Strona 4 z 106 PierwszyPierwszy 123456781454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 3164

Wątek: Boks

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez BCM
    Na polski boks to się chyba nie opłaca czekać pół nocy...
    eh,ciężkie życie ma polski kibic bokserski.Ja rozumiem Gołota zawodził ale i tak się wstawało bo a nuż...

Ale żeby się zawieść na Adamku przecież to był warrior,walczak a dziś w nocy momentami-anemia...
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Kempes
    nie no czekać czasami warto - w studiu dobrze powiedzieli żeby nie przekreślać Tomka po jednej przegranej

z drugiej stronie dobrze powiedzieli o odczuciach.

Kompletnie zawiódł , nie było ani pomysłu na atak bo tamten szybszy , ani pomysłu jak z defensywy kontrować. Szanse miał bodajże w 10 rundzie ale nawet wtedy jak powalił Dawsona na dechy to ... nic nie przyśpieszył :/ (tj ruszył sie ale w nastepnej rundzie ) strasznie mnie to poirytowało - zerwałem sie łóżka i darłem sie jak glupi żeby dobił.

On sam po walce powiedział - że poszedł za ciosem ale sie nie udało.
    Głupota panie Tomaszu , murzin wstał a pan ... znów przyjął postawe z gardą i bał sie go kąsać. Powinien wtedy iść vabank bo .... na punkty już wtedy nie miał szans.

szkoda szkoda ale może wnioski jakieś będą
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Tak to jest, jak się wprowadza na siłę amerykański styl boksowania zamiast starego dobrze wyuczonego europejskiego. Poza tym Buddy Mcgirt to dupa a nie trener. Niestety, szanse powrotu Gmitruka i jego ludzi są bardzo marne, gdyż jest miedzy nim a bokserem konflikt o finanse.

Legionista Awatar hatchet
    Teraz bedzie na spokojnie.

Ciesz sie, ze Adamek nauczyl sie bronic, uniki, parowanie ciosow, zejscie z lini ciosu, extra, teraz juz nie wyglada jak kawalek miesa po walce.
    Paradoksalnie chyba ciesze sie, ze przegral. Teraz powinno byc mu latwiej. Moze jakas presja wyniku i oczekiwan z niego zejdzie.
    Nikt mu nie odbierze talentu a to najwazniejsze. Pokazal, ze umie sie uczyc i ma czego sie nadal uczyc. Tylko, a moze az, potrzebuje TRENERA takiego przez duze T.

Pzestal byc soba i moze to go zgubilo. Zamiast przec do przodu, gibal sie jak jakis gibon i nic. Niech wyglada jak "zbity pies", ale niech to bedzie zwycieski pies. Wiara we wlasne sily, serce do walki i otwarta glowa to chyba to czego wielkiemu zawodnikowi w boxie potrzeba. Adamek wczoraj z tych 3 rzeczy niestety nie pokazal nic.
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Legionista Awatar Gnatek
    Trudno, stało się to co się stało.

Adamek faktycznie nie istniał przez pierwsze kilka rund, ale jak Dawson padł na deski to pomyślałem - "będzie po czarnuchu". No ale cóż...

A to widzieliście :O? Ciekawe czy opłaci się czekać pół nocy
    http://www.golota.pl/modules.php?nam...rticle&sid=232

Legionista Awatar Kempes
    "Długo się wahałem, czy jeszcze boksować, ale nie mogłem zakończyć kariery w tak żenujący sposób. Skoro Rocky może wrócić na ring, to ja tym bardziej"

Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar yusta
    Na podstawie zapisu dźwiękowego Showtime, dziennikarzom "Nowego Dziennika" udało się odtworzyć to, co faktycznie mówił do Tomasza Adamka Buddy McGirt, trener Polaka, podczas walki z Chadem Dawsonem.
    Tłumaczem był Ziggy Rozalski, ale chyba nie wychodziło mu to najlepiej.

Posłuchajmy, na podstawie zapisu Showtime, jak bardzo różniło się to, co mówił McGirt, w porównaniu do tego, co trafiało do uszu "Górala".

Po 1. rundzie:

McGirt: Nie chodź za nim! Jak on przesuwa się w jedną stronę, to przecinaj mu drogę. Staraj się go spychać i bij lewą.

Rozalski: Nie chodź za nim.

Po 3. rundzie:

McGirt: Nie bijesz go, musisz odpowiadać ciosami na jego uderzenia. Do Ziggy'ego: Powiedz mu: że jak Dawson uderza, to on musi odpowiadać ciosami. Musi bić więcej, częściej.

Rozalski: Jak tamten rzuca ciosy, to ty też. Nie chowaj się.

Po 5. rundzie:

McGirt: Ziggy powiedz mu: za długo czeka, Dawson jest zbyt szybki! Tomek uderza pojedynczymi ciosami, a musi bić seriami!

Rozalski: Za długo czekasz. Puść ręce.

Po 7. rundzie:

McGirt: Nie możesz się cofać, musisz atakować, jak on zaczyna uderzać! Jak Dawson bije podwójnym prawym, to od razu odpowiadaj prawą kontrą. Musisz go naciskać i nie poluj na cios w głowę! W tym momencie trener wprost błaga Ziggy'ego: Ziggy, powiedz mu coś!

