Strona 51 z 106 PierwszyPierwszy ... 4147484950515253545561101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,530 z 3164

Wątek: Boks

Legionista Awatar Luke
    Haye w formie, ale raczej na Kliczków to będzie za mało. A sama walka całkiem przyzwoita jak na apatyczną i ostatnio nieciekawą HW.

Legionista Awatar 4love
    Osobiście liczyłem na coś bardziej spektakularnego...

LEGIA
    WARSZAWA
    TO NASZA DUMA I SŁAWA

Legionista
    cos przeoczylem? Bo nokaucie wyszedlem wracam po 15 min i widze przytulance usmiechy.... mieli sie nienawidziec

Legionista
    Na ringu jednak wyszło, że nie wystarczy sama siła, trzeba mieć jeszcze technikę. Dlatego wygrał "Żniwiarz". Patrząc na ciosy zadawane przez Chisorę przypomniały mi się słowa Pana Włodyjowskiego do Kmicica: "Waść młócisz jak cepem"

Legionista Awatar Danoo
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    cos przeoczylem? Bo nokaucie wyszedlem wracam po 15 min i widze przytulance usmiechy.... mieli sie nienawidziec
    Normalka...
    Nabijanie większych pieniędzy przez media, co mnie niemiłosiernie wk...zdenerwowało.
    Dałem się porwać atmosferze zrobionej przez czarnuchów, a po walce rozczarowanie i lizanie sobie przez nich nawzajem dup.

Miała być "uliczna walka"

Czerwona kartka
    W sumie dobrze, że wygrał Haye, bo w razie porażki zakończyłby karierę a fajnie się go ogląda w ringu. Dzięki temu, że wygrał możliwa jest walka z Vitalijem. A Chisora jak wygra ze 3-4 walki znowu wróci do czołówki i jego potencjalne starcie z Władymirem wciąż będzie możliwe.
    Władymir może ustrzelić Chisorę, bo cios ma jeszcze mocniejszy niż Hayemaker. Bardziej ciekawi mnie walka Vitalija z Hayem, bo styl tego drugiego będzie dla Kliczki mocno niewygodny. Refleks już nie ten, kontry mogą być groźne.Dzisiaj Haye był mega ruchliwy, tym balansem ciała będzie pewnie unikał wielu jabów Dr Ironfista. Oby tylko Kliczko nie zakończył kariery po wrześniowym pojedynku.

Legionista Awatar słoń wo(L)a
    Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Haye w formie, ale raczej na Kliczków to będzie za mało. A sama walka całkiem przyzwoita jak na apatyczną i ostatnio nieciekawą HW.
    A ja mam nadzieje że Haye pokaże coś z Kliczką na tyle żeby go pokonać ma do tego argumenty tylko jeszcze potrzeba troche szczęścia Niech w końcu zrzuci doktorka z góry...

A po ostatnim wywiadzie Wladimira o walce Haye Chisora to wydaje mi się iż on na starość robi się bardziej zadufany w sobie i swoim bracie choć ma do tego powody ale bez przesady... Nawet gdy są tacy Wielcy jacy są

Legionista Awatar Dedes
    Cytat Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Podobno Kliczkowie mają szklane szczęki więc jak Haye będzie trafiał tak jak w tej walce kto wie, może będzie sensacja
    "Jedna bomba atomowa
    I wrócimy znów do Lwowa
    Druga mała, ale silna
    I wrócimy też do Wilna"

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Dedes Zobacz posta
    Podobno Kliczkowie mają szklane szczęki więc jak Haye będzie trafiał tak jak w tej walce kto wie, może będzie sensacja
    Kto ma szklaną szczęke ? Vitek ? W tvnie to uslyszałeś czy w wyborczej ?
    Kolego Vitalij ani razu w karierze nie zaliczył desek a Ty tu mówisz o jego szklanej szczęce. Co innego Wład ale myślę ze to też w jakimś tam stopniu jest już za nim. Nie mydlcie sobie oczu tym , że Haye dziś wygrał z Chisorą przez Tko a Vit na punkty. Każda walka jest inna i jednemu pasuje ten przeciwnik drugiemu ten.
    Prawda jest taka , że Haye od Vita by dostał bencki , chodz nie ukrywam że chętnie bym tą walkę zobaczył.

