Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Marcin Rosłoń - komentator

Legionista Awatar MaxyM

Marcin Rosłoń - komentator

Co sądzicie o jego pracy w C+, dla mnie to nowy talent mikrofonu, bardzo lubie Marcina słuchać. Dobry komentarz, czasami przeplatany humorem, i jeszcze te uszczypliwości jak wtedy gdy pytał się na Konwiktorskiej prezesa ile mają hymnów ich troje i czy potrafi do podkładu ich troje zaśpiewać? :rotfll2: .

Mam nadzieję, że w krótce pokaże talent także na boisku :> .

Administrator Awatar Raffi
    Zwróćcie uwagę, że to ten sam rocznik, co Jarza....i ja :P Może w przyszłości - nieodległej - w składzie Legii pojawią się znów wychowankowie.
    hehe...jestem nieobiektywny, gdyż znam Marcina już od połowy lat osiemdziesiątych(podstawówka, liceum); pamiętam, jak bodajże w '89 oglądałem przed meczem Legii mecz żaków, gdzie grał właśnie M. i zapewne Jarza, chociaż wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. :>

Pamiętam, że na początku swojej kariery komentatorskiej nieźle kwasił, ale wyrabiał się z roku na rok i jest w tym fachu coraz lepszy.
    Właściwie chyba w tym sezonie po raz pierwszy dostał mecze polskiej ligi do samodzielnego komentowania.
    A swoją drogą mam nadzieję, że jego konto występów w drużynie jeszcze się wydłuży. Na razie jest drużynowym mistrzem Polski dziennikarzy (m.in. z synem Janasa - też grał w Legii kiedyś - i bratem Ł. Surmy .

PS Nie wiem czy wiecie, ale brat Magica jest wodzirejem na meczach Ligi Światowej w siatkówce, podobną rolę pełnił też podczas PŚ w skokach w Zakopanem w tym roku.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Nie lubie go słuchać, dla mnie jego komentarze sa nudne, w dodatku ma on denny głos. Piłkarz z niego nijaki.

Legionista Awatar szczepan
    dla mnie tez jako komentator jest sredni a to jak uslyszalem ze byl na lawce bodajze w meczu z Lechem chyba swiadczy ze jako pilkarz sie rozwija...

Legionista
    dlamnie jego kometarz taki sobie jest a pikarz moze i sie rozija ale ile mozna grac w rezerwach is iedziec na lawce?
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

choc nie slyszlem jego komentowanai ale to morza byc poczatek dobrej kariery bo takich ludzi jak on potrzeba wtelewizji

Legionista Awatar MaxyM
    Dziś komentował mecz Real Madrid - Bilbao i to ze stadionu Realu. :>

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Legia_____
    Nie lubie go słuchać, dla mnie jego komentarze sa nudne, w dodatku ma on denny głos. Piłkarz z niego nijaki.
    A to zabrzmiało zabawnie... A po co piłkarzowi głos?

Legionista Awatar krollek
    Nie jest wybitnym piłkarzem ani komentatorem.
    W Canal+ b.dobrze komentują Smokowski z Twarowskim (super duet )

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crollek
    Nie jest wybitnym piłkarzem ani komentatorem.
    W Canal+ b.dobrze komentują Smokowski z Twarowskim (super duet )
    racja, miałem okazję grać przeciwko niemu w pewnej lidze na Ks. Bolesława i szczerze mówiąc dziwiłem się jak on mógł być kiedyś włączony do drużyny Legii. A co do komentowania to w tej stacji pracują lepsi..

Uprawnienia umieszczania postów