Rozalski: Nie cofaj się do tyłu, jak on rzuca ciosy. Stój tam.

Po 9. rundzie:

McGirt, grożąc Tomkowi palcem: Musisz zacząć uderzać! Jak nie zaczniesz uderzać, to ja zatrzymam walkę! Rozumiesz? Nie kładź się na linach, naciskaj na niego. Daję ci jedną rundę więcej.

Rozalski: Jak nie będziesz rzucał ciosów, to on musi zatrzymać. Więcej ciosów. Cofaj go do tyłu.

Po 11. rundzie:

McGirt: Nie czekaj, bij od razu prawą, bijesz ją zbyt okrężnie! Zostaw sobie trochę miejsca na zadanie uderzenia.

Rozalski: Prosto prawą. Daj trochę miejsca.

Wszystkie wypowiedzi na podstawie zapisu dźwiękowego Showtime. Jeśli tak przebiegało 6 tygodni treningów McGirta z Tomkiem Adamkiem, to łatwiej zrozumieć, dlaczego Polak jest byłym mistrzem świata.

Komentarz z onetu:

A o to co mówił (tłumaczył) Ziggi Gołocie w czasie walki z Lewisem
    Przed 1 rundą:

Trener Lou Duva: Andrew zacznij huraganowym atakiem! Raz lewym, potem seria prawym, dwa podszczękowe i cios na nos. Unik a potem ponowienie ataku aż do gongu! Ziggy, przetłumacz mu!

Ziggy: Andrzej, przywitaj się z Lenoxem i idziemy, bo na GreenPoint w mediamarkcie za 5 minut jest wyprzedaż telewizorów...

P.S. Andrzej i Ziggy zdążyli na wyprzedaż. Niektórzy twierdzą, że byli nawet przed czasem.

Only You

To juz dzis , wlasciwie jutro nad ranem

Oscar de la Hoya (38-4, 30 KO) - Floyd Mayweather jr (37-0, 24 KO)

Oscar

Ktos wie czy Polsat otwarty transmituje walke ?

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Legionista
    W programie TV niby jest i na Polsacie. Dadzą pewnie tylko walkę wieczoru.

Legionista Awatar Szawar
    Podobno o 4 nad ranem jest transmisja.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Ten "Piekny chlopiec" to jakas lipa, boksowal chwile w 11 rundzie i to wszystko.

De la Hoya przygotowanie do walki rewelacyjne, szczegolnie ze dlugoooo nie boksowal.

Werdyk sedziow ...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez blackmagick
    To juz dzis , wlasciwie jutro nad ranem

Oscar de la Hoya (38-4, 30 KO) - Floyd Mayweather jr (37-0, 24 KO)

Oscar
    Całkowicie jestem rozczarowany werdyktem sędzów. Oscar był bardziej agresywniejszy, więcej oddawał ciosów i duzo z tych ciosów dochodziło celów. Mayeather niemal przez cały pojedynek sie bronił, a mimo to wygrał. Drukarstwo.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Flip
    ale bronił się mądrze.Bardzo mądrze,byłem za Golden Boyem który jak zwykle zadwał więcej ciosów ale brakowało ale brakowałeo mu takiego pierdolnięcia,po raz kolejny za to okazało się że Mayweather jr. jest dobry w obronie i wywieraniu na sędziach dobrego wrażenia mimo wszystko punktował bym 115-113 dla DLH.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar korniszon
    Ostatni, *****, raz ogladałem boks made in USA. Niech zmienią nazwę na "wrestling" i wszystko będzie jasne...

Do "Fryzjera"!!!
    "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
    F. Sinatra

Legionista Awatar Aureliusz
    Jadę jutro do Katowic. Będę miał tę niewątpliwą przyjemność zobaczyć Endrju 'ostatnią nadzieję białych' vel "53 sekundy' w ringu.
    Ale oprócz tego gala zapowiada się dość ciekawie. Walczą Zegan, Bartnik, Cendrowski i oczywiście Adamek.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar casual
    Jakaś telewizja będzie tą gale transmitować? O której początek?
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Sobota,9 czerwca 20:00 Polsat Sport
    ...

daimler
    Guest
    I koncert Perfectu zaraz po gali, przed Spodkiem

Ogólnie gala zapowiada się zajebiście, widać że 12rounds chce zacząć swoją działalność z wysokiego C. A Andrzejek wygra, a nawet jak nie to ****, jego nie da się nie lubić

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Robson_
    Sobota,9 czerwca 20:00 Polsat Sport
    Dzięki.

Czekam na wywiad z Endrju
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

daimler
    Guest
    Coś Ci powiem - Andrzej rzeczywiście w dniu przylotu do Warszawy nie był zbyt rozmowny. Ale już na drugi dzień miał trening na Rozbrat 26. Pojawiły się tam kamery, fotoreporterzy, dziennikarze, była pokazowa "tarcza" z Gmitrukiem.