Legionista Awatar Luke
    Akurat szklaną szczękę to ma (podobno) Władymir, a z nim Żniwiarz już walczył i miał swoją szansę. Zamiast zaatakować to uciekał po ringu, a jego jedynym celem było niedostanie po ryju. Witalij z kolei lubi czasami wdać się w ringową bójkę i tutaj Haye mógłby upatrywać swojej szansy, bo z pewnością jest szybszy od starszego z braci, a dobry cios powali każdego boksera.
    Żeby była jasność-osobiście bardzo lubię szeroko rozumiany styl Haye'a, ale pokonanie Chisory (3 porażki w 4 poprzednich walkach) nie może zaciemnić obrazu Brytyjczyka, który z pewnością bogiem boksu nie jest.

Czerwona kartka
    Ten cały Chisora to byłby dobry przeciwnik dla Adamka bo ma styl podobny do Arreoli a Adamek lubi jak ktoś na niego idzie jak dzikus i nie jest gabarytami podobny do Klitschko.
    Chciałbym też Szpilke zobaczyć z Chisorą , ale wiadomo że narazie jest na to za wcześnie.

Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    Ten cały Chisora to byłby dobry przeciwnik dla Adamka bo ma styl podobny do Arreoli a Adamek lubi jak ktoś na niego idzie jak dzikus i nie jest gabarytami podobny do Klitschko.
    Chciałbym też Szpilke zobaczyć z Chisorą , ale wiadomo że narazie jest na to za wcześnie.
    Tak jak w każdej walce boksu niczego nie można być pewnym to jeśli by było coś w stylu Chisora vs Adamek to mógłby wyjść trochę obity ale myślę że by go uwalił gorzej by było z Haye vs Adamek tutaj już o Adamka bym się trochę bał A na Szpilke to narazie za wysokie progi jest dobry ale jeszcze chyba nie...

Niech walczy każdy z każdym , to jest sport , już nie raz leszcz wypromował się na pretendencie. Walka Szpilka vs Chisora , dobry pomysł za rok Adamek vs Chisora po co ? Adamek powinien walczyć z Hayem i to by była ciekawa walka , choć ja obiektywnie patrząc widział bym wygraną czarnego. Ale do takiej walki nie dojdzie bo Adamek powie , walka z Haye : co mi to da on nie ma pasa , walka z Powietkinem : co mi to da on pasek od spodni ma! Prawda jest tak , ze dostał by cięgi od jednego i drugiego dlatego nie chce z nimi walczyć woli obijać bokserków z 4 może 3 dziesiątki , a potem walka z Ukraińskimi mistrzami to jednostronny sparing. Walka z Powietkinem nic mu nie da a z Chambersem dała ? Oczywiście uważam , że poza Witkiem to Cham był najlepszym rywalem Adamka i jak dla mnie Tomek nie błysną , a nawet gdyby sędziowie orzekli inny wynik , mocno głośno bym nie krzyczał na sprzeciw , tak jak myślałem , że wyjdę z siebie po walce Głażewskiego. I teraz na koniec : Nawet gdyby Haye pokonał go w pierwszej rundzie , Adamka w 2 , Areole w 1 to i tak z Witkiem przegra na punkty lub KO w 10 , a wiecie czemu bo pierwszej trójki się nie boi a przed Witkiem trzęsie swoimi brytyjskimi spodenkami i będzie walczył inaczej , na wstecznym ,nie będzie atakował jak wczoraj . Na Ukraińskich Mistrzów nie ma przeciwnika póki co i długo to się nie zmieni.
    Wielki naród, jak już było gdzie indziej powiedziane, musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki.

— Roman Dmowski
    Kościół, naród i państwo, 1927

Czerwona kartka
    NowyKamil - Adamek na bodaj 8 pojedynków w ciężkiej walczył z 3 zawodnikami z pierwszej 4 więc nie mów , że woli obijac 3czy 4 dziesiątke. Z Povietkinem chciał walczyć ale promotor tego ruska powiedział , że narazie nie chcą takiej walki.

Domyślam się mówisz o Witku , Areoli i Chambersie ? Od Witka dostał tęgie lanie z Areolą to jego najlepsza walka w ciężkiej . W walce z Chambersem nie błyszczał a jeśli to prawda , że czarny miał kontuzję to komentować nie trzeba. Reszta to emeryci lub przeciętniaki. A jeśli chodzi o Povietkina to słyszałem wywiad jak Adamek mówił , że nie widzi sensu tej walki, oczywiście to się nie wyklucza z tym co napisałeś , że rusek też nie chce tej walki. Może i zbyt sceptycznie podchodzę do Tomasza Adamka , ale pomimo tego , że uważam go za wielkiego boksera dwóch lżejszych kategorii wagowych to w ciężkiej jego walka z Kliczko mnie zawiodła i w przyszłości wolę być mile zaskoczony niż znowu załamany
    Ostatnio edytowane przez NowyKamil ; 16-07-2012 o 09:50
    Wielki naród, jak już było gdzie indziej powiedziane, musi nosić wysoko sztandar swej wiary. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki.

