześniej Arczi,zamieszki zatarły nieco dobre wrażenia z meczu.
    Mecz z Utrechtem zapamiętałem głównie ze względu na fajną kartoniądę i momentami genialny doping,ogólnie było wtedy bardzo głośno.
    Spotkanie z Wisłą to kartoniada z wizerunkiem Kazika.Racowisko też było niezłe.
    Ale mimo wszystko chyba mecz z Lechem był największym hitem.Dwustronna kartoniada,około 150 rac,ognie rzymskie strzelające z 10 minut i masa innych atrakcji spowodowały,że dla mnie ten mecz był najlepszy.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista Awatar Tomi
    Nie mogę się zdecydować, więc stawiam na trzy mecze z Widzewem, Lechem i Wisłą bo na każdym z nich był zajebisty doping, a kartoniady też wszystkie były zajebiste
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Mi sie najbardziej podobał mecz z Utrechtem,choreografia zrobiła na mnie niesamowite wrażenie pozatym był świetny doping ale inne mecze rówież były bardzo dobre pod względem kibicowskim

Legionista
    Ja stawiam na mecz z Wisłą i choreografię z Deyną. Po prostu uważam, ze stworzyć tak dobrze twarz człowieka z kartonów to jest coś!

Legionista Awatar Keleborn
    Moim zdaniem najlepszy był Deyna na meczu z Wisłą, dobre było też witamy w piekle z Widzewem.

Kartoniada z Lechem była dobra, ale widać ją było dopiero na zdjęciach po meczu. Z Krytej wydawało się nam że coś nie wyszło (przynajmniej z E).

:+: Deyna był the best :+:
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista Awatar Aureliusz
    A ja dałem głos meczowi z Wisłą, bo tam było wszystko. Zajebista choreografia kartonowa, mnóstwo rac. Doping także zajebisty. No i emocje na murawie. Do tej pory pamiętam, jak Zielu tafił na 3:2, ajki wtedy był szał radości. Ludzie nieznani sobie rzucaliu się w ramiona. I wtedy ogromnie głośne "Wisła, ..., co ty na to?" No i nie zapomnę długo, jak skończyła się minuta ciszy (a wiślacy wtedy gwizdali) to usłyszeli, co o nich myślimy. To był chyba najgłośniejszy okrzyk, jaki słyszałem, jak chodzę na Legię.

Drugie miejsce to mecz z Lechem. Tak, dopiero drugie. Chociaż była świetna oprawa (kartony, race, transparenty), to z dopingiem nie było już tak super. W pierwszej połowie były chwile zastoju, no i nie było zbyt głośno. W drugiej połowie o niebo lepiej. Ale także nie było zbyt dużych emocji na płycie boiska. Nie było takiego dreszczyku o wynik, który by powodował większą adrenalinę i jeszcze głośniejszy doping.

Trzecie miejsce to mecz z Widzewem i zajebiste "Witamy w piekle", niestety całe widowisko popsuli widzewiacy wbiegając na boisko. Teraz jak wspominam tamtem mecz, to właśnie ten fakt powoduje, że nie pamiętam tego meczu zbyt przyjażnie.

Następnym dobrym meczem był Utrecht. Co za emocje. Pojechalismy holendrów 4:1 a w drugiej połowie bezustanne "Gol, hej Legia gol". Świetny mecz w wykonaniu piłkarzy, chyba jeden z lepszych w tym sezonie"

Więcej się podziewałem po meczu z Schalke, ale odbył on się kilka dni po Widzewie. Doping też niezły, zwłaszcza gdy Legia doprowadziła do stanu 2:2

A derby? Jakoś nie wspominam ich zbyt miło. Rok wcześniej były lepsze (była wtedy choreografia z Syrenką) i jak widać po głosach z ankiety Wy także jakoś dobrze nie wspominacie tego meczu.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar szczepan
    a ja jednak za meczem z Lechem... chodzi o caloksztalt... chociaz moze to pisze bo nie bylem na Widzewie (sila wyzsza ale mimo super meczu nie zaluje ze nie bylem... )... ale poprostu ogolnie mecz mi sie podobal... chodzi tez o gosci i o ogolne zainteresowanie...

Legionista Awatar Łysolek
    zdecydowanie najlepiej wypadła choreografia z Lechem ... tyle tego było , ale najbardziej w pamięci utkwiło mi to 2000 rzymskich ogni , po prostu zajebiscie to wyszło !! Ogólnie podczas całego meczu co chwilę można było podziwiać coś rewelacyjnego !!!
    TAK TRZYMAĆ !!!

Legionista Awatar c_zary
    Najlepiej bylo na meczu Lechem ale do choreografii "Witamy w piekle" mam straszny sentyment. Dlatego glosuje na Widzew
    ...

Legionista Awatar szczepan
    w sumie to ciezko oceniac... bo np. kartony na Lechu to kawal dobrej roboty! odwracane itd skomplikowane... ale z drugiej strony witamy w piekle miala chyba jakis niepowatrzalny klimat... wogole ten sezon jest chyba najlepszym z ostatnich (pod wzgledem ultras)

Legionista Awatar marecki
    najbardziej narobilem sie przy meczu z Lechem...3 miejsce

nie robilem praktycznie nic (tylko przed meczem kartony) -ale ze wzgledu na decybele ...2 miejsce Utrecht

...wzruszenie ,duma ,wynik ,spiewy ,a przedewszystkim duch Kazia Deyny (On z nami byl! ) - bezapelacyjnie mecz z Wisla to moj nr1!

Legionista
    Ciezki wybor ale jak dla mnie pierwsze miejsce to mecze z Wisla (Deyna) i Widzewem (chociaz zamieszki wszystko popsuly), drugie Utrecht i Lech

:wielkafl: :zyleta: :999: :tle: :cf1:

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Legionista
    ja nie bede orginalny i powiem ze mecz z lechem byl rewalacja dla mnie! bo bylem na nim i bylo zajebiscie tyle tego bylo te race w drugiej polowie odpalone swiece dymne te wystrzaly 2200 ogni to byl zajebisty efekt tego i ta kartoniada niby sie wydawalo ze nie wyszla ale zdieca pokazuja co innego drugie miejsce to mysle ze mecz z wisla choc na nim mnie nie bylo ale oglodajac go az mi dreszcze pzrechodzily po ciele a trzecia pozycia to widzw i napis'witamy w pielke"
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar MaxyM
    Na Lechu oprawa mnie rozwaliła, myślałem momentami, że jestem w Vietnamie 8- . Do tego doping, w końcu taki jaki powinien być.

Legionista
    Jak na mnie Lech. Bardzo głośny doping z obu stron, "Płonący stadion". Szkoda tylko że mecz nie zaczął się tak, powiedzmy o 20 wtedy byłby to dla mnie ideał pod względem ultras :+:
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Legionista
    Mi najbardziej podobała sie atmosfera na Wisle, a i oprawa tego meczu była super.

Legionista Awatar Nazgul
    Jak dla mnie ta z Lechem była najlepsza. Drugie miejsce Utrecht a trzecie - Widzew.

Uprawnienia umieszczania postów