Po treningu Andrzeja poproszono o komentarze i... szok :O
    Odpowiadał spokojnie, rzeczowo, na temat, na poważnie, pełnymi zdaniami, po polsku. Wiadomo że się jąka, ale po tylu ciosach na czaszkę dziwne żeby było inaczej. Ale do dziś wszyscy się śmieją z tego jednego wywiadu udzielonego TVP zaraz po przylocie do Warszawy.

Bez przesady, nie róbcie z niego przymuła

Legionista Awatar casual
    Nie jest tak, że się śmieje. I właściwie nie wiem czym to jąkanie jest spowodowane, możliwe, że faktycznie ciosami, które przez lata przyjął na głowę. Po prostu lubie wywiady z nim, zawsze powie coś śmiesznego, ot taki dobry, prosty chłopaczyna, sto razy wole jego słkuchać niż dyplomatów pokroju Dziekana czy Kubickiego. Gość ma jaja i za to plus

W głebi serca zawsze Gołotę szanowałem (i nadal go szanuję). Bo, co by nie mówić, emocji nam przez lata dostarczył sporo (tak pozytywnych jak i niestety negatywnych). Niedość, że go szanowalem to jeszcze lubiłem i lubie nadal. Życze mu jak najlepiej- niech walczy jeszcze długo, oby z sukcesami.
    Zapamiętał.

Jeśli chodzi o to jąkanie to zauważyłem, że jak mówi po angielsku to nie ma z tym problemów.
    ...

Legionista Awatar GregorAE
    Cytat Zamieszczone przez casual
    W głebi serca zawsze Gołotę szanowałem (i nadal go szanuję). Bo, co by nie mówić, emocji nam przez lata dostarczył sporo (tak pozytywnych jak i niestety negatywnych). Niedość, że go szanowalem to jeszcze lubiłem i lubie nadal. Życze mu jak najlepiej- niech walczy jeszcze długo, oby z sukcesami.
    I tu sie zgodze, bo stety, niestety na Andrzeju G. się wychowałem, ale realnie rzecz biorąc nie wróże mu już sukcesów i im szybciej skończy kariere tym lepiej.
    ...szanuj i bądź szanowany...

Legionista Awatar Gnatek
    I właściwie nie wiem czym to jąkanie jest spowodowane, możliwe, że faktycznie ciosami, które przez lata przyjął na głowę.
    W jakiejś książce przeczytałem, że jąka się od urodzenia. Koledzy przez to dokuczali mu na podwórku i dlatego zapisał się na boks

Niepokonany w dwudziestu ośmiu walkach
    A pokonany w dwóch ostatnich walkach
    Oszukany w dwóch ostatnich walkach
    A pokonany w dwóch ostatnich walkach
    Uwolniony z miasta Włocławka

Andrzej Gołota, Gołota, Gołota, Gołota

Myślę sobie czerwcowego poranka
    Gdyby tu było przedszkole w przyszłości
    Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
    Greenpoint i Milwaukee chleją z radości
    A pokonany w dwóch jedynie walkach
    Kolejny oponent na kolankach

Andrzej Gołota...

Evander Holyfield, Mike Tyson,
    Michael Moorer, Tim Witherspoon,
    Ray Mercer, Lennox Lewis,
    Joe Hipp, Everton Davis,
    David Tua, Zeljko Mavrovic,
    Vaughn Bean, Anton Josipovic,
    Orlin Norris, Frans Botha,
    Henry Akinwande, Andrzej Gołota!

Legionista Awatar casual
    Coś czuje, że Andrzej da dziś czadu Na przekór tym co w niego nie wierzą.
    Zapamiętał.

Legionista Awatar żyła
    a ja oczekuję albo nudnej walki, która będzie utrzymana w tempie mającym za zadanie 'powrót' na ring albo Andrew dostanie szybkie bęcki

a swoją drogą, to skończyłby już z tym boksem i nie robił więcej wstydu ani sobie, ani nam.....
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar GregorAE
    Mimo że przecwnik wyglądał raczej na manekina to pare akcji Andrzeja nawet ciekawych

Realizacja transmisji to CHWDP
    ...szanuj i bądź szanowany...

Legionista
    Mhmmm ja zawsze lubilem Andrzeja i bede go lubil. Faktycznie zawalil te najwazniejsze walki ale jesli ktos mowi, ze on nie umie sie bic to niech obejrzy walki z Riddickiem Bowem. Jedna z walk zostala uznana za walke roku w USA. Pamietajcie tez, ze rozkwit kariery Andrzeja przypadl na zlota ere boksu w usa: Tyson, Holyfield, Lewis... To byli naprawde fenomenalni piesciarze i na ich tle Endrju wypadl blado... Jedyne co mi przeszkdza w Golocie, to fakt, ze on podobno nie lubi boksu. Wg mnie to jest jeden z tych sportow do ktorego oprocz miesni trzeba miec tez serce... A tego Andrzejowi zabraklo w walkach o tytul (oraz nie wytrzymal presji).
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Legionista Awatar Numer
    Udało się całą walkę zobaczyc, fajnie bo się spieszyłem.

Dobrze że Adamek wygrał. Fajnie jak by WBC mógł wywalczyć z powrotem, a potem IBF

Uprawnienia umieszczania postów