— Roman Dmowski

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez Dedes Zobacz posta
    Wątpię, żeby Haye poszedł na wymianę z "Bracmi" jak poszedł z Chisorą

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Wątpię, żeby Haye poszedł na wymianę z "Bracmi" jak poszedł z Chisorą

Ale tak naprawdę ze starszym z braci to jest jego największa szansa. Właśnie wymiana...

Bo jak zawalczy tak jak z Wladimirem to chyba nie będzie miał czego szukać i będzie to wyglądać podobnie do walki Klitschko vs Adamek więc ja mam nadzieje że jednak haye pokaże że jest bardzo mocny

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez słoń wo(L)a Zobacz posta
    Ale tak naprawdę ze starszym z braci to jest jego największa szansa. Właśnie wymiana...

Bo jak zawalczy tak jak z Wladimirem to chyba nie będzie miał czego szukać i będzie to wyglądać podobnie do walki Klitschko vs Adamek więc ja mam nadzieje że jednak haye pokaże że jest bardzo mocny
    Tzn można tak spekulowac "co by było gdyby Haye by poszedł na wymianę z którymś z bracmi", ale prawda jest taka, że on szukałby bardziej wygranej na punkty bo wie że Wladimir czy ten drugi to po prostu maszyny do zabijania. Jeżeli on miałby bezpośrednio się z nim boksowac tzw. "cios za cios" to bracia są nie do pokonania.

Edit: Chociaż szybkośc przemawia za Hayem

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Tzn można tak spekulowac "co by było gdyby Haye by poszedł na wymianę z którymś z bracmi", ale prawda jest taka, że on szukałby bardziej wygranej na punkty bo wie że Wladimir czy ten drugi to po prostu maszyny do zabijania. Jeżeli on miałby bezpośrednio się z nim boksowac tzw. "cios za cios" to bracia są nie do pokonania.

Edit: Chociaż szybkośc przemawia za Hayem
    Szybkość napewno ale uderzeniem jego też bym nie pogardził a boks jest jaki jest jeden błąd jedno dobre trafienie i może być po walce

Pożyjemy zobaczymy

Szybkość miała przemawiać po stronie Adamka a kto był szybszy w walce Adamek vs Kliczko ? Każdy widział. Ja powiem tak pięściarzy jest dwóch , pięści są cztery a ring wszystko zweryfikuje

— Roman Dmowski

Legionista Awatar Bootleg
    ehh mam nadzieję, że Adamek da się jednak sprowokować i pokaże temu cwaniakowi, że droga jeszcze długa i wyboista.
    Always look on the bright side of life!

Czerwona kartka
    A co powiedział Adamek?

Legionista Awatar uho
    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    A co powiedział Adamek?
    Telewizja Polsat Sport wyemitowała wczoraj obszerny wywiad z Tomaszem Adamkiem (46-2, 28 KO), w którym dużo miejsca poświęcono wątkom polskim. Poniżej wybrane wypowiedzi ex-czempiona wag półciężkiej i junior ciężkiej.

O krytyce ze strony Szpilki i Włodarczyka: Nie reaguję na to, to są moi koledzy. Znam ich, Krzyśka bardziej niż tego młodego Szpilkę, ale ja im życzę zawsze sukcesu. Musimy pamiętać, że polski boks raczkuje i stoi w miejscu. Nie ma tu wielkich walk, wielkich sukcesów, o czym gadamy... Jeśli chcą zdobyć w boksie wielkie laury, to muszą pojechać do USA.

O walce na PPV w Polsce ze Szpilką: Co powiedzą kibice? Adamek pobił Gołotę, pobił młodego chłopca... Ja mu życzę sukcesu, ale niech więcej robi a mniej gada, bo gadaniem jeszcze nikt walki nie wygrał.

O polskich talentach - Szpilka, Masternak, Proksa, Sęk: Mateusz ma talent, Proksa też, ale jeśli patrzysz i kumasz tę dyscyplinę, to oni stoją w miejscu, nie rozwijają się. Tak samo było ze mną - 5 lat temu walczyłem inaczej niż teraz.(...) Styl amerykański jest stylem bezpiecznym, dlatego mamy pięściarzy, którzy walczą w wieku 45 lat, bo nie przyjmujesz mocnych ciosów.

Walka z Wachem: Po co mam pobić kolejnego Polaka? Pobiłem jednego i powiedziałem, że już nigdy więcej.
    A co do samej walki to niech Szpilka najpierw pokona kogoś z półki Arreola, Chambers bo do tej pory to wygrywał z samymi kelnerami.

Czerwona kartka

adamek

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    ehh mam nadzieję, że Adamek da się jednak sprowokować i pokaże temu cwaniakowi, że droga jeszcze długa i wyboista.
    chyba troche przesadzasz.....moze i dluga i wyboista ale na pewno nie jest takim "cykorem" jak Adamek . Adam Tomaszek ma farta ze Ustinow nie dostal wizy bo kariera mogla by sie skonczyc . Dobrze wiesz ze Tomaszek nie ma predyspozycji aby kiedykolwiek zostac mistrzem swiata i nigdy nim nie zostanie , a ten "cwaniak" jak go nazywasz moze nim zostac.....a to ze byl kibolem Wisly Krakow wcale nie znaczy ze musisz go obrazac

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez pawcio11 Zobacz posta
    chyba troche przesadzasz.....moze i dluga i wyboista ale na pewno nie jest takim "cykorem" jak Adamek . Adam Tomaszek ma farta ze Ustinow nie dostal wizy bo kariera mogla by sie skonczyc . Dobrze wiesz ze Tomaszek nie ma predyspozycji aby kiedykolwiek zostac mistrzem swiata i nigdy nim nie zostanie , a ten "cwaniak" jak go nazywasz moze nim zostac.....a to ze byl kibolem Wisly Krakow wcale nie znaczy ze musisz go obrazac
    Tak, bron idioty, ktory powalil kilku kelnerow i uwaza sie za nie wiadomo kogo. Na ten moment to on do Adamka ma taki start jak Wach do Kliczki. Czyli zaden.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Czerwona kartka

adamek

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Tak, bron idioty, ktory powalil kilku kelnerow i uwaza sie za nie wiadomo kogo. Na ten moment to on do Adamka ma taki start jak Wach do Kliczki. Czyli zaden.
    w jednym sie z Toba zgadzam "na ten moment" aczkolwiek wcale nie jestem tego pewny....wracajac do watku to jakim idiota jest Tomaszek skoro "lize dupe" Rydzykowi (mysle ze obaj wiemy o co chodzi)....po drugie wszyscy wielcy mistrzowie wagi ciezkiej byli magistrami i doktorami prawa np.Tyson .....jestes "kumaty" i zdajesz sobie sprawe z tego ze wszyscy poza Kliczkami wywodzili sie ze slamsow i byli to typowi "ludzie z ulicy".....no ....chyba ze o czyms nie wiem.....a co do jego startu do Tomaszka to ma wiekszy start do niego niz Tomaszek do Kliczki.....i to chyba bylo by wlasciwe porownanie.....wiesz....to jest "martwa" dyskusja....ring weryfikuje wszystko

Legionista Awatar midzi
    Taaa Szpilka na champa WBO, WBA i innych. Niech faktycznie wyjmie rękę z rozporka, bo się chłopak zagotuje.

Czerwona kartka

adamek

[QUOTE=midzi;1039686]Taaa Szpilka na champa WBO, WBA i innych. Niech faktycznie wyjmie rękę z rozporka, bo się chłopak zagotuje.[/QU
    Tomaszek na champa...tylko niech nie zapomni reki spod sutanny Rydzyka wyjac....a swoja droga ciekawe czy powiedzial bys mu to w twarz....zapomnialem ze to forum Legii i kazdy kto "nie z LEGII" to wrog....Panowie odrobine obiektywizmu

Legionista Awatar R.
    [QUOTE=pawcio11;1039694]
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Taaa Szpilka na champa WBO, WBA i innych. Niech faktycznie wyjmie rękę z rozporka, bo się chłopak zagotuje.[/QU
    Tomaszek na champa...tylko niech nie zapomni reki spod sutanny Rydzyka wyjac....a swoja droga ciekawe czy powiedzial bys mu to w twarz....zapomnialem ze to forum Legii i kazdy kto "nie z LEGII" to wrog....Panowie odrobine obiektywizmu
    A ktos tu uzyl argumentu "wislaka"? Bo chyba slepy jestem?
    Szpilka jak na razie w boksie zawodowym jest nikim. Nic nie osiagnal. Wiec niech zastanowi sie nastepnym razem kogo jeszcze ma obrazac. Dobry to on jest w klapaniu jezorem.
    A te teksty o Rydzyku i sutannie to sobie daruj, bo jestes zalosny.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów